ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

5 posters

Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by Pr0_Player Tue Feb 23, 2010 8:07 pm

Moj predlog je da pravila foruma napravite malo rigoroznija.
Pre svega imam nekoliko primera za dodavanje u pravila sto zaista mislim da je ok
Svaki post koji sadrzi 3 ili manje reci se smatra spamom!

Na spam moderatori su duzni da opomenu istog pisajuci post ispod njega sa opomenom...

Posle druge opomene ban na 1 dan sa foruma(ovo za ban nisam siguran da li je jos uvek pametno da se uvodi na ovaj forum)

Onda posthunt isto mislim da treba prvo opomenuti a posle mozda i kaznjavati nemojte pisati 2 posta jedan ispod drugog imate opciju EDIT...


Ako neko ima jos neki predlog za dodavanje u pravila neka posta ovde Very Happy

Pozdrav drunken
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Re: Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Tue Feb 23, 2010 10:31 pm

Ja mislim da bi trebalo da se doda da mogu uvek da EDIT post...Desi mi se po nekad da zaboravim nesto da dodam ili tako nesto a posle odredjenog vremena vise ne mogu da edit..Dobri su ti predlozi Pr0...Smile - samo mislim za ovo mora biti najmanje 3 reci ...da je malo 3 reci naci ce neku foru svi pa ce spamovati..bolje da bude 10 reci..Wink
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Re: Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by unReal Tue Feb 23, 2010 10:49 pm

Pa to sam i ja hteo da kazem....Ovo posebno treba da se odnosi na jolexa, jer je lik jednom zaredjao 6 postova zaredom. Stvarno JOLEX nemoj misliti da imam nesto protiv tebe, ali si ga preterao malo...Ako si zadnji ostavio post na jednom topicu mozesh ici edit da izmenish nesto kao sto rece PrO_Player... [You must be registered and logged in to see this image.]


pozz kolega [You must be registered and logged in to see this image.]
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Re: Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by ReBoR_n Wed Feb 24, 2010 9:52 am

Nema nas puno na forumu, naši smo i lako se primeti kada neko spamuje, recimo kao onaj Elder pa je dobio BAN na 10 dana. Još uvek nema potrebe za tako rigoroznim pravilima. Par članova foruma me obaesti kada vide da neko spamuje ili ja primetim pa taj dobije ban, upozorenje ili tako nešto....
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Re: Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by LeKsA Wed Feb 24, 2010 12:20 pm

*NoLe* wrote:Pa to sam i ja hteo da kazem....Ovo posebno treba da se odnosi na jolexa, jer je lik jednom zaredjao 6 postova zaredom. Stvarno JOLEX nemoj misliti da imam nesto protiv tebe, ali si ga preterao malo...Ako si zadnji ostavio post na jednom topicu mozesh ici edit da izmenish nesto kao sto rece PrO_Player... [You must be registered and logged in to see this image.]


pozz kolega [You must be registered and logged in to see this image.]

nekontam sto si ovdje dobio + sve je to rekao pro_player a niko mu + nije dao... pro im ash jedan +od mene Smile
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Re: Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by Pr0_Player Wed Feb 24, 2010 1:00 pm

ReBoR_n wrote:Nema nas puno na forumu, naši smo i lako se primeti kada neko spamuje, recimo kao onaj Elder pa je dobio BAN na 10 dana. Još uvek nema potrebe za tako rigoroznim pravilima. Par članova foruma me obaesti kada vide da neko spamuje ili ja primetim pa taj dobije ban, upozorenje ili tako nešto....

ok onda ali kad budes imao vise clanova na forumu videces da ce ti ova pravila itekako pomoci Very Happy i bices mi zahvalan xD lol!


nekontam sto si ovdje dobio + sve je to rekao pro_player a niko mu + nije dao... pro im ash jedan +od mene Smile

A sta ces vise vole noleta nego mene lol! salim se Smile

Pozdrav drunken
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Re: Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by ReBoR_n Wed Feb 24, 2010 1:20 pm

Heh, ako je tako, onda jedva cekam da uvedem ta pravila ! xD
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Re: Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by unReal Wed Feb 24, 2010 6:43 pm

Pa stvarno ne znam ko mi je dao plus, ali ako ti to leksa bash toliko smeta daj mi onda minus, a evo i prou plus.
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

Predlog-Rigoroznija pravila foruma ! Empty Re: Predlog-Rigoroznija pravila foruma !

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum