ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

+4
The_scorpion
*PeRa*
*MaLi BoCkOOO^^
Zeljko_PB
8 posters

Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by Zeljko_PB Fri May 28, 2010 11:13 am

stvarno su najbolji...Smile kad sam tek dosao na forum , pojma nisam imao, oni su se ubili objasnjavajuci, nista im nije tesko...Smile dok se ostali kurce statusom...Smile necu nikoga da prozivam, ali, pronacice se oni sami...Smile) da su svi kao Lax i Beast, server bi bio mnogo bolji, i vise bi clanova imao....Smile) momci, svaka vam cast, samo tako nastavite...Smile)
Zeljko_PB
Zeljko_PB
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-05-19
» Godina : 34
» Lokacija : Priboj

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Fri May 28, 2010 4:24 pm

Slazem se....sve naj za laxa
!
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by *PeRa* Fri May 28, 2010 7:13 pm

Tako je lax ninja je mnogo dobar admin [You must be registered and logged in to see this image.]
*PeRa*
*PeRa*

» Broj poruka : 9
» Datum upisa : 2010-03-04

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by The_scorpion Fri May 28, 2010 10:47 pm

Ajde ljudi oladite malo......znaci dodje decko koji ima 2 posta ..i pri tom ga nijednom nisam video na atlas serverima...i komentarise ko je dobar admin a ko ne.....
The_scorpion
The_scorpion
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 275
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 29
» Lokacija : Cacak

http://www.ftwteam.tk/

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by lax_ninja Fri May 28, 2010 10:48 pm

pero a ko si ti ? zeljko tebe znam ti si svaki dan na aimu hvala i tebi queen Very Happy
lax_ninja
lax_ninja
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 125
» Datum upisa : 2010-03-31
» Godina : 34
» Lokacija : subotica

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by ShaO -,- Fri May 28, 2010 10:54 pm

slazem se scorpi!
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by Zeljko_PB Fri May 28, 2010 11:36 pm

brate, ja sam na aim serveru vec dva meseca...i to svaki dan...Smile) raspitaj se malo... a sto se postova tice, nisam ni bio registrovan...Smile)
Zeljko_PB
Zeljko_PB
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-05-19
» Godina : 34
» Lokacija : Priboj

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by PriforM-.- Sat May 29, 2010 5:50 am

slazem se i sa scorpijem a i necu da omalovazavam ostale........ ...........a scorpi zeljko mora da ostavi negde i taj 3 post...................a lax pera je moj burazer koji stalno menja nick i svaki dam kad sam i ja na aimu i on je tu
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by The_scorpion Sat May 29, 2010 10:55 am

Ma ja uopste nisam rekao da su ovi pohvaljeni admini losi....ja sam nesto drugo mislio i to sam napisao....gore.....
The_scorpion
The_scorpion
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 275
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 29
» Lokacija : Cacak

http://www.ftwteam.tk/

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by ShaO -,- Sat May 29, 2010 10:59 am

Mislis na to da igrac ode na aim vidi tamo je lax i beast malo da im ulize ide na forum i pohvali ih tako?
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by The_scorpion Sat May 29, 2010 11:05 am

Necu da ulazim u to sto ih je pohvalio...ali znam da hoce neku korist da izvuce iz toga......al nbtn....samo nemojte spamovati 4um sa glupim pohvalama....kada ih pisete dajte neke dobre razloge sto hvalite admina ili igraca..nbtn
The_scorpion
The_scorpion
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 275
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 29
» Lokacija : Cacak

http://www.ftwteam.tk/

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by Zeljko_PB Sat May 29, 2010 12:11 pm

pa rekao sam brate...Smile) oko foruma sam ih ispitivao, i objasnjavali su...Smile kakvu korist mogu od njih izvuci, nije mi jasno....Smile) da me pustaju da igram sa citom??? hehhe ja sam samo rekao sta sam imao...Smile a vama sto smeta, nisam vam ja kriv...Wink)
i pritom Smile hteo bih da dodam i vraneta,mnogo je dobar admin,a i igrac Wink) Super obavlja svoj posao Smile))
Zeljko_PB
Zeljko_PB
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-05-19
» Godina : 34
» Lokacija : Priboj

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by NK Phantom Sun Jun 06, 2010 12:08 pm

Shao owde se niko ne ulizuje ali Lax i best su stwarno naj!!!...... [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:)) Empty Re: lax_ninja i the_beast, najbolji admini...:))

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum