ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

+7
STORM
HESSELiNK /A/
Фёдор М. Достоевский
PAKO
MoLoN LaBe
SnAkE
ReBoR_n
11 posters

Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by ReBoR_n Fri Jan 20, 2012 9:40 am

Evo liste admina i jos neka obavestenja. (nisu svi admini - ovi sto imaju flag B, to su samo slotovi)
Ako vidim admina koji kaze nisam znao ili prekrsi ovo, odmah mu se skida admin pa makar on bio prvi igrac na ATLAS-u.

Admin je obavezan da se prestavi na pitanje "ko si?" samo od strane drugog admina i to iskljucivo na ADMIN SAY.
Svako ko se ne bude predstavio kolegi adminu, bice mu oduzet admin. Razlog oduzimanja admina je nepostovanje kolege saigraca i krsenje pravilnika za admine.

Ovi sto ne pisu ko su ( ne znam zasto ) neka se pronadju ako znaju i neka se jave. Za par dana cu obrisati sve ove admine sto nemaju nick pa cu im vratiti u toku igre jednom.

Nadam se da ce sada atmosfera na serveru biti bolja! i da se necete vise svadjati kao da imate 10 godina.

SHVATITE DA PREPIRANJEM, TVRDOGLAVOSCU I SVADJOM NECETE NISTA POSTICI NITI RESITI!
ZA SVE POSTOJI DOGOVOR I ZA SVE POSTOJI RESENJE!!!!

JA VAS SADA POSLEDNJI PUT MOLIM DA SE DOGOVARATE I SLAZETE JER STE PO ADMINU SVI ISTI I NIKO OD VAS NEMA VECE PRIVILEGIJE OD DRUGOG ADMINA. SVI IMATE ISTI RANK, ISTA OVLASCENJA I ZA SVE VAS VAZE ISTA PRAVILA.

PRAVILA POSTOJE DA BI SE POSTOVALA (JAVICE SE SADA PAMETNJAKOVICI KOJI CE RECI DRUGACIJE)
I DA NE BI DOLAZILO DA ZABUNA, SVADJA, TESKIH RECI...


UPDATE 1:
Admin se skida na 30 dana.
Svakome se desi da pogresi. - Hvala Gadnom na dopuni pravilnika.



;STORM
"STEAM_0:0:1461181606" "" "abcdefghijlmnopqrstu" "ce" STORM

"STEAM_0:0:1217081591" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; << # DeejA Vu #>>

"STEAM_0:0:1491584927" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "ce" ; SH@RK

"STEAM_0:0:624529053" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce" ; b0kwica sm0kwica

"STEAM_0:0:1799239768" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce"

"STEAM_0:0:886737698" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce" ; | GG |boys GADNI |BTN| AC i jos jedan "STEAM_0:0:2085784586" G

"STEAM_0:1:40072162" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce"

"STEAM_0:0:371504645" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce" ; AC | WiNsToN |BTN|

"STEAM_0:0:1705059418" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; AC | Sanja <3

"STEAM_0:1:42376926" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce" DOSTOJEVSKI G

"STEAM_0:1:42374925" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce"; PACO!

"STEAM_0:1:13956660" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; ATLAS | MeduZa# -SwE-

"STEAM_0:0:479140126" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; AC | SyLa_R

"STEAM_0:0:1216390987" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; Playa

"STEAM_0:0:367353639" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; .::C@SpEr::.

"STEAM_0:0:904854439" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; [NOB]=Ouuzaaa=

"STEAM_0:0:1859270395" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; ATLAS | >>NEZNANKA<<

"STEAM_0:0:1790666495" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce" ; SMRDA

"STEAM_0:0:581808347" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; |GG| boys GANDRA |BTN|_AC

"STEAM_0:0:2130300619" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; REWZ

"STEAM_0:0:547616066" "" "b" "ce" ; NeRo

"STEAM_0:0:1557427349" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; Crna Strela

"STEAM_0:0:866639029" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; AC | 99 [BIP]

"STEAM_0:0:1710162244" "" "b" "ce" ; magnum #

"STEAM_0:0:1349355403" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce" ; ,


"STEAM_0:1:15191053" "" "b" "ce" ; tadic bije zene

"STEAM_0:0:707624881" "" "b" "ce" ; JusT ^ <<>>

"STEAM_0:0:1635495661" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; Gde je deda !?

"STEAM_0:0:41689537" "" "b" "ce" ; MoLoN LaBe

"STEAM_0:0:1178217681" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; |GG| boys Luca

"STEAM_0:0:138908996" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; AC | Arkan007

"STEAM_0:0:193714387" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; <3

"STEAM_0:0:1843631949" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; GaMbInO

"STEAM_0:0:851834693" "" "b" "ce" ; MAESTRO

"STEAM_0:0:349207311" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; ZwerKi



EDIT GADNI: SVUGDE GDE JE G SAM JA PRAVIO IZMENE I DOPUNE


Last edited by GADNI on Fri Jan 20, 2012 6:46 pm; edited 6 times in total (Reason for editing : Dodat Update 1)
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by SnAkE Fri Jan 20, 2012 10:13 am

Reb ako mogu da znam sto je meni skinut admin ja sam uvek upisan snAke ne raumem iz kog razloga ja nemam admina!
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by Guest Fri Jan 20, 2012 10:20 am

ja sam za jos preciznija pravila i da se primenjuju bez izuzetka zaista, i da se recimo admin prvo izgubi na mesec dana, a sledeca greska je (posto verujem da svako moze da pogresi i da zasluzuje popravni) nikad vise privilegija.

dodao sam jos jedan stema posto se desava da igram sa razlicitih kompova ali uvek ili sa jednog ili sa drugogtako danema bojazni da neko jos koristi mog admina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by Guest Fri Jan 20, 2012 11:45 am

SnAkE wrote:Reb ako mogu da znam sto je meni skinut admin ja sam uvek upisan snAke ne raumem iz kog razloga ja nemam admina!

Ne treba ni da mu se vraca. Psuje, pise belim slovima kad ga neko ubije, sto je najgore psuje belim slovima. Ima PENDULA SS sta si radio, a imam i ja neki. Prekrsio si mnoga pravila Snejk, a svojim drugarima kao sto je Alpha Bet tolerises iako nekome kaze na mic "****** ti majku" tj. 50 puta ponovi. Tebi ne treba admin za dobro drugih.

Morao sam ovo da kazem jer je ziva istina, a Reborn nije dovoljno tu da bi sve znao. Necemo promene sa takvima! I dajem sam sebi warn za ovo.

Posto je ovo obavestenje, a ne tema za spamovanje, molicu te Snejk da ne odgovaras na ovo! Mozes u nekoj drugoj rubrici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by ReBoR_n Fri Jan 20, 2012 11:47 am

Hvala roki.

Od vise igraca sa atlas-a sam dobio SS i obavestenja o ponasanju SNAKE-a.

Sve sto je naveo Roki je istina i iz tog razloga je admin ukunut.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by ReBoR_n Fri Jan 20, 2012 11:49 am

Ako neko ima jos neki konkretan predlog kao sto je imao Gadni, neka napise pa cemo ga uvrstiti u pravilnik.

Dodao sam pravilo o ukidanju admina na 30 dana u mom prvom POST-u.


Pozdrav drugari!
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by MoLoN LaBe Fri Jan 20, 2012 12:10 pm

Reborn... dali bi mogao da nam ispostavis i listu admina sa ostalih servera.... kao sto mozes da pomislis zbog DR-a ti ovo i pisem... jer tamo ima preko 40 admina a aktivna su sacica njih.... usput najbolje bi bilo da obrises sve admine sa DR-a osim Sylaru jer je on head... lako ce on dodati aktivne admine ponovo na listu...
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by PAKO Fri Jan 20, 2012 12:48 pm

"STEAM_0:1:42374925" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce"

Ово је мој стеам ид! Smile ПАКИША, ПАКО, како год хоћете.. Поздрав.
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by Guest Fri Jan 20, 2012 3:51 pm

PREDLOG:

predlog da se nekom dodeli admin da bude samo od nekog starog admina, i da ako predlozeni dobije admina ujedno je ADMIN koji ga je predlozio i ODGOVORAN za obuku, kao i za moguce greske pa bi takodje mogao da snosi i deo kazni ukoliko njegov predlozeni naprai kriticne gleske.

Po meni to je cist osecaj odgovornosti kojim bi na taj nacin obavezali oba admina.

i mislim da bi time ustanovili ko je dobar kandidat za neke jos vece privilegije. A o dodatnim privilegijam moze Pedja da razmisli, naravno voleo bih da cujem i razmisljanje o ovome od drugih admina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by Фёдор М. Достоевский Fri Jan 20, 2012 5:08 pm

GADNI wrote:PREDLOG:

predlog da se nekom dodeli admin da bude samo od nekog starog admina, i da ako predlozeni dobije admina ujedno je ADMIN koji ga je predlozio i ODGOVORAN za obuku, kao i za moguce greske pa bi takodje mogao da snosi i deo kazni ukoliko njegov predlozeni naprai kriticne gleske.

Po meni to je cist osecaj odgovornosti kojim bi na taj nacin obavezali oba admina.

i mislim da bi time ustanovili ko je dobar kandidat za neke jos vece privilegije. A o dodatnim privilegijam moze Pedja da razmisli, naravno voleo bih da cujem i razmisljanje o ovome od drugih admina.


E ovo je super... svaka ti cast za ovo.. gadni podrzavam te u ovom i trebalo bi ovako da bude, tako da biti manje onih gluposti kad svi predlazu "svoje drugare" i ako ih predloze, i ti "drugari" nesto sjebu ovaj ko ga je predlozio ce najebat..

btw moj steam je onaj nesto 423 nema nick gore pa da znate :R
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by HESSELiNK /A/ Fri Jan 20, 2012 5:16 pm

Mozemo li slobodno editovati mi moderatori svoj steam id, ili naci ove steam id-ove i saznati ciji su, jer "Tadic bije zene' Ko je to? Very Happy Ima slot...

Moj je ovaj ispod bokvice...


I samo me zanima, kao sto je gore vec neko naveo je li moguce za ostale servere izvuci listu admina, na dr-u ima preko 50 admina od kojih su sada redovni samo 5-toro...? I da se njima i ostavi u saglasnosti sa Sylar-om...i da se napokon sredi FTP!
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by STORM Fri Jan 20, 2012 5:32 pm

HESSELiNK wrote:Mozemo li slobodno editovati mi moderatori svoj steam id, ili naci ove steam id-ove i saznati ciji su, jer "Tadic bije zene' Ko je to? Very Happy Ima slot...

Moj je ovaj ispod bokvice...


I samo me zanima, kao sto je gore vec neko naveo je li moguce za ostale servere izvuci listu admina, na dr-u ima preko 50 admina od kojih su sada redovni samo 5-toro...? I da se njima i ostavi u saglasnosti sa Sylar-om...i da se napokon sredi FTP!

Tadic bije zene je dobio slot od mene , ali mu se slobodno moze skinuti !
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by MoLoN LaBe Fri Jan 20, 2012 5:50 pm

GADNI wrote:PREDLOG:

predlog da se nekom dodeli admin da bude samo od nekog starog admina, i da ako predlozeni dobije admina ujedno je ADMIN koji ga je predlozio i ODGOVORAN za obuku, kao i za moguce greske pa bi takodje mogao da snosi i deo kazni ukoliko njegov predlozeni naprai kriticne gleske.

Po meni to je cist osecaj odgovornosti kojim bi na taj nacin obavezali oba admina.

i mislim da bi time ustanovili ko je dobar kandidat za neke jos vece privilegije. A o dodatnim privilegijam moze Pedja da razmisli, naravno voleo bih da cujem i razmisljanje o ovome od drugih admina.
+1
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by << # DeejA Vu #>> Fri Jan 20, 2012 6:05 pm

GADNI wrote:PREDLOG:

predlog da se nekom dodeli admin da bude samo od nekog starog admina, i da ako predlozeni dobije admina ujedno je ADMIN koji ga je predlozio i ODGOVORAN za obuku, kao i za moguce greske pa bi takodje mogao da snosi i deo kazni ukoliko njegov predlozeni naprai kriticne gleske.

Po meni to je cist osecaj odgovornosti kojim bi na taj nacin obavezali oba admina.

i mislim da bi time ustanovili ko je dobar kandidat za neke jos vece privilegije. A o dodatnim privilegijam moze Pedja da razmisli, naravno voleo bih da cujem i razmisljanje o ovome od drugih admina.

Odlican prednog Gadni!

moj steam_ je drugi na listi

ne znam ciji je ovo steam_ STEAM_0:0:2085784586" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; alukjA aka #>> uV ajeD <<# ?



EDIT GADNI : to je moj onaj drugi steam ali obrisacu ga da ne buni posto sam popravio i dodao pored prvog
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by Maestr0 Sat Jan 21, 2012 10:32 am

Posto su se snake i Gadni razjasnili...spamovi su pobrisani!
Molim i ostale clanove da ne spamuju ovu temu...i da se ne oglasavaju ovde ako nisu admini!

Pozdrav!
Maestr0
Maestr0
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 762
» Datum upisa : 2011-03-31
» Godina : 27
» Lokacija : CG-PG-G-KVART
» Raspoloženje : :D

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by ???? Sat Jan 21, 2012 4:21 pm

Meni neka se skine odavde. to mi je drugi komp koji koristim privremeno, jer je moj pokvaren.

"STEAM_0:0:349207311" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce" ; ZwerKi
avatar
????
Guest


Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by neznanka86 Mon Jan 30, 2012 7:19 pm

Pozdrav svima!
Hocu samo da kazem da me nema na atlasu vec 7dana jer sam u Ch...(znam da nije ovdje mjesto za ovo),ali ima veze sa ovom temom - da ne bude da sam otisao sa Atlasa,jer sam vidjeo da mi je skinut admin Smile i jesam li ja sada bez admina 30dana? A da,ako ko ima neke primjedbe na moje ponasanje, neka slobodno kaze!! Unaprijed se izvinjavam, stvarno nemam sada vremena da citam,mozda i negdje pise, al ako neko moze da mi samo ukratko kaze zasto su skinuti admini?! A da, da mi neko razjasni, jel potrebno da admin nosi ATLAS uz nick??! Receno mi je da je to potrebno,i ja sam odmah promjewnio,medjutim 90% niko nije to nosio a kao treba se...!Pozz iz Zurich-a Wink
neznanka86
neznanka86
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 29
» Datum upisa : 2011-09-29

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by VraNe^^^ Mon Jan 30, 2012 10:53 pm

Ja imam samo 1 pitanje,i da kazem nesto kao 2 stvar.
Kako ja nisam na ovoj listi,tj ja valjda imam slot ?

a druga stvar,meni je admin skinut pre godinu i nesto dana i cutim i igram pored obecanja pa sta ako vam se ne vrati ( nekima ) nije nista strasno shvatice valjda odgovorni da treba da vam se vrati Smile

Pozdrav.
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

STEAM_ID admina i jos neka obavestenja Empty Re: STEAM_ID admina i jos neka obavestenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum