ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

REWARD

4 posters

Go down

REWARD Empty REWARD

Post by Winston Sat Mar 31, 2012 12:59 pm

Rew brate pa sta je ovo....

prvo..roberto je nesto pre 2 nedelje napisao i nikome nije smetalo i onda dodjes ti i ban ga na 30 dana?????????

a drugo otkljucaj simketovu temu mozda jos neko oce da se pozdravi sa njim ne mozes tako brate...

Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Luca Sat Mar 31, 2012 1:10 pm

Realno,sad sam video..
Nemam nista protiv tebe,al' ako si iznerviran nemoj ovde da se istresas Smile
Luca
Luca
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1257
» Datum upisa : 2011-01-26
» Godina : 27
» Lokacija : Novi Sad,Kovilj
» Raspoloženje : Necemo kvariti :)

Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Guest Sat Mar 31, 2012 1:51 pm

To je uradio zato sto ne moze da bude tu i nema net. A prvenstveno zato sto se ceo vas klan istresa na mene i cim bude nesto vi svi jurnete da mislis ko zna sta se desilo... al dobro sad ... sigurno i ne razmislja decko .. Smile

evo otkljucao sam je, samo svadje bez
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Winston Sat Mar 31, 2012 2:08 pm

nisam brate ni hteo da se svadjam....

ae sad ti roki iskreno reci da li je roberto zasluzio ban sa foruma na 30 dana???
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Guest Sat Mar 31, 2012 4:15 pm

Necu brate da pravim svadju, ali taj isti Roberto je pre nekoliko dana meni rekao: "ne seri roki vise, smaras" o.O
Samo zato sto sam jednom liku napisao (sa kojim sam non stop pisao na team_say-u tokom igre, a i znamo se) na say "lageru". Roberto je mislio njemu da sam to rekao pa se svadjao pola sata, evo Zarez moze da potvrdi sta se desilo, pa nikome nista.

I tebe sam pre gotivio, al otkad si u GG boysima stvarno si postao malo drugaciji. Ne javljas se kad kazem cao win ili nesto.. ne znam, ajd da imas razlog neki, ali briga me, veruj mi
Ne patim od toga....

Tako da i nisi imao potrebu da ovde stajes na stranu roberta. Jer svi dobro znamo ko je Reward, a ko moze da bude Roberto...

poz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Urbanek Sat Mar 31, 2012 5:04 pm

Pa Roberto je samo rekao istinu!! Pod 2 pitaj istog REW-a zasto je i on hteo da udje u GG boys-e!

PS. REW brate ako je ban zato sto nisi primljen u GG boys-e skenjao si me nacisto!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Winston Sat Mar 31, 2012 5:13 pm

e posle ove moje poruke zakljucaj temu da ne bi bilo neke nepotrebne svadje...NIKAD nisam izbegavao da ti se javim ali NIKAD....mozda nisam video ali nikad nisam imao brate nista protiv tebe a ni rewa...i nikad necu imati....ne bi bio nikakav problem da si ti odma ban roberta kad ti je to rekao...ali ovako moras da priznas da je malo glupo???...jos jednom kazem nemoj da mislis da imam nesto protiv tebe i rewa...ono sam napisao cisto onako nema veze sto su bas oni iz gg boysa moras priznati da je ipak glupo to sto je rew uradio...zakljucaj brate ovo slobodno
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Pein (ペイン) Sat Mar 31, 2012 5:33 pm

Shvatio sam ja odavno da je ovaj comm otisao u *****!hvala bogu sto sam ranije otisao...
Pein (ペイン)
Pein (ペイン)
DeathRun Admin
DeathRun Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1324
» Datum upisa : 2010-08-15
» Godina : 106
» Lokacija : Kanarevo brdo

Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Guest Sat Mar 31, 2012 5:54 pm

/
Urbanek wrote:PS. REW brate ako je ban zato sto nisi primljen u GG boys-e skenjao si me nacisto!!

A sta su bre ti GG boysi koji k. ? Objasni mi, molim te! Dosao je Gandra, nesto posle njega Calimero. Osnovali su klan i bili su samo njih dvojica dosta dugo. Sta su GG Boys-i? Sad ste poceli da se sirite, cak ste i napravili svoj server, imate svoju grupicu, visite na TS-u, branite se non stop, stajete jedan iza drugoga.. A ja imam jedno pitanje samo, je l' znate vi sta znaci Counter Strike? Sta su ti GG Boys-i? Ajde objasni sta su oni uradili za poboljsanje ATLASA, NE za tamo neke GG. Sta su uradili? NISTA! Osim nekih jeftinih saveta zasto ovo ovako, a ne onako... Ne mogu oni sad da zauzmu Atlas generalno, to bi bilo mnogo opasno.
Reward je imao jedan jedini cilj, ja cu vam reci iako mi je rekao da cutim: "Zelim da udjem u klan da vidim sta oni smeraju da naprave sa ovim community-em". Eto ti URBANEK odgovor. Jer je "nacuo" da mu je jedan od gazdi GG solio ledja, a to on ne voli.


Winstone, samo ti kazem kako jeste. Nije uopste problem jer ja ti ne pisem na foru "cao, zz, poz.." nego ti napisem "de si jebacu, sta ima, nema te frageru i tako to", a svacije je pravo da li hoce da prica ili ne.

Moze lock ladno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by ???? Wed Apr 04, 2012 4:44 pm

ja ne izbegavam da odgovorim, nego mi puca ***** da odgovorim.
avatar
????
Guest


Back to top Go down

REWARD Empty Re: REWARD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum