ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ExtraKiller

4 posters

Go down

ExtraKiller Empty ExtraKiller

Post by Guest Fri Mar 26, 2010 9:18 pm

26.03.2010 _ 21:31 _ Aim Server _

Admin Extrakiller je reko "no startkill" ( jer nezna srpski ), a 2 rundi kasnije on je uradio startkill Evil or Very Mad
on je admin, on mora da postuje pravila kako sto i ostali igraci moraju, ali admin u svakom slucaju mora !! Evil or Very Mad
posle pitam ga na admin say ( engleski ) zasto je uradio sk kad to nije bilo dozvoleno, a on mi je odgovorio "do you think i care about that ?"
( znaci : sta me briga )

uopste ne razumem kako je extrakiller postao admin zato sto :

1) ne postuje pravila
2) nezna srpski i misli da je jak jer zive u engleskoj, a ( ako jos neznate ) on je albanec
3) lik nema nikakav respekt sprema igrace

nisam napravio ss, izvinjavam se, ali nadam se da mi verujete ..

grey_
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Fri Mar 26, 2010 9:21 pm

Ovo bas i nije prikladno ponasanje za admina...!-A kako je on dobio admina a ne zna srpski ?-Mislim ipak su ATLAS srpski serveri.....

Pozdrav.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by Aleksandar 95 Fri Mar 26, 2010 9:26 pm

Pa nismo nacionaliti pa da ne damo samo jer nije Srbin.Sigurno je bio bolji dok nije imao admina ali neznam treba resiti i probleme sa drugim adminima.Ja ti verujem i bez slike jer niko ne bi lupio toliko detaljno vreme a da laze.

Pozdrav
Aleksandar 95
Aleksandar 95
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 459
» Datum upisa : 2010-02-11
» Godina : 28

Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Fri Mar 26, 2010 9:34 pm

Ok je to naravno da nismo nacionalisti ne mora da bude samo Srbin,Bosanac,Makedonac itd. ali ipak brate Englez bas....Wink
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by Aleksandar 95 Fri Mar 26, 2010 9:43 pm

[DoN]-LuDi_MiiiLeEe. wrote:Ok je to naravno da nismo nacionalisti ne mora da bude samo Srbin,Bosanac,Makedonac itd. ali ipak brate Englez bas....Wink
Pa ako je brate Englez sigurno je Albanac kao sto je greyhound rekao.Ja dok je bio prazan Atlas deathrun(znaci kasno)otisao sam na neki drugi server i da samo znas koliko sam se raspricao sa jednim Englezom Patrickom(na Engleskom naravno).Taj covek iako je bio i taj server Srpski bio takav da bih mu ja odmah dao admina.Samo mi je zao sto se nesecam na kom je serveru a i neznam kako da ga kontaktiram odnosno nadjem.
Zalkucak:Nebi bilo nikakve veze ni da je iz Pekinga covek(Peking jer je daleko xD prvi mi pao na pamet [You must be registered and logged in to see this image.])
Pozdrav [You must be registered and logged in to see this image.]
Aleksandar 95
Aleksandar 95
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 459
» Datum upisa : 2010-02-11
» Godina : 28

Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by ReBoR_n Sat Mar 27, 2010 1:09 am

Ko igra cesto na aim, moze da kontrolise nove admine i da ih opominje. Onda cemo videti kome ostaje admin, a kome ne.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by Guest Sat Mar 27, 2010 9:12 am

Hmm, ja nisam video da pravi probleme extrakiller. Druzeljubiv je, ne vredja, pita igrace da li zele da se promeni mapa, samo ne zna bas da prepozna citera. Cim neko da vise hedova, odma mi pise da admin say, taj i taj ima aim i kaze mi da ga proverim. Kada se utvrdi da nema, onda se cudi kako to.

Sto se tice tog SK-a, mislim da nije uredu kako je postupio. Treba ga opomenuti da ne ponavlja to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by Serio_Ous!!! Sat Mar 27, 2010 3:11 pm

Po meni ova zalba je nepotrebna,jer sam napisao sta je sk(startkill) i tada je mp_freezetime bio iskljucen,tako da sk(startkill) nije mogao biti!!!Ako je vec ovako onda je ExtraKiller kriv,jer ne zna sta je sk(startkill).I meni je bio par puta bio govorio da ce mi biti skinut admin,jer ubijam na sk(startkill),ali toga nema.Napisao sam u aim sta je sk(startkill),tako da.....
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by Guest Sat Mar 27, 2010 3:26 pm

zalim se zato sto extrakiller vredja i ne postuje pravila, a dal on zna sta je sk ili ne, nije moj problem ( kad on pise sa belim slovima "no sk or ban" ja narovno mislim da on zna sta je to ) .. Evil or Very Mad

uh bre serious neznam sto ga branis Question

grey_
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ExtraKiller Empty Re: ExtraKiller

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum