ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Atlas

4 posters

Go down

Atlas Empty Atlas

Post by baRa Thu Oct 27, 2011 11:12 pm

Neznam di da postam ovo nit neznam zasto ovo postam al dobro... Evo poslje pola godine pauze sam doso na atlas i jednostavno sam se razocarao.... preko dana ima mozda 15 aktivnih igraca od toga 30% botova.... admini nisu redovni nit uzorni , ponasaju se kao iskompleksirani balavci , cast izuzecima. Zapitao bi se malo , atlas od kraja 2009 do sad nije mogao skupit 30 aktivnih igraca... Vidim na forumu ima preko 1000 clanova i pola njih pametuje po forumu a na serveru ih nema... Treba se promjenit atlas... atlas je postao monoton i nezanimljiv... Potrebne su promjene i trud admina da se promjene neke stvari. Treba se reorganizirat sve... treba pocet opet sa SW-ovima i CW-ovima...da igraci upoznaju atlas i mozda neki i ostanu na serveru... Atlas radi opet istu gresku , previse je admina a malo od njih je aktivno... davanje admina nije nacin da se zadrze igraci ... treba napunit server igracima da igra bude zanimljivija, jer niko nevoli igrat dd2 5 vs 5..za to postoji CW a ne pub.... Mape se trebaju cesce rotirat , a ne ko botovi samo dd2 i inf.... clan mill i tuscan su takoder jako dobre mape a skoro se nikad nigraju. Treba se atlas vratit na ono staro kaakv je bio prosle godine... Stara ekipa dok je igrala tad sam uzivo na atlasu ( grey , headshoot pro , behinde , mega , dena , komsa ima tu jos dobrih igraca ) Problem kod atlasa je : Puno njih pametuje al malo njih radi ili rade na kriv nacin!! OLD IS GOLD! treba vratit atlas na staro ! Ovo je moje subjektivno misljenje , neznam kako vi gledate na atlas...ja sam ovdje vec 2 god i igro sam tu redovno pa mogu i rec da sam tu i naucio igrat CS i zato zelim samo anjbolje za atlas...

pozz od bare ili Azazela , starija ekipa ce me se sjecat ... i da.. bTk!! <3333333333
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by VraNe^^^ Thu Oct 27, 2011 11:30 pm

vidim da me se nisi setio Smile
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by baRa Thu Oct 27, 2011 11:31 pm

zato jer sam te vidio na serveru bote Very Happy
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by Guest Thu Oct 27, 2011 11:34 pm

Bezi bre. Pre tih godinu dana i vise mozda.. koliko si me samo isprozivao i balavio. Posle pricas drugima o nacionalizmu i botovima...
Kontrolisi svoje ponasanje, stari igraci kao ti nista nece promeniti ukoliko nastavis da se ponasas onako kako si se ponasao.
Da se vrati onakav kakav je bio ali sa zrelijim likovima. Wuka, lax ninja, serious, rudi je isto bio cool

I ne mora da znaci ako si igrao mesec, dva ili 11 meseci otkad se otvorio server. Gde si bio do sada? Sinulo ti i odjednom si dosao da napises ovo. To ti je ono realno, a sto moze subjektivno da se uradi to je vec stvar papirologije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by baRa Thu Oct 27, 2011 11:42 pm

Pa jesam te isprozivao jer te nikad nisam podnosio..a di sam ja bio hmm... mozda sam igro godinu i pola ktivno an sersveru..dok nisam imao vaznijeh posla od CS..i sad kad imam slobodnog vremena vratio sam se. Iskreno nevalja server...i moze pricat ko sta oce.... Ma mozes da me mrzis puca mi ona stvar jer sma uvjek bio takav...ako mi nesto nepase to odma kazem ko sto mi ti nisi ( ako ti smeta bmk)..a Mene za nacinoaalizam nemoj optuzivat jer nisam nacionalist...nisam srbin pa svedno igram na srpskom serveru!! Svako ima odrede igrace... ja sam anbio svoje , znaci bTk ekipa i dok su ti igraci bili admini i radio je server kako treba...pa eto vrane npr. ima 16 god... pa je znao bolje baratat adminom i imao je bolje odnose sa igracima nego neki sad stariji igraci... Rijetko koga postujem na ovom srv. a to su headshoot pro , vrane i SHARK ovo su extra likovi.... Ruda je tu isto ma ima ih....al nije ni bitno sad.... a roki ti si uvjek bio biser meni mozda jesi stariji mozda zreliji... Al ja znam kakav je atlas bio a ovo nije ni pola od starog...tako da...
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by STORM Thu Oct 27, 2011 11:49 pm

Bara brate , iskreno da ti kazem sad ...

Nema te godinu ipo dana , i odjednom dodjes da nam kazes kako atlas propada ... Malo idiotski zar ne ?? Umesto sto admine nazivas balavcima , potrudi se pa nam pomogni ..... a ne odma raspada se :SSS

Ako ti je bio cilj da nekog podbadas sto atlas propada , veruj mi nisi nista postigao !!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by baRa Fri Oct 28, 2011 12:07 am

ti citaj bolje post... godinu i pol sam igro...poal godine me nije bilo....pa sta drugo da radim...da cutim ko ostali pa da se za koi dan igra 3 vs 3 na serveru??? Bio sam admin i ovdje i na drugim serverima i znam sta treba radit admin...i ima nepotrebnih admina i ne zanima me oce se neko nac uvrijeden...samo iznosim svoje misljenje a kolko ja znam to je jos dozvoljeno na forumu...pa sta ako me nije bilo pola godine?? znam kakav je atlas bio prije toga i dovoljno mi je bilo 2 dana da odigram na atlasu da vidim da se pogorso za nekoliko puta....!
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by Guest Fri Oct 28, 2011 8:11 am

Ne volim da me podnose, a i ne mrzim nikoga jer nemam taj osecaj. Ti sto mislis o meni ili bilo kome to je tvoja stvar.
A nacionalizam sam ti spomenuo bas zbog onog prozivanja jer izlgleda ne secas se svega, ali nije bitno. Samo ako se vratis procitaj ponovo pravila servera/foruma.


Ljudi koji misle o tome su vec uradili ono sto treba: npr. boost server, dovodjenjem igraca ili nekoliko h igranja na pubu i zatim mogucnost admina na awp-u ili aim-u itd itd... A ne tebi ako je dojadilo sad, pa da otvaras ovakve topice. Jer pre 2 nedelje kad smo boost bilo je 20/32, 30/32 bio je pun.

Ako se vracas dobrodosao si, a ako ne podnosis nekoga onda ne pricaj s njim.

Jer ja sam ovde madafaker i mogu da savetujem admine, igrace itd .. I ja sam ti odgovorio ono sto bi ti neki head admin rekao. Ne da bi bio frajer, vec olaksam headu posao da se ne cimaju oko svacega. Ako hoces i ti da pomognes oko bilo cega bilo bi cool. Toliko Very Happy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by Guest Fri Oct 28, 2011 10:40 am

Problem je u adminima... Ne znam samo odakle ta praksa da admine imaju momci preko 20 god, 18 kako ste vec to zamislili... Ok, na telekranu na primer je tako, ali tamo su momci iskusni i ima ih mnogo vise, razumeju kad neko opsuje ili tako nesto... Sta vredi sto ces ti da das sad nekom ko ima 25 godina admina, a on ne zna pusku da drzi u rukama ? Bl E pa to ti je problem u pola admina koji ne znaju pusku da drze, ali zato znaju da dele banove itekako ;]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by Guest Fri Oct 28, 2011 10:43 am

Reorganizacija admina počela je juce, do sad je skinuto 6 admina i biće skinuto još najmanje 5.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by HESSELiNK /A/ Fri Oct 28, 2011 1:25 pm

Ako nisi u toku, od kad je uveden boost od 18:30-23h atlas je uvek pun...
To sto je jutri prazan to je na svim serverima.
Uporedicu Telekran i ATLAS.
Vikendom od 09-11h ATLAS vodi za 6-8 igraca...ali uvek kada pogledam imamo vise igraca online. Tako da mislim da si malo omanuo.

Sto se tice admina, REWZ je vec rekao da je u toku reorganizacija.

A za CW-ove i SW-ove, brate mili CW-ove pikamo skoro svaki dan, zezamo se na TS-u i ti sad dodjes i kazes treba se pokrene.
A za SW-kao sto mozes videti organizovan je za ovu nedelju.

Tako da cao/poz.
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by Guest Fri Oct 28, 2011 1:49 pm

pretostavaljam baRa da bi ti (ukoliko ti se slucajno pruzi prilika) kao admin mogao da preokrenes ovde situaciju i napravis cuda od ATLAS ali si verovatno trenutno zauzet necim drugim pa se evo rasio sa nekoliko primedbi i saveta da nam das smernice za poboljsanje.

A to sto se odnosa godina i drzanja puske i adminovanja tice malo su predrasude malo zablude, kod nas na serveru se pokazalo da su godine presudne da se ne prave preuranjene gluposti i greske koje teraju igrace, JA sam bo i takav cu ostati posto meni nije bitno da budem bolji ali nikad nisam i necu koristiti adminske privilegije u bilo kojoj drugoj situaciji osim ako igrac krsi pravila.

Novom promenom i radom na serveru koja je pocela pre 30-ak sati polako dolazi sve na svoje mesto. Staro NIKAD nece da se vrati posto to nije moguce ni u zivotu a kamoli u igri, zato treba naci nacin da se novo sto bolje prihvati sto pre razvije u nesto jos bolje od starog.

EDIT by HESS: Jbt stvarno imas prste ko cevape ispravio sam ti greske <3

EDIT GADNI: fala HESS jbg pomazi matorcu, imas pice Smile


Last edited by GADNI on Fri Oct 28, 2011 6:55 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by VraNe^^^ Fri Oct 28, 2011 6:32 pm

vidim da pola vas se ne slaze sa njim,a isto vidim i da se stariji igraci ,u smislu oni koji od pocetka igraju ovde ,slazu sa njim... Very Happy

bravo rewz sto si jedino ti ovde odgovorio kako treba,da pocne ta reorganizacija konacno ;D

a sto se tice boosta,pun jeste,ali niko sad da se seti da bustuje,jer u pocetku neko bustovo 10 puta,sad nece,sad samo 3,4 igraca busta,svaki 3 dan i tad je puno ,to treba da se busta min 10 dana za redom da bude pun,e od tih igraca ce ostati neki,kao sto su i do sada ostali

opusteno azo znao sam Smile
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by Guest Fri Oct 28, 2011 7:12 pm

Samo da te pitam sta tebi vrede godine, ako admin jednostavno ne zna da igra cs ? Svaki bolji igrac vezba busenje na mapama, ali ovde cim izbusis nekog usledi ti ban ~.~
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by Guest Fri Oct 28, 2011 8:44 pm

Samo da ti odgovorim, trebao si da procitas sve sto sam pisao i vedeo bi da ja i pored toga sto lose igram ne sankcionisem nikad zbog tih stvar vec samo zbog krsenja pravila, a malo godina upravo dovodi do rekcija koje nisu primerene, uostalom pogledaj zalbe i pohvale na admine u nasem community pa ces videti da su mladji uglavnom pod zalbom a stariji pod pohvalama.

zakljuci sam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atlas Empty Re: Atlas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum