ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Head me ban

3 posters

Go down

Head me ban Empty Head me ban

Post by Guest Tue Oct 11, 2011 8:02 am

Hvala head admini koji me je ban sa foruma. Posle toliko igranja, svadje, zezanja, druzenja, pa sad i ovo..

Samo mi kazi sta je razlog bana ako nije frka da znam?

Cika Gadni koji otkad dosao i sto me proganja na svakom topicu? Ili sylvester koji mi je psovao sve redom, zatim ulazio sa medinog compte da me dokrajci jos malo? Ili ko drugi? Neko sto mi stalno brise komentare? Ili neko sto je kukao sto nema vise imunitet? Snake mi je ebao kevu koliko me je psovao, sve zivo. ALi nisam takav da mu vratim i pljujem ovde, nisam ni pre nikoga a ni sada necu. Rekao je izvini is ve je OK, jer se ja secam starog muta snake, muta winston ...

Gadni, samo jos ovo da ti kazem. Otkad si se reggistrovao, svaku temu si mi kontrirao i gledao da me sjebes. Nikad ti nista nisam rekao i nisam takav da se svadjam sa nekim ko je stariji, ali hvala ti na tome, uspeo si. Mnogo si ozbiljan za ovakve stvari. Samo da ti odgovorim na sve ovo sto si ti meni natrpao, jeste - opusti se i uzivaj u igrici, ne misli na svadju mnogo.


I opet takvi ljudi imaju privilegije? Brv za solidarnost! I takvi gmizavci (koji su obicno drugari neke glavne face) da zabranjuju nekome da igra?! Ja sam to uradio sa trbom, dukijem i greyom. Rekao sam im jednom da nece nikad igrati na pubu, ali ne bih mogao nikad da zabranim ljudima da igraju, to je nesto najgluplje. Svu trojicu sam uban.

Zbog 2-3 hejtera dobio sam ban sa foruma. Dobro, nije bitno. Ionako CS gledam kao igricu ko bolje ili slabije igra, samo ga na to delim, nikad nisam na svadju okrenuo, nikad nikome opsovao kevu, sestru, trazio adresu da ga bijem (kao sto su mnogi meni). A kad je ovakvo stanje i nemam volju da igram. Pre je bilo super ... samo to da kazem.

Ne trazim unban, mozete cak i da obrisete moj compte jer me ne interesuje vise kad se tako banujete i kad me ovo sustiglo. Ili si HARD ili nisi.
Ne odgovara mi atmosfera koja je pre bila ❤ Zato sam odavno head adminima govorio da mi skinu sve admine, moderatora.. jer necu zbog bilo koga da napravim svadju (buduci da ima gomila likova koje bi ja ocistio) ipak sam ispao grbav da bi se klonio svadja i iskreno rekao da mi se ukinu mogucnosti koje sam imao.

Malo mi je krivo zato sto sam odavno ovde i iskreno nisam ovo ocekivao. Dobro, nisam nesto ni aktivan, ali kad mi se igra sigurno necu na atlasu vise jer ovo je uvreda za mene. Bar ne dok ovi hejteri ne pocnu da mrze sami sebe i da odu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by mali che Tue Oct 11, 2011 10:28 am

ikor wrote:Pre je bilo super ... samo to da kazem.
+1.
neki su se sad prosilili...

mali che
mali che
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 639
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Фёдор М. Достоевский Tue Oct 11, 2011 12:20 pm

Ajde **** te zasto ste sad i ovog banovali??


Bilo ko da dodje na forum i zakaci se s nekim nema warn ni nista... odmah ban..

A ne ko na ostalim forumima da se da warn izbrise comment/toppic i zakljuca tema..

Iskreno da kazem sramota..

Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Guest Tue Oct 11, 2011 12:23 pm

Iskreno nisam,nemam vise tu mogucnost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Guest Tue Oct 11, 2011 12:24 pm

a o kome je rec?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Guest Tue Oct 11, 2011 12:26 pm

GADNI wrote:a o kome je rec?
Rocky Balboa!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Playa Tue Oct 11, 2011 12:40 pm

Znam da se ne pitam nista, ali Roki ima moju podrsku!Jeste da mu nekada izleti neka rec koja ne treba, ali jbg, covek je bar iskren, ne ustrucava se da kritikuje cak i Reb-a po potrebi.Siguran sam da je i Reb-u korisnije da nekad procita nesto takvo, nego da stalno slusa standardne ljigavce koji samo sto nisu poceli da ga oslovljavaju sa ReBo_g.A ti Roki, sta te boli uvce za forum, dodji da se pucamo!
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Guest Tue Oct 11, 2011 12:45 pm

Nema veze, samo neka kaze zasto me ban, razlog neki..to hocu
A nisam trazio unban, niti bih. Jer ban sa ovog foruma to je nesto sto sam poslednje ocekivao

Ako je zato sto sam branio pendulu da ne popije ban sa foruma i onog bonda .. kad vi meni kazete da se tu cmarim reborunu, sta drugo mogu da vam kazem neko "jebo vas reborn sve", ajde jel mogu nesto drugo da kazem?
Prvo ja nikome ne kazem da se cmari, a drugo briga me i da se cmari. Zato cutite i vi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Guest Tue Oct 11, 2011 12:46 pm

ako nije slucajno, onda je neko od hedova smatrao da je ozbiljno pogresio.

ja necu odgovoriti na navode posto sam sa njim (a sto sam vec pisao) obustavio komunikaciju, zbog ovakvih i slicnih obracanja

Rocky Balboa wrote:Svi vi mozete da se sagnete, samo REBORN moze da odluci sta ce i kako ce. Nemas ti to pravo ni bilo ko osim Reborna i samo njega.
Meni svi mozete da popusite (ne kazem za tebe sly) ali samo reborn moze da mi smrdi i niko od vas.

toliko o tome kako se on ne upusta u psovke i svadje i vredjanja.


Last edited by GADNI on Tue Oct 11, 2011 1:13 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Guest Tue Oct 11, 2011 1:04 pm

GADNI wrote:ako nije slucajno, onda je neko od hedova smatrao da je ozbiljno pogresio.

ja necu odgovoriti na navode posto sam sa njim (a sto sam vec pisao) obustavio komunikaciju, zbog ovakvih i slicnih obracanja


Rocky Balboa wrote:Svi vi mozete da se sagnete, samo REBORN moze da odluci sta ce i kako ce. Nemas ti to pravo ni bilo ko osim Reborna i samo njega.
Meni svi mozete da popusite (ne kazem za tebe sly) ali samo reborn moze da mi smrdi i niko od vas.

toliko o tome kako se on ne upusta u psovke i svadje i vredjanja.

Pa ostajem pri tome brate. Ali kad si vec to uradio, trebao si da kopiras sta je bilo pre toga, kako moderatori prete banom, zabranom igranja i ostalo, a ne samo ovo moje.
"Svi mogu da se sagnu" mora malo da se protumaci jbg, zato dolazi do nesporazuma. A naravno odnosi se na one koji sebe smartaju glavnim, koji banuju i unbanuju kad hoce i koga hoce, sto rade sta zele i nikad nisu krivi, a za njih ostali se cmare.. Ban mogu da mi daju jer drugo osim toga ne mogu, jedino da mi se sagnu. Zato sto pre kad se desi nesto taj gmizavac ne moze da ima glavnu rec i da odluci da li ce neko ban ili da ne sme da igra na atlasu, nego Reborn. A sad moze i to? Pa ako ih ima mogu samo da se sagnu, sta je tu nejasno?
I malo starih igraca je ostalo zbog takvih jbg

Gadni tvoj razlog je neprihvatljiv jer takvih slicnih mogu da nadjem 50 na forumu

Pitao sam lepo zasto ban? Ako ja gresi OK prihvatam, ali grese i drugi i nista. Ovo je pitanje hejta, a ne ponasanja




edit: hvala playa, ziveli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Guest Tue Oct 11, 2011 5:38 pm

hhahah dosto smesan si, ko je ovaj sad dobio ban, a juce mi kaze zajeban ti nick Very Happy
(ne mogu da ti posaljem PM nemam dovoljno postova)




Hoce li vise taj head admin da mi objasni zasto sam dobio ban ? Neka mi posalje pm barem, briga me dal cu samo ja da procitam ili ceo forum, samo neka mi kaze sta sam vise zgresio od vecine.
Mozes PM da mi posaljes.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Фёдор М. Достоевский Tue Oct 11, 2011 5:54 pm

Aaa ne brt.. znam ja ko si ti.. al sam napisao zasto ste ovog sad banovali..
I mene bas zanima iskreno da ti kazem..
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Head me ban Empty Re: Head me ban

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum