Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5660
Poruka: 52236
Novi clan:
StarsOnly

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ATLAS je brend

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

ATLAS je brend

Post by Gandra on Mon Apr 02, 2012 4:08 pm

aj hteo bih samo da kazem ono sto imam:
niko nece da zauzima Atlas jel to je glupo i sta sa tim kao zauzeo sam atlas sve sam okrenuo protiv nekih starih admina i sta ....
to su GLUPOSTI,zbog cega gluposti? Jako jednostavno nikome netreba community koji nema dushu,koji je dosadan, koji je prazan. Atlas je sam po sebi brend koji treba da bude primer konkurenciji. Ja iskreno neznam sta se dobija time da neka osoba ili grupica okupiraju ATLAS....ne znam to je bustovan server Very Happy salim se
Uglavnom neke price su glupe i ruzne izmisljotine LAZI a ja to govorim u svoje ime
Sta nam treba zna se PUN server gde igraci traze slot i toliko o tome da ne kuckamo jedno te isto.
Gandra
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 128
» Datum upisa : 2011-11-09
» Godina : 28
» Lokacija : Srbija BG Cerak
» Raspoloženje : uvek u full-u za hekler maniju

Back to top Go down

Re: ATLAS je brend

Post by Guest on Mon Apr 02, 2012 4:39 pm

U prilog tome cu da dodam samo ovo malo je serevera koji ovoliko dugo opstaju, a ATLAS nije slucajno opstao i opstajace i kad dodju "neki novi klinci".

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 9:38 am

Niko nece jer ne moze, to je prvo.
A drugo, vas cilj je bio da ubacite nekoga koji ce biti neki faktor kako biste se vi osecali ugodno. Tj. prosto receno "da vam niko nista ne sme"
Gandra, jos kao admin si cesto unbanovao svoje prijatelje sa TS-a, vrlo cesto.. Strela moze da dokaze i ako ja lazem onda cekamo njega da ti da jedan primer. Sta li ce ovaj tek raditi ...

Vise bih voleo da se Atlas totalno ugasi da ga nema, nego da Gadni koji preti indirektno kako ce mi jebati **** kad me nadje na Kosovu, nego da ta ista osoba bude head admin ili neko. Insistirao kreirajuci predmete pod pogrdnim nazivima "Roki majmun", "****" i ostale.. i jedini cilj je bio da me otera sa Atlasa, postane head i osveti se na neki nacin.
Kad god ovo spomenem, Gadni okrene pricu. Eto, porodican covek za koga ne mogu da verujem sta ima u glavi.

Jos jednom naglasavam, za mene personelno i platformno, on je za mene najobicniji igrac. Nadam se da ce i za vecinu postati.

Da, Atlas CW ste trazili iz licnog interesa. Odnosno, kako bi ekipica GG sa TS stvorila konforno stanje, jer nemaju svoj CW server. Nista za Atlas niste uradili do sada! Osim sto visite na TS-u i samo ogovarate igrace, kujete planove kako cete nekoga oterati...
Storm, secas se Riske kad ti je trazio admina na CW serveru, e ovo ti je repriza.

Pozdrav :*************

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 10:06 am

Ma mi na TS-u nemamo pametnija posla nego samo o tebi mislimo o.O

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 11:58 am

POSLEDLJI PUT MOLIM JAVNO DA MOJE IME I MENE NE UZIMAS USTA NIAKDA VISE!!!!!

sve privilegije koje sam dobio na atlasu sam dobio od vodecih ljudi, i svako moze da sumnja u njihovu odluku to je svacije pravo.

ja i jesamo obican igrac, i to cu uvek i biti, s time sto za mene neki ne postoje tacnije kao i da ih nema.

na ovom serveru su izgovarane samo "fine" stvari tako da je moja eventalna psovka verovatno nesto najcrnje sto se desilo al eto takvi smo sta da se radi.

ljudi sa ts a to je grupa od oko 25/6 i + ljudi i nisu svi GG ali se stalno druze ujedinjeni oko iste ideje, u posedu smo 3 cw servera tako da nebuloze oko nekih interesa za CW ATLASOV uoste ne stoje , to je samo jos jedan pokusaj da se pomogne nasem maticnom serveru. kad god je nekoliko nas na PABLIKU uvek povlacimo i ostale i to se lako da propveriti, sto znaci da pomenuta grupa nije samo neko ko prica nego i radi ponesto po pitanju zivota naseg servera.

dokle god na lep predlog i ideju odgovar bude zajedljiv i svadjalacki nista od uspeha, ljudi su smorena da staju izmedju dve grupe samo procitaju ili vise i ne citaju i odu.

of topic: tacno je da imam privilegiju administratora na forumu i mogucnost davanja admina na PUB_u , pa cu to iskoristiti da svima kojima je potrebna pomoc oko promene naloga, brisanja duplog naloga, i svih drugih stvari rado da izadjem u susret, admina svi odlicno znate kako jedino mozete dobiti tako da ne moljakajte Smile.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Gandra on Tue Apr 03, 2012 2:54 pm

Roki nemoj izvrtati pricu koji ATLASOV cw,ja C.S igram posle posla i radi zabave a moj prvi server na C.S je ATLAS Public. A klancic GGboys je jedna ekipa kojoj ja uvek govorim kad igramo CW ovo je zabava i igrajte zbog nje,hocu reci nije pravljen klan zbog sirenja mrznje prema tebi ili Rew. Isti taj REW je men dao dosta toga npr stalnu sobu za GGboys-e na MILFts3. A isti ti navodno momci koji zauzimaju preuzimaju (a nemogu kako ti kazes,ja kazem da i nece Very Happy) ATLAS su zvali cimali REWa da nenapusta bleju i ekipu sa servera. Ajde ovako nemoj da menjas pricu glupo je,a trece meni REW daje ban zbog tamo neceg a tebi ni war i toliko o podrzavanju jedno drugih. E da i da davao sam unban stalnim igracima REXu,URBANEKu i mislim MEDI. Jednom sam rekao da sam pogresio sto sam sebi to dozvoljavao i sa tobom (roki) sam ima konflikt zbog REXa jel tako i GADNI nas je mirio i iskulirao.
TI igraci nisu citeri vec su stalni igraci i blejaci ATLASa

toliko o starim igracima koje vi ili neko drugi BANuje i onda kao GDE SUU ONI
pa uvredjeni su ili ne igraju C.S

POZZ roki nikad neces voleti ATLAS kao mi Very Happy
Gandra
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

Back to top Go down

Post by gambino on Tue Apr 03, 2012 3:27 pm

Ovim putem strelo cestitam ti sto si dobio administratora od rokija banane
gambino
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2011-11-14
» Godina : 61
» Lokacija : zemun
» Raspoloženje : I am in the mood

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 7:16 pm

@Gambino Da. To vam je Gadni rekao na team speaku "pazi rokija sto daje streli admina, krivo mu je..." A to mi je iskreno i bio cilj. Posto vidim da se poprilicno napalio na 'Administrator Panel'

@Gadni, to si rekao 100x da ti se ne obracam. Ti to pricas samo javno. Covece imas 37 godina, imas dete i sigurno fin zivot. Ne razumem u cemu je fora da pricas stormu, sharku kako ces upaliti kola i doci da me spalis? Cemu to? Ja ti se tada nisam uopste obracao, dakle ni ti nisi imao razloga da me potajno spominjes. Zasto kreiras glupe foldere i zelis da se osvetis? Ajde reci sad pred svima posto si dosta potajno pricao. Evo primera, ne znam kako si ovom folderu dao naziv, zaboravio sam (imam ss na USB-u), ali zasto na primer ovo? Sta sam ti uradio 27 februara? A ovo nije jedini "dosije" koji si napravio o meni! Ima ih, Boga mi.
Evo ovo nikad nisam mogao da shvatim. Mozda ti je bilo krivo kada mi je Shark dao admina i ban sam Lorda zbog onoga.. (ja i ti najbolje znamo zbog cega. Cak sam i pokusao da ti se na neki nacin priblizim.. al dobro

@Gandra, nisam ni citao sta si pisao.. Tesko sam protumacio i prethodne komentare. Nepovezan si. Da bude lakse meni i tebi, ne pisem ti - ne odgovaraj mi. Pa-pa

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 7:22 pm

Roki pokazao si svoje komplekse time sto si ulazio kod gadnog na profil...
A koliko znam to je izuzetno zabranjeno i kaznjava se permanent banom jer si ti hakovao neciji profil.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 7:26 pm

Sajber kurajber wrote:Roki pokazao si svoje komplekse time sto si ulazio kod gadnog na profil...
A koliko znam to je izuzetno zabranjeno i kaznjava se permanent banom jer si ti hakovao neciji profil.

Bolje da znam sta kaze nego sta mi misli. Smile jer muka mi je da javno govori NE ZEEELIM NISTA S NJIIIIIIIM NJA NJA NJA pfff

p.s. to "hakovanj" je samo bio odgovor onog njegovog perm bana sto mi je dao bez razloga. Ulazio na forum i pravio se da ne vidi zahtev Wink

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 7:52 pm

Roki wrote:
Sajber kurajber wrote:Roki pokazao si svoje komplekse time sto si ulazio kod gadnog na profil...

Bolje da znam sta kaze nego sta mi misli. Smile jer muka mi je da javno govori NE ZEEELIM NISTA S NJIIIIIIIM NJA NJA NJA pfff

p.s. to "hakovanj" je samo bio odgovor onog njegovog perm bana sto mi je dao bez razloga. Ulazio na forum i pravio se da ne vidi zahtev Wink

U svakom slucaju nije na tebi da ulazis na neciji profil,postoje i zalbe na nacije ponasanje.To znaci da onda sada gadni sme da udje na tvoj profil jer je parola bolje da zna sta ti pises o njemu. OMG!!!

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 7:55 pm

Sajberu, zadnj moj odgovor u ovom topicu za tebe je: Moze. I slobodno neka se osveti, ne bih se bunio iskreno ti kazem jer sam i ja to uradio.
Ali on nema nista da vidi kao sto sam ja video Wink neka jedna osoba kaze da li sam ikada rekao nekome "doci cu mu u novi sad da mu....itd". Nema, jer nisam takav Wink pogotovo ne bih mogao nikome da kazem tako nesto zbog igrice hahaha bolest

edit: za kaznu mi je skinut administrator, ali je ipak vracen jer sam uspeo da objasnim neke stvari. mada ne treba mi nista, ni kad su mi dali nije mi trebao.. ali zbog ovakvih zatreba ponekad Smile
I ne mogu da HAKUJEM sto ti kazes, nego sam samo promenio sifru kao opomenu da se javi na moj zahtev za ban. On je vratio novu, pa sam jos jednom promenio (kucao bzvz nesto) opet sam vratio... i na kraju nisam mogao da trpim vise nego usao bzvz da ne moze da menja, a nije me ni interesovalo sta pise iskreno, dok nisam video naziv jedne poruke "roki **** ili majmun" eto ti prica.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by gambino on Tue Apr 03, 2012 8:00 pm

Roki kratko i jasno mnogo si poceo da seres i to sto si ulazio kod gadnog pffff ja bi ti za to opalio perm da se pusis

Roki: 2 warna. :Psovanje
gambino
Aktivan Član
Aktivan Član

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 9:05 pm

gambi i sajber sa kime se prepirete ? opustite se za razliku od drugihja odlicno pamtim, ali i stojim iz asvojih reci,
koliko je nesto jadno vidi se iz aviona, poruku sam posalo samom sebi sto se vidi, e asd ako je neko zbog mentalnih problema CITAO MOJOE PRIVATNE PORUKE, pa se prepoznao u tome stvarno to je vec njegov problem, i to nije za svadju sa takvim ljudima vec treba pokusati da ime se pomogne i da ih se uputi kako bii se navreme (ako je to jos moguce ) izlecili.
ja svakako mogu da postavim pitanje kako neko ko nije svoju buducnost ucinio izvesnom dozvoli da uludo trosi svoje vreme, ja sam sebi ugodio za decu se pobrinuo da i ona sutra imaju sta i gde, ali povrh svega to je opet MOJA PRIVATNA stvar.
jos jednom sve moje drugare sa tim spika cak i one koji ipricaju sta se tamo desava Smile molim ne prepirite se sa nepostojecim neprijateljima , a ovimasto treba pomoc, ako znate nekog dobrohg strucnjaka pomagajte jer nisu oni za to krivi.

P.S. da li je zabranjeno da sam sebe nagrdim preko privatne poruke Shocked ?

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Tue Apr 03, 2012 10:08 pm

Dobro, za razliku od neki koji jos nisu uspeli da se izlece, ja bar imam jos nekih 10-15 godina fore Very Happy haha
dobro, ja lazem
ti "grdis" sam sebe, sto je svakako "normalno", nesto bolesnije u zivotu nisam video Smile
zaobidjimo sve to

Malo njuskalo je odma primetilo o cemu se radi.
Dakle, radi se o januaru mesecu STO UOPSTE NIKAKAV KONTAKT NISAM IMAO SA TOBOM
Ti imas hrabrosti samo javno da kazes da NE ZELIS NIKAKAV KONTAKT sa mnom, videlo se to da ne zelis Very Happy

Ako su gambi i sajbi neki likovi ovde... hahah pa ne bi oni psovali kao seljacine i ne bi radili slicne stvari. U lepo si se drustvo u'vatio kolektoru Smile

Ah, da. Zaboravio sam malo njuskalo
Evo ga, pa prosudi sam

"ne guraj nos gde ti nije mesto" - sto intezivno radis od pocetka otkad si dosao ovde

p.s. Deda, sto se mog privatnog zivota tice, a daj Boze i moje buducnosti, zelim da kazem samo ovako da se nastavi kako jesam trenutno Wink tu mozes samo da mi zavidis. Ti mislis ovo sto ja radim da sam ozbiljan Smile zabole me za sve vas, samo vas titram jer ste mi simpsomaticni, zanimljivo mi je i zezancija.. Trebao bi i ti da nadjes jednog pedagoga u toj skoli Smile iskreno i realno

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Wed Apr 04, 2012 5:56 am

tumarajuci po sopsvenom profilu sam otkrio jednu neverovatno dobru stvar, svakog ko je isti rank sa vama mozete lepo da stvite na ignore listu, i time poruke koji tej neko pise ostanu skrivene.
odlicna opcija sad lepo mogu i vizuelno da uklonim ruznoce iz mog vidika.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Wed Apr 04, 2012 7:54 am

Slobodno.
Neka drugi vide kakav si posto ja i ti vec znamo.
Dosta si se vise maskirao i lagao ljude. Sa kime god sam ja u dobrom odnosu i ti si pokusavao da budes. Plasio si se da ne napravim grupicu, ali nisam takav.
Cak sam pokusao da se pomirim s tobom, video si da sam admin i hop kod reborna PM "roki koji nas je napusio, vratio se posle i opa odjednom administrator" Sto te boli toliko? Rekao si da se ne obracamo jedan drugome i kraj. Ok, slazem se! Ali ti to kazes samo javno kako bi Roki ispao debil sto te proziva, a tebe Roki kao uopste ne interesuje. Evo da vidimo koliko te interesuje, jer ti se bas uopste nisam obracao
Ti me jos uvek trazis Gadni. Neka sada svi vide, nije meni bio cilj da se svadjam sa starijima jer to nikad ne radim i za mene je vrlo ponizavajuce, ali ja sam znao da si ti dvolican i isao sam do kraja, i na kraju otkrio Wink
Razumem da nekome kazes "**** ti majku" pogresis ponekad i kazes a ne mislis. Ali ti u skoro svakom topicu koji si poslao sharku ili stormu, pa i drugima..planiras kako ces mi **** majku. E, moj Gadni. Nisu ove stvari za tebe. Dobro ti je rekao pendula.
Ovo sve sto sam napisao znamo i ja i ti da je tacno Wink Samo kad si toliko pametan i svima znas da dajes savete, pa kao glava si ove "familije", ajde sad daj odgovor na ovo sto ti pisem. Pre kad te je pogadjalo nesto brisao si mi komentare, jer nisam imao nikakvu privilegiju na forumu, a sad ne mozes. Jer i ja imam "grupicu" Smile

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Urbanek on Wed Apr 04, 2012 10:22 am

Roki evo ti Milutin Lazic ! Moj psihijatar siguran sam da ce i tebi pomoci!!
jeste malo veca cena al isplati se probaj!!

A sto se tice Trbe jesam ga gotivio , ali nemoj da ti dovedem pola knezevca kako je bilo kod njega i gledalo ga kako igra sa wh!! I rew-a licno cu da ti dovedem !!
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 516
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 25
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Post by gambino on Wed Apr 04, 2012 3:25 pm

Cekaj ti si meni dao 2 warna zbog onog sto sam napisao reci mi mozgu pileci gde je tu psovanje evo sad te psujem idiote glupi raspali iskompleksirani

roki: Po novim pravilima se daje 2 warna. Sada evo ti jos 2. Kad ispucas sve, znas sta sledi.
gambino
Aktivan Član
Aktivan Član

Back to top Go down

Post by Gandra on Wed Apr 04, 2012 3:56 pm

e jel se dobija WAR ako mi vides moje privatne poruke posto planiram koju ruznu sebi da posaljem a posto gledas nemoj WAR za to...
Gadni je je ljudina iznapusavao te je preko PM i zato sto nezeli da to vide svi ovako JAVNO
Gandra
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

Back to top Go down

Post by gambino on Wed Apr 04, 2012 5:10 pm

I ti si kao lud sta imas od toga st oces me ban sa foruma nije mi jasno po pravilu ti meni zbog toga nemozes dati warn i to u jednom danu si mi dao 4 komada pa se ti zapitaj
gambino
Aktivan Član
Aktivan Član

Back to top Go down

Post by gambino on Wed Apr 04, 2012 5:15 pm

PUSI GA RRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIII

edit: ban 5 dana
gambino
Aktivan Član
Aktivan Član

Back to top Go down

Post by LUKE~_o on Wed Apr 04, 2012 5:44 pm

Momci, ja mogu slobodno da kazem za vas da ste najneslozniji komjuniti. Mozda ste vi slozni ali po odredjenim grupama, od po vas 5-10, znaci vas 5 se druzi medjusobno i kad ispadne neko sranje vi se branite, a druge kinjite... Ne valja vam to, a ti gadni burazeru, imas 40 godina skoro, prepires se sa ljudima koji su 20 i vise godina mladji od tebe... Inace Roki tebra ja tebe u svemu podrzavam, kralj si jer si najrealniji ovde i hoces da isteras ovu gamad sto "guraju svoj nos svugde" i trude se da naprave neko novo sranje, da bi nahranili svoj bolesni um Wink Pozdrav momci i samo opusteno!
LUKE~_o
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 65
» Datum upisa : 2012-02-23
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : nice1

Back to top Go down

Post by NOWHERE on Wed Apr 04, 2012 8:30 pm

cmd~ wrote:Momci, ja mogu slobodno da kazem za vas da ste najneslozniji komjuniti. Mozda ste vi slozni ali po odredjenim grupama, od po vas 5-10, znaci vas 5 se druzi medjusobno i kad ispadne neko sranje vi se branite, a druge kinjite... Ne valja vam to, a ti gadni burazeru, imas 40 godina skoro, prepires se sa ljudima koji su 20 i vise godina mladji od tebe... Inace Roki tebra ja tebe u svemu podrzavam, kralj si jer si najrealniji ovde i hoces da isteras ovu gamad sto "guraju svoj nos svugde" i trude se da naprave neko novo sranje, da bi nahranili svoj bolesni um Wink Pozdrav momci i samo opusteno!

Decko je sve rekao kako jeste.. +
NOWHERE
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 812
» Datum upisa : 2011-03-09
» Godina : 20
» Lokacija : Beograd, Miljakovac
» Raspoloženje : ~_O

Back to top Go down

Post by Gandra on Wed Apr 04, 2012 8:39 pm

gledaj sta ti tvoj prijatelj koji te je iscima to da napises napravio od POSTa...
ovo nije ni blizu bila tema a posto meni nije bitan forum ja ovu pricu BATALJUJEM
Gandra
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

Back to top Go down

Post by Sponsored content