ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

+2
*MaLi BoCkOOO^^
NK Phantom
6 posters

Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by NK Phantom Tue Jun 08, 2010 12:51 pm

Ovako nasa svadja sto je na fb-u nemora da se utice u cs!!!
Ako se svadjamo na fb nemoras da me banujes uveK!
Reko si u skoli da ako me vidis negde odma ces ma banovati
Ovako zalba:
Queen mary me banovao danas na awp serveru razlog:bezveze!!!!!
Odmah usao reko sam zz on me ban!!! nemojda kazes da si slucajno jer u skoli si mi reko da ces me banovati!!!I hocu da mu se oduzmi admin malo dok na procita pravila i sve to!!!!!!!!!
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Tue Jun 08, 2010 12:55 pm

E ovako awp server: Ti tamo imas kaznu...zezas sve admine i psujes..sto se nisi zalio pre mozda 5 dana kada si bio na serveru i psovao a bio tamo i madeus i mile molim njih 2 da ostave komenatr..
Ovaj ban predhodi igri od juce kada si me psovao i taman da te ban ti si izasao!
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by NK Phantom Tue Jun 08, 2010 1:04 pm

E ovako,Nmeas nikakav dokaz da NK phantom na awp serveru koristio psovke,Ako iams daj ss ili nesto to nije doakz da druge potvrde ako amadeus kaze da sam ga psovao onda neka bude tako...Ali ja imam dokaz za to da me banujes stalno bezveze , i za to imam dokaz za onaj rec u skoli: "samo da te vidim na serveru odma ce ti dati ban"
Prvi dan kad si dobio admina na public reko si mi;"nemanja aj dodji na pub da ti zalepim ban" na sta ovo lici> moram da menjam nickove da nebi znao da sam ja> da mirno igram na serverima??!!
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Tue Jun 08, 2010 1:07 pm

Hahahahahha dete koji si ti bo2.....onda smo ja msm ruda i ja i vasili pricali to je bio njiihov zadnji ili predzadnji dan skole i ti si dosao tamo nesto pricao i ja sam ti to iz ciste sale rekao....
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by [S]plas[H]-.- Tue Jun 08, 2010 1:13 pm

Nk phantom nikad te nije ban bez razloga ili te je ban zato sto si ga zezao na serveru ili te je ban zato sto si ga zezao u skoli...ali u svakom slucaju i kad odes na atlas krenes nesto da psujes i da prozivas druge za cit...
[S]plas[H]-.-
[S]plas[H]-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 655
» Datum upisa : 2010-05-28
» Lokacija : ATLAS Deathrun :)
» Raspoloženje : Ma odlicno :D

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by NK Phantom Tue Jun 08, 2010 1:22 pm

Ja Vlado ni neigram na atlas tako da pali;))))Iako neznas pricu nemoj da se mesasas zato jel ti je Queen Mrary jedan od naj drugova:)ja imam swedoke [You must be registered and logged in to see this image.]

EDIT:
slusaj Queen ja ti nisam dete to govori kad budes imao drugog majmuna a sto se tice toga da ja psujem na serveru igracima i adminima onda kazite jednog igraca kome sam ja psovao msm 100% nisam ali nema veze ja znam da nikad ni na jednom serveru nikad nisam niko nista lose kazao ali kako ocete!!!!ja imam svedoke vi ih nemate u to sam ubedjen samo izmisljate jer ste naj drugovi..jeste zezam ga u skoli nisam jedini ali sto ga nebi zezao kad mi preti da kad dodjem na pub dobijam ban(to mi je isto rekao za atlas awp)zezam ga u skoli ali kakve to veze ima sa cs???(NEKA MI NEKO ODGOVORI NA TO PITANJE AKO MOZE).Msm dokle ce to ici tako??nadam se da ce owaj problem biti resen ubrzo..i Queen kaze da ja tamo imam kaznu..msm ko mi je dao kaznu mozda pametni Queen koji se ponasa kao da mi je tata zowe me dete,ima dozvolu od reba da me osamari i daje mi kaznu da serveru gde me uvek banuje

EDIT BY RuDa: NEMOJ DA PIŠEŠ DUPLE POSTOVE IMAŠ EDIT !!!
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Tue Jun 08, 2010 6:47 pm

Oglasicu se kao sto me je queen zamolio.Wink Istina je da vredja igrace.Psovao je i ja sam ga opomenuo i on kaze banuj me slobodno vraticu se imam adsl.Ja mu lupim perm. posto mnogo volim te sto se kurce posle 2 min. on se vrati kaze:"hahaha kako je glup ovaj admin".Cepim mu ja opet bananu on se ponovo vrati pocne da me proziva ponovo kako sam glup kako mu ne mogu nista i tako jedno 4-5 puta.Upadaju na server Queen i Amadeus.Phantom nastavlja tako vraca se i proziva nas cepa mu malo queen ban malo ja i onda je i Amadeus video o cemu se radi pa poceo i on da ga banuje.Very Happy To je cela prica.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Tue Jun 08, 2010 7:31 pm

Eto Phantom vidis..
Mile se oglasio a cisto sumjnam da ce amadeus.
tako da nije zbog toga ban neg ozbog bezobrazluka~!
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by ReBoR_n Wed Jun 09, 2010 6:53 am

Pa za takve igrače imate "amx_censure nick" Za te bezobrazne i inatdžije imate leka. Ubacio sam i amx_exec tako da možeš da mu prčkaš po cs-u i config-u.

Pazite kome i kako dajete cenzuru jer se strogo prati ko je kome dao i kada!

Samo u slučajevima teškog čitera ili nad**nog bezobraznika koristite ove komande pa se neće više vraćati.

Pozdrav
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by NK Phantom Wed Jun 09, 2010 10:27 am

Queen nemas dokaz ti si nagoworio Mileta da stane na twoju stranu....daj ss ili nesto tako a ne da Reb veruje njima jer si ti njih nagoworio......Reb pitaj Uncasa da li se Queen hvalio celoj skoli.....i goeorio ajde dodji na server da te banujem a ja ni nemam adsl tako da nmg da restatujem ja sam samo bio kod druga koji ima adsl...Kada si me banovao sa puba rekao si da je ZEROX nemoj da lazes i da mesas ZEROX......TI SI ME BANOWAO I IMAM DOKAZ....POZzZ [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Wed Jun 09, 2010 10:54 am

hahahahahahaha nagovorio a ? Pa ti si decko bolestan bre.Ajde da vidimo tvoj dokaz posto moje svedocenje nista ne znaci a ni Amadeusovo prisustvo tad i to nista ne znaci a ? Daj da vidimo tvoje dokaze ? Ajde prilozi neku sliku ili nesto ili mozda si snimao queen-a u skoli kad ti je pretio? Queen molim te lupi mu cusku za mene u skoli !-O kojim ti dokazima pricas...ccc
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Wed Jun 09, 2010 11:18 am

E reb sorry mozes malo pojasniti nije mi bas jasno sta da radim sa censure a sta sa exec..
Mile ma ima da dobije 2
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by NK Phantom Wed Jun 09, 2010 12:18 pm

Queen Mary wrote:E reb sorry mozes malo pojasniti nije mi bas jasno sta da radim sa censure a sta sa exec..
Mile ma ima da dobije 2
Mnogo mi je zao sto sad moram ovo da kazem ali nmg srugacije.....mnogo serete(Queen i Mile)ja imam dokaza i svedoke vi nemate nikakvih dokaza.Pazi ti Queen kako ces da se izvuces jer oce da te tuce pola skole.Zasto? pa normalno jer se pravis mnogo pametan nemoj sad ocekivati da cu ti kazati ko ce te sve tuci jer ti neci nista reci uostalom videces sam!!! ovo su moji svedoci:Uncas,Gagy,Jolex,Shao svi ce to potvrditi u to sam ubedjen i u to nemojte sumnjati nimalo!!ok neka svi kazu da ja nisam upravu bole me za tu vasu pricu ali ja cu pokazati sve moje dokaze(ima ih kolkio ocete pa neka ostali kazu ko je upravu!!!msm Queen kako mozes tek tako nesto da izmislis kad ja ni nemam adsl dobio sam novi net i tako da pali malo!!!ako oces dodji slobodno kod mene da vidis dal imam adsl ne marim za tebe su uvek moja vrata bila otvorena a sad??razmisli malo o tome kako se ponasas!!ti mislis da jaj nzm da te na ovu temu brane tvoji naj drugovi?a za vase dokaze nzm..msm vi kazete da ja udjem na serv 3-4 puta kad sam banovan a kako da udjem na owaj serv kad ni nmg jer nemam adsl!!ako me banujete zauvek bas me briga al bice vam jos gore verujte mi ja necu traziti unban od nikoga!!Queen je 2 puta dobio zauvek ban sa serv.koji ja placam i imam admin i uvek ga neko unban ali ja znam ko je sigurno neko od njegovih naj drugova(ne bih da imenujem zna to Queen najbolje).a sto mile kaze da sam bolestan to cemo jos videti na kraju ko je bolestan
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Wed Jun 09, 2010 1:03 pm

1.pametan sam to je istina..
2.pola skole tebi su dva deteta pola skole a iza mene stoji cela drzava Very Happy
3.Uncas,Gagy,Jolex, od njih niko nije bio na serveru
4.ja se ponasam na serverima pristojno i uvek pravim atnosferu...
5.znam ja da ste ti i shao samo cekali da napravim neku gresku da bi se zalili na mene..tako?
etooooooooo...
sta ti mislis ko si ti
eo njegova slika
[You must be registered and logged in to see this link.]
onaj skroz levo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by R4veN^^ Wed Jun 09, 2010 3:16 pm

Znachi sad sam i ja umesan...OPET! omg -.-
R4veN^^
R4veN^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 325
» Datum upisa : 2010-02-21
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by NK Phantom Wed Jun 09, 2010 3:37 pm

Upravu si niko od njih nije bio na serveru ali kada si mi rekao u skoli:da te vidim na serveru dobices ban!!!zasto bi dobio ban?(odgovor molim od tebe)ee oni su svedoci za to a za tvoje ponasanje imam kolko god oces svedoka tako da pali malo!!!a videses ti dva deteta i kakvo ti iznenadjenje pripremaju za kraj godine tj u petak:) I REKAO SAM TI VEC JEDNOM NEMOJ DA MESAS ZEROXA:) [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Wed Jun 09, 2010 4:07 pm

Koja si ti pegla xD...
znaci uvek psujes i prozivas i nisam hteo da te diram dok se sve nije skupilo..
ovo nije tema za skolu ali sto se toga tice sanjaj...xaxaxaxa
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by NK Phantom Wed Jun 09, 2010 6:44 pm

ReBoR_n EDIT: Poruka obrisana zbog pretnji.
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Wed Jun 09, 2010 6:47 pm

Brate bas ima jake igrace koji stoje iza tebe.Sve ljudi od poverenja.Shao-banovan sa foruma,Jolex-napravio 6 account-a,Gagy-ne znam ni ko je to,Uncas-nisam ga nikad video na serveru verovatno igra na pub-u znam da sam video da voli da spamuje po neki put ali deluje kao dobar lik.
E a pazi sa druge strane stojim ja i stoji Amadeus.Razmisli opet i daj da vidimo te dokaze... ^.^

Queen koje je godiste ovaj phantom ?-Nemoj da se brukas da te biju klinci po skoli..Very Happy
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!! Empty Re: Zalim se na Queen Mary !!!!!!!!!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum