ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

5 posters

Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Playa Mon Sep 19, 2011 8:16 pm

Danas oko 21:50 igramo de_nuke.Ja izrasujem i ubijem cetvoricu, od toga 3 head-a i sledece sto sam video je moj desktop.Neko od ove cetvorice se naljutio i izbacio me tako sto mi je quit-ovao igricu na onu foru kao sto moze da mi promeni sensitivity, ili bilo sta sto se kuca u konzoli.Nisam dugo bio na Atlasu, pa ne znam ko su sad admini, jedino znam da je Gadni admin od tada prisutnih, ali ne kazem da je on, bilo je jos admina a on mi deluje suvise ozbiljno za to.Ali bre, mucim se sa jbnim laptopom nedeljama, nerviram se sa ovom odvratnom tastaturom i jednom me usere i pocnem mapu kako treba, da bi me neki, verovatno balavac, izbacio sa servera zato sto sam ga ubio.Sram vas bilo (GADNI promenio) bre, ako ne umete da kontrolisete zivce nemojte da budete admini!
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Sep 19, 2011 8:35 pm

Ja msm da ne moze ta opcija quit na atlasu.. al nisam siguran..


Ko god da je, nzm sta da mu kazem za ovo.. stvarno se ponasa ko *****...
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Guest Mon Sep 19, 2011 8:42 pm

Uzas. Jbg brate, sada ima puno novih admina. Samo kad udjes stavi svoj rln da znaju ko si.

Ali ovo je stvarno prekrsilo svaku meru. To se nikome ne radi, ni na jednom serveru nisam cuo slicno..
Sta da ti kazem.. srecno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by HESSELiNK /A/ Mon Sep 19, 2011 8:45 pm

Pa kad bi reb mogao napisati celu listu od admina, znaci mogao bih odokativno reci ko je "ADMIN" ko ne!
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by STORM Mon Sep 19, 2011 9:18 pm

Tu opciju imamo samo Ja Reb Sh@rk i STEVANUSKO .. Ja nisam bio na serveru tako da neznam ko je .... ali sledeci put , ako ima neki admin jos na serveru , neka proveri konzolu .. tamo sve pise !
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Guest Mon Sep 19, 2011 9:31 pm

Kao prvo MOLIO bi sve pa i tebe da ne radite ono za sta druge optuzujete. I ti si potegao brdo "lepih" reci posto nisi mogao da se iskontrolises a za to si stavio zamerku.

Kao drugo, posto mi (nazalost) nemamo demo i tesko je bilo sta dokazati, a tog momenta si bio prilicno zapao za oko ( pri tome nekazem da si imao bilo kakv chit ) prosao si samo sa tom vrstom opomene, a ne sa nekom vecom, bio si pracen nekoliko rundi.

Storm je rekao ko moze samo da ti da quit, pri tome dodajem da on nije bio u igri vec u spec tako da nije razlog mogao biti to sto si mu dao hed.



Jos jednom ponavljam SVIM IGRACIMA nemoj da se ljutite za kickove banove na vremenska ogranicenja quit ..... admini moraju da rade svoj posao naravno da nismo uvek u pravu ali i sami igraci cesto izrazavaju sumnju kad nekom odjednom krene. Chitovi vise nisu tako prosti i jednostavni i sve ih je teze otkriti. Zato pokazite strpljenja tolerancije i dobru volju da zajedno sacuvamo server od chitera i da iskristalisemo koa ima skil a ko mulja.



Hvala svima koji su u nekim trenucima (retkim) pomislili ili rekli da ja imam chit ,jet ro samo znaci da sam tada igrao super. Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Guest Mon Sep 19, 2011 9:33 pm

Ako je tako, onda Playa, mozda si ti dobio cenzuru pa te je izbacilo. A nije ti sjebalo cs jer ti je mozda cfg "read only" tako da te jednostavno samo izbaci iz igre.
99% sam siguran da ti je neko cenz dao
Drugo nema sta da bude, a i retko ko da zna opcije da se menja sens i slicno, lake opcije ali su nepoznate vecini.
Cenzuru si dobio garant




EDIT GADNI : nije bre Rcky, javice se onaj ko mu je lupio packu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Guest Mon Sep 19, 2011 9:34 pm

a da LOCK cu ovo posto onaj koji moze i treba da odgovori moze to i kad je lock.

da razni spameri ne prepisuju i cude se kako eto nekog sram bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by SH@RK Mon Sep 19, 2011 9:44 pm

ja sam bio u spec i posmatrao te,imao si nekoliko sumnjivih ubistava,ali brate niti sam te ban,niti sam ti dao cenzuru
poslednju rundu koju sam te gledao izrasovao si kroz mala vrata na gornjem sajtu na de_nuke ubio Gadnog,jos jednog igraca i pa onda sylvestera i posle te runde te vise nje bilo,kao da si sam izasao
ja mogu da ti se zakunem u cega oces da nikakvu komandu nisam iskoristio na tebi



EDIT GADNI: mogu samo da dodam da sam gledao po konzoli i pise samo da si se diskonektovao.
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Guest Mon Sep 19, 2011 10:20 pm

Ja sam te gledao 1 rundu ali sam morao da idem da kenjam pa sam rekao Sharku da te gleda.. Bio si mnogo sumljiv i par navrata.. Ali ni ja te nisam banovao a kamoli da ti dam cenzuru!!
Ja nzm ko je jos bio od admina tada na serveru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by STORM Mon Sep 19, 2011 10:53 pm

Ja sam danas dao jednu cenzuru , ali igracu koji je reklamirao tudj server ... tako da ako si ti reklamirao server cao pozz , mada ipak mislim da nisi ti !

Kako god ... ako nemozes da udjes na server prekopiraj sve iz konzole nakon prvog pokusaja ... Pa cemo videti sta je i kako je !
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Playa Tue Sep 20, 2011 10:56 pm

Prvo da se zahvalim Gadnom sto je ponovo otkljucao temu kako bih mogao
da odgovorim.Ljudi, nisam dobio nikakvu cenzuru, normalno sam posle usao
na server.Rocky, imao sam svoj nick tako da nije bilo dileme ko
sam.I jos nesto, ne toliko vezano za ovu situaciju - Gadni, ja razumem da admini nekada pogresno procene cheat i mozda je
i u redu da neko treba nekada da pretrpi kick ili vremenski ban, kao
sto kazes.Medjutim, ja sam neko ko je odavno admin na pojedinim ATLAS
serverima i neko ko je ovde mnogo duze od svih vas koji ste pisali u
ovoj temi.Dakle, proveravajte me koliko hocete, to mi je cak i neka
vrsta komplimenta, ali nisam ovde od juce i nadam se da necu biti kikovan, banovan na odredjeno vreme ili
quitovan dok ne budete 100% sigurni da imam nesto.


I Gadni, jedna molba.Ubuduce kad napisem neke "lepe" reci, cenzurisi ceo komentar ili stavi zvezdice, ja priznam kad preteram, samo molim te nemoj da vrsis korekcije i da upisujes svoje reci umesto mojih.I hvala jos jednom sto si mi omogucio da odgovorim, sad moze lock.Pozdrav....
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head Empty Re: Neko ******** od admina ne moze da pretrpi head

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum