ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Iskustvo sticano godinama.

5 posters

Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Iskustvo sticano godinama.

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Fri Nov 11, 2011 6:28 pm

Hocu da postoji obavezno pravilo da kod sumnje za WH, mora da se napravi
SS BAN !!!

Takodje hocu od nekoga ko ume (Rebotorn) da napravi da se ne
vide ona slova kada nekoga slikas, znaci da se uslika, ali bez onog
obavestenja, tako da sam igrac ne zna u kom je trenutku slikan
!!!!!!!!!!

U trenutku ss-banovanja razlog navesti , Slike na forum ... ili nesto slicno sta ja znam, ali obavezno traziti slike.


Drugi problem je taj da me smara da kucam autoteambalance !!!!

Ja znam da je on ukljucen i da ce prebaciti igrace posle rundu ili dve iako IDIOTI smaraju da ukljucim jer vide ociglednu razliku od +4,5,6 igraca...

Znaci hocu da se ubaci (vec ima tamo u ftp samo sto ja ne umem, umem samo da igram :/ ) ptb.cfg , koji nece dozvoljavati svojevoljno menjanje tima, znaci nema teorije da predjes sam. Jedino admin da te prebaci ako misli da treba.


1. Predlog je da se ubaci skripta koja ti napuni pusku i pistolj po zavrsetku runde, da bi bio spreman za sledecu rundu bez da stiskas slovo R kao sumanut...

2. Predlog je da se vrati ono da puska bude na ledjima, meni se svidja, lepse je kada znam sta moj drugar ima ispred mene, znam da li da izletim ili da ga cuvam ili kako da se organizujem da prezivimo.

3. Predlog je da imamo TS server sa sobama za T i CT , sigurno ce igranje biti zanimljivije i jedna soba za admine.

ako se necega setim dodacu...

Pozdrav
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by MoLoN LaBe Fri Nov 11, 2011 6:36 pm

Mario(FaileNN) nam je napravio sobe na njegovom teamspeak serveru... svaki server ima svoju sobu... u Public sobi mozete da napravite dve podsobe CT I TT ako hocete...
tamo je ekipa sa atlasa stalno... ip je 188.165.203.69
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by Maestr0 Fri Nov 11, 2011 6:42 pm

Slazem se za sve....narocito mi se svidja predlog za punjenje puske i pistolja na kraju runde,kao i da se puske vide na ledjima Very Happy
A za balance bi svakakao bilo vrijeme da se sredi...mnogo bi olaksalo rad admina i ne bi svaki cas neko na chat govorio balanse i smarao u vezi toga... Smile
Maestr0
Maestr0
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 762
» Datum upisa : 2011-03-31
» Godina : 27
» Lokacija : CG-PG-G-KVART
» Raspoloženje : :D

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by HESSELiNK /A/ Fri Nov 11, 2011 7:28 pm

@ Stevo.

To za amx_ss, cekamo da reb ubaci taj plugin vec mesec, dva...
Sto se tice slova i zapisa nakon slikanja nekog igraca bolje je da pisu slova kako je slikan, jer u protivnom neces znati da je to ta slika, moze ti stavi koju god sliku i mislim da bi samo nastali problemi, ovako stavi sliku sa textom i to je to.

Sto se tice balance, podrzavam to za taj ptb.cfg ili kako vec.

To za skriptu da automatski puni puske i pistolje, mislim da je bezveze, igraj igru vec kako je napravljena, snadji se ima dovoljno vremena, freeztime 3-4sec, sasvim dovoljno a i naviknuti su svi na pritiskanje slova R.

Za te puske na ledjima svejedno...

Sto se tice TS-servera vec imaju ove sobe sto je FaiLLeN napravio za nas, ako si mislio da se na serveru automatski connectujes na ATLAS TS(CT) ili (TT) sobu, mislim da je to bezveze jer da ga gagujes ne mozes, ako nema moderatora/admina, jos zamisli ako neko zaboravi iskljuci TS, pa cujes svakave zvukove...
Ovako je bolje udjes na ts ako zelis, lepo igras i to je to, ko da ti pricas non stop na K prilikom igre.
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Fri Nov 11, 2011 11:54 pm

Hocu da se NE vide slova obavestenja kada ga slikas zato sto ako ja tebe slikam sada, ti za 1 sekudnu mozes da ugasis wh i da sam slikas na f5 i i dalje se vide ona slova obavestenja.
Dobija permanent koji se skida tek kada okaci slike, pod uslovom da nema wh...

Onda neka izadje obavestenje SAMO adminu koji je banovao, neki datum i vreme ?

ID , datum i vreme ... ili nick datum i vreme ?

Moze tako neko da zbudzi ? Onda ne mogu da uvaljuju slike koje oni hoce nego one koje treba.

To za ts nisma znao da ima.

Nisam mislio da se direktno iz cs-a ulazi.

Treba odrediti nekoliko admina na ts, postaviti neka pravila.. itd...
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by HESSELiNK /A/ Sat Nov 12, 2011 9:17 am

Pogle, meni je losiji komp i kad me SS neki admin meni zalaguje fps opadne na 30, i tako to...
Tako daje i sa slovima i bez slova moguce da se uradi to sto si ti rekao.
Ali veruj mi kad te SS, nemas vremena ni se setis sta se desava, znam mene kad su SS jednom, nisam ni primetio, a slova su bila OVOLIKA plavim slovima, tek sam u konzoli procitao Smile

I sad si dao ideju citerima, kako da se snadju Smile
Jesi prsotina, pajseru :P


@TS - Uvek ima moderatora, pa cak i Admina tog TS-a, uvek su u nasoj sobi tako da nema frke tu.
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Sat Nov 12, 2011 1:55 pm

O tome da moze sam sebe da slika dok su obavestavajuca slova na ekranu je vec bilo price, ne verujem da ste zaboravili...

Ovaj sistem sakrivanja tih obavestenja je aktivan i vec radi na nekim serverima i sam sam se toga uverio tako da mislim da tu nema problema.

Ako si pravi igrac sve sto se desava na ekranu moras da vidis, da li ti je saigrac ubijen, da znas gde je bio tako sto proveravas radar cesto, da citas sta ti pisu, da slusas. To razdvaja mene od tebe, zato sam bolji.

A ti si toliko uporan da se ta slova vide da pocinjem da sumnjam da pokusavas nekoga da sacuvas ?
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by Guest Sat Nov 12, 2011 2:15 pm

pored ss mozete da snimite i demo (ja to redovno radim) i tu nema dileme posto se vide i one zelene kockice i tacno kako prati igraca.

a balansa sto se tice postoji skripta koja dozvoljava slobodno prebacivanje osim u slucaju da je razlika izmedju TT i CT veca od 1 onda sipak

a sto se sminke tice vidjao sam na nekim serverima da na nozu pise ime servera, previse sam smotan danadjem kako se to radi a mislim da bi bilo extra da mozemo to da ubacimo.

TS hmm mozda bas i nisam za to posto tako moze i kada se pogine da se pomaze (indirektno) ostalima, a to je skoro pa ko WH. (bar je moje misljenjr takvo)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by Playa Sat Nov 12, 2011 2:22 pm

Bas je extra ovo sto kaze Gadni vezano za ime servera na nozu.Jos kad zakoljes nekoga iz Atlas tima, mozes da izgovoris epsku recenicu - Zaklao sam Atlasa Atlasom na Atlasu.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Sun Nov 13, 2011 4:53 pm

Zato sam i rekao da nam treba moderator ili admin na TS i smisliti pravila tako da nema pricanja...
I ne dozvoliti da igrac u T bude na TS u sobi kod CT i obrnuto... ja sam pokusao na napravim podsobe u sobi atlas pub koje ce se zvati CT i T ali nisam uspeo, verovatno zato sto nisam admin tamo Smile

Igra stvarno moze to i da postane ako se organizujemo, a ne kao sada samo frustracija...
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Iskustvo sticano godinama. Empty Re: Iskustvo sticano godinama.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum