ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Predlog :D

4 posters

Go down

Predlog :D Empty Predlog :D

Post by MEGA Sat Feb 18, 2012 1:43 pm

imam vise pitanja Very Happy hteo bih da znam zasto nema na ovom forumu u "VAZNA OBAVESTENJA" "pitanja za moderatore" ???mislim da bi to bilo vise nego dobro...jos nesto..ima li pravilnik na ovom forumu?ili ga znaju samo moderatori (radi se o warn-ovima) niko nezna kakva su pravila zato svi grese pa ide 1,2,3 warna i posle petog ide ban ne??hteo bih da igraci atlasa mogu da vide pravilnik za warn-ove........jos jedno pitanje Very Happy necu nikog ni da smaram ni da kritikujem,3 pitanje glasi: zasto reborn spava na atlas public-u ?? silent spavas na serveru Very Happy a ja kad ostanem 15 min na serveru u SPEC onda ide kick il tako nesto..a ti rebe vidjam te i po 4-5 sata spavas u specu,a 4 pitanje glasi "zasto reborn nema vremena da popravi AWP ??" stvarno..
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Predlog :D Empty Re: Predlog :D

Post by Niko Bellic ッ Sat Feb 18, 2012 1:52 pm

i ja mislim za pravilnik foruma...to treba,a takodje i za pitanja za moderatore a nisi samo ti mega video reborna kako spava i ja sam ga video :S a i awp,mislim da mega ima pravo na svako pitanje :S pozdravSvima!
Niko Bellic ッ
Niko Bellic ッ
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 126
» Datum upisa : 2011-10-26
» Lokacija : Novi Sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Predlog :D Empty Re: Predlog :D

Post by MoLoN LaBe Sat Feb 18, 2012 7:26 pm

MeGa^Tron wrote:hteo bih da znam zasto nema na ovom forumu u "VAZNA OBAVESTENJA" "pitanja za moderatore" ???
imas opciju PM(Private Message)... kliknes na grupu "Moderators" i vidis ko je sve moderator.. onda lepo izaberes kome hoces da posaljes PM i to i uradis.... Wink

MeGa^Tron wrote:ima li pravilnik na ovom forumu?ili ga znaju samo moderatori (radi se o warn-ovima)
Naravno da postoji pravilnik... trebas ga samo naci u starim temama... ali 99% ljudi ne cita stare teme... plus postoji i onaj najvazniji moguci pravilnik... vaspitanje doneto od kuce... ako ti fali to kucno vaspitanje.. onda ces garant dobijati warn-ove tu i tamo i nece ti biti jasno zasto... Wink

MeGa^Tron wrote:...zato svi grese pa ide 1,2,3 warna i posle petog ide ban ne??
tako je.. posle 5. warn-a ide ban sa foruma vremenski u zavisnosti od razloga zbog kojeg si dobio zadnji warn Wink

MeGa^Tron wrote:zasto reborn spava na atlas public-u ??
zato sto mu se moze... ali realno.. head admin je, ima imunitet... to ti nije palo na pamet jel tako... Wink

MeGa^Tron wrote:zasto reborn nema vremena da popravi AWP ??
zato sto covek ima svoje obaveze... jesil mozda skonto da public radi na pomocnom rezimu(moj izraz za ovu situaciju Wink )... jer se server srusio i on je podigao samo pub dok ne nadje vremena da namesti servere... Wink

MeGa^Tron wrote:stvarno..
ja Μολὼν λαβέ(ovo ono) sam ti stvarno i iskreno odgovorio na tvoja pitanja.. ako ti se ne svidja... ti onda cimaj admine foruma... ako ne znas ko su admini foruma.. probaj da procitas koju staru temu.. istina je tamo negde(Dosije Iks, ovo ono)... Wink
EDIT1: ovaj forum postoji dugo... mnogima je dobar ovakav kakav je.. sto bi se ista menjalo...


Last edited by Μολὼν λαβέ on Sat Feb 18, 2012 7:31 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : jbg ne mogu se svega setiti... zato sam uradio edit posta ovo ono fu kru xP)
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Predlog :D Empty Re: Predlog :D

Post by Niko Bellic ッ Mon Feb 20, 2012 5:09 pm

nista se NESLAZEM sa MORON-om!!!mega je imao pravo alo jbt jel ti vidis da je ova tema dosta gledana...?!!pogledao je svako skoro ko je stalan i nije nista napisao zato sto nema muda ko mega da kaze za ono i za ono! :@ a ti si mu dao jos i warn!(****** ***** ***********)ovo sto je molon napisao uopste mi se nesvidja!kao i jos 15-stoorici Smile sta ti mislis imas vise od 20 god i tu si odavno pa mislis onaj koji dodje (kao mega,ja,i jos hiljade njih)neciteju one stare teme ??? ti si onda stvarno *********** Evil or Very Mad i jos si morone napisao istina ti je tamo nekdje....GDEE!!!!????? ae reci ???gde pisu sva pravila FORUM-a???? :@@ nigde (LEPO JE MEGA REKO)
Niko Bellic ッ
Niko Bellic ッ
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 126
» Datum upisa : 2011-10-26
» Lokacija : Novi Sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Predlog :D Empty Re: Predlog :D

Post by MEGA Mon Feb 20, 2012 5:21 pm

da pitam ovo pravilo nisam znao nebih onda nista ni pitao "kad pitam nesto,onda dobijem odgovor i ide mi warn" izvini daj bar razlog tog warn-a Smile


ja Μολὼν λαβέ(ovo ono)----->istina je tamo negde... Question
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Predlog :D Empty Re: Predlog :D

Post by STORM Mon Feb 20, 2012 5:34 pm

Clock | Galo^^ wrote:nista se NESLAZEM sa MORON-om!!!mega je imao pravo alo jbt jel ti vidis da je ova tema dosta gledana...?!!pogledao je svako skoro ko je stalan i nije nista napisao zato sto nema muda ko mega da kaze za ono i za ono! :@ a ti si mu dao jos i warn!(****** ***** ***********)ovo sto je molon napisao uopste mi se nesvidja!kao i jos 15-stoorici Smile sta ti mislis imas vise od 20 god i tu si odavno pa mislis onaj koji dodje (kao mega,ja,i jos hiljade njih)neciteju one stare teme ??? ti si onda stvarno *********** Evil or Very Mad i jos si morone napisao istina ti je tamo nekdje....GDEE!!!!????? ae reci ???gde pisu sva pravila FORUM-a???? :@@ nigde (LEPO JE MEGA REKO)

Pogledaj malo bolje , dali negde pise EDIT BY MOLON : WARN BLA BLA

Nepise rodjace , nepise ....

Sa takvim komentarom i pisanje po forumu sigurno dobijas ban , osnovno pravilo foruma je KULTURNO PONASANJE !!!!

Megatron je dobio warn u drugoj nekoj temi a MOLON (Ne moron Moronu 1) mu je samo izasao u susret kao Pravi moderator i odgovorio ......

A ja cu tebi lepo sad da oprostim na ovom recniku i necu ti dati ni warn ni nista , a ti za uzvrat se izvini MOLON LABE-u i malo razmisli o svom recniku i kucnom vaspitanju ......
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Predlog :D Empty Re: Predlog :D

Post by MoLoN LaBe Mon Feb 20, 2012 6:36 pm

Krecemo od pocetka:
1. warn je dobio u ovoj temi:
Code:
http://atlas.forummotion.com/t11601-megatron
zbog duplog posta...

2. ja sve sto radim na ovom forumu radim metodicno.. drugim recima.. ako mu dam warn to mu lepo i napisem u postu....

3. razlazem sad na cinioce ovaj tvoj drugi post Galo da ti objasnim neke stvari:
Clock | Galo^^ wrote:nista se NESLAZEM sa MORON-om!!!
hvala Bogu demokratska smo zemlja.. ne moras sa svim sloziti... imas lolcinau od mene za ovo "moron" haahaha....
Clock | Galo^^ wrote:mega je imao pravo
ako cemo realno svako od nas ima neko pravo.. zavisi sa koje tacke gledas.. ako ti je ortak, kum , rodjak, prijatelj... on ce uvek imati pravo Wink
Clock | Galo^^ wrote:alo jbt jel ti vidis da je ova tema dosta gledana...?!!
vidis li ti da su sve teme ovde dosta gledane??? zato sto svako ali bas svako(gost clan ili bots(google, bing, yahoo itd itd)) ko udje to se zavodi i registruje zato je svaka tema na atlasu mnogo gledana... Wink
Clock | Galo^^ wrote:pogledao je svako skoro ko je stalan i nije nista napisao zato sto nema muda ko mega da kaze za ono i za ono! :@
LOL to dali neko ovde ima muda ili ne u to necu da zalazim jer me pravo da ti kazem to i ne zanima... Wink
Clock | Galo^^ wrote:a ti si mu dao jos i warn!(****** ***** ***********)
obrati paznju na prvu i drugu stavku... Wink
Clock | Galo^^ wrote:ovo sto je molon napisao uopste mi se nesvidja!kao i jos 15-stoorici Smile
brate... ja vas ne mogu naterati da vam se to svidi Wink lol
Clock | Galo^^ wrote:sta ti mislis imas vise od 20 god i tu si odavno pa mislis onaj koji dodje (kao mega,ja,i jos hiljade njih)neciteju one stare teme ???
20 godina, 4 meseca, 20 dana, 19 sati i ne postajem nikako mladji Sad Very Happy
nisam tu odavno vec od januara meseca 2011-te Wink
"i jos hiljade njih" hmm koja hiljada od ove dve hiljade clanova? Wink
naravno da ne citate.. da citate ne bismo dolazili u ovu situaciju Wink
Clock | Galo^^ wrote:ti si onda stvarno ***********
za ovo imam samo LOL
Clock | Galo^^ wrote:i jos si morone napisao istina ti je tamo nekdje....GDEE!!!!?????
u starim temama Wink
Clock | Galo^^ wrote:gde pisu sva pravila FORUM-a???? :@@ nigde (LEPO JE MEGA REKO)
-||-
pazi ruku na srce on nista nije rekao... vec napisao Wink

4.odg na Megin drugi post:
MeGa^Tron wrote:
ja Μολὼν λαβέ(ovo ono)----->istina je tamo negde... Question
sta da ti kazem... ne mogu da budem ozbiljan duze od 5 min.. a odgovor na tvoja pitanja sam pisao duze od 5 min zato sam se zezao na kraju... sta ces takav sam covek... Wink

5. Aj sad ovako vas dvojica(Galo, Mega) da mi odgovorite dali vi stvarno mislite da je meni stalo do toga da gledam ko gresi na forumu i da mu odmah dajem warn i to bez obavestenja??? da ste PROCITALI stare teme kao sto NISTE znali biste da to nikad ne radim.. niti planiram... ja kao sto si rekao imam 20 godina... na ovom forumu blejim jer mi je ovo jedini forum u zivotu na koji mi je zanimljiv... i sve sto sam do sada uradio za ovaj forum/servere bilo je zbog toga sto sam hteo zbog sebe.. ne da mi dali neke tamo privilegije ili da bi mi se ljudi zahvaljivali... ubacio sam bio i knife server u AC, jeste kratko trajalo ali su neki igraci koj isu dosli na knife ostali da igraju na atlasu... hmm da dolazite na teamspeak kao sto ne dolazite znali biste da se ja uvek smejem i nije mi sve u zivotu da nekoga kinjim, podjebavam ili nazivam pogrdnim imenima... zasto??? zato sto od toga nemam nista... prosto... samo gubljenje vremena...
na ovom forumu sam do sada hiljadu puta prepravio nekom post da ne bi dobio warn... a nisam se ni oglasio da sam mu izmenio post(youtube, code, img...) da ja tako lako dajem warn-ove pola bi ban do sada popilo kao od sale...
ne mogu vise da pisem odoh da jedem.. ako budem hteo da dodam posle nesto... napisacu dupli post :O LOL i dacu sebi warn.. da mi se ne sekirate Smile
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Predlog :D Empty Re: Predlog :D

Post by MEGA Wed Feb 22, 2012 4:40 pm

izvini molone ja za sve imam razlog... Smile i ocu da znam sve zato i pitam Very Happy i nemoj da mislis da nisam procitao stare teme citam ja kolko imam vremena tolko citam na ovom forumu da sto vise znam Smile poz
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Predlog :D Empty Re: Predlog :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum