ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ae da i ja kazem po koju pametnu

Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Guest Sun Aug 21, 2011 2:34 pm

[Ruma]SH@RK wrote:e ovako...
pub server je vec danima poprilicno prazan,a vecinu admina savrseno boli **** za to
na public serveru postoji izmedju 45 i 50 admina,sto znaci da nas ima sasvim dovoljno da server bude skoro pun samo adminima,ali ni to se u zadnjih mesec a i vise dana ne dogadja
kada vam je trebao admin na atlasu visili ste dan i noc i nabijali vreme na serveru ne bi li ste dobili istog,a sada kada server bukvalno zavisi od vas,vas nema nigde i zabole vas za atlas
ako je tako kako sam napisao,onda mislim da je najpostenije da se takvi admini sami jave i da se lepo rastanemo kao drugrari,a ne da upiremo prstima jedni u druge i da se svaka prica svodi na to kako nemoze da se igra zbog laga,nemoguce je da laga svima bas adminima,2-3 najvise
vecina vas je jednostavno digla ruke od servera i ulazite samo kada se u retkim situaciijama nadje malo vise igraca na serveru,veliki ste pesimisti,ali vas donekle i razumem,
sve u svemu,kada ste najvise potrebni serveru,vas nema nigde i boli vas djoka za sve



izvoli shark, tema je otisla predaleko i morao sam da je obrisem zbog tebe
evo ti odluci sad kako ces
i brisi spamove
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Guest Sun Aug 21, 2011 6:15 pm

Sad malo ne kapiram otkud tebi pravo da brises temu koju nisi sam pokrenuo, pogotovo sto stalno potenciras kako te bole zvezdice (*****) za sve. I odjednom obrises topick da bi zastitio nekog ko odlicno ume sam da se brine o sebi. I tako si poceo da licis na sve one koje kritikujes.

@STORM ako je topik poslat u korpu vrati ga ili se bar iskonsultuj sa SHARKOM
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Guest Sun Aug 21, 2011 6:17 pm

znaci omg.-_-
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Guest Sun Aug 21, 2011 6:39 pm

Sta tebe zanima na koga licim? Otkud tebi pravo da tako tvrdis?

Topic je obrisan zato sto je bilo 6 postova, dosao je decko koji se prvi put reg i prepucavao sa Dostojevskim zasto je dobio ban. Na svaki taj post je bio odgovor. Onda sam prvo poceo da brisem te postove, pa sam ceo topic jer sam se iznervirao. I da im das 1000x warn ne mozes da ih ban, tako da bolje topic da obrisem
nadam se da sharku ne smeta,a i da ga ne interesuje jos vise.. ne pali vartu
I skinite se vise bre, sta ste se nakacili na mene samo sto sam rekao ko zasluzuje admna a ko ne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Guest Sun Aug 21, 2011 6:59 pm

Ne ti si obrisao iz razloga shto sme swi tebe napadali tj bili u prawu shto se tiche twog piskaranje po swakom topiku...Wink mani SH@RK-a nek se sam izjasni ko shta zasluzuje,a ne ti da se meshash zadrzi swoje mishljenje za sebe wec jednom!!!zato te i mi napadamo!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Guest Sun Aug 21, 2011 7:03 pm

ko svi? ti i sylvester ... a za vas me zabolese zvezdice sto kaze gadni

tako da ti si **** sto se nisi javio jer je shark rekao da se svi javimo, procitaj dobro, i sylveser je **** zato sto se ni on nije javio a balavi posle. Ne odgovaram nista vise ovde... sazrite
pozdrav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Guest Sun Aug 21, 2011 9:17 pm

e rocky a da se teras ti lepo a..? sta mislis o toj ideji..? Lock ovo sranje!!!
ako otkljucas temu bices banovan sa foruma.. cao pozz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Guest Sun Aug 21, 2011 10:31 pm

Rocky Balboa wrote:Sta tebe zanima na koga licim? Otkud tebi pravo da tako tvrdis?

Za nekog koje sebi dozvolio da kritikuje sve i svakog da brise TUDJE teme postavljas cudna pitanja. To na koga licis je moje misljenje a sto bi i ti sam rekao ako tivse ne svidja moje misljenje sta ti ja mogu, a ro da li ja imam neko pravo ili ne nikad ti neces moci da odlucujes posto mi nisi ti dao moderatora a nesto se nesecam da jetebe iko postavio kao odgovornu licnost za svako pitanje posto se u sve mesas, i cudo da bas i koji daje svbi za pravo da odlucuje da li je topik drugog moderatora dobar ili ne postavljas pitanje o pravu nekog drugog. Dakle momce ponasaj se po svojim nacelima pa pokazi pre svega bar malo postovanja za starije, i ne cini ono za sta druge kritikujes da rade.

Posto znam da ces na ovo sigurno imati svoj komentar odmah ti kazem da necu odgovararati dalje jer je STORM zamolio da se nas nekolicina pobrinemo da se situacija smiri pa cu ga ispostovati, osim ako ti post ne bude neumesan u tom slucaju cu ga obrisati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by SH@RK Mon Aug 22, 2011 1:27 pm

eto kakvi ste likovi,nemoze nista da se napise,a da ne okrenete to u svadju i raspravu
posle udje igrac na forum da vidi sta ima i vidi svadju izmedju admina i sta ce da kaze ?
jel nemozete jebeno da se iskulirate,progutajte malo svoj ponos i zajebite glupe komentare i zapocinjanje svadje
ja sam hteo da se kao ljudi dogovorimo da probamo nesto i sami da uradimo,a ne stalno: "e reb ae ovo,e reb jel moze ono..." ae malo da se skinemo sa njegove sise i tekuce probleme resimo sami
svaka cast rocky za listu admina koju si sastavio i o svakom adminu dao objasnjenje a izmedju redova je isti admin mogao da skonta i poruku,neki su mozda uspeli,a neki bas i nisu
svi smo mi ok drugari ovde i red bi bio da se pedji za dodeljene admine,moderatore,administratore i head admine oduzimo tako sto cemo da pokusamo da ispravimo neke stvari na serveru
hteli vi sebi da priznate ili ne,na atlasu postoji previse admina i za neke od njih kada bi im se skinuo isti prestali bi da dolaze zato sto bi se osecali uvredjeno,povredjeno,porazeno...kako god
nikad na public nisam dolazio radi interesa,tako da i kada bi mi se skinuo admin ja bi nastavio da dolazim da se zezam sa likovima koje sam zagotivio ovde
P.S.pre nego sto bilo sta napisete,stavite prst na celo i razmislite sta cete napisati,nemojte da potencirate svadje i rasprave,nego ae da drugarski uz zezanje pokusamo da ispravimo makar nesto

pozz legende
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

ae da i ja kazem po koju pametnu Empty Re: ae da i ja kazem po koju pametnu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum