ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Molba za unban :////

+4
NOWHERE
SpooN
PAKO
f0rG0tt3n ;x
8 posters

Go down

Molba za unban ://// Empty Molba za unban :////

Post by f0rG0tt3n ;x Wed Jun 20, 2012 9:40 am

E ovako evo svi podaci bana...
Name: {=>Gr1Mr34P3r!^(<>+><)
SteamID: STEAM_0:0:1044939021
Reason: WH f12 insert ....
Unban Time: Zabanen navsegda
Admin Name: |GG| boys GADNI |BTN|
Admin SteamID: STEAM_0:0:16485882

Ovako ovo je nick mog brata i ja nzm sta lupeta ovaj gadni jer wh u kompu neam a ni nisam tolika lowara da ga koristim on je to nesto istripovao i neam pojma sta koji **** insert,f12 jer ga ni ne pritiskam ja sam tad igrao non steam sam pa mu se mozda zato cini da sam imao wh ali nzm ni ja tako da vas molim da me unban i da mi date imunitet na ban(naravno ako moze) svaki dan igram cw i nisam citer jos malo i kupujem steam pa nece biti prozivanja za cit i sve to,a ban sam dobio jako davno ni ne secam se kad je to bilo....

Ja vas molim da me unban a vi kako ocete...Hvala unapred kako god bilo i Pozdrav..Very Happy
f0rG0tt3n ;x
f0rG0tt3n ;x

» Broj poruka : 5
» Datum upisa : 2012-06-20

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by PAKO Wed Jun 20, 2012 9:58 am

Nisam upucen, ali ako imas STEAM nema veze za prozivanje, i ja ga imam i igram cs, i opet prozivaju, ali ne bi ti GADNI za dzabe dao ban, to je moje misljenje, stiskao si dugmice na koje se pali cheat ili bolje ti lepo ispitaj "burazera" sta je radio. :P
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by ???? Wed Jun 20, 2012 11:52 am

kao prvo si trebao da se predstavis na forumu da znamo ko si odakle si cime sa bavis u zivotu......, posto smo mi ovde prilicno dobra grupa koja se medjusobno poznaje i upoznaje sa novim ljudima.

ja retko delim banove ali kad ih delim onda se trudim da budem siguran, ovaj ban ako sam ti ga ja dao (provericu moj steamid) mogao si dobiti pre vise od 3 nedelje pa je tesko da se sad setim tacno sta je bilo.

cim sam napisao da su ti dugmici stiskani 100000% jesu posto adminima server javlja svaku stiskanje pomenutih dugmica i tu nema greske (dakle proveri brata)

a to sto pricas o non steam i steam chitovanju nema nikakve veze, al to sad nije tema

Pokazi dobru voljlu upoznaj se sa serverom , pravilima foruma i servera i nema problema za unban, sa napomenom da ces biti dodatno kontrolisan od svih admina, a brata ipak proveri.


avatar
????
Guest


Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by SpooN Wed Jun 20, 2012 3:53 pm

f0rG0tt3n ;x wrote:E ovako evo svi podaci bana...
Name: {=>Gr1Mr34P3r!^(<>+><)
SteamID: STEAM_0:0:1044939021
Reason: WH f12 insert ....
Unban Time: Zabanen navsegda
Admin Name: |GG| boys GADNI |BTN|
Admin SteamID: STEAM_0:0:16485882

Ovako ovo je nick mog brata i ja nzm sta lupeta ovaj gadni jer wh u kompu neam a ni nisam tolika lowara da ga koristim on je to nesto istripovao i neam pojma sta koji **** insert,f12 jer ga ni ne pritiskam ja sam tad igrao non steam sam pa mu se mozda zato cini da sam imao wh ali nzm ni ja tako da vas molim da me unban i da mi date imunitet na ban(naravno ako moze) svaki dan igram cw i nisam citer jos malo i kupujem steam pa nece biti prozivanja za cit i sve to,a ban sam dobio jako davno ni ne secam se kad je to bilo....

Ja vas molim da me unban a vi kako ocete...Hvala unapred kako god bilo i Pozdrav..Very Happy
Mozes da nam kazes kolko imas godina?
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by NOWHERE Wed Jun 20, 2012 6:56 pm

SpooN wrote:
f0rG0tt3n ;x wrote:E ovako evo svi podaci bana...
Name: {=>Gr1Mr34P3r!^(<>+><)
SteamID: STEAM_0:0:1044939021
Reason: WH f12 insert ....
Unban Time: Zabanen navsegda
Admin Name: |GG| boys GADNI |BTN|
Admin SteamID: STEAM_0:0:16485882

Ovako ovo je nick mog brata i ja nzm sta lupeta ovaj gadni jer wh u kompu neam a ni nisam tolika lowara da ga koristim on je to nesto istripovao i neam pojma sta koji **** insert,f12 jer ga ni ne pritiskam ja sam tad igrao non steam sam pa mu se mozda zato cini da sam imao wh ali nzm ni ja tako da vas molim da me unban i da mi date imunitet na ban(naravno ako moze) svaki dan igram cw i nisam citer jos malo i kupujem steam pa nece biti prozivanja za cit i sve to,a ban sam dobio jako davno ni ne secam se kad je to bilo....

Ja vas molim da me unban a vi kako ocete...Hvala unapred kako god bilo i Pozdrav..Very Happy
Mozes da nam kazes kolko imas godina?
11.5 , 12 najvise :/
NOWHERE
NOWHERE
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 812
» Datum upisa : 2011-03-09
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd, Miljakovac
» Raspoloženje : ~_O

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by SpooN Wed Jun 20, 2012 9:39 pm

taj fazon, bas je providno
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by f0rG0tt3n ;x Thu Jun 21, 2012 9:01 am

Gadni wrote:kao prvo si trebao da se predstavis na forumu da znamo ko si odakle si cime sa bavis u zivotu......, posto smo mi ovde prilicno dobra grupa koja se medjusobno poznaje i upoznaje sa novim ljudima.

ja retko delim banove ali kad ih delim onda se trudim da budem siguran, ovaj ban ako sam ti ga ja dao (provericu moj steamid) mogao si dobiti pre vise od 3 nedelje pa je tesko da se sad setim tacno sta je bilo.

cim sam napisao da su ti dugmici stiskani 100000% jesu posto adminima server javlja svaku stiskanje pomenutih dugmica i tu nema greske (dakle proveri brata)

a to sto pricas o non steam i steam chitovanju nema nikakve veze, al to sad nije tema

Pokazi dobru voljlu upoznaj se sa serverom , pravilima foruma i servera i nema problema za unban, sa napomenom da ces biti dodatno kontrolisan od svih admina, a brata ipak proveri.


brate ja necu da se upoznajem ni sa kim samo ocu da igram cs ako je po mogucnosti i na atlasovom pubu vi me unban ako ocete ako necete ne morate
f0rG0tt3n ;x
f0rG0tt3n ;x

» Broj poruka : 5
» Datum upisa : 2012-06-20

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by f0rG0tt3n ;x Thu Jun 21, 2012 9:06 am

E ovako namerno vam necu reci koliko imam godina mozete da mislite sta ocete samo cu vam reci da nemam 11,12 niti manje ali ok ja neverujem da je moj brat ima wh ili sta vec mozda je stiskao to ja to nzm,ja znam sta izlazi na admin chat imam svoj server i sve ja to znam ja samo ocu da dobijem unban ako ne moze ne mora....I da moj brat ima 24 godine i bio je neki tamo igrac za cs1.3 nzm ni ja igrao neke velike turnire nes bio prvak igra jako dobro ali ne non steam pa vam se mozda zato cini da ima wh..aim ili sta vec

P.S. ne treba mi nista samo unban ocu
f0rG0tt3n ;x
f0rG0tt3n ;x

» Broj poruka : 5
» Datum upisa : 2012-06-20

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by ???? Thu Jun 21, 2012 9:23 am

e ovako ja cu namerno jos da razmislim, a ti posto vec igras na mnogim serverima a imas i svoj nece ti mnogo nedostajati ATLAS neko vreme.
avatar
????
Guest


Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by f0rG0tt3n ;x Thu Jun 21, 2012 9:47 am

Ok je
f0rG0tt3n ;x
f0rG0tt3n ;x

» Broj poruka : 5
» Datum upisa : 2012-06-20

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by MoLoN LaBe Thu Jun 21, 2012 10:38 am

pa da igra tvoj buraz toliko dugo i toliko dobro... onda bi i ti i on znali da non-steam i steam verzija cs su jedno te isto... mozes da cituje i sa jednim i sa drugim... steam verzija je original i ima steam community i to je cela ta prica druge razlike i nema.... tako da nema veze dali on igra sa non-steam ili sa steam... isti k**ac....
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by LUKE~_o Thu Jun 21, 2012 10:40 am

Gadni wrote:e ovako ja cu namerno jos da razmislim, a ti posto vec igras na mnogim serverima a imas i svoj nece ti mnogo nedostajati ATLAS neko vreme.

Mentalitet ovog servera je potpuno poremecen, mislim da je to zbog ljudi kao sto si ti. Posle cete se zaliti da nemate igrace, a pogledaj kako se odnosis prema banovanom igracu. Bez uvrede, moje misljenje.
LUKE~_o
LUKE~_o
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 65
» Datum upisa : 2012-02-23
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : nice1

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by STORM Thu Jun 21, 2012 10:42 am

cmd~ wrote:
Gadni wrote:e ovako ja cu namerno jos da razmislim, a ti posto vec igras na mnogim serverima a imas i svoj nece ti mnogo nedostajati ATLAS neko vreme.

Mentalitet ovog servera je potpuno poremecen, mislim da je to zbog ljudi kao sto si ti. Posle cete se zaliti da nemate igrace, a pogledaj kako se odnosis prema banovanom igracu. Bez uvrede, moje misljenje.

procitaj od pocetka topic i videces zbog cega mu je ovako odbrusio

i da nema potrebe za spamom nisi ti u ovoj prici
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by f0rG0tt3n ;x Thu Jun 21, 2012 9:45 pm

Uostalom ko sto on kaze ni ne treba mi unban kad server toliko dugo traje a nema igraca msm ima ponekad meni je vise do igre i da se zabavljam a vi me ne morate unban bole me K***c..... msm nemate igraca i ja sve lepo postavim za unban i vi necete bole me.....
f0rG0tt3n ;x
f0rG0tt3n ;x

» Broj poruka : 5
» Datum upisa : 2012-06-20

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by RoBeRtO ^^ Thu Jun 21, 2012 11:42 pm

Cekaj sta ti ovde izigravas???
1) Nisi se ni predstavio.
2) Odakle tebi da nemamo igraca??? Objasni.
Doso si ovde da zavodis pravdu? Stvarno te nerazumem.
Znaci GADNI ti je reko da ce razmisliti dal ces dobiti unban ili neces nema sta dalje da se raspravlja. Ako ti bude skinut ban bice ti javljeno, uostalom videces ovde.
Cao, Zdravo Very Happy
RoBeRtO ^^
RoBeRtO ^^
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 338
» Datum upisa : 2012-04-03
» Godina : 27
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Mislim Sta Reci...

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by Guest Fri Jun 22, 2012 9:20 am

slazem se sa CMD u potpunosti !!
zbog takvih je propao server i tacno je to svi znaju Wink samo ne zelme da pricaju kao on stariji cikica pa ajd pustite ga nek umre ovde Wink))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by RoBeRtO ^^ Fri Jun 22, 2012 9:56 am

Joj Roki umes al umes da smoris nmg da verujem. Zbog takvih kao sto su GADNI i ostala kompanije opstaje ovaj community i ovaj forum ako nisi upucen.
RoBeRtO ^^
RoBeRtO ^^
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 338
» Datum upisa : 2012-04-03
» Godina : 27
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Mislim Sta Reci...

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by ???? Fri Jun 22, 2012 11:07 am

da ovo ne ode u nepotrebnom pravcu kao i da se ne javljaju razni "brizni" ljudi

ovde ide

LOCK

a nepoznati momak sa bolovima (inace za to se javi doktoru) ce biti obavesten na PM kad dodje do promene njegovog statusa.
avatar
????
Guest


Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by PAKO Fri Jun 22, 2012 2:52 pm

Извините што пишем после лока и што нису моје речи, него преносим туђе.

Ok za izvinjenje ali i tebe sam molio kao i sve ostale da se tudje poruke ne prenose narocito ruzne i neukusne i neistinite, uostalom proveri i sam da nikom nije banovan IP skoro. GADNI
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Molba za unban ://// Empty Re: Molba za unban :////

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum