ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!!

2 posters

Go down

Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!! Empty Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!!

Post by Arkan007 Thu Feb 02, 2012 5:10 pm

E ovako sto se tice tebe druze uzivotusetrebapravitilud-Pratio sam te iz speca,na srv smo bili ja i zarez zarez je potvrdio da imas i posle toga ja ti kazem pocni da snimas demo,na sta si ti odgovorio DA!Nakon toga promenila se mapa i ja ti kazem sad taj demo okaci na forumu u svastari,na sta si ti meni odgovorio,boli me k****,ko si ti da ti ja dam demo,moj skill se naplacuje,onako drsko i bezobrazno na sta sam ti ja naravno pukao perm BAN jer me nisi ispostovao,a potom si se ne dolicno ponasao.U reason sam stavio sledece:E SAD CU DEMO DA DOBIJEM ZA DZABE.Naravno da bih ti dao unban,ali nakon demo-a.Dobio si ga odma,od zareza,a on je rekao:Ma unban ga garant je neko od nasih,ja kazem nemam steam i onda te je on unban.I evo kao sto vidim ISTORIJA SE PONOVILA!!!Ja sam njegovu igru video kao WH,sto je i zarez potvrdio,i namerno od njega trazio da snima demo.DAKLE NISAM TE BAN ZBOG CITA,NEGO ZBOG OMALOVAZAVANJA,ISMEVANJA i NEPOSTOVANJA MOG RADA i samim tim da ti dokazem da to sto ti trazim treba barem da,ako nista pokazes dobru volju da mi to i ispunis,a ne da me ismevas!

ZA ROKIJA:Svi moji "ispadi" u predhodnim topic-ima su se na kraju i zavrsili u perm banu i sada imam dokaze za sve one koji su prosli sa perm ban da ih ne nabrajam pronacice se sami.Sto se tice moje procene,nema potrebe za takvim stavom,jer sam u stanju da ostarim u specu dok se ne uverim da li neo IMA/NEMA neki cheat.Tako da druze,nije u redu to sto si napisao!

Ja sam na srv uglavnom posle 12 uvece i ne udaram perm ban ni kada bi mi vredjali majku,jer se ne primam na to,kick je sasvim ok.Ne dozvoljavam da jedni druge vredjaju i da se zakuvava svadja,ali svima nama se desi da nakon sto poginemo u sebi ili naglas kazemo a u k****!!!I to tolerisem,dok ne pocne da se ponavlja,MISLIM DA BIH TREBAO MALO DA BUDEM REWZ,POSLE SVEGA PROCITANOG OVDE!!!

SVAKA SUSA DIGNE REP I DOBIJE UNBAN!?

toliko od mene.
Arkan007
Arkan007
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 73
» Datum upisa : 2011-03-03
» Godina : 33
» Lokacija : Zabalj ex Pezos
» Raspoloženje : pa raspolazem mnogo cime

http://www.atlascommunity.net

Back to top Go down

Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!! Empty Re: Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!!

Post by Guest Thu Feb 02, 2012 6:12 pm

Nemoj pogresno da me shvatis brate jer nista lose nisam mislio za tebe
Ne kazem da gresis ali pre niko nije naveo sta ti je on rekao za demo, ja to nisam ni znao da je on odbio da ti posalje demo, nego sam samo rekao da ne mogu ovi da tvrde i da ima a ni od kuda dokaz..
Na kraju krajeva i da je imao na forumu ne sme tako da se ponasa, brisu postovi, zakljucavaju, a mozda ima jos nesto da kaze
Prvo kazete head admin da odluci, sad trazite demo ...
Samo kazem jer decko lepo napise moze/ne moze a ovi ga drkaju tamo

sry brate nemoj pogresno da shvatis i nemoj niko drugi da budes Very Happy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!! Empty Re: Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!!

Post by uzivotutrebadasepravislud Thu Feb 02, 2012 6:31 pm

Tu sam pretereao sto sam se malo sprdao,ali isto tako se i sa ortacima sprdam pa sam navikao...To sto sam rekao par zajebancija kao "nema vise ni kod babe za dzabe" i to sto si naveo nije bas za perm ban,ali kako ti kazes...

E sada radi se o tome da sam dobio unabn i da jurim ovog heda da odluci sto me je gadni ban bez razloga i sto sta god napisem necu reci da je on,ali neko brise i zakljucava moje teme !
uzivotutrebadasepravislud
uzivotutrebadasepravislud

» Broj poruka : 9
» Datum upisa : 2012-01-25

Back to top Go down

Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!! Empty Re: Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!!

Post by Arkan007 Thu Feb 02, 2012 8:46 pm

Ja sam tebe perm ban dok ti meni ne das demo,jer druze to kako si se tada ponasao prevazilazi,barem po mom misljenju sve moguce mere,drskosti i ne dolicnosti.Dakle ja radim po principu ako sam te pitao da snimis(ne znas da simas,onda ja to radim) i ti mi odgovorio sa ok,sledece je kacenje tog istog demo-a na forum,dakle TI MENI DEMO,JA TEBI UNBAN I ZARSENA PRICA,ali sam opet prisao na zarezov zahtev i dobio si unban!To bi ti taman bila po meni dobra skola za ubuduce,da ne ponizavas i omalovazavas one koji se trude da sve bude super.
Nisam te Roki pogresno razumeo,samo mi to malo nije bilo jasno,ali sad je sve ok,volim primedbe,svakako vise nego pohvale,ali korektne Very Happy
Na kraju krajeva ti si moj bata,pa sad ko ce kome ako nece svoj svome Very Happy :P
Arkan007
Arkan007
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 73
» Datum upisa : 2011-03-03
» Godina : 33
» Lokacija : Zabalj ex Pezos
» Raspoloženje : pa raspolazem mnogo cime

http://www.atlascommunity.net

Back to top Go down

Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!! Empty Re: Trazim da modernatori izbrisu ovu temu,jer ne znam da pisem preko lock!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum