ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Sta da radim?!

4 posters

Go down

Sta da radim?! Empty Sta da radim?!

Post by like a boss Fri Aug 31, 2012 6:49 pm

Ovako.Skinuo sam cfg nekog Pite,i radi.Sada ciji god cfg da skinem
ostaje od tog Pite.Pokuso sam da reinstal cs,skinuo sam protocol ali
dzabe.Nadam se da neko zna sta je problem Sad
like a boss
like a boss

» Broj poruka : 18
» Datum upisa : 2012-07-16
» Lokacija : Sutomore,Montenegro
» Raspoloženje : Top:)

Back to top Go down

Sta da radim?! Empty Re: Sta da radim?!

Post by MoLoN LaBe Fri Aug 31, 2012 7:53 pm

hm jesi li obrisao ceo folder pre nego sto si reinstal cs?
posto je moguce da je neki cfg koj isi ubacio oznacen kao read-only.... pa onda ako nisi obrisao folder pre reinstalacije onda ti i ne vredi reinstalacija...
ili pak obrisi config.cfg, userconfig.cfg.... napravice ih igrica sama....
i proveri dali imas neke druge sumnjive cfg fajlove, to jest svaki cfg fajl koji nema ovo ime: config.cfg, userconfig.cfg, autoconnect.cfg, autoservername.cfg . drugim recima.. svaki cfg fajl koji nema ona imena je ubacen sa strane i proveri dali je i on isto oznacen kao read only... tj probaj sve moguce nacine... i znane i neznane Wink


i zasto za ime sveta ljudi skidate tudje cfg fajlove? da necete mozda igrati bolje? ne igracete kao i pre samo morace te da se navikavate na necija tudja podesavanja.... ako skinete cfg od na primer Heaton-a necete igrati kao on... vec cete samo imati podesavanja(video(rezolucija itd), zvuk(jacina, kvalitet), tasteri, mis) igre kao i on... ako mislite da cete igrati bolje ako skinete cfg od pro igraca onda se varate... jer pro igraci ne koriste skripte... vec samo furaju na neka svoja podesavanja na koja su navikli... na primer ako skinete Markeloff-ov(pro awp igrac) cfg necete moci da cucnete... jer se ne cuci na awp serverima....(cuce samo botovi...) i tako te nebuloze.... nemojte dzabe skidati cfg fajlove samo ispadate glupi.... ako hocete da postanete instant pro vi onda lepo skinite skripte ubacite ih u cfg fajl i igracete kao pro do prvog bana.... jos jednom vam kazem... pro igraci ne koriste skripte i vi neceteigrati kao pro sam ozato sto imate njihov cfg... vec cete samo da se privikavate na njihova podesavanja igre, a tu spada, podesavanja zvuka, tastature(tasteri), misa, ekrana.... i nista vise... a to je bolje prema mom misljenju da namestate kako vama odgovara.. a ne kako tamo nekom liku odgovara... ovo sve znam jer sam i ja nekad davno skidao tudje cfg fajlove(heaton, markeloff itd itd) i lepo sam svaki proverio, svaku komandu u tim fajlovima... i tu sam shvatio da se tu radi o podesavanjima igre.. a ne o boljem pucanju i tome slicno....
plus sto pro igraci furaju masine koje kostaju mnogo mnogo... i brzina neta im je do jaja... zato oni i mogu da izigravaju pro igrace.... jer lag je njima nepoznata stvar...


Last edited by Μολὼν λαβέ on Sat Sep 01, 2012 11:09 am; edited 1 time in total
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Sta da radim?! Empty Re: Sta da radim?!

Post by Фёдор М. Достоевский Fri Aug 31, 2012 8:06 pm

Meni molon dao svoj cfg... ja ubacio kad ono brateeeee bedak nekii me snasao nisam mogao nista da pogodim... score mi je bio 0:20..

I onda sta cu, vidim da je neki botovski cfg ja pucam pravo a vidim rupe desno negdje...

Nisam imao izbora nego da nadjem neki drugi cfg... i tako ja surfam po netu kad ono neki cfg pise khrystal inace moj omiljeni igrac... kaze cfg sam puca ja samo trcim..

I ajd rekoh da probam...
I tako ja skinem taj cfg i ubacim ga u cs..

I kad sam usao na srw brate... znaci izdominirao..
Na pocetku sam samo kliktao i rokao sve.. a sad evo i nemam mis..

Preko tastature nekako udjem u cs i onda samo kupim pusku i trcim po mapi i to na strelice, jer jos nisam naucio na ona slova neka...

Al i dalje bijem sve... znaci nadjite taj cfg.. i mozete i bez misa da igrate...

Sav kesh kojim bi platili mis pametno iskoristite i kupite sebi neku gandzu ili alkohol neki dobar...



Hvala svima na podrsci, a pogotovo mojim sponzorima, zatim hugi hugolini, malih hugicima i ostalim u studiju i reziji.. naravno rokiju koji placa taj server gdje mi je dopusteno da igram bez misa i ostalim clanovima koji se nerviraju kad ih roknem.. a pogotovo sanji maloj strumpfeti koja samo oce da joj kupim awp... hvala i dovidjenja :P


_________________________________________________
warn - pitao je za pomoc. PAKO
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Sta da radim?! Empty Re: Sta da radim?!

Post by MoLoN LaBe Fri Aug 31, 2012 8:17 pm

Dosto brate, ruku na srce, ti si citer... ubijas kroz spawn protection.... :P

mada jednom jesam i ja naleteo na kHrystal-ov cfg koji je imao neke mnogo dobre fazone i fore(neko ga isfrizirao sa par skripti)... ali sam ga izbrisao i vise nisam taj isti nasao.... ostale kHrystal-ove cfg sto sam nalazio su bez skripti... sto znaci da je Dostojevski nasao taj isti.. i dan danas ga koristi.. cim moze da ubija kroz spawn protection.... kurva... <(")
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Sta da radim?! Empty Re: Sta da radim?!

Post by Фёдор М. Достоевский Sat Sep 01, 2012 10:09 am

Mozda je Dostojevski i uploudovao taj sa skriptama :pp


pako ebem li te <3


nego, za temu sad malo..

Kad ides uninstal cs moras da izbrises i one fajlove sto su ti ostali, samo sacuvaj mape i sta ti jos treba da ti ne skida kad ulazis...
A ovako kad ides uninstal pa opet instal ostane sve isto.. moras da izbrises sve fajlove posle uninstalacije.. Smile
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Sta da radim?! Empty Re: Sta da radim?!

Post by RoBeRtO ^^ Sat Sep 01, 2012 10:54 am

Code:
http://atlas.forummotion.com/t12482-kako-se-postavlja-topic-u-ovom-delu-foruma-pravila
Napominjem samo da neradis u buduce Very Happy

Soryy za spam Very Happy
RoBeRtO ^^
RoBeRtO ^^
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 338
» Datum upisa : 2012-04-03
» Godina : 27
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Mislim Sta Reci...

Back to top Go down

Sta da radim?! Empty Re: Sta da radim?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum