ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ne znam kako da posaljem zahtev za unban

3 posters

Go down

ne znam kako da posaljem zahtev za unban Empty ne znam kako da posaljem zahtev za unban

Post by waojii Sun Aug 05, 2012 5:14 pm

danas sam dobio ban bez razloga na dd2_only ... zanima me kako da posaljem zahtev za unban i kritike adminu koji me je banovao?

Informacije o Banu
Nick: waojii
SteamID: STEAM_0:0:1743582288
Razlog: wh
Vreme unbana: Dozivotni ban
Ime Admina: |UrbanSound|_Zagor
Admin SteamID: STEAM_0:0:90
waojii
waojii

» Broj poruka : 1
» Datum upisa : 2012-08-05

Back to top Go down

ne znam kako da posaljem zahtev za unban Empty Re: ne znam kako da posaljem zahtev za unban

Post by Rocky Balboa Sun Aug 05, 2012 5:23 pm

Ako mislis da ne bi trebalo da budes banovan posalji nam demo.
Dotle ne spamuj


pozz
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

ne znam kako da posaljem zahtev za unban Empty Re: ne znam kako da posaljem zahtev za unban

Post by Playa Sun Aug 05, 2012 7:10 pm

Demo ti je snimljen u cstrike folderu pod nazivom ATLAS_Dust2.Ja sam admin koji te je banovao.Ako te se dobro secam, postoji mogucnost da sam upisao pogresan reason, jer me tvoje ime asocira na aim.Ipak, stavi demo i videcemo.




EDIT: Pomesao sam te sa nekim, tebe definitivno jesam banovao zbog wh.Pogledao sam svoj demo u trenutku kad sam te pratio.Tokom tih par minuta si bio sumnjiv jer pratis kroz zid i cekas ljude unapred sa AWP, ali da se ne ogresimo, stavi svoj demo, da vidimo kompletnu igru, mozda si tako delovao samo dok sam te ja gledao.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

ne znam kako da posaljem zahtev za unban Empty Re: ne znam kako da posaljem zahtev za unban

Post by Playa Mon Aug 06, 2012 12:40 am

Dobio sam demo na pvt.Kad sam pogledao kompletno tih 20 minuta, dobio sam malo drugaciju sliku.Lik voli da puca kroz zidove i da se krece malo cudno, ali u velikom broju slucajeva zaista puca napamet i dozvoljava da mu neko izleti i da ga ubije.Jbg, imao je nesrecu da ga gledam bas tokom tih par minuta kad mu je sve polazilo za rukom i kad je imao srece sa sprejovanjem.Ko radi taj i gresi, ako i ima nesto to se ne moze zakljuciti na osnovu demoa kad se sagleda u celosti.Dobio je unban.Moze lock.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

ne znam kako da posaljem zahtev za unban Empty Re: ne znam kako da posaljem zahtev za unban

Post by Rocky Balboa Mon Aug 06, 2012 11:36 am

Ok, samo da znam da moramo srediti to da novi clanovi mogu da postavljaju linkove na forum. Jer prvih 7 dana mislim da nemaju pravu :/
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

ne znam kako da posaljem zahtev za unban Empty Re: ne znam kako da posaljem zahtev za unban

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum