ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Oduzimanje rokijevih privilegija

+8
LmR
SpooN
Luca
pr0 NN k1ll3r
Playa
<-_->JoKer<-_->
Sylar
SimkeAK<47
12 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Mon Mar 05, 2012 10:54 pm

Zeleo bih da ovde dam na predlog da se rokiju skinu sve privilegije.Razloga je mnogo,a jedan od najvecih je taj sto on stvara preveliku tenziju kako na forumu tako i na serveru.Mnogi ljudi su otisli zbog njega,a deo njih slabije posecuje servere,a neki planiraju i da odu(JA kao i par njih za koje znam,Simke je naglasio da stavim i njega u ove sto ce da odu Smile ) Necu da dizem tenziju vec samo ko je protiv i ko je za uz obrazlozenje zasto je tako!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by SimkeAK<47 Mon Mar 05, 2012 10:59 pm

da mnogo si je dozvolio,ali nije sam ima ih jos. On je presao granicu otjerao stalne igrace sa kojima sam igrao dan i noc na atlasu. i sta sad s kim da igram? znaci ja sam ZA
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Sylar Mon Mar 05, 2012 11:05 pm

Posto svi dobro znamo da ga ne gotive oni koji treba da se pitaju za server i forum i povrh svega odlaze ljudi zbog njega ja se pridrzavam sajberovih predloga
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by <-_->JoKer<-_-> Mon Mar 05, 2012 11:54 pm

Jeste da nekad pretera ali nije toliko los,mislim da bi trebali da mu pruzimo jednu sansu. A ti Roki brt spusti malo loptu i budi malo realniji... npr kao ja,sanja,shark,storm,dosta, sylar, i mnogi drugi admini i moderatori foruma. To je moj savet,nemoj da me shvatis pogresno.
<-_->JoKer<-_->
<-_->JoKer<-_->
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 158
» Datum upisa : 2010-11-06
» Godina : 32
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : O.o dlicn o.O

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Playa Tue Mar 06, 2012 2:28 am

Ja sam protiv skidanja privilegija, bar dok ne kazete nesto konkretnije.Koja su to Rokijeva zlodela?To sto su otisli stalni igraci, to ne govori apsolutno nista dok ne cujemo zasto su tacno otisli.Sta vam znaci to da je neko mnogo sebi dozvolio i da stvara tenziju?Evo i vi cete ovom temom stvoriti tenziju, ali to ne znaci da radite nesto lose jer ste mozda u pravu.Recite, Roki je uradio to to i to, pa da vidimo onda sta cemo i kako cemo.Licno, o Rokiju mislim sve najbolje, ali necu da ga branim dok ne cujem sta je uradio.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 8:01 am

Nista ,) u pitanju je samo jedan kolovodja sa teamspeaka koji stvara tenziju i nagovara ostale. Playa i tenu Joker, otkricu ti surovu istinu kasnije jer nisi kao oni Smile kao i mnogima. Sylar, ne gotive me djubretari Od gg boysa Smile sa ostalima sam ok ako te interesuje. À GG se ne pitaju i nece biti pitani u skidanju privilegija

P.s. pre si bio sajber, à sad si se mnogo ukprajbio. Malo kasnis, ali ja nemam nikakve privilegije. Skinute su odavno na moj zahtev.

Cujemo se uskoro. Imam nesto da otkrijem pre nego sto TAJ ode. Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Mar 06, 2012 8:12 am

Roki wrote:Nista ,) u pitanju je samo jedan kolovodja sa teamspeaka koji stvara tenziju i nagovara ostale. Playa i tenu Joker, otkricu ti surovu istinu kasnije jer nisi kao oni Smile kao i mnogima. Sylar, ne gotive me djubretari Od gg boysa Smile sa ostalima sam ok ako te interesuje. À GG se ne pitaju i nece biti pitani u skidanju privilegija

P.s. pre si bio sajber, à sad si se mnogo ukprajbio. Malo kasnis, ali ja nemam nikakve privilegije. Skinute su odavno na moj zahtev.

Cujemo se uskoro. Imam nesto da otkrijem pre nego sto TAJ ode. Smile

@ALL:

Zasto vi jednom u zivotu ne budete jebeno slozni?

Ako neko opsuje na civilizovan nacin mu kazi "Ej brate, to nije u redu. Ovde ima puno igraca, medju kojima ima i klinaca nemoj tako nije lepo blabla". Ako je taj idiot nedokazan i nastavlja da psuje, lupis mu gag. Prodje gag, on opet psuje o5 gag. I samo ga tako gagujes pa ces videti kad ce da opsuje sledeci put.

Sto se tice svega ostalog, kako sam ja dobar sa rokijem? Mozda ce vecina vas reci da me nema na serveru/forumu pa sam zato dobar. Ne nije do toga, svaki dan sam tu samo ne primecujete jer igram pod drugim nikovima. Jedino pojedinci (Winston i STORM) znaju ko sam ja i kada ulazim na server jer sam uvek na vrhu i uvek im delim hedare, dizem pritisak i to Very Happy :P

@Roki:

Opusti se, malo se samo smiri, nemoj da si tolko zivahan, slabe zivce imas. Svaki put kad te neko iznervira ti uzmi pa ga napsuj ali u sebi ili na glas ali ne drzi K (ili koje vec dugme za pricanje) i ne pisi to na say nego samo iskuliraj. Navodim samo cinjenice da si oterao igrace, moglo je to drugacije da ide. Mozda ti njima ides na **** pa su zato oni otisli. Ali to je sve zbog licnosti i ponasanja. Ako bi ti promenio nick (da te znaju samo neki, npr shark storm reb winston i neki ko su dobri sa tobom) i igrao na tom nicku, a pri tom ne bi se ponasao kao sada (po meni si sve OK, ali pricam ti sada kako te oni vide), onda niko ne bi shvatio da si to ti, i ti igras tako jedno mesec-dva, ljudi se naviknu na tebe kao dobru osobu i onda im jednog dana kazes da si ti u stvari ROKI, niko nema da ti veruje i ima svi da se ucute jer ti "umes" da budes dobar.


Ne znam, stvarno mi niste jasni kako vam vise ne puca **** od ovih zalbi i svadja :/
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Luca Tue Mar 06, 2012 8:35 am

I kako covek da ne pomisli da sve ovo nije dogovoreno,dok se na Atlasu budu pravile grupice tesko kad ce nam biti bolje... Wink
Luca
Luca
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1257
» Datum upisa : 2011-01-26
» Godina : 27
» Lokacija : Novi Sad,Kovilj
» Raspoloženje : Necemo kvariti :)

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by SpooN Tue Mar 06, 2012 8:58 am

realno imate po 20god a ponasate se ko deca hh
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 9:00 am

Bravo Luka.
Nn nisam nervozan Smile

Ne budite glupi. Ovo je ideja tri-cetri musketara koji zele da me oteraju, ali nece uspeti Wink jer vise zasluzujem Od vas. Znam u cije si ime pisao sajebr Very Happy
Dogovorom na TS ste uspeli ovo. Ni sami ne vidite da vam je cS sve u zivotu, al u stvari je samo zajebancija.
Ja samo nastojim na tome da ne propadne Atlas zbog takvih grupica, i uvek cu!
Jos trazis head admina n'a AWP Very Happy dal si prso da niko ne moze da se raskomoti od GG boysa... Bezi bre.
Jedna osoba ne moze da me smisli, à to je ona sto ti je zadnji put kukala i redila Smile
Ceracemo se, dok ne bude kako bi trebalo da bude.
NN cinjeniice? Daj dokaz kada sam psovao nekoga da ga oteram. Ne brljavi keve ti, ne mozes da steknes respekt ako se kacis na tudja ledja da prozivas, mozes samo da steknes samo dvolicnost od ovih. Ne oslanjaj se n'a njih, poslacu ti pm sa cvrstim dokazom zasto Very Happy

Kad bi tebi neko j prvi red n'a sahrani ni tebi ne bi bilo svejedno da ti neko kaze to Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Mar 06, 2012 9:21 am

Roki wrote:Bravo Luka.
Nn nisam nervozan Smile

Ne budite glupi. Ovo je ideja tri-cetri musketara koji zele da me oteraju, ali nece uspeti Wink jer vise zasluzujem Od vas. Znam u cije si ime pisao sajebr Very Happy
Dogovorom na TS ste uspeli ovo. Ni sami ne vidite da vam je cS sve u zivotu, al u stvari je samo zajebancija.
Ja samo nastojim na tome da ne propadne Atlas zbog takvih grupica, i uvek cu!
Jos trazis head admina n'a AWP Very Happy dal si prso da niko ne moze da se raskomoti od GG boysa... Bezi bre.
Jedna osoba ne moze da me smisli, à to je ona sto ti je zadnji put kukala i redila Smile
Ceracemo se, dok ne bude kako bi trebalo da bude.
NN cinjeniice? Daj dokaz kada sam psovao nekoga da ga oteram. Ne brljavi keve ti, ne mozes da steknes respekt ako se kacis na tudja ledja da prozivas, mozes samo da steknes samo dvolicnost od ovih. Ne oslanjaj se n'a njih, poslacu ti pm sa cvrstim dokazom zasto Very Happy

Kad bi tebi neko j prvi red n'a sahrani ni tebi ne bi bilo svejedno da ti neko kaze to Wink

Ne ne ne, ne kazem da si psovao. Samo govorim cinjenice koje su oni izneli..

Oni su rekli da si psovao, ja kazem ako jesi nemoj vise itd..
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 11:01 am

Roki ja nisam hteo ni admina na awp-u,a kamoli head admina,to mozes da pitas i strelu kada mi je ponudio admina.Da li ti roki znas koliko mi je ljudi reklo da te ne gotivi?Prosli put kada si odlazio sa atlasa napusio si skoro ceo server,a sada se pravis nevinasce.To sto imas da mi kazes mozes i odmah ja nemam nikakvih problema!A koliko je starih igraca otislo to mozes i sam da vidis!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by LmR Tue Mar 06, 2012 12:20 pm

Jbt kakve su to gluposti,roki ne moze da otera nikog sa servera,sad ako su oni posli jer nisu mogli da ga slusaju jbg njihova stvar.Najlakse je nekog okriviti,kakva je to zlodela roki uradio zbilja.Jer hakovao server,jel bio citer,jer ubio nekog jbt.

Ljudi poceli ste da se bavite glupostima,niste vi niko i nista da osudjujete necije ponasanje.

Najbolje resenje je da taj ko ne voli rokija NE PRICA SA NJIM,ako vec ne mozete da ga smislite NEMOJTE da pricate sa njim,nemojte ko neke pice oduzimanje privilegija ovo ono,dosta smo ukenjali server,svi mi,ne prodje 5 dana a da se neko ne posvadja sa nekim,zbog cega ? zbog apsurdnih gluposti,ovaj ovome opsovao majku,ovaj drugi brani ovog pa se ova dvojica posvadjaju i tako spoje ceo community u svadju.

Ovom communityju treba cvrsta ruka koja ce pa makar silom( ne mislim na batine Very Happy) da smiri situaciju ako drugacije ne moze,ne bavite se ovim glupostima,ostavite to onome koji je "nadredjen".

I boze moj ovo je samo igrica bem li ga.Da je u stvarnom zivotu mozda bi bilo drugacije ali ne treba noge lomiti zbog igrice ili sta vec.

Da rezimiram ja sam PROTIV SKIDANJA PRIVILEGIJA ROKIJU.
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Urbanek Tue Mar 06, 2012 2:40 pm

E ovako ... roki dok ti nisi bio ovde na serveru se u pocetku igralo 2v2 3v3 i to samo mi gg boys (vecina)! Potom je server odjednom poceo da se puni svaki dan igralo se 12v12 , 13v13! Posle si se vratio i opet svi polako odlaze...|
Problem je ocigledan! Ti si problem... previse sebi dopustas! prozivas banujes mnoge igrace za koje sam siguran da nemaju nista!!


Sto se tice GG boys ne diraj nam familiju!! CAO POZZ
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by MGNM Tue Mar 06, 2012 2:47 pm

Nije niko ni za sta kriv sem reba, kad je poslednji put uradio nesto?...
MGNM
MGNM
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 945
» Datum upisa : 2010-03-05
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Sylar Tue Mar 06, 2012 3:13 pm

Pazi kad je roki napusio ceo server jel dobio ban sa foruma ?
To tvoje djubrad si sad rekao pizdo jedna mala
A sastavite listu igraca koji su otisli zbog rokija
pa se vi cerajte dok ne isterate svoje
ja mogu da nabrojim 20 igraca stalnih i starih zbog ovog djubreta sto su otisli a evo dodajem i jos jednog
Zbogom atlase i pamet u glavu dupe uza zid ne zbog pedera nego zbog ovih sto lizu cmar da postanu neko i nestoa u stvari su niko i nista .Poz
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 4:25 pm

Urbanek, ispravi oci.

Sylar:
Ajde nabroj Smile
Kad kazem GG boysi mislim samo na jednu jedinu osobu i vi znate koju Smile

Nabroj igrace ziv ti ja, ne mogu da spavam veceras Very Happy
Sa tobom nikad nisam pricao Sylar, ni od dobrom, ni o losem. Tako da bye-bye.

A Atlas je bio 12vs12, 13vs13 kad se server bustuje. A sto ste ga vi punili .... ;D vazi

Niste pitani momci. Ja sam napusio samo one koje su trebali da budu napuseni (to vam je rekla jedna osoba). Napusicu i vas i head admine opet zajedno. Zabole me za sve njih. Iskreno dobar sam sa nekim head adminima, posteni momci. Ali nisam ja nikad bio sisica (kao neke osobe Smile ) da sta god da se desi saljem Head Adminima PM i zalim se non stop nesto, nego sam sve resavao ispravno bilo ili ne.

Ko lize cmar? Very Happy Neka ti head admini odgovore na ovo, ja necu Smile

Taj sto ti je rekao to vec je polizao, ali niej uspeo da se najede. Imam dokaze i rado cu ih svima pokazati na koji nacin je zeleo da zavlada i da se osveti na vrlo primitivan naci

<3 to be condinued .... <3

Jos jednom ponavljam, VOLIM VAS SVE, NEMOJTE NIKAD NAPUSTITI ATLAS ! <3 Very Happy


Last edited by Roki on Tue Mar 06, 2012 4:32 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Tosa Tue Mar 06, 2012 4:30 pm

kako sam ja dobar sa rokijem?

@NN,Pa roki voli brkice... Laughing
@Roki Oduzimanje rokijevih privilegija 2613017998 od GG boys-a!
Sto se tice GG boys ne diraj nam familiju!! CAO POZZ

Tosa
Tosa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 315
» Datum upisa : 2011-07-29
» Godina : 24

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Urbanek Tue Mar 06, 2012 4:30 pm

Hvaliti sebe da si dobar u necemu je jednako debilizmu!!
Nije bio bustovan srv nego se igralo na srv-u lepo bez gluposti!!
Sto se tice da si dobar admin ubij boze mene boga pitaj koliko puta prozivao za wh. I da u jednom trenutku si vazniji ovde i od storm-a i reb-a a kad se njih dvoje nisi niko i nista!! GG boys-i su molili da se srv ne zatvori dok je tebi puco **** za Atlas..
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 4:38 pm

Da, urbanek, ti si za mene lazov. Prozvao te nisam nikad, a to sto zelis da se pokazes u drustvu pa mi karikas HEAD ADMINE na ledja i koliko sam vazan ja umesto njih.... da ti kazem nesto iskreno, JEBALI TE i Shark, i Storm, i Reborn. Eto koliko zavisim od njih. Neka mi daju ban odma, ali jebali te dok te ne razvale u taj tvoj mali mozak.
Pozdrav od mene Urbanek, diskusija zavrsena Smile

Jos pricate "fali nam reb fali nam reb, reb, reb, reb" Rebne ti ga Reb, more!
Sta ce vam reb kad ste sami nesposobni da resite neku glupu prozivku, nego se nakacite kao vagoni na lokomotivu pa se vucete tako.
Da ste frajeri poslali bi mi PM: "e roki brate preterujes tu i tu, e roki govno si, e roki smrad si, roki nemoj ovo" i tako. A ne da ogovarate na TeamSpeak-u kako ko je usao u vasu sobi rekli ste sve najgore o meni. E, pa saznace oni istinu, bas od onoga od koga su culi te lazi.
Nista ne postizete ovim i garantujem vam da nista necete postici.


Meni je ovo cista sprdnja sa vama. Nekad odem na youtube da se smejem, a nekad dodjem ovde Very Happy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 4:50 pm

Vise nikome nista ne odgovaram, pisite STA ZELITE Very Happy
Da vam pomognem da skratite pricu...

Nemate nijedan dokaz gde sam ja npr. recimo opsovao nekome rodbinu na sahrani, gde sam nekome pricao kako cu dodji kolima da mu ****** m**u, kako teram nekog igraca (kazem cesto da se "otera" "ocisti", to znaci da ne kenja toliko nrp), onda nisam nikad head adminu pricao da toga i toga ne mogu da smisle 14, 19 ili 38% aktivnih clanova, ne nisam, nisam nikad kenjao iza ledja MOLIM HEAD ADMINE BAR SAMO NA TO DA SE OGLASE ako nece ko ih fema
Nisam nikoga terao, sa svima sam OK, ove grupice me ne interesuju, vide da sam ja kralj nad kraljevima pa pokusali da naprave opoziciju

Zbogom od mene. Vidimo se na serveru Oduzimanje rokijevih privilegija 3351548704
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Playa Tue Mar 06, 2012 5:25 pm

Izvinjavam se za delimicni offtopic, samo zelim da zamolim/apelujem/nazovite-kako-god Rokija i GG boys-e (pogotovo Gadnog) da pokusaju bar malo da stanu na loptu.Ja TVRDIM da vas dvojica, Roki i Gadni, kad biste se malo bolje potrudili da skapirate jedan drugog, mozete da budete u sjajnim odnosima.Dovoljno sam vas upoznao da mogu da budem siguran u to.Najiskrenije, mucno mi je da gledam kako se vas dvojica svadjate, zato sto ste likovi koji bi zajedno mogli mnogo da ucine za ATLAS.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 5:29 pm

Playa wrote:Izvinjavam se za delimicni offtopic, samo zelim da zamolim/apelujem/nazovite-kako-god Rokija i GG boys-e (pogotovo Gadnog) da pokusaju bar malo da stanu na loptu.Ja TVRDIM da vas dvojica, Roki i Gadni, kad biste se malo bolje potrudili da skapirate jedan drugog, mozete da budete u sjajnim odnosima.Dovoljno sam vas upoznao da mogu da budem siguran u to.Najiskrenije, mucno mi je da gledam kako se vas dvojica svadjate, zato sto ste likovi koji bi zajedno mogli mnogo da ucine za ATLAS.

I jos ovo samo, ajd ..
Javno cu da ti odgovorim da svima ne bih pisao... Pokusao sam pre nove godine, decembra kada ga je Lord napusio, celu porodicu opsovao i svasta rekao za njega. PM je poceo sa "izmedju mene i tebe bilo je sta je bilo..." Njegov odgovor na moj topic je bio diskretan i drzao se 100% sa strane, dakle, sam nije zeleo jer je imao drugi cilj. Indirektno sam pokusao da ublazim odnose malo prvenstveno zbog Sharka jer mi je 100x rekao da to uradim, a inace ima godinu dana da mu nisam poslao PM, osim taj pre nove godine. I sad skoro jer je bilo nesto bitno Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Mar 06, 2012 7:06 pm

TO$@^^ wrote:
kako sam ja dobar sa rokijem?

@NN,Pa roki voli brkice... Laughing

Ti mali miran da budes Very Happy Jos ti dlacke na muda nisu izasla meni ce pricas nesto Razz
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 7:25 pm

Roki kao nepsujes a doso si ovde na forum psujes ko kocijas... Spusti loptu. Kad bi bio prema drugima mozda bi i drugi bili dobri sa tobom, ali ti si kralj ti mozes sve.... ali jbg nisi. Ti si samo obican igrac ATLAS-a razumi to. Ako imas admina mislis da onda mozes da radis sta hoces i kad hoces??? Zato Oduzimanje rokijevih privilegija 2613017998
A u vezi GG boysa ja nzm kakav ti problem imas protiv njih?? Oduzimanje rokijevih privilegija 57727
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum