ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Molon Labe

4 posters

Go down

Molon Labe Empty Molon Labe

Post by Luca Wed Jan 18, 2012 8:41 pm

I tako Rocky pitam ti ja okolo head admine da mi daju [You must be registered and logged in to see this link.] niko nema... pitam Storm a on je fromatirao hard drive i izgubio ftp parametre... ok.... pitam Reborn jednom prilikom kad j bio na serveru da mi da ftp parametre za aim i awp(pub me ne zanima, a DR nije na novom racunaru i nema ftp pristup za njega.... ceka se da se DR prebaci na novi racunar...) on mi odgovara da nije uspeo da napravi ftp pristup...?!?!?!?!!!?
kako je onda storm usao preko ftp na server i sebi dao admina na awp-u(ne optuzujem te nista Storm.. samo dokazujem da je postojao [You must be registered and logged in to see this link.]
e to mene zanima??????
na awp-u trebaju mape da se osveze, da se napravi nova lista admina, votemap plugin da se ubaci.....
na aim je isto osvezavanje mapa potrebno, ne znam sta je sa admin listom to pitajte sanju i sharka.... eventualno da se ubaci i votemap na aim mada nije neophodno.....
o DR necu nista ovde da pisem.. jer imate tema koliko hocete vezanih za DR server...
toliko....
p.s. dolazio je on stalno forum samo se nikad nije prijavljivao(login)....


Samo znam da ftp valjda imaju Strela, Sanja i Shark. Tj. Strela je head admin za awp, a Sanja i Shark su head admini za aim, tj. Shark za pub. Jer tako smo se dogovorili ima vec 6-7 meseci i Reborn je tako podesio. Trbeao si njih da pitas ako imaju [You must be registered and logged in to see this link.]
A ni Storm nema FTP trenutno. Niko osim Reborna. Sanja i Strela neka se ogalase ako su head admini, ako ne onda me ispravite. Ja samo znam da Strela i Sanja cekaju FTP jos uvek im Reborn nije dao pristup.
Ne brini se, sto se tice toga sve je sredjeno. Samo se ceka da ljudi dobiju pristup.
Necemo o tome da pisemo u zalbi. Jer se radi o drugim head adminima koji jos uvek nisu dobili ili im je trenutno oduzet pristup.
tu temu cemo nastaviti ovde


by : King Rocky



Luca
Luca
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1257
» Datum upisa : 2011-01-26
» Godina : 27
» Lokacija : Novi Sad,Kovilj
» Raspoloženje : Necemo kvariti :)

Back to top Go down

Molon Labe Empty Re: Molon Labe

Post by SH@RK Wed Jan 18, 2012 9:43 pm

nema ni shark ftp,a i ne treba mi,kad ga do sad nisam dobio,ne treba mi ni od sad
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Molon Labe Empty Re: Molon Labe

Post by MoLoN LaBe Wed Jan 18, 2012 9:59 pm

Ma batali to... sta cete raditi stvarno me ne zanima vise... nisam jedini ovde koji zna da ubacuje plugine i mape na server(ionako je prosto kao pasulj)... ima vas koliko hocete.... pa se vi lepo i dogovorite sta cete i kako cete... meni je uvek DR bio prioritet na ovom community-u iako sam odavno prestao da igram na DR-u(sto zbog toga sto me smorilo, sto zbog toga sto igram na steam-u i server me stalno kikuje...) i uvek ce biti... ispostavio sam listu svih potrebnih mapa/ plugina i to u vise tema.... i do skoro sam forsirao tu DR rekonstrukciju... a onda sam naleteo na ovo:
ovo je Reborn-ov citat sa Atlas facebook stranice wrote: Ko kaze da me nema? Nemam vremena da se zezam sa problemima tipa ubaci mapu de_nikad-nisam-igrao al mislim da je super i tako 10 zahteva, pa onda ubaci plugin da kad nanisanim da treba da mi pise promasio si za pola metra i ostale gluposti.
Ulazim na server onda kada mogu sto u poslednje vreme nije tako cesto. Koristim svaku priliku da igram sa vama kad god mogu i to mi je prece od foruma. Ono sto je bitno za forum i server dobijem na sms od hed admina koji su tu.
Na vama je da dobro igrate i da se dobro zabavite, sve ostalo su gluposti...

Tako da se sada samo zabavljam i smatram da je sve ostalo cista glupost.... Wink
toliko...
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Molon Labe Empty Re: Molon Labe

Post by STORM Wed Jan 18, 2012 10:48 pm

Ne luca lose si shvatio

Ja sam nekada imao FTP za pub aim awp server .... a ostali serveri su bili na drugoj masini ....

Bio mi je pao sistem i sve sam parametre izgubio i cao ce...
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Molon Labe Empty Re: Molon Labe

Post by Guest Wed Jan 18, 2012 11:57 pm

Nemam ni ja ftp, tj niko nema ftp sem Reb-a...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molon Labe Empty Re: Molon Labe

Post by Guest Thu Jan 19, 2012 12:19 am

Ja sam rekao LUKI da napise jer ja ne mogu, imam malo postova, ne mogu ni da saljem PM..

Ovo sam ja odgovorio Molonu. Kraj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molon Labe Empty Re: Molon Labe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum