ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Zahtev za unban...

Go down

Zahtev za unban... Empty Zahtev za unban...

Post by uzivotutrebadasepravislud Sun Jan 29, 2012 5:45 pm

Reason: posle 10 rundi pracenja WH 100% cao poz GADNI

Moze li demo ili dokaz ? Hvala.
uzivotutrebadasepravislud
uzivotutrebadasepravislud

» Broj poruka : 9
» Datum upisa : 2012-01-25

Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by Guest Sun Jan 29, 2012 8:01 pm

nas treojica smo te gledali istovremeno i dogovorili se a i nije bilo sumnje, demo nismo snimili zbog tehnicke greske ali ovaj put cemo da ocekujemo da nam se veruje.

[NOB]=Ouuzaaa=
nino belov

i ja smo bili na serveru,

ja sam se namerno prijavio kao plyer i bio sve vreme u spec.

dodatno sam se konsultovao sa ARKANOM i samo su potvrdjene cinjenice.

od mene nema unban, a ako neko od head admina misli da treba da ga unban to je onda na njima.


Last edited by GADNI on Sun Jan 29, 2012 11:09 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by uzivotutrebadasepravislud Sun Jan 29, 2012 8:40 pm

Sve je to uredu druze,ali evo prvi put se susrecem da me neko banuje a dokaza nema. . .E sada novi sam pa neam blage veze da li imate da slikate ili sto niste stavili da se automatski snima.Ja bi zamolio head admina da pogleda ovu temu i da odluci.
uzivotutrebadasepravislud
uzivotutrebadasepravislud

» Broj poruka : 9
» Datum upisa : 2012-01-25

Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by Guest Sun Jan 29, 2012 11:23 pm

jos uvek nismo postali deo pravosudnog sistema u kome su neophodni neoborivi dokazi,

ali cak i tamo dva svedoka mogu da dokazu istinostost, i da dodam i ovo (pravosudje poznajem prilicno) moguce je cak doneti zakljucak koji ce glasiti "naosnovu ubedjenja .... "

ali to je samo glupavo pravosudje ovde na ATLASU su ipak potrebni NEOBORIVI dokazi, jer ako 3 odlicna admina (sebe namerno izostavljam posto sam ja prosecan) kazu da imas WH to ipak nije dovoljno kao dokaz. Pogotovo sto si nov pa moze da se kaze da su veoma "subjektivni".

pre odluke headova svakako bih voleo da se oglase [NOB]=Ouuzaaa= i Arkan posto neverujem da NINO uopste ima i profil na forumu.


of topic :

sto se mene tice hedovi mogu da unbanuju sve chitere ovog sveta, ali je problem sto 5 igraca ode jer ne zele da igraju naserveru na kojem citeri "caruju" , zalece si ne tebe 3 igraca su napustila igru.

I to se desava uvek kad zbog "NEDOSTATKA DOKAZA" chiteri opet budu vraceni na server. Toga je bilo u nekoliko navrata ranije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by Guest Sun Jan 29, 2012 11:32 pm

...i odma mu dajete 2 warna
decko sve lepo napisao, lepo rekao

ja smem da garantujem da nema nista jer sam ga bas pratio iz speca kad su igrali malo jaci igraci, tu je bio i AZO i on je potvrdio da nema nista

dobices unban 100% jer nemaju nijedan dokaz da su te ucorkali

EDIT by molon_labe: 2 warn-a je dobio zbog spama u svastari...


Edit Pcela: Izvinjavam se molone, moja greska Smile

EDIT GADNI: Warnovi i tebi posto uopste nisi u ovoj temi a ban je dobio kad ti nisi ni bio na serveru, prema tome ovo nije tema u kojoj se pitas tako da molim sve one koji nisu direktno vezani za temu da ne spamuju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by Guest Mon Jan 30, 2012 10:37 am

Moram da spamujem jer kad sam ja jednom prijavio citera ti si mi trazio dokaz.
Nisi realan i to je to.

uzivotutrebadasepravislud, OUZA je lik do lika, ali da li je admin ili ne iskreno ga boli uvo. Tu je za zezanje i nece se registrovati na forum (to mi je rekao) bas zbog ovakvih desavanja.

Arkan je isto super lik ali ono sto je najrealnije to je da je slab u prepoznavanju cita, imao je vise ispada. Pogledaj "zahtev za unban"

Nino belov ima 450 godina, sto on ume to je kick, promena mape i kraj. Da prepozna citera jedino ako ima speed tad moze

Nema ko sta tu da dokaze i da se ponasa kad u pravosudju.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by uzivotutrebadasepravislud Mon Jan 30, 2012 11:47 am

Ovo je lepo ako si stvarno iz Rusije i dajes mi podrzsku i ako nisi puno ti hvala...

Sto se tice vas admina sve je to lepo momci,ali moze kurta , murta i zika se skupe i kazu da imam speed mislim ono nije realno momci...Nemojte pogresno da mislite shvatam ja odlicno vi umete da prepoznate citere,ali uvek moze i da se pogresi...

Sacekajmo head admina da se oglasi.
uzivotutrebadasepravislud
uzivotutrebadasepravislud

» Broj poruka : 9
» Datum upisa : 2012-01-25

Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by Guest Mon Jan 30, 2012 11:49 am

Nema demo-a, nema ni dokaza, tako da ovde slobodno moze da ide unban... A sto se tice tehnicke greske, cisto sumnjam da nije mogao da se snimi demo, ako ti nisi mogao zasto nije Arkan, Ouza? Dzabe i 10000 svedoka ako nema dokaza. Toliko od mene...

EDIT GADNI : tebi cu odgovoriti, svi oni koji toliko insistiraju na dokazima su takodje u mnogo prethodnih tema rekli "ma kad je nesto ocigledno i 100% onda ban cao poz" VELIKA je razlikada kada neko ostavi neciji steam i kaze ban ga ima chit i kada ADMINI prate igraca i konstatuju zajedno da je chiter. a to sto iz ovih nedovoljnih podataka zakljucujes to je tvoja greska, radi se o dva bana jedan koji je dao ARKAN koji je i pored optuzbi, od STORMA dobio pohvlau da je postao odlican bas u prepoznavanju chita, i o banu koji je dobio od mene kada na serveru nije bilo ni Arkana ni pcela ni tebe pa o tome ne bi trebalo da sudite. Pravila svi znamo, dok me neki od HEAD admina ne obavesti da ga je unaban ja cu ga banovati jer ja u njegov chit nemam sumnje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by Guest Mon Jan 30, 2012 11:55 am

nemam nameru da se pravdam, narocito ako znam da nisam pogresio.

da ovo bespotrebno spamovanje ne ode u nedogled ide lock svi koji su potrebni za ovu temu mogu da ostave komentar i preko locka. A sto se tice hedova imaju PM od mene pa kad se oglase, oglase.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zahtev za unban... Empty Re: Zahtev za unban...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum