Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5660
Poruka: 52230
Novi clan:
StarsOnly

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Činjenično stanje

View previous topic View next topic Go down

Činjenično stanje

Post by Guest on Fri Mar 09, 2012 11:19 am

Posto se cesto prica o stanju kako na serverima tako i na forumu, ja cu ovde napisati moje misljenje i verujem da su mnogi svesni toga ali eto cito da se to na jednom mestu napise. ( neredovni clanovi cesto grese bas zato sto nemaju pravu sliku stanja)

1. stalno trazimo od HEDOVA da se nesto uradi,

e pa HEDOVA nema ima 1 a i on sve redje dolazi i sve manje ima volje da radi

Reborn (Predrag Pedja Ristic) je lepo pre kratkog vremena naglasio da se slaze sa svim odlukama

SHARKA i STORMA (i time prepustio vodjenje servera i foruma drugima, naravno i dalje je on za presudna pitanja glavni) i da stanje na serverima kakvo je takvo je kome se svidja svidja kome ne .....

Storm (Marko Ristic) decko je za svaki respekt ali i on ima previse licnih obaveza pogotovo sto intezivno radi na obezbedjivanju licne buducnosti pa je razumljivo zasto nema vremena ni zivaca za sve gluposti koje se potezu ovde

SHARK (i to je prakticno jos jedini koliko toliko aktivni head) momak jasnih principa i stavova na srecu uspesno zaposlen i eto ima vremena da se pozabavi i svim ovim (jedino pocinje ozbiljno da gubi i volju i zivce).

2. stanje na serverima kao sto sam vec rekao je takvo kakvo je i nece se puno ili mozda cak nista menjati, oni su takvi kakvi jesu besplatni necijom dobrom voljom napravljeni ali to je sve, nema tu velikog prostora za preterana poboljsanja.

3. medjuljudski odnosi na forumu su takvi kakvi jesu ali su i prolazni, kao i svi mi, nisu ti odnosi uticali na stanje vec uoravo situacija sa serverima, nece biti nikada kao sto je bili i to je vec STORM rekao vise puta a i nije logicno to za ocekivati, u vise navrata su pokretane akcije za pomoc ATLASU u onom delu gde mi sami mozemo da pomognemo i pokazali smo se lose, jer verovatno u sustini i nismo spremni da se i sami angazujemo vec to samo zahtevamo i ocekujemo od drugih

prema tome, stanje se nece bitnije menjati, od HEDA_ova mozemo da ocvekujemo samo najnuznije, (a i na tome im hvala), i sve sto se desava na serverima i forumo je nasa zasluga pa corbice koje se kuvaju sami i kusamo.

mene licno na ovom serveru drzi osecaj "prve ljubavi" Smile i osecaj da sam kao kod svoje kuce, kao i veliki broj igraca sa kojima je prijatno saliti se i puckati, ostalo je nebitno i nikako ne utice na mene. Smile izvinjavam se za lektiru a trojica pomenutih ljudi ako misle da gresam neka me isprave.

Guest
Guest

Back to top Go down

Re: Činjenično stanje

Post by pr0 NN k1ll3r on Fri Mar 09, 2012 11:53 am

GADNI wrote:Posto se cesto prica o stanju kako na serverima tako i na forumu, ja cu ovde napisati moje misljenje i verujem da su mnogi svesni toga ali eto cito da se to na jednom mestu napise. ( neredovni clanovi cesto grese bas zato sto nemaju pravu sliku stanja)

1. stalno trazimo od HEDOVA da se nesto uradi,

e pa HEDOVA nema ima 1 a i on sve redje dolazi i sve manje ima volje da radi

Reborn (Predrag Pedja Ristic) je lepo pre kratkog vremena naglasio da se slaze sa svim odlukama

SHARKA i STORMA (i time prepustio vodjenje servera i foruma drugima, naravno i dalje je on za presudna pitanja glavni) i da stanje na serverima kakvo je takvo je kome se svidja svidja kome ne .....

Storm (Marko Ristic) decko je za svaki respekt ali i on ima previse licnih obaveza pogotovo sto intezivno radi na obezbedjivanju licne buducnosti pa je razumljivo zasto nema vremena ni zivaca za sve gluposti koje se potezu ovde

SHARK (i to je prakticno jos jedini koliko toliko aktivni head) momak jasnih principa i stavova na srecu uspesno zaposlen i eto ima vremena da se pozabavi i svim ovim (jedino pocinje ozbiljno da gubi i volju i zivce).

2. stanje na serverima kao sto sam vec rekao je takvo kakvo je i nece se puno ili mozda cak nista menjati, oni su takvi kakvi jesu besplatni necijom dobrom voljom napravljeni ali to je sve, nema tu velikog prostora za preterana poboljsanja.

3. medjuljudski odnosi na forumu su takvi kakvi jesu ali su i prolazni, kao i svi mi, nisu ti odnosi uticali na stanje vec uoravo situacija sa serverima, nece biti nikada kao sto je bili i to je vec STORM rekao vise puta a i nije logicno to za ocekivati, u vise navrata su pokretane akcije za pomoc ATLASU u onom delu gde mi sami mozemo da pomognemo i pokazali smo se lose, jer verovatno u sustini i nismo spremni da se i sami angazujemo vec to samo zahtevamo i ocekujemo od drugih

prema tome, stanje se nece bitnije menjati, od HEDA_ova mozemo da ocvekujemo samo najnuznije, (a i na tome im hvala), i sve sto se desava na serverima i forumo je nasa zasluga pa corbice koje se kuvaju sami i kusamo.

mene licno na ovom serveru drzi osecaj "prve ljubavi" Smile i osecaj da sam kao kod svoje kuce, kao i veliki broj igraca sa kojima je prijatno saliti se i puckati, ostalo je nebitno i nikako ne utice na mene. Smile izvinjavam se za lektiru a trojica pomenutih ljudi ako misle da gresam neka me isprave.

Matori sve si u pravu. Ti si, koliko vidim, zaposlen covek, posto imas vreme za CS. Jedanput sam organizovao veliku akciju prikupljanje para za Premium Server, imao sam u planu da pitam caleta da koristim njegov racun za novac i da sa njegovog racuna podignem server, na sta je on potvrdno odgovorio, krenuli su ljudi koji su spremni bili da daju i do 200e za igricu i za ovaj community (Kao sto su ZeD i bo'N cini mi se, koji ima neki veliki biznis sa bratom, jel tako bo'N :PP)... To bi sve bilo lepo da su 20 clana uplatila po 100 dinara ili ti 1e i ja bi podigao taj novac, uplatio server i dao email i PW ot ftp-a nekom kao sto si TI, STORM, REB, SHARK ili ko je vec tako STARIJI i OZBILJNIJI, ODGOVORINIJI i ima VREMENA i ima znanja sa time. Medjutim, ti si se na zalost umesao i zakljucao temu, da se bunim nisam mogo i nisam imao kome...

Ako treba, opet cu organizovati akciju, nije mi problem cale, on je do jaja lik dace mi racun i to (mislim on ce podici pare i uplatiti uplatnicu nije problem.. uplacivao je on meni do sada 21091842 servera Very Happy ).. Sve se moze kad se hoce..

EDIT GADNI: sve je to ok ali to onda vise nije ATLAS i nije to to, odlicno ja tebe kapiram, nazalost imam (mozda i previse) iskustva saljudima i znma da je to nesto sto nece potrajati, mnogi su otisli ikorak dalje od te tvoje ideje cak i server nabavili ali nisu uspeli da organizuju ljude odavde. Drugi server je DRUGI ne ovaj, ako kapiras sta hocu da kazem.
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 18
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Post by SimkeAK<47 on Fri Mar 09, 2012 12:40 pm

Jebi ga stanje je takvo kakvo je. ne mozemo mi tu nista.ono jeste odlicna tema ali mislim da kao i ostali 11213514653 tema nece imati ucinka. cs sam poceo da igram na ovom serveru i kada zavrsim sa ovim serverom zavrsio sam i sa cs-om. Bilo bi bolje da imamo aktivne head admine da imamo prave admine koji su realni i ispravni, da nema nikakvi klanova (grupica),da se ne svadjamo. ali to onda nebi bio ovaj comuniti. neka nas kakvi smo ipak nam je dobro.kad bi imali sve ne bi bilo zanimljivo igrati. ovako ipak se borimo za nesto. ni statistika ne radi ali ipak imamo stalne igrace,awp server ne radi. ne znam sta je tu tesko dignuti server pa ne rade oni 0-24 valjda imaju sat vremena da to rijese. i tako ja i jos mnogo nas cekamo u nadi iz dana u dan da ce taj server da proradi.znaci ipak necemo da odemo tek tako. gadni potpuno si u pavu ali kog je briga za to znaci pricamo u prazno. Very Happy

EDIT GADNI: nije poenta ni bila da ovo bilo sta promeni, cisto da i oni koji nisu bas upoznati sa svim ili koji redje dolaze na forum, znaju kakva je slika. Mozda iz ove teme jedini benifit bude da se ljudi ne gloze oko gluposti vec da prihvate stanje kakvo jeste.
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 25
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

Post by Playa on Fri Mar 09, 2012 7:23 pm

Gadni, nemam sta ni da dodam ni da oduzmem.Ko zeli nesto da shvati, shvatice.Sto se tice ostalih.......Coravom namigivati, gluvom pricati, njima objasnjavati.......uzalud.

NN, ja ti najiskrenije skidam kapu sto zelis nesto konkretno da ucinis za ovaj server.Medjutim, kao sto ti kaze Gadni, kad budes imao malo vise iskustva sa ljudima shvatices zasto to nije dobra ideja.Ako imamo server za cije su podizanje i napredak neki platili a neki nisu, to je osudjeno na propast.Vec vidim komentare tipa "Ja platio za napredak servera, a onaj ko nije platio me banovao" i slicno.Veruj mi, ne treba nam to, bolje da nam malo laguje nego da medjuljudski odnosi, tj. ono sto je od njih ostalo, ode u q.

Simke, ne slazem se da ne mozemo nista.Za pocetak, mozemo da ne psujemo jedni drugima sve zivo putem PM-a.Dalje, i dobro obrati paznju na ovo, mozemo sami da postujemo ono za sta se javno zalazemo.Posto se sad zalazes za to da nemamo nikakve klanove i grupice, nadam se da ces to ubuduce i postovati.Apelovao bih na sve da, ako mrzite nekoga, da se ipak uzdrzite od psovanja i od nagovaranja drugih da ga mrze.

Hteo bih da kazem jos rec-dve o adminima.Biti admin znaci biti (kao sto kaze Simke) realan i ispravan, medjutim to nije dovoljno.U ovoj situaciji u kojoj se server nalazi, admin mora da bude neko ko ima odredjenu sposobnost rukovodjenja drugim ljudima, pogotovo mladjima, kojih je vecina na serveru.Ja kad sam se zalagao za to da treba uvesti ogranicenje vezano za godiste sto se tice dobijanja admina, skocili ste kao opareni.Time sto je neko mlad, ja ne mislim ni da je glup, ni da je neposten, ni da je nezreo.Samo mislim da neko ko ima 15-16 godina (uz par izuzetaka, dakle nemojte se uvrediti na prvu loptu) ne moze da bude onakav admin kakav nam treba u ovim trenucima kada broj igraca na serveru opada.Npr neki igrac dobije gag ili kick i onda oseti nepravdu jer smatra da mu nije dozvoljeno nesto sto drugima jeste i krene da psuje.Los admin bi mu uzvratio psovanje, dobar admin bi ga banovao po pravilima servera, a odlican admin bi shvatio kako to izgleda iz igracevog ugla i pokusao bi da shvati zasto oseca nepravdu i da mu objasni da li jeste ili nije u pravu.Stariji admini (pogotovo sa aim servera) se sigurno secaju igraca sa nickom Zombieland.Psovao je kao kocijas jer je bio ubedjen da ga admini mrze i stalno je dobijao kick/ban.Ja sam na serveru popricao sa njim 5 minuta i vise nijedan problem nije napravio, jer je shvatio da, ako ga neko i mrzi, mrzi i ostale igrace bar podjednako Smile.Dakle, mislim da su takvi admini potrebni ovom serveru, osobe prepune strpljenja i razumevanja, kao i mogucnosti da razumeju druge.Lako cemo dodati jos 20 admina kad se server stabilizuje, ali mislim da sada taj adminski "filter" treba da bude maksimalno gust.I da, da ne steknete utisak u stilu "ovaj misli da samo stariji poput njega mogu da budu admini", ovog momenta molim prvog head-a koji vidi ovaj post da mi skine admina, pogotovo sto duze vreme ne igram jer mi je komp otisao tamo gde se ne ide.

I ja se izvinjavam za lektiru, ako neko bar razmisli o svemu ovome, nece mi biti zao ovih pola sata Smile.Pozdrav

Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 408
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Post by SimkeAK<47 on Fri Mar 09, 2012 10:04 pm

Playa wrote:Gadni, nemam sta ni da dodam ni da oduzmem.Ko zeli nesto da shvati, shvatice.Sto se tice ostalih.......Coravom namigivati, gluvom pricati, njima objasnjavati.......uzalud.

NN, ja ti najiskrenije skidam kapu sto zelis nesto konkretno da ucinis za ovaj server.Medjutim, kao sto ti kaze Gadni, kad budes imao malo vise iskustva sa ljudima shvatices zasto to nije dobra ideja.Ako imamo server za cije su podizanje i napredak neki platili a neki nisu, to je osudjeno na propast.Vec vidim komentare tipa "Ja platio za napredak servera, a onaj ko nije platio me banovao" i slicno.Veruj mi, ne treba nam to, bolje da nam malo laguje nego da medjuljudski odnosi, tj. ono sto je od njih ostalo, ode u q.

Simke, ne slazem se da ne mozemo nista.Za pocetak, mozemo da ne psujemo jedni drugima sve zivo putem PM-a.Dalje, i dobro obrati paznju na ovo, mozemo sami da postujemo ono za sta se javno zalazemo.Posto se sad zalazes za to da nemamo nikakve klanove i grupice, nadam se da ces to ubuduce i postovati.Apelovao bih na sve da, ako mrzite nekoga, da se ipak uzdrzite od psovanja i od nagovaranja drugih da ga mrze.

Hteo bih da kazem jos rec-dve o adminima.Biti admin znaci biti (kao sto kaze Simke) realan i ispravan, medjutim to nije dovoljno.U ovoj situaciji u kojoj se server nalazi, admin mora da bude neko ko ima odredjenu sposobnost rukovodjenja drugim ljudima, pogotovo mladjima, kojih je vecina na serveru.Ja kad sam se zalagao za to da treba uvesti ogranicenje vezano za godiste sto se tice dobijanja admina, skocili ste kao opareni.Time sto je neko mlad, ja ne mislim ni da je glup, ni da je neposten, ni da je nezreo.Samo mislim da neko ko ima 15-16 godina (uz par izuzetaka, dakle nemojte se uvrediti na prvu loptu) ne moze da bude onakav admin kakav nam treba u ovim trenucima kada broj igraca na serveru opada.Npr neki igrac dobije gag ili kick i onda oseti nepravdu jer smatra da mu nije dozvoljeno nesto sto drugima jeste i krene da psuje.Los admin bi mu uzvratio psovanje, dobar admin bi ga banovao po pravilima servera, a odlican admin bi shvatio kako to izgleda iz igracevog ugla i pokusao bi da shvati zasto oseca nepravdu i da mu objasni da li jeste ili nije u pravu.Stariji admini (pogotovo sa aim servera) se sigurno secaju igraca sa nickom Zombieland.Psovao je kao kocijas jer je bio ubedjen da ga admini mrze i stalno je dobijao kick/ban.Ja sam na serveru popricao sa njim 5 minuta i vise nijedan problem nije napravio, jer je shvatio da, ako ga neko i mrzi, mrzi i ostale igrace bar podjednako Smile.Dakle, mislim da su takvi admini potrebni ovom serveru, osobe prepune strpljenja i razumevanja, kao i mogucnosti da razumeju druge.Lako cemo dodati jos 20 admina kad se server stabilizuje, ali mislim da sada taj adminski "filter" treba da bude maksimalno gust.I da, da ne steknete utisak u stilu "ovaj misli da samo stariji poput njega mogu da budu admini", ovog momenta molim prvog head-a koji vidi ovaj post da mi skine admina, pogotovo sto duze vreme ne igram jer mi je komp otisao tamo gde se ne ide.

I ja se izvinjavam za lektiru, ako neko bar razmisli o svemu ovome, nece mi biti zao ovih pola sata Smile.Pozdrav

pa da ti kazem je ne mrzim mikoga samo ga manje volim :P a sto se tice admina godine bas i ne igraju ulogu, jle kad je netko bolsetan u glavu dzaba da ima 5 ili 55 godina.evo ova tema je pokrenuta i sad ovdje fino pricamo kako bi trebalo biti ali nema nista od toga jel nema glavnog odgovornog.

Gadni bravo. Da se prihvati stanje kakvo je jel bolje ne vjeruem da ce biti Very Happy
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

Back to top Go down

Post by Playa on Fri Mar 09, 2012 11:12 pm

Kad je neko bolestan u glavu, taj svakako ne treba da postane admin i zaista je nebitno da li ima 5 ili 55 godina.Ali kad je neko zdrav u glavu i kada ispunjava osnovne uslove za admina, tada je bitno da li ima 5 ili 55 godina Smile. Zamolio bih sve moje mlade drugare sa servera da se ne ljute, samo cu im reci nesto sto je meni pre par dana rekao moj otac - Tek za 10 godina cete shvatiti koliko ste sada glupi Very Happy

Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 408
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Post by SimkeAK<47 on Fri Mar 09, 2012 11:26 pm

hahah istina Very Happy
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

Back to top Go down

Post by STORM on Sat Mar 10, 2012 9:39 am

Gadni je sve rekao kao sto jeste svidelo se to nekom ili ne ... ali tako je

Jbg ja nemam vremena a i kad to malo vremena izdvojim za atlas , uglavnom je to da smirujem svadje i ostalo ....

Jedino sto na atlasu moze da se uradi to je mirenje izmedju clanova ...
Mozda jednog dana pedji prdne nesto na pamet , pa uzme i pocne da sredjuje , do tad mozemo samo da budemo drugari na serveru i forumu ...

ATLAS JE SAD POSTAO zajednica gde nema vise glavnog , gde su uglavnom svi bitni za njegov opstanak (Mislim na starije igrace )

Ajde ljudi pamet u glavu svi znate za ts3 ... idite tamo zajebavajte se ispricajte se , izmirite i kraj Smile

E sad da mi neko kaze otkud mi ova retardirana slova jbm ih u dupe ja bas .....i da mi kaze kako da ih vraim , jer se pocinjem nervirat BA Very Happy

STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1696
» Datum upisa : 2011-01-21
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down