ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

WTF? o.0

+7
Urbanek
Rocky Balboa
>>>MoskRi<<<
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
Crna Strela
RoBeRtO ^^
MEGA
11 posters

Go down

WTF? o.0 Empty WTF? o.0

Post by MEGA Sun Jul 08, 2012 9:45 pm

strelo...mogo si reci, da odigram 5 partija pod demoom zato sto je automatski demo isklj roki dok se ne sredi server
nisi mi reko "mega snimaj demo ide perm " -.-
posto mi nisi reko ni bar da slikam....sta cu sad kad nemam dokaz da nemam cit ewo ovde su moji terori ili kanteri...
WTF? o.0 3961871138
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by RoBeRtO ^^ Sun Jul 08, 2012 9:48 pm

E momci ja znam da mega nema jako se dobro druzimo...
A i da ga je koristio reko bi sigurno.
Molio bih da se ovo protumaci i da se u sto kracem roku da unban megi Very Happy
pozz Very Happy
RoBeRtO ^^
RoBeRtO ^^
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 338
» Datum upisa : 2012-04-03
» Godina : 27
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Mislim Sta Reci...

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Crna Strela Sun Jul 08, 2012 10:04 pm

Code:
http://www.mediafire.com/?xxyfvv22ab224qe
izvoli demo. Imas u tom demo-u par situacija za wh, tako da nemam vise sta da pricam. Unbana nece biti, to je definitivno... Citerima nije mesto na atlas-u, zao mi je... Nadji drugi server pa tamo cituj...


Last edited by Crna Strela on Sun Jul 08, 2012 10:09 pm; edited 1 time in total
Crna Strela
Crna Strela
Admin
Admin

» Broj poruka : 134
» Datum upisa : 2012-04-10
» Lokacija : Nis

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Sun Jul 08, 2012 10:07 pm

|GG| boys RoBeRtO ^^ wrote:E momci ja znam da mega nema jako se dobro druzimo...
A i da ga je koristio reko bi sigurno.
Molio bih da se ovo protumaci i da se u sto kracem roku da unban megi Very Happy
pozz Very Happy
Ae bre, ti jedan topic ako ne prokomentarises ili ne dobacis nesto smak sveta brate. Iskuliraj malo, resice se to i bez tebe. Wink
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 30
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by RoBeRtO ^^ Sun Jul 08, 2012 10:08 pm

ℬlo0dY-.-ℬosS ♥️ wrote:
|GG| boys RoBeRtO ^^ wrote:E momci ja znam da mega nema jako se dobro druzimo...
A i da ga je koristio reko bi sigurno.
Molio bih da se ovo protumaci i da se u sto kracem roku da unban megi Very Happy
pozz Very Happy
Ae bre, ti jedan topic ako ne prokomentarises ili ne dobacis nesto smak sveta brate. Iskuliraj malo, resice se to i bez tebe. Wink
Drug mi je, ja znam da nema tako da videcemo Very Happy
RoBeRtO ^^
RoBeRtO ^^
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 338
» Datum upisa : 2012-04-03
» Godina : 27
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Mislim Sta Reci...

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Crna Strela Sun Jul 08, 2012 10:11 pm

E pa posto ti je drug, a ti njegov drveni advokat, prenesi mu informaciju da nema unban-a... A da sam mu trazio da snima demo, tad bi on normalno igrao ne bi pratio ko gde ide i sta radi... Mega nisam ja od juce.... Wink
Crna Strela
Crna Strela
Admin
Admin

» Broj poruka : 134
» Datum upisa : 2012-04-10
» Lokacija : Nis

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by >>>MoskRi<<< Sun Jul 08, 2012 10:12 pm

ja msm da mega nema wh a razlog je jednostavan, znam ga dosta dobro kao pub igraca a i bezbroj puta sam ga klao s ledja Smile ja sam za to da dobije unban Wink
>>>MoskRi<<<
>>>MoskRi<<<
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 23
» Datum upisa : 2011-12-05
» Godina : 33
» Lokacija : Kovacica
» Raspoloženje : zarolajmo indo,suni si ćepi :D

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Rocky Balboa Sun Jul 08, 2012 10:15 pm

Bez spamovanja vise
Ako hocete da kazete nesto pogledajte prvo demo

Ja da se izjasnim... koliko vidim ovde mega nisi bas cist.......
Cekamo druge admine i head admine da pogledaju.
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Sun Jul 08, 2012 10:28 pm

WH ima. 2 situacije sto pokazuje wh su:
1. Kad dao noz onom u kuci.
2. Kad podje na mali i podje prvo glockom, a playa isao walk, zatim se Mega vrati malo, promeni na awp i izadje mu.
Dalje nisam gledao, a i prethodne situacije su isto sumnjive, da ne nabrajam.
Da mi neko rekao da MEGA ima wh, ne bi' mu verovao.
|GG| boys RoBeRtO ^^ wrote:
Kakve veze ima sad sto pricas to i sa MEGOM za wh? Niko tebe, kao sto ti kazes ne "j***" ovde. Nego si kasno odgledao demo i utvrdio da ima wh ili mozda nisi uopste gledao, pa ne mozes povuci izgovorenu rec(sto si ga branio kao druga) i to je razlog odlaska!
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 30
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Urbanek Sun Jul 08, 2012 11:38 pm

Playa kad im je izrashovao mid i dosao sa malog ide walk i TI ga jos cekas sa double zoom ?! malo prejebani refleksi a i puno znas niti sam video neko na cetu da je napisao pazi mid il tako nesto... brate msm da si ovaj put gadno zajebo
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by LmR Mon Jul 09, 2012 12:14 am

Ja stvarno ne znam da li imas Mega ali si mi mnogo sumnjiv.Ja iako nisam mnogo igrao sa tobom,ali kad sam igrao video sam da si dobro igrao ali ovako nisi nikad,gledao sam te svo ovo vreme,bilo je stvarno situacija kojim bi se pomislilo da imas wh 100%,da si tolko iskusan pa da tako koristis mozak i da tako prosudjujes gde ce igrac da se usteka to nisam bas siguran jer ni profi igraci ponekad ne znaju a kamoli ti.

Licno moje misljenje je to da ti imas wh i da ga dobro prikrivas,tolko dobro da niko nije mogo sa sigurnosti da kaze da je to wh,ali opet kazem da nisam siguran,mozda i stvarno gresim i voleo bih da je tako,ali situacija je takva kakva jeste.

Ako imas neki dokaz da nemas nikakav cit,daj ga da nam olaksas malo Smile
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Rocky Balboa Mon Jul 09, 2012 1:15 am

Obrisani spamovi.

Izjasnite se kratko i jednostavno. Ako sumnjate da ima napisite zasto i gde. Ako ne sumnjate napisite nema i zbog cega.
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Playa Mon Jul 09, 2012 1:42 am

Previse toga mi je cudno ovde.Gledao sam do situacije kad je ubio mene dok sam isao walk i jedna stvar mi je upala u oci.Mene ceka sa double zoom i ubija me (ajde neka bude na neki osecaj koji mi nemamo, da ne ispadne da kukam sto me je ubio), ali pogledajte sta se desava dve sekunde nakon toga.Sa desne strane se cuju jasni koraci neprijatelja koje je naprosto morao da cuje, medjutim on je to ignorisao i nastavio da gleda napred iako je po zvuku jasno da mu je neprijatelj samo na par metara i da ce mu za dve sekunde izleteti sa desne strane.Mislim da je shvatio da je preterao tim mojim ubistvom i da ga admini gledaju, pa je resio da vas ubedi da nema predstavu da je neprijatelj pored njega.Po mom misljenju, ako nema wh, MORAO je da ga cuje i MORAO je da se okrene.Ovako mi je to licilo na suvise ociglednu zelju da vam nacrta da nista ne vidi i da ispadne da ne zna gde su neprijatelji.To sam primetio i u situaciji par minuta pre toga - Nakon ubistva gde je nepogresivo pratio neprijatelja i ubio ga, video je drugog i pratio ga kroz zid, a onda se van svake logike okrenuo da bi mu ovaj dosao sa ledja i ubio ga, kako bi se "iskupio" za prethodno sumnjivo ubistvo.Takodje, za igraca koji stalno ima dobar skor, previse je neoprezan u situacijama gde nema nikoga, kao da zna gde ne treba da proverava.Da zaista stalno tako igra, mnogo vise bi ga ubijali.Eto, to je ono sto mi je bilo cudno gledajuci demo.Ipak, mislim da mu treba pruziti priliku da objasni ono sto je sumnjivo.Mega, ja imam sledeca pitanja:

1.Ako nepogresivo znas kad je neko iza coska ili u steku (sto nije potpuno nemoguce - refleksi, oprez, zvuk itd), kako znas gde NE moras da gledas i zasto se cesto uopste ne okreces negde gde vrlo verovatno neko moze da bude?

2.Ako je na infernu mnogo veca sansa da ti dodju sa "banane" nego da neko prodje celu mapu i dodje sa ct spawna, kako znas da bas treba da gledas na spawn (pa jos sa double zoom), iako nisi cuo nikakav zvuk?

3.Zasto dve sekunde nakon toga, kada se cuju jasni koraci sa desne strane, ne reagujes uopste, kao da zelis da ga ubiju?

Meni su te stvari u najmanju ruku cudne i zeleo bih da cujem sta imas da kazes pre nego sto zakljucim bilo sta.Ne pucam dobro kao ti (imao ti wh ili ne), ali imam zdrav razum koji trenutno vristi da je tvoje ponasanje na ovom demou prilicno nelogicno.


Roberto, mlad si decko i mozda nisi svestan koliko su krupne neke stvari koje govoris.Kada nekome kazes da je napravio ekipu i da zeli da j.... druge, drugim recima - da je Mega namerno banovan jer se tako nekome hoce, to je prilicno ozbiljna optuzba i najmanje sto mozes da ucinis je da pogledas demo pre nego sto je izreknes.Ako Mega ili bilo koji tvoj drugar ima wh, da li zaista mislis da bi ti to rekao?Kao sto Gadni napisa pre nekog vremena - nemoj nikad da garantujes za druge, ljudi su najkvarljivija roba.Nadam se da ces biti admin uskoro (imas moj glas) i sigurno ce ti se nekad desiti da ti neki tvoj drug kaze da banujes nekoga jer ima wh.Hoces li proveriti ili ces prosto verovati drugu na rec?Admini ne provode po pola sata u spec-u i jos toliko u gledanju demoa zato sto im je lepo ili zato sto zele da j.... ceo server, vec zato sto ne zele da nekoga ostete.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Rocky Balboa Mon Jul 09, 2012 2:15 am

Sjajna analiza, Playa. Evo ti +
Mislim da je ovo dovoljno, cekamo da se izjasni Mega.

@Mega: [02:07:56] MeGa^: ne nije tako roki gadni mene zna vise od 1 god i kako igram i sve!
[02:08:23] MeGa^: zbog toga me je uzeo jer znao je da neigram sa citom!
to sta ko zna pada u vodu. Ne moze nista on da izmeni ! Wink

@Roberto, obrisao sam tvoje komentare, a ko pravi grupice i klanove pa da isteruje igrace to je deja vu! Savetujem ti da skratis jezik!


Last edited by Pcela on Mon Jul 09, 2012 3:38 am; edited 1 time in total
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by RoBeRtO ^^ Mon Jul 09, 2012 2:25 am

Necu da skratim jezik. Nisam nista ruzno reko da bi ga skratio...
RoBeRtO ^^
RoBeRtO ^^
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 338
» Datum upisa : 2012-04-03
» Godina : 27
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Mislim Sta Reci...

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by LmR Mon Jul 09, 2012 10:18 am

|GG| boys RoBeRtO ^^ wrote:Necu da skratim jezik. Nisam nista ruzno reko da bi ga skratio...

Roberto iskuliraj,nemoj da napravis sad neku svadju ovde,samo iskuliraj i idi igraj cs Smile
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Winston Mon Jul 09, 2012 11:06 am

Ne znam dal se secate kad sam vam ja pricao da ima wh...igrali smo mix jednom i provalio sam ga i reko mu da mi okaci demo i to jos uvek nije uraadio....sto se tice ovog:

1 - ubija lika na midu kroz fles

2 - ista runda kad je zaklao lika u kuci

3 - gleda bananu sa awpom,okrece se,playa u ct bazi i ide mu sa ledja(nije mogao da ga cuje)...gleda tacno u zelenu tackicu sa pistoljem i menja na awp i ubija playu....

dalje nisam gledao jer mislim da nema potrebe za to .... wh ko kuca i nema unbana(makar ja tako mislim)

HVALA !!
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by PAKO Mon Jul 09, 2012 11:30 am

Nema sta da obrazlazem, gledao sam ga, mnogo je providan. Da igras na zvuk, cuo bi 15 drugih igraca koje ti nisi cuo, a ovako si samo dokazao jos jednom da si imao tad nesto.
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

WTF? o.0 Empty Re: WTF? o.0

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum