ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati)

3 posters

Go down

Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati) Empty Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati)

Post by SpooN Tue May 25, 2010 12:07 pm

1)Trebalo bi da atlas ima mogucnost da primi igrace i sa starim(47) i sa nowim(48)protokolom.To bi powecalo broj igraca na atlas pubu sigurno
2)Po mom misljenju Trebalo bi da se namesti onaj bacweapon sto je RuDa dao predlog (ako je wec namesten sry nisam bio dugo na serveru zbog kompa [You must be registered and logged in to see this image.] ) Meni se to swidja i msm da se swidja i drugim igracima
3)Nzm sto nema top15 (meni se ne pojawljuje kad kucam top15)
4)Reborn bi trebalo da prekontrolise rad admina na serveru zbog preteranog koriscenje belih slowa..
5)Kad sam gledao ono spisak admina na pubu najmanje 15 admina nema wec dugo na serveu...
Owo je mali spisak predloga za atlas pub ali neki od owih predloga su wec bilial nema weze [You must be registered and logged in to see this image.]
Pozzz....
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati) Empty Re: Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati)

Post by ThE 2-two ThR0nEs Tue May 25, 2010 5:08 pm

Za ovo 3. se i ja slazem posto kada kucas /rank izbaciti koji si ali kada kucas /top15 neizbaci ti nista...nerazumem sto, vec ako ima rank neka ima i top15 Smile

_______________________
pozZz od 2-two ThR0nEs [You must be registered and logged in to see this image.]

-------------------------------
Ako sam ti pomogao daj +ic, da te nebi rekao mami Smile
ThE 2-two ThR0nEs
ThE 2-two ThR0nEs
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 33
» Datum upisa : 2010-05-20
» Raspoloženje : Uvek raspolozen :)

Back to top Go down

Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati) Empty Re: Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati)

Post by ReBoR_n Wed May 26, 2010 7:31 am

Taj rank, /top10 i /top15 se gledaju drugačije... Imate na forumu Psyhostats statistiku, tu su vam validni podaci o tome koji si rank i plus imaš još mnogo mnogo detalja.

Za ostale predloge nema problema, biće ubačeno i rešeno.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati) Empty Re: Nekoliko predoga za pub (obavezno procitati)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum