ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Gadni

Go down

Gadni Empty Gadni

Post by Guest Tue Nov 08, 2011 6:04 pm

Nemoj slucajno jos jednom da si mi obrisao neki topic, kamoli editovao!

Moze lock

edit: Kao moderator nemas to pravo da editujes nekome post. Jer ja sam ovde 6, ako ne i 12x duze od tebe i niko mi nista ne moze.

Sreca, znao sam da ce neko da mi isprlja topic pa sam ga kopirao i dopunicu nedostak jer je upucen Rebornu. Nisi u toj poziciji da editujes nekome post, jer u pravom zivotu mozes tata da mi budes, a ovde si za mene samo beba.

Pozdrav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gadni Empty Re: Gadni

Post by Guest Tue Nov 08, 2011 6:25 pm

Ponovo i poslednji put ti kazem NE OBRACAJ MI SE !!!! Mogu i hocu da prepravim sve sto je vezano za mene (a imam i ja kopiju svega sto brisem) ne pominjem te nigde ne postojis za mene pa ocekujem da i ja za tebe ne postojim. Kome ces da saljes na PM i sta bas me briga ali ti ZABRANJUIJEM da me pominjes u bilo kakvom kontekstu. I kao sto je i PEDJA rekao STORMU da ti kaze evo ja ti kazem ne gotivim te i necu sa tobom nikakvu komunikaciju i ocekujem da to ispostujes, pri tome ovo nije molba.


LOCK



P.S. dodajme citat koji je REB naveo kao resenje ([You must be registered and logged in to see this link.])

"Roki, matori, ne gotivim te, ne mogu da komuniciram sa tobom, obrati mi se samo ako postoji problem sa serverom ili forumum. Nemoj da se sprdas samnom, nemoj da komuniciras, igraj kao da se ne znamo..."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gadni Empty Re: Gadni

Post by STORM Tue Nov 08, 2011 7:17 pm

Ne komunicirajte , ne obracajte se jedan drugome ako nemozete da resite problem izmedju vas ....
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Gadni Empty Re: Gadni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum