ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

''Stek bloker'' xD

4 posters

Go down

''Stek bloker'' xD Empty ''Stek bloker'' xD

Post by ElAnO Wed Feb 01, 2012 2:57 pm

Ovo se koristi za stekere,znaci za odredjene lokacije kao sto je terasa na inf,i krov na nuke,sa ovom skriptom ili sta vec,kako se to zove,blokate tu areu.Npr:
Kod inferno ima slube i gore je terasa.Poces se popeti na slube,i kad dodjes do terase odbija te t.e nemozes ici tamo.Moze se namestiti i full sa slubama,tako da nemogu ni da pridju do to.Dobra stvar je,admin odlucuje koju areu hoce da bloka.Izberes mapu download plugin,i tada izberete mesto i tako blokate.Ima jedno video na youtube,ako nadjem postovacu
P.S Izvinjavam se ako ne shvatate nesto,malo sam zabravio srpski :$
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

''Stek bloker'' xD Empty Re: ''Stek bloker'' xD

Post by PAKO Wed Feb 01, 2012 3:59 pm

Моје мишљење је да не треба да постоји ШтекМетар. То је безвезно..
Знам да вас све изнервира Винстон кад се штека Smile Али гледајте то овако, ПУб служи да се мало припремиш за цв, а то је мало проблем. Зато што већина вас не игра цвове где нема штек метра, авп лимита и тако тога.. Моје мишљење је да на серверу никаква скрипта да постоји сем баланса и неких основних. Али ко сам ја, и да ли је моје мишљење некада озбиљно схваћено? -.-

П.С. Лепо треба да се стави да излази на почетку сваке рунде: Забрањено пењање на терасу ( инферно ), Забрањено пењање на кров и планину ( њук ), а ако се папани опет буду пели онда лепо слап, кик, бан ( временски - 1 сат макс ).

Пола вас неће обратити пажњу на моје мишљење, хвала!
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

''Stek bloker'' xD Empty Re: ''Stek bloker'' xD

Post by MoLoN LaBe Wed Feb 01, 2012 4:49 pm

Public server treba da bude server tipa clean... bez skripti koje svakako nisu potrebne... znam da neki od vas nikada u zivotu nisu igrali LAN ali znate sta.. ja sam tako i poceo da ga igram.. oni koji su igrali LAN,ne mislim na turnire i te takve gluposti, nego na ono vreme kada nije bilo neta... nego kao klinci smo isli u igraonicu.. jer drugacije i nismo mogli da igramo kanter.... tada nije bio balans, stek metar, campzone bla bla bla.... vec se igralo kako si znao i umeo... ja bih licno sve izbacio sa Publica osim balansa.. jer jedino on i treba da bude tu.... mene i ona slova nerviraju kada napise ko je koga ubio, kako, gde ga pogodio... i tome slicno.. najobicnija glupost....
To je bilo to sto se tice mog misljenja o svemu tome... a sad ono najvaznije... dali si se potrudio.. ti koliko i svi drugi.. da nekad neku vaznu temu vezanu za Public server procitas od pocetka do kraja.. a ne samo da preletis preko teksta..... dali ste svesni da kad bi se ubacile te tolike skripte ne biste ni mogli da igrate na Atlas Pub-u koliko bi lagovalo... dokle covek mora da vam pise/prica... dali cete jednom shvatiti da ne mogu da se ubace sve skripte koje vama padnu na pamet...????
Ako vam se igra na ovakvom Public-u vi igrajte... ako ne cao zdravo... ja sam skoro shvatio da na atlasu igram samo zbog atmosfere u igri... jer na koji god server da odem svi igraju fragerski i svi su nesto ozbiljni ovo ono.... zucnes nesto ovaj te gag... zato ja igram na atlasu.. jer kad se zezamo onda se zezamo... i niko nam to ne uzima za zlo...
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

''Stek bloker'' xD Empty Re: ''Stek bloker'' xD

Post by ElAnO Thu Feb 02, 2012 12:20 pm

Μολὼν λαβέ wrote:Public server treba da bude server tipa clean... bez skripti koje svakako nisu potrebne... znam da neki od vas nikada u zivotu nisu igrali LAN ali znate sta.. ja sam tako i poceo da ga igram.. oni koji su igrali LAN,ne mislim na turnire i te takve gluposti, nego na ono vreme kada nije bilo neta... nego kao klinci smo isli u igraonicu.. jer drugacije i nismo mogli da igramo kanter.... tada nije bio balans, stek metar, campzone bla bla bla.... vec se igralo kako si znao i umeo... ja bih licno sve izbacio sa Publica osim balansa.. jer jedino on i treba da bude tu.... mene i ona slova nerviraju kada napise ko je koga ubio, kako, gde ga pogodio... i tome slicno.. najobicnija glupost....
To je bilo to sto se tice mog misljenja o svemu tome... a sad ono najvaznije... dali si se potrudio.. ti koliko i svi drugi.. da nekad neku vaznu temu vezanu za Public server procitas od pocetka do kraja.. a ne samo da preletis preko teksta..... dali ste svesni da kad bi se ubacile te tolike skripte ne biste ni mogli da igrate na Atlas Pub-u koliko bi lagovalo... dokle covek mora da vam pise/prica... dali cete jednom shvatiti da ne mogu da se ubace sve skripte koje vama padnu na pamet...????
Ako vam se igra na ovakvom Public-u vi igrajte... ako ne cao zdravo... ja sam skoro shvatio da na atlasu igram samo zbog atmosfere u igri... jer na koji god server da odem svi igraju fragerski i svi su nesto ozbiljni ovo ono.... zucnes nesto ovaj te gag... zato ja igram na atlasu.. jer kad se zezamo onda se zezamo... i niko nam to ne uzima za zlo...
Jbt,ja sam predlozio.Nisam zapretio da cu ubiti svakoga sto igra na atlas ako ne prihvatite moj predlog.
Inace,jesam procitao.Ali to ne vazi za sve skripte/plugine.
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

''Stek bloker'' xD Empty Re: ''Stek bloker'' xD

Post by Leum Thu Feb 02, 2012 1:09 pm

shtekmetar je sranje zesce...
ne mozes da cuvas c4 kad si CT...
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

''Stek bloker'' xD Empty Re: ''Stek bloker'' xD

Post by MoLoN LaBe Thu Feb 02, 2012 4:39 pm

Elano to bas vazi za sve skripte i plugine... a jel znas zasto.... zato sto Rebornu varnice jaja da ubacuje bilo koje plugine ili skripte.. zasto e to zasto nece su i ptice na grani naucile...
U svakom slucaju evo ti citat:
ovo je Reborn-ov citat sa Atlas facebook stranice wrote: Ko kaze da me nema? Nemam vremena da se zezam sa problemima tipa ubaci mapu de_nikad-nisam-igrao al mislim da je super i tako 10 zahteva, pa onda ubaci plugin da kad nanisanim da treba da mi pise promasio si za pola metra i ostale gluposti.
Ulazim na server onda kada mogu sto u poslednje vreme nije tako cesto. Koristim svaku priliku da igram sa vama kad god mogu i to mi je prece od foruma. Ono sto je bitno za forum i server dobijem na sms od hed admina koji su tu.
Na vama je da dobro igrate i da se dobro zabavite, sve ostalo su gluposti...

i ovde ide katanac... a zasto ide katanac e da bi ste to shvatili morate da procitate Rebornov citat... u zdravlje...
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

''Stek bloker'' xD Empty Re: ''Stek bloker'' xD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum