ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati!

3 posters

Go down

Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati! Empty Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati!

Post by SnAkE Sat Feb 25, 2012 11:38 pm

Roki napusis mi se ku**ine masne ,**** ti **** u pi*ku seljacku mamu banuj tako boli me **** i za Atlas ii za sve odavno sam izgubio zelju za igranjem i ostalim sranjima svadjanjima! poz za sharka<3 i znaju ostali sa kim sam dobar na ts3 blejimo cao poz banujte me sa svih servera i foruma ne zanima me nista vise! cao poz e roki nisam ti rekao pusi ****.




EDIT PACO: Kad cenzurises, cenzurisi sve neprikladne reci.
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati! Empty Re: Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati!

Post by Alpha_bet Sat Feb 25, 2012 11:44 pm

Tako je Snake brate moj, nemoj da dozvolis da te ova sisica zajebava! ****** sve po spisku zato sto to i zasluzuje, i on i Deeja Vuu... Mene mozete slobodno da banujete sa forume jer me ne zanima forum i poserem vasm se na sred foruma jer samo serete nesto i samo gledate kako cete nekog da sjebete i da banujete, **** vas ban!
Eeeeee da roki, zaboravio sam da ti kazem, pusi *****!
Alpha_bet
Alpha_bet
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 24
» Datum upisa : 2011-10-06
» Godina : 31
» Lokacija : Zemun Polje

Back to top Go down

Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati! Empty Re: Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati!

Post by SnAkE Sat Feb 25, 2012 11:46 pm

xaaxaxaxaaxaxaxax ma je*i majmune aaaaaa prcaj roki sisi gaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!1





EDIT PACO: Opet ista prica.
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati! Empty Re: Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati!

Post by Guest Sun Feb 26, 2012 12:50 am

Alpha dobio si ban u moje ima na 30, a sad cu da ti dodam jos 30 u ime deja vu.

Snake, za tebe neka odluce head admini. Burazer ti je igrao, sjebao server koji se napunio jer sam ga boostovao i zasluzio je ban. Da si citao malo forum video bi da sam rekao kad se vratis da ces dobiti unban a ne odma da jurnes ovde.
A ovo za forum ces naknadno biti kaznjen.
Lock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati! Empty Re: Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati!

Post by ???? Mon Feb 27, 2012 9:07 am

SnAkE wrote:Roki napusis mi se ku**ine masne ,**** ti **** u pi*ku seljacku mamu banuj tako boli me **** i za Atlas ii za sve odavno sam izgubio zelju za igranjem i ostalim sranjima svadjanjima! poz za sharka<3 i znaju ostali sa kim sam dobar na ts3 blejimo cao poz banujte me sa svih servera i foruma ne zanima me nista vise! cao poz e roki nisam ti rekao pusi ****.




EDIT PACO: Kad cenzurises, cenzurisi sve neprikladne reci.

ban na 40 dana. admin neka se skine.
avatar
????
Guest


Back to top Go down

Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati! Empty Re: Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati!

Post by << # DeejA Vu #>> Mon Feb 27, 2012 3:12 pm

Alpha_bet wrote:Tako je Snake brate moj, nemoj da dozvolis da te ova sisica zajebava! ****** sve po spisku zato sto to i zasluzuje, i on i Deeja Vuu... Mene mozete slobodno da banujete sa forume jer me ne zanima forum i poserem vasm se na sred foruma jer samo serete nesto i samo gledate kako cete nekog da sjebete i da banujete, **** vas ban!
Eeeeee da roki, zaboravio sam da ti kazem, pusi *****!

ne treba tebi ban... trebaju ti dobre batine!
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati! Empty Re: Roki ****! Boli me **** za sve! alfa ce te jebati!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum