ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Rocky Balboa

+3
Pr0_Player
LmR
Banjac
7 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Rocky Balboa Empty Rocky Balboa

Post by Banjac Mon Oct 17, 2011 9:34 pm

EDIT by REWZ:

Banjac , za tebe :

Code:
http://atlas.forummotion.com/t10548-banjac-izvinjenje


Ovako je pocelo, dao sam banjcu warn zato sto nije stavio LINK u CODE, i tu se umesao Sylve[S]teR i prica krece.
Banjac
Banjac

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 18
» Datum upisa : 2011-07-13
» Godina : 28
» Lokacija : Banja Luka

Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 4:22 pm

daj rewz od**bi vise stim warnovima O.o
preterujes brate. ako ne zna reci mu a ne odmah warn!! nije sve u warnovima.
Pozz is Slo <3

REWZ:

1.Prvo je kad se registrujes na forum da procitas "Pravila Foruma"
2.Ako ces da koristis vulgarne reci koristi * (zvezdice)
3.Warn za recnik.
4.Pozdrav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 4:41 pm

a za warn cu da ti **** mamu!!!
sta si bre umislio rew? delis warnove kako ti se digne,drkos mali.. Seti se siso prodana sta smo pricali na ts..
Juhas da ga ban sa foruma,juhas da mu dam warn! juahs ovo juhas ono sad mi lepo vracas...
MRS sad sam usao na forum i niakd vise!!
Nemoj da brises komm nek vidi Reb i nek me banuje sa forum ai servera!! cao pozz REW napusi se kurca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 4:48 pm

Molim ADMINISTRATORE da reaguju na ovaj komentar!!! Ovakav recnik se ne dopusta na forumu, kao ni na serverima. Da ne pricam o tome da je moderator na forumu i da prvi treba da ispostuje pravila koja vaze ZA SVE, pa i za Head admine. Namerno nisam hteo da editujem kometar da svi vide kako se ponasa doticni moderator. Ocekujem reakciju administratora na ovaj kometar. Hvala


Last edited by Crna Strela on Tue Oct 18, 2011 5:10 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 4:54 pm

Sylve[S]teR wrote:a za warn cu da ti **** mamu!!!
sta si bre umislio rew? delis warnove kako ti se digne,drkos mali.. Seti se siso prodana sta smo pricali na ts..
Juhas da ga ban sa foruma,juhas da mu dam warn! juahs ovo juhas ono sad mi lepo vracas...
MRS sad sam usao na forum i niakd vise!!
Nemoj da brises komm nek vidi Reb i nek me banuje sa forum ai servera!! cao pozz REW napusi se kurca.

Sad da imam pušku upucao bih te odma, ne bih žalio, tebi u životu nisam
dirao majku a ti meni jesi, e kako bih ti sad glavu rasco*ao na 2 dela.
Ne delim warn-ove kako mi se d*gne nego samo radim po pravilima. Ti si loš čovek Sylvestere. Snejku sam dao warn i znaš koliko sam se pokajao kad mi je rekao nešto na ts3.. nemaš pojma. Jeste da sam uradio po pravilima foruma, ali sam se pokajao zato što mi je lik ORTAČINA ne ortak nego već i brat. A ti si mi do malopre bio drug, skidam ti privilegije koje si imao do sad (administrator, moderator) zbog tvog ponašanja i svega. ovom prilikom ti sad kažem da mi se ne obraćaš više ni na serveru ni na forumu, ne poznajem više nijednog Sylvester-a.
Vidi šta napravismo čoveku od teme bre.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by LmR Tue Oct 18, 2011 4:57 pm

Crna Strela wrote:Molim ADMINISTRATORE da reaguju na ovaj komentar!!! Ovakav recnik se ne dopusta na forumu, kao ni na serverima. Da ne pricam o tome da je moderator na forumu i da prvi treba da ispostuje pravila koja vaze ZA SVE, pa i za Head admine. Namerno nisam hteo da editujem kometar da svi vide kako se ponasa doticni moderator. Ocekujem reakciju administratora na ovaj kometar. Hvala
SLV : sta ti ocekujes aj pozz bre,juce si dobio moderatora i vec mi se kurtonises nesto.
dokurcili ste mi svi vi cigani umisljeni..
omg bre!!!

Kolko ja znam bas si ti dobio moda juce Smile Zato mojne da s**es mnogo. Smile

A rew i silvi lool koji ste vi d**ili,tako smo se ja i rew posvadjali pa smo odma OD SUTRA se pomirili Smile Jel tako rew Smile
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 4:59 pm

OD SUTRA-***marko***ubica wrote:
Crna Strela wrote:Molim ADMINISTRATORE da reaguju na ovaj komentar!!! Ovakav recnik se ne dopusta na forumu, kao ni na serverima. Da ne pricam o tome da je moderator na forumu i da prvi treba da ispostuje pravila koja vaze ZA SVE, pa i za Head admine. Namerno nisam hteo da editujem kometar da svi vide kako se ponasa doticni moderator. Ocekujem reakciju administratora na ovaj kometar. Hvala
SLV : sta ti ocekujes aj pozz bre,juce si dobio moderatora i vec mi se kurtonises nesto.
dokurcili ste mi svi vi cigani umisljeni..
omg bre!!!

Kolko ja znam bas si ti dobio moda juce Smile Zato mojne da seres mnogo. Smile

A rew i silvi lool koji ste vi debili,tako smo se ja i rew posvadjali pa smo odma OD SUTRA se pomirili Smile Jel tako rew Smile

Tako je , a Streli ne možeš da kažeš da **** mnogo jer je čovek stariji od tebe dosta, a i ja nisam debil, pa zato ti možeš da dobiješ 1 warn. Pozdrav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 5:04 pm

OD SUTRA-***marko***ubica wrote:
Crna Strela wrote:Molim ADMINISTRATORE da reaguju na ovaj komentar!!! Ovakav recnik se ne dopusta na forumu, kao ni na serverima. Da ne pricam o tome da je moderator na forumu i da prvi treba da ispostuje pravila koja vaze ZA SVE, pa i za Head admine. Namerno nisam hteo da editujem kometar da svi vide kako se ponasa doticni moderator. Ocekujem reakciju administratora na ovaj kometar. Hvala
SLV : sta ti ocekujes aj pozz bre,juce si dobio moderatora i vec mi se kurtonises nesto.
dokurcili ste mi svi vi cigani umisljeni..
omg bre!!!

Kolko ja znam bas si ti dobio moda juce Smile Zato mojne da seres mnogo. Smile

A rew i silvi lool koji ste vi debili,tako smo se ja i rew posvadjali pa smo odma OD SUTRA se pomirili Smile Jel tako rew Smile
Sta serem brate? Jel nisma u pravu? Kazi mi? Zasto branis coveka kad nije u pravu, reci mi samo zasto? Ja sam oduvek bio za to da se prica realno i da se radi onako kako treba, sta tebi sad nije jasno? Ja bi reagovao i da nemam moderatora zato sto sam ja pre svega COVEK a ne kao neki ovde koji su zesce licemerni i uvlace se ljudima pod kozu pa im posle okrenu ledja to mene pogadja!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by LmR Tue Oct 18, 2011 5:06 pm

Ne, to sve sto si reko naravno da stoji a ja ovo sto sam reko mojne da seres je zbog toga zato sto si ti reko "Dobio si moda juce i vec se kurtonises" a sticajem okolnosti bas si ti dobio moda juce :DDD Naravno da sve stoji sto si reko samo za ovo ti kazem nista drugo Smile
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 5:08 pm

OD SUTRA-***marko***ubica wrote:Ne, to sve sto si reko naravno da stoji a ja ovo sto sam reko mojne da seres je zbog toga zato sto si ti reko "Dobio si moda juce i vec se kurtonises" a sticajem okolnosti bas si ti dobio moda juce :DDD Naravno da sve stoji sto si reko samo za ovo ti kazem nista drugo Smile
Ja se ne kurtonisem, jos jednom ponavljam reagovao bih i bez moderatora. I uvek cu se boriti protiv nepravde. Zato nemojte da spamujete vise. Cekamo head admine da se jave i da sankcionisu doticnog gospodina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 5:08 pm

Kad sam rekao da Sylvesteru treba da se skine admin bas zbog ovakvih stvari, Gadni me prijavio u policiju zbog pokusaja postavljanja klecki i brisanja dokumentacije.

Kad sam rekao da Robijasici treba da se skine sto svakoga ban.. tad su svi skocili na mene.
Kad kazem da ovakvi likovi "mogu da mi se sagnu" jer nemaju respekta prema nikome, Gadni je kontaktirao interpol da me lovi.. jbg


Koliki ste vi smradovi - toliko sam ja u pravu. Ajde smrdite jos malo.


Last edited by ikor on Tue Oct 18, 2011 5:28 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 5:17 pm

Cekajte gospodina Gadnog, koji je urgirao da mene srede sa foruma. E, Gadni, nista ti ne znas, osim da kritikujes. Slabo je to, mrsavo ..
Budi fer i sredi sad ovog krelca sto psuje ili ti mozda nema tako simpatican recnik kao ja, pa neces.


Sram te bilo kevu da opsujes nekome, da te sram bude!


Roki
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 5:20 pm

Javi se sad STORM vidim da si online. Reci sad realno sta imas i ko je u pravu. Dosta je bilo pokrivanja ortaka. Roki je 100% u pravu. Sad cutite i okrecete glavu. Sve ovo sa Rokijem je bilo namesteno bas zato sto je Sylvestera bolela istina, a posto ste ortaci vi ste igrali kako in svira...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 5:25 pm

Unban sam te Rocky sa foruma juce, tako da mozes da udjes sa svog starog profila, Rebor_n je rekao da te nije on ban sa foruma, 2 put je rekao to crnoj streli (juce i danas) i prema tome cim sam to cuo da nije Rebor_n odma sam te unban sa foruma. Samo ne znamo jos ko stoji iza svega toga... Ali cemo uskoro saznati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Pr0_Player Tue Oct 18, 2011 5:29 pm

Ae iskulirajte svima malo
svi* Very Happy Kako sam dvosmislen Very Happy


Last edited by Pr0_Player on Tue Oct 18, 2011 5:37 pm; edited 1 time in total
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 5:37 pm

Hvala za unban, ne mogu da ti odgovorim PM-on sa drugog accounta jer nemam dovoljno topica.
Da napisem jos ovo i odma vrati ban...

Stoje svi oni koje sam ja naveo pre 2 meseca sto trebaju da im se ukinu privilegije. A stoje i oni sto su dosli, za Atlas nista uradili i sjebali mene da trebam da se vracam kao popisan. A stoje i oni koji su se protivili i kazu da im popujem. A i sve one sto rade u opstini i sudo (nema ih puno, ali tu su)

Banuj mi compte slobodno, nisam trazio unban, niti cu traziti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 6:04 pm

samo nesto!! nisam te banovao sa foruma rocky!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 6:05 pm

Pa ko je onda neka se javi, i reward je pitao to ali odgovora nema!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by SnAkE Tue Oct 18, 2011 7:14 pm

Strelo STORM je otisao sa atlasa i sa foruma i sa servera to za rokija sto pricate ja nzm ko ga je ban ali msm da nije da mu se tako edituje post ako je napisao sagnete da mu se stavi p....e jesam se ja svadajo sa njim ali asmo zato sto je pisao nesto sto nije istina o meni za ostale ne komentarisem...
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 7:29 pm

SnAkE wrote:Strelo STORM je otisao sa atlasa i sa foruma i sa servera to za rokija sto pricate ja nzm ko ga je ban ali msm da nije da mu se tako edituje post ako je napisao sagnete da mu se stavi p....e jesam se ja svadajo sa njim ali asmo zato sto je pisao nesto sto nije istina o meni za ostale ne komentarisem...
STORM nije otisao, zato sto je malopre bio online,a juce je dao admina dostojevskom na awp-u tako da je tu. Ali ipak cekamo da se oglasi i Reb, da cujemo sta on kaze na ovo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 9:21 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by STORM Tue Oct 18, 2011 9:30 pm

E slusajte sad ovako .. upravo sam zbog ovoga otisao sa atlasa .....

Kada sam govorio da odlazim sa atlasa mislio sam to stvarno , ali jbg ja bez atlasa nemogu ... a i naravno nezelim da pregazi svoju rec , pa tako nezelim vise ni da se mesam niusta ...

Na pub sam usao jednom ili dvaput , posto sam video da je tu cela moja druzina kako bih nekog iscimao za m1x ....

Igrao sam na awp serveru , admina nije bilo pa sam otisao na ftp da stavim dostojevskom admina .. tako da eto ti sterlo opravdanje ..

Izmedju cele TS3 ekipe stalno vlada tenzija , i normalno je da se iznapusavaju , jebiga ko se bije taj se voli ......

A i vise mene ostavite sto branim ovog sto branim onog ...
Ja znam da rew ume pretera sa warnovima
i da silvi ume da pretera sa prozivanjem

Ali naravno da cu da stanem na njihovu stranu jer su mi stvarno ortaci a ne virtuelni .. a to su i dokazali !

Za rockyja neznam ko ga je ban .. ali i on je preterivao ..
sa njim sam non stop bio ok , ukazao sam mu maximalno poverenje
ali je on to poverenje pokaljao ..

mesao se u nesto sto ga ne zanima , preterivao je u svakom topicu i naravno da cu mu skrenem paznju na to :S


STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 9:35 pm

Storm jel si razmisljao da pocnes da se bavis politikom? Cist diplomatski odgovor... Sada su svi nevinasca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by STORM Tue Oct 18, 2011 9:37 pm

Ja sam se ponadao da cete svi vi OD PUBA DO AWP-a bez mene voditi ovaj komjuniti .... ali vidim da je jos gore .....

Ja sam prihvatio duznost head admina , ali ni ujednom trenutku nisam izigravao starijim adminima nekog bossa (dejavu , sajlar , rew , silvi meda i ostali ) Vec sam delio sa njima savete , i ukoravao mladje admine kad nerade dobro svoj posao ...

Dosta vas je ko sto sam napomenuo , pobesnelo sto imam head admina ... i znate sta Briga me za to .......

Dokle god se na atlasu budu pravili klanovi , atlas ce propadati (iako je vec propao )

Ja sam ispizdeo kad sam cuo da je neznanka dobio admina , kada sam video da je nekim starim igracima dozvoljeno da nose AC .. pa alo bre !


Sta je bilo kada je na atlasu bilo svega 8 igraca , i svih 8 admina ... Pa bre dovlacili smo ljude na server i forum prevarom kako bi nesto uradili ....

A Ti isti admini , nisu ni od reba ni od ostalih clanova dobili ni jedno HVALA ... tolko o tome kako ste svi vi savesni clanovi i kako ste svi cvecke ....
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 9:46 pm

ne trosi Mare zivce verni ce ostati opet ovde i igrati 2vs2 i kad im dupe utrne od sedenja samo da server nije prazan, a iskreno vise sam uzivao sa nekolicinom koja se sprdala nego sa navalom dusebriznika koji odjednom svi brinu za ATLAS. Sto se mene tice ti si i zasluzio HEAD admia i umeo si da obavljas duznost ali nazalost previse si to licno primao.

Samo ovo da dodam SVI ovi koji pozure da se ispljuju na razne admine koji su uradili nesto slucajno ili namerno, manji su od mikroba kad Reb udje podeli 5 banova i 4 sekunde sa razlozima tipa "aj mrs", imam ja zargonski izraz za taj tip ljudi al cu ga precutatai.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa Empty Re: Rocky Balboa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum