ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

DIZNILEND

+7
VeaneX
VraNe^^^
pr0 NN k1ll3r
_BoX_
unReal
DIZNILEND
PriforM-.-
11 posters

Go down

DIZNILEND Empty DIZNILEND

Post by PriforM-.- Thu Jun 24, 2010 7:06 pm

Koje god da je godište da je taj lik on ili nije normalan ili se pravi lud

Uleti na server i kaže mu stalker nema awp i on u inat uzme awp i stalker mu da perm

diznilend tada nije bio pod nikom diznilend nego pod nikom OD IZVORA DVA PUTICA

JA ODBANUJEM STALKERA I DIZNI MI KAZE TI TO SKIDAS MOJ BAN JA KAZEM DA I SAMO MI PIŠE ADDED TO BAN LIST
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by DIZNILEND Thu Jun 24, 2010 7:08 pm

Posto lazes kad god te budem video na serveru dobices ban.
DIZNILEND
DIZNILEND
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 56
» Datum upisa : 2009-12-21

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by PriforM-.- Thu Jun 24, 2010 7:25 pm

AKO DOBIJEM BAN TEBI IDE CENZURA PA VIDI ŠTA ĆEŠ
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by unReal Thu Jun 24, 2010 7:31 pm

Slusaj ovako dizni ja idem sa atlas servera i zato sam ti sad dao jedan lep perm da malo razmislish cemu si svima preko one stvarcice...
Banujte me s foruma skinite mi admina, radite sta ocete, al decko nema pravo da se izivljava nad drugima zato sto mu nesto ne ide nesto...


Jedan veliki pozdrav svim ATLASovcima i pozdrav za sve pa cak i dizniju kojeg mi je preko glave...
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by DIZNILEND Thu Jun 24, 2010 7:37 pm

Ti si jos uvek admin na ATLAS serverima i jos uvek moras da se ponasas kao i svi ostali.Komentare i podsku tvojim drugarima koje ovde prosipas ne pije vodu.Kad se sve to desilo nisi ni bio na serveru i zato nemoj da guras nos gde mu nije mesto.Ceo ovaj forum se i zasniva na tome da drugari brane svoje drugare bez obzira sto nemaju realnu sliku pomenutog dogadjaja.Meni je najlakse da sada kazem svojim drugarima, kao sto ste vas troje pricali, i da spamuju temu diznilend je u pravu, to je car.
I spamovanju foruma cemo isto stati na put, da ne izgleda kao cirkus.
DIZNILEND
DIZNILEND
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 56
» Datum upisa : 2009-12-21

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by _BoX_ Thu Jun 24, 2010 7:50 pm

Ovaj forum i jeste napravljen da bi se postavio svaki problem koji postoji pa tako i pohvale. Niko ovde nece nikoga hvaliti ako nije tako. Ovde se masa ljudi ni ne poznaje licno i ako laze jedan ne lazu desetorica.
Ne mesam se u ovo vase jer nisam deo toga samo objasnjavam svrhu foruma.Dizniledn ovi prozivas sve koji su hvalili nekoga ili slicno! pozz
Sve moze i lepo da se resi a ne da pretite jedan drugome, to nicemu ne vodi.Pamet u glavu momci ne treba vam da ostanete bez admina. pozz
_BoX_
_BoX_
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 42
» Datum upisa : 2010-05-18
» Godina : 34
» Lokacija : Gde Orlovi tu i ja :D AFRIKAAA
» Raspoloženje : Zezanje i samo zezanje :)

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by unReal Thu Jun 24, 2010 7:50 pm

Ajde pozovi tvoje drugove da te brane, da vidimo imaju li sta da kazu osim nekih glupih pretnji koje me nece uopste pogoditi...
Ja cu braniti wuleta pa makar znao da nije u pravu, to niko ne moze da mi zabrani!!!
Ako vec kazesh da si u pravu sto nam ne ispricash tu bajku za laku noc, da se malo smejemo ili mozda i zaplacemo ako nas pogodish u srce, kao latino-americka serija...
Znam te jako dobro od prvog susreta nit si se ti meni dopao niti ja tebi, i vise puta sam pokusao da napravimo neki normalan drugarski odnos, ako ga je s tobom uopste moguce ostvariti, al svatio sam da nije...
Nisi mi se cak ni javljao kad bih ti napisao "zz" "pozz" i ostale gluposti...
Stvarno mi je zao sto ce me atlas pamtiti u ovakvom svetlu i pretpostavljam da je sada ceo server na diznijevoj strani, ali trudim se da ne psujem jer sam verovatno i dalje admin, mozda cu biti josh kojih par minuta, al sve jedno...


pozz
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by pr0 NN k1ll3r Thu Jun 24, 2010 8:06 pm

Alo, alo alooooooooooooooooo eeeeeeeeeejjjjjjjjjjj. Ajde smirite se vise bre ! Jer ocete da se smirite ili ja da skupim moju ekipu pa da vidite sta znaci "zbogom atalse" !?

Na sta to lici bre vise ovaj dodje kaze e ti nisi noramlan, ovaj uvredjen kaze teraj se u p.m. onda dodje prijatelj odo ovog prvog i odo ovog drugog i onda se i oni posvadjaju i onda ode sve u 3 lepe ! Aman zasto da kvarite prijateljstvo zbog jebenog AWP. Pa nabijte ga u dupe vise ako ocete da se sad ceo server posvadja samo zbog toga. Ajde bre botovi jedni svadjate se za gluposti !

Evo primer ( lupam sad ):

Posvadjamo se ja i SpooN da li ima kupovina na AWP srv. ili nema. I on kaze nema a ja izinata kupim kalas i smaknem ga. Dodje on na forum isto ovako da se zali, onda kazem ja da nije normalan, onda dodje neiscai i brani spoona kako sam ja loodak i ja dovedem NeRo -a da mene brani kako je spoon budala i onda nastane svadja izmedju "Advokata" ( NESIC& NERO ) i em se posvadjaju 2 dobra prijatelja ( ja i spoon ) em se jos dva posvadjaju zbog NAS ! ( nesic i nero koji su izuzetno u dobrim odnosima koliko sam mogo da primetim ).

Znaci zajebite vise da se svadjate za takve gluposti ovaj reko ima ovaj reko nema...

**** ti vise i takav zivot i igricu kad se zbog 2 posvadjaju jos 5 -orica !


Ajde prekinite vise da se svadjate: mir mir mir, ja sam kriv, ava ava ava, spoon je krava, kupus i pecenje, slatko pomirenje !

KRAJ !
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by DIZNILEND Thu Jun 24, 2010 8:11 pm

Kad sam mislio na to "da zovem drugare", mislio sam na uobicajenu praksu na ovom forumu.Nisam mislio da me brane fizicki, nego spamerski kao sto svi ovde smaraju u temama zalbe i pohvale.Bogu hvala pa me niko ne hvali, i jedini sam admin koji od pocetka nema niti jednu pohvalu.Bogu hvala.
Tebi niko ne moze da zabrani da branis drugara.I treba da ga branis to je prirodno.Ali ovde se mi ne bijemo nego diskutujemo, i spamovanje teme kroz podrsku svom drugaru i pored toga sto znas da primer nije u pravu, admin moze da obrise kao spamovanje foruma.
Ja kad udjem na cs server to radim samo iz jednog razloga - da izotvaram svima lobanje rasovanjem.Nikad u zivotu ponavljam nikad u zivotu nisam napisao kad udjem poz svima ili zdravo.Mene to mrzi, smara me i nemam tu naviku.Isto tako svi mi pisu kad udjem zzz diznilend.Nije da sam uobrazen nego jednostavno me mrzi nikog da se javljam.Ta slika da sam ja uobrazen jer sam kao poziciju iznad tebe veruj mi da nije istina.Ovde je bilo 587694957684 admina i samo sam se jednom uvek uredno javljao.Stevanusko me je uvek nazivao pravim imenom, ja njega ne znam licno a trebao bi.I nekako imam potrebu samo njemu da se javim.Primer reborn mi uvek napise zzz dizni, a ja od deset puta javim mu se mozda dva.Jednostavno sam takav.Evo slikovito Amadeus je na iznad mene po pozociji da kazemo tako, a nikad znaci nikad u zivotu nismo jedan drugom "A" rekli.To sam sada slucajno shvatio, ali kazem ti ja sam jednostavno takam kad igram cs.Gledam samo glave i cs je meni headshoot a ne chat.

Krsenje pravila, nedozvoljeno kickovanje, pretnje adminu, otvaranje duplih accaunta na forumu...To se nece razvlaciti ovde po forumu, nego izmedju admina kako i treba.
DIZNILEND
DIZNILEND
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 56
» Datum upisa : 2009-12-21

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by unReal Thu Jun 24, 2010 8:34 pm

Jel ovo ta bajka o kojoj pricamo ili "Real story by DIZNILEND"
Ako volish da te zovemo po imenu, evo ja cu te zvati, samo da nisi onako ljut svaki put kad udjesh na srvr...Samo prvo morash da mi kazesh kako se zovesh da bih mogao to i da ucinim...
Msm da mi je jasno zasto se javljash samo stevi...Pa zato sto jedini on moze da ti bude ravan u cs-u, jer ti dodjesh jednom u 5 godina i kad dodjesh svi se mole da odesh posto pravish djevreke svima na pubu, aimu itd.
Ako sam jednom dobro procit'o ti si se bavio profesionalno cs-om, nadam se da i dalje igrash profesionalno, svaka cast, al nzm sta cesh onda na ATLAS-u, posto tu po tvojim recima, tu "igraju botovi"...."I svaki bot dobija admina!"
Ja priznajem, nzm da igram cs, nadam se da cesh me ti nesto nauciti, daj mi ip od nekog jakog servera, da tamo malo ucim pa da smanjimo broj botova na serveru kad se vratim na ATLAS...
Ovo nije spamovanje pisacu koliko mi se oce, a tu su hedovi i moderatori da pociste ono sto im se ne svidja, a ja ih molim da ovaj topic ne diraju, dog se problem ne resi, ako se ikad i resi...
Josh nisam cuo kako se sve desilo na serveru, sto nam ti ne objasnis to dizni?!
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by VraNe^^^ Fri Jun 25, 2010 1:00 am

LoL killer znas napamet xD ava ava ava hahah Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by PriforM-.- Fri Jun 25, 2010 5:48 am

Dizni u životu nisi bio aktivniji na forumu nego u ovoj temi.
Zašto si toliko nadmen?
Koji ti je đavo na serveru?

Dizni ja pokušavam sa svim adminima i igračima da ostanem u lepom prijateljskom odnosu , ali sa tobom , vidim da je to nemoguće.
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by pr0 NN k1ll3r Fri Jun 25, 2010 8:48 am

VraNe^^^ wrote:LoL killer znas napamet xD ava ava ava hahah Very Happy

One comment:

DAMN lol!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by VeaneX Mon Jun 28, 2010 11:06 am

ALo meni je dizni omiljeni igrac na serveru i on je valjda u atlas timu
ko si ti da njega banujes ti si samo admin a on vise od toga
+ on je duze na atlasu od tebe
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Wed Jul 07, 2010 11:43 pm

Ja koliko sam shvatio problem je ispao oko toga sto je jedan admin skinuo ban iako je drugi admin dao ban.
To se ne radi ! zato i postoji forum, igrac koji je dobio ban moze da se zali ovde, utvrdi se problem, ban skida ili admin koji je banovao ili jedan od head admina.

U ATLAS team-u nije bilo ko, ovo da zapamtite ! Cak i da nije u pravu, u pravu je, a da vi to i ne znate !
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by PriforM-.- Thu Jul 08, 2010 2:01 pm

Ne ali bez razloga je Dizni pod nikom Od izvora dva putica... banovao admina S.T.A.L.K.E.R. koji je banovao igraca Od izvora dva putica.. (DIZNILEND) jer je taj isti igrac poceo da psuje i vredja stalkera zbog pisljivog awp-a.

E onda nastupam ja i posto vidim (iz mog ugla) da je stalker nevin (ne sa suprotnim polom) vec u ovoj situaciji ja ga unban i pita me dizni :Jel ti to skidas moj ban , ja kazem :DA!!! i samo mi pise added to ban list

Onda nastupa Nole koga sam zvao da me unban i on me je odbanovao .

Pa posle 1 minuta ulazi diznilend sa svojim pravim nikom i Nole mu da premanent i posle toga ga je neko drugi odbanovao.

Mislim da ce vas ovo uspavati ako ne skroz onda samo malo...

Pozz by ME

P.S. ja sam se posle pomirio sa diznijem
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by *V@S!L!* Fri Jul 09, 2010 8:39 am

Ma lik je retardiran samo to mogu da kazem za njega. Juce smo igrali vergin mapu i dodje Diznilend i promeni mapu bez pitanja . I ja ga pitam sto si dosao da menjas mapu koga si pitao. Posle nekoliko sekundi pise on meni DA TI **** MAMU RETARDIRANU , JESI CUO RETARDE . A reborn ce samo na to RECNIK .... JA nemam reci .
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by Ruda Fri Jul 09, 2010 9:09 am

Nije u redu :S
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by dena Fri Jul 09, 2010 10:53 am

Stvarno decko ima neki problem, nije to jedini put da je to uradio, kad god udje na server, bez ikakvog konsultovanja, votea, pitanja, promeni mapu i to uvek na aztec ..

Pozdrav!
dena
dena
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 283
» Datum upisa : 2010-06-13
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by DIZNILEND Fri Jul 09, 2010 11:12 am

Nikad ti se nisam obratio.Kikovao si me, banovao si me naravno bez razloga.Ne zasluzujes da imas admina a vratili su ti ga.Posle svega rekao si koji je retard promenio mapu a odigrali ste 35 rundi, a znao si da sam ja promenio.Ma sta se ja pravdam ovde malom pajseru koji je 9875543753 prekrsio pravilo.A to sto sam retardiran, zbog toga neces igrati na serveru kad ja udjem.Imas 14 godina sto znaci da sam 12 godina stariji od tebe.Skraticemo mi taj jezik.
DIZNILEND
DIZNILEND
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 56
» Datum upisa : 2009-12-21

Back to top Go down

DIZNILEND Empty Re: DIZNILEND

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum