ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

+5
PAKO
Luca
SimkeAK<47
Urbanek
STORM
9 posters

Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by STORM Tue Jan 17, 2012 4:04 pm

Zao mi je sto su rewz i roky bacili dragoceno vreme na forum , a povrh svega reb se pokenjao ne samo njima ... vec i svima nama koji se zalazemo za atlas ...

Njega nema 2 meseca da udje na forum , a na servere udje cisto da promrmolji koju rec sa igracima i izadje ....


PEDJA : Izgleda da nije problem u statistici , citerima , bagovanju server itd.... vec samo u TEBI !!!!

OSTALI CLANOVI ATLASA : Predlazem i vama da nadjete neki drugi komjuniti , neki drugi gde cene tudje zalaganje ....

Pozdrav ....

Na forum cu ulaziti da vidim imali sta novo ali se necu oglasavati ... pozdrav drugari !!!!!!!!!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Guest Tue Jan 17, 2012 4:47 pm

Daj oladi storm.

Reborn samo jedan dan u nedelji svakog meseca da odvojis i posvetis se bar 2 sata serveru i forumu.

Lepo pozoves Strelu, Storma, Sharka, Sylara i one koje mislis da treba i porpicas sa njima sta im je neophodno da bi bolje radili. Tj. sve head admine.

Pitas ih sta vam treba.. evo izvolite momci.... to moze, to ne moze... ako treba ovo pitajte mene... ovo smete... ovo nemojte da radite i cao.

vise se ne trazi od tebe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Urbanek Tue Jan 17, 2012 5:29 pm

Ajde Storm-e koji ti je racq ... Evo vec 4 meseca svaki dan ima dosta igraca na srv-u (dr je na jakom glasu a i pub ne zaostaje) i retko ko se zali na lagg jer pored ovakve ekipe i zaboravimo na njega... za statistiku se svi raspituju i svi je zele (Narocito winston botina).... A citeri nisu vise problem bas sad extra rad ima adminska ekipa , po koji ispad , al sve posle bude ok!!


Dajte nemojte se glupirati ko mala deca ... nego sredite sta treba i atlas ce biti puniji vise nego sto mislite!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by SimkeAK<47 Tue Jan 17, 2012 5:44 pm

Clara Schumann wrote:
PEDJA : Izgleda da nije problem u statistici , citerima , bagovanju server itd.... vec samo u tebi !!!!
realno brate to sto nema vremena nije isprika. ako ne mozes da stignes sve to da uradis onda daj nekome kom vjerujes da upravlja serverom.

a ti storm nemoj da ides nikuda nisi mali nalavac pa da odes zbog sitnice
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Guest Tue Jan 17, 2012 6:00 pm

i kad si mi rekao ai sad kad chitam ovo usrano se osecam jbg nije atlas atlas ako i ti neces biti ovde, daj bre bilo je i vecih sranja pa si ostajao ovde. Ono videlo se da si propredio ulaske valjda si se smorio al NE NAPUSTAJ EKIPU tvoj eventualno odlazak ce najvese smetati bas ljudima oko tebe a drugima je to sve jedno, pa ispada kaznjavas sve prijatelje.

ajd oladi se malo i vracaj se jbg ne cine ATLAS ni forum ni dobri ili losi admini ni svadje vec ljudi koji se sprdaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Luca Tue Jan 17, 2012 8:04 pm

Kazes ides dok se stvari ne promene,pa kako ce se promenuti ako odes..
Ne ides ti nigde Very Happy
Luca
Luca
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1257
» Datum upisa : 2011-01-26
» Godina : 27
» Lokacija : Novi Sad,Kovilj
» Raspoloženje : Necemo kvariti :)

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by PAKO Tue Jan 17, 2012 9:06 pm

Ne smaraj Mecavo, dodji da se pucamo! Smile
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Winston Tue Jan 17, 2012 9:28 pm

od sranja se ne bezi

i sve sto imas resi

ako ne mozes sam,

ako nije tvoj dan,

s'nekim se povezi !!!
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by MoLoN LaBe Tue Jan 17, 2012 9:43 pm

Kao prvo: Storm dje ces bolan...?!?!!? kazes da odemo na drugi community gde ce ceniti nase zalaganje jer se ovde ne ceni.... a ja tebi kazem da ostanes ovde i da se ne zalazes vise.... kao ja sto sam uradio... prosto receno... Wink
kao drugo: EPIC LOL za Winstona
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Guest Tue Jan 17, 2012 10:31 pm

Storme nemoj da ti doletim damo u munze Smile
Ne seri nego ostani Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Sanja <3 Tue Jan 17, 2012 10:40 pm

xaxaxax maarko dobices batinee jer lazes ove ljude ovde Smile
ne nerviraj me Smile
Sanja <3
Sanja <3
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 281
» Datum upisa : 2011-02-12
» Godina : 30
» Lokacija : Tamo gde je Bog rekao laku noc :)

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Guest Tue Jan 17, 2012 11:56 pm

Bravo brate, lepo si rekao sta je i kako je... On nije otiso za stalno, vec da iskulira malo celu stvar, zato nemojte pisati ostani, gde ces i to. Pustite coveka nek lepo prodje neko vreme pa ce se vratiti.... Ja te Storm u potpunosti razumem i pozdravam, jer je i meni bas palo krivo kad sam video da se reb oglasio i da je na neki nacin sve bacio u vodu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Guest Wed Jan 18, 2012 12:01 am

Crna Strela wrote:Bravo brate, lepo si rekao sta je i kako je... On nije otiso za stalno, vec da iskulira malo celu stvar, zato nemojte pisati ostani, gde ces i to. Pustite coveka nek lepo prodje neko vreme pa ce se vratiti.... Ja te Storm u potpunosti razumem i pozdravam, jer je i meni bas palo krivo kad sam video da se reb oglasio i da je na neki nacin sve bacio u vodu...

Neka si mu rekao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Maestr0 Thu Jan 19, 2012 9:45 am

PACO! ♥️ wrote:Ne smaraj Mecavo, dodji da se pucamo! Smile
Maestr0
Maestr0
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 762
» Datum upisa : 2011-03-31
» Godina : 28
» Lokacija : CG-PG-G-KVART
» Raspoloženje : :D

Back to top Go down

Moj odlazak dok se stvari ne promene .. Empty Re: Moj odlazak dok se stvari ne promene ..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum