ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera

5 posters

Go down

Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera Empty Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera

Post by unReal Sun Jun 20, 2010 9:54 pm

Kao sto rekoh ova 3 admina su do jaja likovi i zato sad zelim da ih pohvalim!
Tin tin je nov, ali se jako dobro snalazi sa svojim adminom i amx komandama, samo tako nastavi!
lax, on je pro, cepa na aimu i stvarno je na svru uvek red kad je on tu, ni muva ne sme da prodje..xDDD
I najjaca i najgotivnija osoba na pubu je mali pera, s njim uvek sprdnja znaci ,zajebavamo se extra ortak, steta sto se ne znamo u stvarno vec samo virtualno xDDDD Malo bi mi bilo glupo da ga hvalim kao admina jer se s njim stvarno najbolje druzim na pubu i sve pohvale za qma...Al moram i reci da je covek veliki pro i da cepa cs ko mator...
Sve pohvale za njih... [You must be registered and logged in to see this image.]
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera Empty Re: Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera

Post by MaL! PeRa^^ Sun Jun 20, 2010 10:00 pm

Hvala,hvala qme....Nadam se da ces dobiti uskoro admina na pubu...pa da
se malo zezamo na admin say xD....
Respect bro ...
MaL! PeRa^^
MaL! PeRa^^
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 47
» Datum upisa : 2010-03-21

Back to top Go down

Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera Empty Re: Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera

Post by lax_ninja Mon Jun 21, 2010 7:50 am

Hvala hvala buraz , ja mislim da si i ti takodje zasluzio jednu veliku pohvalu jer si vrlo gotivan lik i ni jednom nisam video da se proseravas i ako kontam da nekad u sebi prsavas kao sto svi mi radimo uvek to zadrzis za sebe i odradis na finjaka ono sto moras Very Happy Very Happy
lax_ninja
lax_ninja
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 125
» Datum upisa : 2010-03-31
» Godina : 34
» Lokacija : subotica

Back to top Go down

Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera Empty Re: Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera

Post by >>TinTin<< Mon Jun 21, 2010 12:40 pm

Hvala hvala brate trudim se kolkiko mozem .. a za tebe i ostali kako Lax i dr .. nemam reci to znaci da sete PRO igraci brate Nole nadam se da ces dobiti admina na pupu SmileSmile...
>>TinTin<<
>>TinTin<<
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 116
» Datum upisa : 2010-05-14
» Godina : 29
» Lokacija : Pehcevo MK
» Raspoloženje : sup

Back to top Go down

Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera Empty Re: Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera

Post by *DJoLe* Sat Jun 26, 2010 8:27 pm

Zeleo bih da pohvalim rad tin tina kao admina... [You must be registered and logged in to see this image.] ...lik je do jaja....
*DJoLe*
*DJoLe*
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 51
» Datum upisa : 2010-06-19
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc Beograd
» Raspoloženje : dojajno

Back to top Go down

Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera Empty Re: Tin tin, lax i naravno moj qm Mali pera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum