ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Al iskreno

2 posters

Go down

Al iskreno Empty Al iskreno

Post by Urbanek Sun Mar 18, 2012 4:33 am

Ja neznam sta zamisljate sa ovim warm-ovima , vi niste svesni kako nama obicnim zajebantima puca k**** za warm-ove!! znaci moderatori najveci spameri a na nama se istresaju!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Al iskreno Empty Re: Al iskreno

Post by Guest Sun Mar 18, 2012 8:35 am

E brate ako ti puca K**ac nisi ni trebao da otvoris ovu temu... Nista mi ne zamisljamo vec radimo svoj posao. A sta VI zamislajte sa spamovanjem? Kad se zanesete u konverzacije oko neke teme kao da ste na chat-u. Imate lepo chat na forumu pa se tamo nadjite i dopisujte do mile volje. Moderatori nisu spameri i niko se nikom ovde ne istresa... Podjes prvo od sebe, uvidis svoje greske, ne ponavljas ih i nema warnovanja brate. Nek se svako ko je warnovan bar malo zapita zasto je dobio je*eni warn i nek ne ponavlja istu gresku i nece biti problema....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Al iskreno Empty Re: Al iskreno

Post by Фёдор М. Достоевский Sun Mar 18, 2012 11:05 am

Al brate ok 1 warn, ali kad vidim neko nesto napise a vi 2-3 warna odjednom jbt.. pa gdje to ima, znaci ja mogu 2 puta nesto da napisem i dobijem 6 warnova odjednom i nema me mjesec dana. Jel to posteno??

Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Al iskreno Empty Re: Al iskreno

Post by Urbanek Sun Mar 18, 2012 11:28 am

OF: DostoJevski za predstednika!!

jok niste spameri cini ti se -.-'!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Al iskreno Empty Re: Al iskreno

Post by Guest Sun Mar 18, 2012 11:54 am

Dostojevski wrote:Al brate ok 1 warn, ali kad vidim neko nesto napise a vi 2-3 warna odjednom jbt.. pa gdje to ima, znaci ja mogu 2 puta nesto da napisem i dobijem 6 warnova odjednom i nema me mjesec dana. Jel to posteno??

Od skoro vazi da za svaki spam idu 2 warn-a, mada ja po nekad dam i po 1 warn. Ali nekim ljudima prosto nema pomoci... Oni su tu samo da bi spamovali i da bi se oglasili u svakoj temi.... Da ne bi dolazilo do banovanja, forumasi bi stvarno trebali da povedu racuna o tome kada, gde i sta pisu i nece biti problema...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Al iskreno Empty Re: Al iskreno

Post by Urbanek Sun Mar 18, 2012 6:19 pm

Pa dobro banujte ceo forum ... i ovako ste uspeli da ga dovedete na ivicu provalije, samo neznam sta cekate sto ga ne gurnete vec ako ste se toliko trudili!!
Kad ste bili na nekom drugom forumu da vidite kakva je tamo atmosfera, zajebancija non stop spamovanja gde oces i niko se ne buni , spamovanje samo je vrsta dobre zabave ... a za chat sto ti kazes , to bi bilo kao da ne fejsu nemozes nikom nista da stavljas na zid , ili nesto da prokomentarises .bio bi zivi smor -.-! To je dobro da vide svi ko sta misli o nekoj temi il bilo o nekoj prepirci!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Al iskreno Empty Re: Al iskreno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum