ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Sajber me je ban

Go down

Sajber me je ban Empty Sajber me je ban

Post by Rex b31 Sun Aug 26, 2012 3:35 pm

Admin |UrbanSound|_Sajber: ban Rex za stalno , razlog: e pa kad te zabole cao pozz.
Za unban poseti: [You must be registered and logged in to see this link.]
Admin: |UrbanSound|_Sajber ---- Vreme: [26.08 - 17:28] ---- IP: 94.189.164.17
Nik: Rex ----- ID: STEAM_0:0:2017278933
Razlog: e pa kad te zabole cao pozz ---- Trajanje bana: 0 minuta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Admin: |UrbanSound|_Sajber ---- Vreme: [26.08 - 17:28] ---- IP: 94.189.164.17
munZe is joining the Counter-Terrorist force
nmae jasmin is joining the Terrorist force
Kicked by Console: "Admin |UrbanSound|_Saj te je banovao za stalno. Razlog: e pa kad te zabole cao pozz. Vidi konzolu za detalje. Za unban poseti: [You must be registered and logged in to see this link.]
Kicked : "Admin |UrbanSound|_Saj te je banovao za stalno. Razlog: e pa kad te zabole cao pozz. Vidi konzolu za detalje. Za unban poseti: [You must be registered and logged in to see this link.]
Com



Razjasni ban Smile
Rex b31
Rex b31

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2012-08-07

Back to top Go down

Sajber me je ban Empty Re: Sajber me je ban

Post by Guest Sun Aug 26, 2012 3:48 pm

Pocecu ovako:
1. Da ,a sam ti skinuo admina zbog tvoje neaktivnosti na forumu i sto si kupovao stit na publiku iako je to zabranjeno!
2.Juce sam te upozorio izigravao si mangupa
3.Danas kada sam ti lepo rekao da si poslednji put upozoren opet glumis ludilo sa tvojim zabole te e pa kada je tako dobio si razlog bana i cao zdravo!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sajber me je ban Empty Re: Sajber me je ban

Post by Rex b31 Sun Aug 26, 2012 3:57 pm

Pa kad si me vec upozorio juce sto moras i danas?
Rex b31
Rex b31

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2012-08-07

Back to top Go down

Sajber me je ban Empty Re: Sajber me je ban

Post by Guest Sun Aug 26, 2012 3:59 pm

Zato sto izigravas mangupa !!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sajber me je ban Empty Re: Sajber me je ban

Post by Rex b31 Sun Aug 26, 2012 4:00 pm

NEMA EDIT GORE!
Nego si ti mene naumio da banujes i jos pojedini tu pa me samo podbadate da bih ja negde napravio gresku!
Rex b31
Rex b31

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2012-08-07

Back to top Go down

Sajber me je ban Empty Re: Sajber me je ban

Post by Guest Sun Aug 26, 2012 4:08 pm

Rex poznat si jos od ranije da pravis probleme na serveru,a vi ste navikli na rebornov rezim da moze sve.Ovde i sada nije vise tako,a da si dolazio na forum znao bih.Na servere i na forumu se trudimo da uvedemo red i da bude bolje za sve,ali takvi kao ti sa tim ponasanjem nisu pozeljni i na skoro svim communitijima bi odavno bili proterani.Umesto da si jos juce rekao kada sam te upozorio na ponasanje da ces se potruditi da ne pravis probleme ti izigravas mangupa i u fazonu si ne moze ti niko nista.Danas si bio jos gori sa tvojim NISI i ZABOLE ME,a moj odgovor je na to tvoje zabole me da i mene zabole da ti dajem unban!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sajber me je ban Empty Re: Sajber me je ban

Post by Rex b31 Sun Aug 26, 2012 4:19 pm

Brate ja sam na ovom serveru od kad on ima 2 nedelje,prvi smo dosli:Kredenac,smarti,spawn,komsija s osmi sprat,patuljak,ja i jos po neki...I sta su to sranja sto ti kazes? kupujem b31 jedino to... stit sam uzeo samo jednom jednu rundu,nzm sta ja to drugo radim. Dok sam admin bio lepo sam banovao citere i uvek proveravao igrace sa halucijom... Ne trazim ja admina nazad nego mi skini ban i ne pitajte me nista dok igram. Ti si mi skinuo admina ja se oko toga nisam bunio a ti me bockas sa pitanjima i zahtevima, dok sam ja samo cutao, igrao i pricao sa likovima koje gotivim.
Rex b31
Rex b31

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2012-08-07

Back to top Go down

Sajber me je ban Empty Re: Sajber me je ban

Post by Guest Sun Aug 26, 2012 4:48 pm

U razgovoru sa reksom dogovoreno je da dobije jos jednu sansu.Bilo ko od admina da vidi reksovo nedolicno ponasanje neka mu da perm,znaci ne gag vec permanent.Znaci samo ako pretera odmah ban.
LOCK I UNBAN!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sajber me je ban Empty Re: Sajber me je ban

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum