ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ban bez razloga 3x

4 posters

Go down

ban bez razloga 3x Empty ban bez razloga 3x

Post by srbIN Fri Jan 06, 2012 8:22 pm

Ocu da prijavim admina Sylar da mu se malo skrene paznja da smiri malo hormone jer je umislio da je Bog i da mu nemoze niko nista pa banuje koga stigne sve redom kako mu se hoce.. Mene je danas ban 2x zato sto sam se ja salio sa drugim adminom Gde je deda? tako sto sam piso na chat gde je admin i onda je odjednom doso taj nabedjeni Sylar kome niko nista nije ni reko ni nista i napiso velikim belim slovima "ciao lifer" i ban me.. Takodje me je i pre neki dan isto ban ali razlog neznam ni dan danas znaci bez razloga.. Molio bi head admine ili da mu oduzmu admina ko sto su meni (bio sam admin cim se otvorio server i oduzet mi je admin jer je neko reko da stalno menjam mape) ili da ga malo smire jer je napaljen mnogo.. Inace nick mi je No Life[R]..
srbIN
srbIN

» Broj poruka : 1
» Datum upisa : 2012-01-06

Back to top Go down

ban bez razloga 3x Empty Re: ban bez razloga 3x

Post by Guest Fri Jan 06, 2012 8:31 pm

Cisto da znas da je sylar head admin,a sto se tice tebe bio sam na serveru kada si smarao dedu,prvo te deda kick pa te tek onda sylar ban...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ban bez razloga 3x Empty Re: ban bez razloga 3x

Post by Gde je deda !? Fri Jan 06, 2012 8:43 pm

Sefe ti si smarao na chatu a nisi se zezao!!! Ja sam se nasalio s tobom 3 ... 4 puta al ti brate nemas granice , posle toga sam ti jos nekoliko puta rekao da prestanes al nije vredelo ... dao sam ti gag i ti opet ... kick sam te i ti opet ... Sylar te je ban posto ja nisam mogo ...
A nzm odakle ti pravo da pises ovde smaracu jedan ajde dza !!!
Gde je deda !?
Gde je deda !?
DeathRun Admin
DeathRun Admin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 133
» Datum upisa : 2011-10-02
» Godina : 28
» Lokacija : Pirot
» Raspoloženje : Odlicno

Back to top Go down

ban bez razloga 3x Empty Re: ban bez razloga 3x

Post by Sylar Fri Jan 06, 2012 9:45 pm

Na Deathrun-u nije podeseno da izbacuje razlog kad banujem zato i nemas isti . A ti si banovan inace 3 x a ne 2 x . I sad je prem i cozdra . Ne trebaju nam takvi igraci kao ti . A prvi put si banovan zbog teskog psovanja . Ako te prva dva bana nisu opametila nece ni treci na atlasu sa dr om si zavrsio poz od mene . Zali se Head adminu ako imas jos neke primedbe
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

ban bez razloga 3x Empty Re: ban bez razloga 3x

Post by Maestr0 Fri Jan 06, 2012 11:58 pm

Sylar wrote:Na Deathrun-u nije podeseno da izbacuje razlog kad banujem zato i nemas isti . A ti si banovan inace 3 x a ne 2 x . I sad je prem i cozdra . Ne trebaju nam takvi igraci kao ti . A prvi put si banovan zbog teskog psovanja . Ako te prva dva bana nisu opametila nece ni treci na atlasu sa dr om si zavrsio poz od mene . Zali se Head adminu ako imas jos neke primedbe



Sylar je rekao svoje....zato ovde ide LOCK!
Maestr0
Maestr0
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 762
» Datum upisa : 2011-03-31
» Godina : 27
» Lokacija : CG-PG-G-KVART
» Raspoloženje : :D

Back to top Go down

ban bez razloga 3x Empty Re: ban bez razloga 3x

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum