ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

nije zahtev nego da pokazem koja sramota

+2
LmR
Jana*
6 posters

Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by Jana* Thu Sep 08, 2011 6:19 pm

Ban Information
Name: TROLLFACE.jpg
SteamID: STEAM_0:0:38542463
Reason: tako ti je to kad znas gde se nalaze igraci
Ban Length: 2 hours
Unban Time: 22:14:14 9/8/2011
Admin Name: ATLAS | zarez ,
Admin SteamID: STEAM_0:0:134

Nisam nikakav faktor da uticem na skidanje admina, ali zarez definitivno nije dorastao toj ulozi... Otkad je dobio admina, 3x me banuje sa razlogom za wh... Dodje mi botarda koja igra pubcinu smrdljivu po ceo dan banuje me za wh a bilo nas je 20 na serveru i moja skidanja awpom i busenja na b ne znam zbog cega su sumnjivi jer bar 5 igraca ide na jedno mesto, nije tesko skinuti bar trojicu...
avatar
Jana*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 114
» Datum upisa : 2011-02-28

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by LmR Thu Sep 08, 2011 6:24 pm

Pa daj brate dokle vise,samo se zalite zalite i zalite,nikad mira sa vama,kako vam nikad ne dosadi tolko zaljenje,jos malo cete poceti i da se zalite sudu za ljudska prava u Strazbur -.-
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by SpooN Thu Sep 08, 2011 6:31 pm

pa ofc da ce da se zali kad su admini low i ne mogu da provale sta je wh Wink
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by Jana* Thu Sep 08, 2011 6:33 pm

***marko***ubica*** wrote:Pa daj brate dokle vise,samo se zalite zalite i zalite,nikad mira sa vama,kako vam nikad ne dosadi tolko zaljenje,jos malo cete poceti i da se zalite sudu za ljudska prava u Strazbur -.-

Imas li mozga ? Dal bi ti bilo lepo da te u mesec dana banuju 10 puta ? Radi se o ovom degenerisanom zarezu koji ne zna da hoda, a kamoli da provali nekog ko ima wh ili nesto drugo ... Nemoj da ostavljas bespotrebne komentare i da mi solis pamet jer me nikad nije napravio ludim klinac koji ima 13 ili 14 godina... Neka se oglase head admini a ne ti da mi pametujes... I uopste nisi ispao smesan sa svojom forom idi zali se sudu za ljudska prava, sta vise, ne znas ni gde je to ni sta je to.
avatar
Jana*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 114
» Datum upisa : 2011-02-28

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by LmR Thu Sep 08, 2011 6:34 pm

Eeee neznas ti tog klinca.Ovde zavrsavam sa komentarima.
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by Jana* Thu Sep 08, 2011 8:03 pm

***marko***ubica*** wrote:Eeee neznas ti tog klinca.Ovde zavrsavam sa komentarima.


Hahahahah gubim vreme citajuci komentare... Ali upravo sam saznao da mi je zapretila Al Kaida... Ne gubi vreme, nisi opasan.
avatar
Jana*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 114
» Datum upisa : 2011-02-28

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by LmR Thu Sep 08, 2011 8:31 pm

Slusaj momak,prestani da se debilises,seres po atlasu smorio si vise.Ja nisam reko to da ti pretim,nego me uzivo neznas,niko mi uzivo nije reko da sam klinac, samo neki debili sa kantera koji pojma nemaju o zivotu, koji mi se kenjaju po glavi i koji neznaju odakle su sve suplji,mozga nemas uopste,kidaju mi se zivci u poslednje vreme da bi ubio retarde ko sto si ti,konjino glupava,pa protumaci ovo kako god oces,debili su mi se popeli na vrh kurca :@
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by Jana* Thu Sep 08, 2011 9:57 pm

~cA_Ao~ ti ces nekoga da ubijes ne znas da hodas imas 100kg gmaze debeli meni kazes da sam konjina, sa roditeljima tako razgovaraj, a ako hoces da se kurcis dodji u Beograd da te vidim koliki si baja Wink A ne da mi prosipas muda preko inerneta boze... Sad sam naplasen od ovog opasnog momka, I NEED HELP!!!
avatar
Jana*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 114
» Datum upisa : 2011-02-28

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by Guest Thu Sep 08, 2011 10:20 pm

E, sram te bilo Demo. Sram da te bude! Sad si svaku granicu presao!
Zar te nije sramota da kazes tako nesto nekome? Pu jbt, razocarao si me.

Nisi se ni malo promenio, trazio si admina, zagotivili te ljudi kad si se ponovo vratio i sad si uprskao nacisto!

Je l' tebe roditelji naucili postovanja prema drugima malo?
Lepo ti je Marko rekao da ti ne preti, ostavi ga onda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by PENDULA TRBA Thu Sep 08, 2011 10:23 pm

Ozb demo kako te nije sramota da to sve kazes? Da li imas barem malo postovanja prema drugima?


To sto se zalis ajde da je i per, a ban na 2 sata ae cao.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by LmR Fri Sep 09, 2011 6:18 am

Ok je to sto mi je reko,dozivljavao sam i gore stvari jbg sta cu.

Sacu da prevedem sta si reko : Nisam nikakav faktor da uticem na skidanje admina, ali zarez definitivno nije dorastao toj ulozi...

Citajte izmedju redova : Skinite mu admina.

Demo foliras se,foliras se u picku materinu,dokle vise to foliranje,seres nesto ti si dobar ovo ono trt,a najveci si folirant.

Konju

Rocky takvi ko on uglavnom nemaju respekta prema nikom pa ni prema svojima,takvi ko on su uglavnom neki klosari ili se samo pravi kao klosari.

LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by NOWHERE Fri Sep 09, 2011 1:08 pm

Cc demo,on te kilograme moze da sredi,ali ti ces takav covek ostati do kraja zivota!
Tuzno :S
NOWHERE
NOWHERE
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 812
» Datum upisa : 2011-03-09
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd, Miljakovac
» Raspoloženje : ~_O

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by Guest Fri Sep 09, 2011 4:13 pm

Ja sam jednom sredio da se se ti (hrabri misu iz Beograda) banujes sa foruma pa cu to opet da ti sredima ako nastavis da se rasipas svojom nekulturom, da je mene neko pbanovao vise od jedan put ja vise nikad na taj server ni pogeldao ne bih. Ali kontam da je nekima lakse udariti samar nego im objasniti. Verovatno si permanetno banovan sa vecine servera zbog chita pa i nemas gde vise da igras jos te samo ovde (al jedva) trpe.

bolje povedi racuna o ponasanju, smatraj ovo kao pretnju, ne fizicku vec pretnju banovanjem sa svega.

A praticu temu i necu ti dozvoliti da odgovaras posto me ne zanima sta imas da kazes, sve sto je na tebi jeste da se POPRAVIS odmah (ako je upste moguce).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by LmR Fri Sep 09, 2011 9:32 pm

GADNI wrote:
A praticu temu i necu ti dozvoliti da odgovaras posto me ne zanima sta imas da kazes, sve sto je na tebi jeste da se POPRAVIS odmah (ako je upste moguce).


Pisi propalo Very Happy
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by SH@RK Fri Sep 09, 2011 10:40 pm

demo brate ako te je neko gotivio na ovom serveru i ako si imao neciji respect,iako si klinac,onda sam to ja
zagotivio sam te zato sto ne das na sebe i svaka ti cast na tome,ali sad si stvarno preterao i nisi mi ostavio izbor nego da te ban sa foruma na 30 dana
sto se mene tice ostani i dalje takav kakav jesi ali u privatnom zivotu,ali ovde bar malo postuj ostale igrace
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

nije zahtev nego da pokazem koja sramota Empty Re: nije zahtev nego da pokazem koja sramota

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum