ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

SAMO ZA TOSU BOTA!

+8
Urbanek
<< # DeejA Vu #>>
Luca
Winston
Djomla995
Tosa
STORM
SilVeR_AxE
12 posters

Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by SilVeR_AxE Thu Jun 14, 2012 9:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
ETO TI DA JE ZABRANJEN AWP I RUPA NA LONG BOTINO
SilVeR_AxE
SilVeR_AxE
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 245
» Datum upisa : 2009-12-04
» Godina : 27
» Lokacija : Crna Gora;Podgorica
» Raspoloženje : WRH BRATEEEEE /za sad

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by STORM Thu Jun 14, 2012 10:43 pm

Zbog cega dajete long i 2x2 mape ?? Dokle visee da vam se prica da nestavljate te mape jebo vas zivot ......

Imate dust2 , train,nuke,aztec a ne samo jebeni 2x2 ...

I onda stavite vas 5 na 5 2x2 , udje rex baca bombe oterate igrace i kukate kako je prazan server .... nekad se stavljao uvece za ujutro dust2 da se napuni ... i uvek se punio ...
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by Tosa Fri Jun 15, 2012 4:27 am

SIlver ja sam se zajebavao sa tobom,malo sam te zezao(cisto da te iznerviram xD)
Storme kako mi da igramo train 2-2? O.o
Nemoze,a da se neigra 2x2 mapa,zato sto mi nemamo materijala za vece,nego imamo neka 7 redovna igraca koji ulazze,a jos malo nece biti ni to,ako nastavimo da dajemo ovakve velike mape.. Very Happy
Tosa
Tosa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 315
» Datum upisa : 2011-07-29
» Godina : 24

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by STORM Fri Jun 15, 2012 6:47 am

|GG| boys Tosa wrote:SIlver ja sam se zajebavao sa tobom,malo sam te zezao(cisto da te iznerviram xD)
Storme kako mi da igramo train 2-2? O.o
Nemoze,a da se neigra 2x2 mapa,zato sto mi nemamo materijala za vece,nego imamo neka 7 redovna igraca koji ulazze,a jos malo nece biti ni to,ako nastavimo da dajemo ovakve velike mape.. Very Happy


sta kako ? .... pre neki dan smo ja i jos 2-3 igraca igrali lepo i clan1 mill i train i ostalo ...

Vi ceo dan drzite 1 mapu bre ljudi , ste vi normalni ...
Ako nastavite ovako sa 2x2 ja prvi necu ulaziti na server
Kazes nemas materijala ? Idi share malo stranicu i forum na fb-u pozovi nekog ... a ne samo da pravite idiotluk od servera (nekazem konkretno ti )

Vecina pro igraca udje jednom u nedelju dana da se ispisa po svima i ode na neku vecu mapu .... postalo je monotono da se igra 2x2
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by Djomla995 Fri Jun 15, 2012 7:00 am

Ja se licno slazem sa STORM-om, mislim da se previse daje 2x2. Stvarno mislim da treba da se daje dust, aztec, nuke (train ne, tu mapu ne gotivim xD ). Stavite to pa ce se napuniti, ovako server lici na ono servere za CW od 12 slotova za fy_snow mape...
Djomla995
Djomla995
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 102
» Datum upisa : 2010-03-17
» Godina : 29
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : ko sardina kad joj istekne rok xD

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by Tosa Fri Jun 15, 2012 8:54 am

STORM wrote:
|GG| boys Tosa wrote:SIlver ja sam se zajebavao sa tobom,malo sam te zezao(cisto da te iznerviram xD)
Storme kako mi da igramo train 2-2? O.o
Nemoze,a da se neigra 2x2 mapa,zato sto mi nemamo materijala za vece,nego imamo neka 7 redovna igraca koji ulazze,a jos malo nece biti ni to,ako nastavimo da dajemo ovakve velike mape.. Very Happy


sta kako ? .... pre neki dan smo ja i jos 2-3 igraca igrali lepo i clan1 mill i train i ostalo ...

Vi ceo dan drzite 1 mapu bre ljudi , ste vi normalni ...
Ako nastavite ovako sa 2x2 ja prvi necu ulaziti na server
Kazes nemas materijala ? Idi share malo stranicu i forum na fb-u pozovi nekog ... a ne samo da pravite idiotluk od servera (nekazem konkretno ti )

Vecina pro igraca udje jednom u nedelju dana da se ispisa po svima i ode na neku vecu mapu .... postalo je monotono da se igra 2x2

Ja se trudim i svaki dan ako nisam poslao po 100 poruka is maram sve,reklamiram...
Potrudicemo se da stavljamo te vece pa ce mo videti kako ce se ovijati stvari i dal ce ulaziti igraci Very Happy
Tosa
Tosa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 315
» Datum upisa : 2011-07-29
» Godina : 24

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by Winston Fri Jun 15, 2012 9:28 am

ja PRVI necu da ulazim ako se igra 2na2 neka velika mapa!!a da se napuni na vecu mapu ne moze....ssamo moze da se isprazni...znam kad igramo 6na6 2x2 i promenimo na vecu isprazni se posle 2 runde i onda **** krasni....
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by Luca Fri Jun 15, 2012 10:09 am

Ne isplati se serovati na fb,nikako...
Prvo da se serveri dovedu u red .. Wink
Luca
Luca
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1257
» Datum upisa : 2011-01-26
» Godina : 27
» Lokacija : Novi Sad,Kovilj
» Raspoloženje : Necemo kvariti :)

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by << # DeejA Vu #>> Fri Jun 15, 2012 6:21 pm

ne ulazim na dd2x2 mapu!
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by Urbanek Mon Jun 18, 2012 7:06 am

STORM wrote:
|GG| boys Tosa wrote:SIlver ja sam se zajebavao sa tobom,malo sam te zezao(cisto da te iznerviram xD)
Storme kako mi da igramo train 2-2? O.o
Nemoze,a da se neigra 2x2 mapa,zato sto mi nemamo materijala za vece,nego imamo neka 7 redovna igraca koji ulazze,a jos malo nece biti ni to,ako nastavimo da dajemo ovakve velike mape.. Very Happy


sta kako ? .... pre neki dan smo ja i jos 2-3 igraca igrali lepo i clan1 mill i train i ostalo ...

Vi ceo dan drzite 1 mapu bre ljudi , ste vi normalni ...
Ako nastavite ovako sa 2x2 ja prvi necu ulaziti na server
Kazes nemas materijala ? Idi share malo stranicu i forum na fb-u pozovi nekog ... a ne samo da pravite idiotluk od servera (nekazem konkretno ti )

Vecina pro igraca udje jednom u nedelju dana da se ispisa po svima i ode na neku vecu mapu .... postalo je monotono da se igra 2x2

Bravo matori to cenim kod tebe...
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by STORM Mon Jun 18, 2012 8:41 am

Winston wrote:ja PRVI necu da ulazim ako se igra 2na2 neka velika mapa!!a da se napuni na vecu mapu ne moze....ssamo moze da se isprazni...znam kad igramo 6na6 2x2 i promenimo na vecu isprazni se posle 2 runde i onda **** krasni....


Seti se samo kako je pre godinu ipo dana bilo pravilo ... ostavi d2 da se napuni ....

nema veze ostani na serveru pa mozda neko i udje , i kad ljudi shvate da imamo kvalitetnu igru bez citera i stekanja dolazice ....


Mnogo dobrih igraca igra na serverima gde bre i sami admini cituju , a ja mogu da potpisem da kod nas ima najmanje citera , i samim tim kad vide da je dobra igra uci ce ...
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by SilVeR_AxE Mon Jun 18, 2012 8:53 am

STORM wrote:
Winston wrote:ja PRVI necu da ulazim ako se igra 2na2 neka velika mapa!!a da se napuni na vecu mapu ne moze....ssamo moze da se isprazni...znam kad igramo 6na6 2x2 i promenimo na vecu isprazni se posle 2 runde i onda **** krasni....


Seti se samo kako je pre godinu ipo dana bilo pravilo ... ostavi d2 da se napuni ....

nema veze ostani na serveru pa mozda neko i udje , i kad ljudi shvate da imamo kvalitetnu igru bez citera i stekanja dolazice ....


Mnogo dobrih igraca igra na serverima gde bre i sami admini cituju , a ja mogu da potpisem da kod nas ima najmanje citera , i samim tim kad vide da je dobra igra uci ce ...

Da brate,slazem se sa Mecavo,.Eto jesi vidio Winstone juce na koji god server da udjemo mi sa ATLAS-a uvijek smo prvi na tabeli u oba tima Very Happy
SilVeR_AxE
SilVeR_AxE
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 245
» Datum upisa : 2009-12-04
» Godina : 27
» Lokacija : Crna Gora;Podgorica
» Raspoloženje : WRH BRATEEEEE /za sad

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by ???? Tue Jun 19, 2012 6:57 am

Nije sve bas crno belo ali zato nam i trebaju zivotno iskusniji admini, mora se pratiti situacija pa ako se prazni promenuti mapu cesce davati vote, pri tome nikako ne mislim na ispunjavanje pojedinacnih zelja, i treba biti strpljiv i objasniti razloge.
Ne podrzavam, izjave admina koji nece da udju na server jer im nesto ne odgovara time samo pogorsavamo problem, iskreno i ja umem da izbegnem da igram na d2 posto eto meni ta mapa najsmorenija ali ostanem u spec i radim adminski deo posla.
@DEJO : udji i na d2x2 mapu pa cim vidis da je bar 8 igraca menjaj ima toliko mapa.
@Win : kad vec vidis da se igra velika mapa a njih 2 vs 2 udji makar da im das nesto normalnije jer ni drugi nece da udju al oni nemaju admina da poprave situaciju

mnogi od vas znaju da ww i nije naka omiljena mapa na drugim serverima ali eto kod nas je neko vreme punila server, dakle admini pratite stanje i prilagodjavajte se u trenutku, pa ako 5 preostalih igraca zele d2x2 onda nema puno razmisljanja.......
avatar
????
Guest


Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by << # DeejA Vu #>> Tue Jun 19, 2012 2:25 pm

gadni nisam od juce tu...
naravno da sam igrao dd2x2 i kada nema igraca,ali ne kontam likove koji bi mogli igrati ceo dan 2x2 mapu
pre neki dan sam usao na server igraju 7 na 6 dd2x2 pitam da menjemo "admine" kazu cekaj jos Very Happy sta da cekam limun?

znas i sam da sam dobio ban sto sam promenio mapu tu cuvenu dd2x2

kada mi se igra cs udjem na bilo koji server da bi se ispucao Smile a proveravam svakih 2 min sta se desava na atlas pubu
obicno bude na serveru 4-5 admina koji igraju dd2x2
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by RoBeRtO ^^ Tue Jun 19, 2012 4:51 pm

Dok sam igro non stop je bila dd2x2. Udjem na server i pitam da menjamo na ww (jel se na toj mapi uvek napuni server) a ostali admini kazu ne ostavi 2x2. Volim i ja da igram na dd2x2 ali neki put ga bas preteraju!!
RoBeRtO ^^
RoBeRtO ^^
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 338
» Datum upisa : 2012-04-03
» Godina : 27
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Mislim Sta Reci...

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by MoLoN LaBe Tue Jun 19, 2012 5:07 pm

Ja licno obozavam dd2x2 mapu.. jer su runde kratke i nema mnogo mesta za stek... i ne moram traziti ostale igrace po mapi... znas ako nikoga nema na dugom od protivnickih igraca onda su sigorno otisli na kratko.. i tu ih sacekas... zbog toga igraci vole dd2x2 mapu.. jer se sve odvija brzo i lako....
mapu ww nikako ne volim... jer je realno mapa pravljena za ultra stekanje... i to je bezveze...
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by ???? Tue Jun 19, 2012 7:06 pm

<< # DeejA Vu #>> wrote:gadni nisam od juce tu...
naravno da sam igrao dd2x2 i kada nema igraca,ali ne kontam likove koji bi mogli igrati ceo dan 2x2 mapu
pre neki dan sam usao na server igraju 7 na 6 dd2x2 pitam da menjemo "admine" kazu cekaj jos Very Happy sta da cekam limun?

znas i sam da sam dobio ban sto sam promenio mapu tu cuvenu dd2x2

kada mi se igra cs udjem na bilo koji server da bi se ispucao Smile a proveravam svakih 2 min sta se desava na atlas pubu
obicno bude na serveru 4-5 admina koji igraju dd2x2

ja odlicno znam da nisi od juce ali i sam znas da kad promenis te "brze" mape server se isprazni pa ma na koju mapu zamenio, i onda ostaje ilema da li ce moigrati 2x2 mape i te manje sa 10 vs 10 ili da mucimo server sa vecim mapama na kojima ce igrati 2 vs 2 i cekati da MOZDA neko udje......
tako da je moja primedba bila da u interesu servera treba da svi igramo sve ........
avatar
????
Guest


Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by Fuzzy Logic Thu Aug 30, 2012 3:18 pm

Fuck 2x2 :P Sto nebi stavljali snow Smile Na tu mapu dolaze igraci..i kada se malo napuni prebacite na neku vecu mapu i kraj..Nema rasprave u vezi sa mapama :P -.-'
Fuzzy Logic
Fuzzy Logic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 101
» Datum upisa : 2012-02-10
» Godina : 26
» Lokacija : Novi sad,Kovilj
» Raspoloženje : -.-'' 1v1 xD

http://[url=http://www.gametracker.com/player/Fuzzy%20Logic/89.2

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by InsaNe <3 AwP ^^ Thu Aug 30, 2012 3:22 pm

Fuzzy Logic wrote:Fuck 2x2 :P Sto nebi stavljali snow Smile Na tu mapu dolaze igraci..i kada se malo napuni prebacite na neku vecu mapu i kraj..Nema rasprave u vezi sa mapama :P -.-'

Evo tebi WARN za nepotrebno spamanje po starim topicima...
InsaNe <3 AwP ^^
InsaNe <3 AwP ^^
Admin
Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 94
» Datum upisa : 2012-07-28
» Godina : 32
» Lokacija : Sabac

Back to top Go down

SAMO ZA TOSU BOTA! Empty Re: SAMO ZA TOSU BOTA!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum