ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

skini mi admina

+5
[Ruma]^AK47_pavlon^
DIZNILEND
Camuga a.k.a somi -.^
SpooN
Undisputed | RoBiJasic_a
9 posters

Go down

skini mi admina Empty skini mi admina

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Thu Jun 24, 2010 7:50 pm

Reb zelim da mi skines admina jer je ne podnosiljivo igratii na atlasu kada su tu neki admini stalno me smaraju da sam ja kriva sto neki nemaju admina i napadaju bez razloga.Ili njih smiri ili mi skini admine.Verovatno cu prestati igrati cs ako ne prestanu tako da se ophode prema meni par ''nekulturnih i bezobraznih'' admina.Nebi da govorim koji su sami ce se prepoznati.Hvala reb. [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by SpooN Thu Jun 24, 2010 8:05 pm

Ko te smara????Nemoj da mi je neko dirao BRE!! [You must be registered and logged in to see this image.]
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Thu Jun 24, 2010 9:37 pm

A sto sad i ti kao ostali.Kazi lepo ko te dira pa ce reborn da sredi.Sta tu TRTE MRTE !
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by DIZNILEND Thu Jun 24, 2010 9:40 pm

Nece vise.
DIZNILEND
DIZNILEND
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 56
» Datum upisa : 2009-12-21

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Thu Jun 24, 2010 9:44 pm

Evo recu fatal i ratm smaraju,a ni sama ne znam zbog cega :S
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by [Ruma]^AK47_pavlon^ Thu Jun 24, 2010 10:02 pm

Ja necu nis da komentarisem na ovu temu, 3LezDI ako te smeraju zbog onog sto se ja i ti zezamo, kad smo sami ili tako nes. Samo reci ? Ako te smaraju ovako ens onda ce mo videti [You must be registered and logged in to see this image.]

Pozdrav za Jecu od Dejana <3 [You must be registered and logged in to see this image.]
[Ruma]^AK47_pavlon^
[Ruma]^AK47_pavlon^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1098
» Datum upisa : 2010-01-07
» Godina : 29
» Lokacija : tu negde :D
» Raspoloženje : Odlicno :D

http://www.atlascommunity.net

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by VraNe^^^ Fri Jun 25, 2010 12:52 am

Hahahahahhahahahahhahahaahhaahhaahahahah ...


Nemam komentara Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Kredenac Fri Jun 25, 2010 1:00 am

VraNe^^^ wrote:Hahahahahhahahahahhahahaahhaahhaahahahah ...


Nemam komentara Very Happy
BAMBI.
Edit: Zombieland, znace on.


Last edited by Kredenac on Fri Jun 25, 2010 1:35 am; edited 1 time in total
Kredenac
Kredenac
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 774
» Datum upisa : 2009-12-17
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Guest Fri Jun 25, 2010 1:32 am

Bambi spamercino sta ti je sad to znacilo sto si napisao!? [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by ReBoR_n Fri Jun 25, 2010 7:01 am

Nista mu nije znacilo, kao sto mu ne znaci nista ni jedan post koji je napisao Smile
Jbg, navikli smo se na njega i njegove smajli postove Smile

Robijasice, rekao sam ti vec da sam upozorio admine da se ne ponasaju tako kako se ponasaju, vec 3 puta si mi skretala paznju, ali mi ni jednom nisi rekla ko je taj ko te smara. Isto sam ti rekao da im kazes ako te smaraju da je neko izzgubio admin zbog tebe da to nije istina.

Kao sto sam ti rekao, ako te neko smara, upozori, ako nastavi BAN. Pomentui admin ce ostati bez admina zbog prepiranja i napadanja drugog admina i posle vise upozorenja.

Da razjasnim, nece ostati bez admina zbog tebe, nego zato sto su radili tos to su radili. Ovo vazi za sve admine.
Ako imate problema, obratite mi se ili napisite ovde na forumu pa cemo resiti kako znamo i umemo.

Fatal, zbog toga sto ti je ovo prva opomena neces ostati bez admina, ali ti skrecem paznju na ponasanje. Nije bilo zalbi do sada na tebe i dosta dugo si admin, ali da znas da ti je ovo poslednja opomena sto se tice DR servera.

Pozdrav
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jun 25, 2010 1:32 pm

Evo sad sam dobila ban sto sam kick nekog na serveru sto smara na mic i peva.Dere se i ludira.Ne znam ko me je ban vrane, super, fatal ,crazy ,don ludi neko od njih jeste.I svasta su mi rekli naravno ban sam ih sve kao i oni mene.REB skidaj admina ne mogu vise da igram na atlasu jer je postalo zaista ne podnosljivo ........ [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by ReBoR_n Fri Jun 25, 2010 2:19 pm

Ja sam dobio informaciju da je neki lik pevao, ti si ga kikovala i onda je pocela rasprava sa ostalim adminima.

Rekli su mi da siu banovala vraneta, mileta i en znam koga jos, pa je tebe onda super crazu jer se plasio da ces banovati ceo server.

Rekao sam ti ja, da banujes svakoga ko se ne ponasa u skladu sa pravilima.
To sto je neki lik pevao ne znaci da treba svi da ga slusaju!
Ako je taj sto je pevao smetao makar jednom igracu, morao je da prestane i da bude opomenut!

Skinuti su skoro svi banovi. Ponasajte se u skladu sa pravilima inace cu stvarno ugasiti DR server..
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Guest Fri Jun 25, 2010 2:19 pm

Krenule su mi suze zbog tebe :'( Pa neka ti skine admina ionako se svi zale na tebe. Kazes da si dobila ban, a ne govoris da si ban Ludog Mileta i Vraneta? Uvek si ti cvetic i nikad nisi kriva! NEMAM KOMENTARA. Pozdrav!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jun 25, 2010 4:14 pm

Vi niste normalni to sto ja postujem pravila vama je krivo?Pa meni smeta sto peva te gluposti i smetalo je jos par igracima.A on jadan nije video da ga zezate i da se sprdate sa njim.Stvarno ste sramota za atlas.Cast izuzetcima stvarno.......Pozdrav i sve najbolje....
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by VraNe^^^ Fri Jun 25, 2010 4:53 pm

Kao prvo,niko ga nije ismejavao,nego smo molili da peva,jer je stvarno bilo smesno,i hvalili smo ga,to je kralj,tvoj je problem sto si zensko i sama znas da nema sta da trazis medju nama...msm ae da si dobra sa nama pa ok,ali mi se svi zajebavamo i ti odjednom kick,sto je prouzrokovalo da ja tebe perm banujem,ali naravno,posto imam veliko srce,odma sam te unban...

Sve u svemu,udjes ti posle na server,i napises,bla bla truc,i mursh...Ja sam ti reko,idi igra bratc lutke ili nzm ni ja sta,gradi zamak neki,kad bi video posle polako ide ban po ban,Ludi mile,odma potom fatal,ja zamalo da uteknem,sto mi se uspesno desilo jednom kad je neki head admin teo da banuje par nas admina,ali i ja sam bio banovan...Bravo za super crazija sto je uspeo da je banuje,nebi uspela ni fatala da sam video i reagovao...
Vidis da te niko ne podnosi vishe sem Aleksandra i rewarda,izgleda da su mnogo dobri pa hoce da ti pruze sansu,ali trebas se promeniti :S zasto jednostavno ne igras i samo cutis,kao sto ona maki to radi ...



Samo jedna stvar za ostale admine ...


Ljubis se ko balavica,nije te sram,beograd beograd,ja bezobrazan,sve je to ...ovo je atlas,ovo je atlas atlas... AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jun 25, 2010 5:18 pm

Pa sa budala ja nemogu da budem dobro ti si od pocetka imao nesto protiv mene ne znam ni ja sta ti je.Jesam ja tebi nesto rekla?Jesam nekom drugom adminu?Smorila sam se vise gledajuci vase psovke i sve ostalo.Ne kazem da ja ne psujem ali na serveru nisam nikada izgovarala takve reci.Reci sta si jos rekao jer sam sve videla.Nick mi je bio <3Turbo<3 kada si me pljuvao i govorio da ces mi ...... mamu samo kad me nadjes i to si pisao belim slovima....Rekao si da te kopiram hahahha tebe nikad u zivotu nebi kopirala ne daj boze da sam kao ti.Ja ti zelim sve najbolje tkdj i ostalim adminima.Ne znam samo sta imate protiv mene ali oke vasa stvar pljujte me i dalje nije problem....Ja znam ko sam i sta sam tako da to sto vi pricate za mene znam da nije tacno i ne pogadja me apsolutno...Ko zeli slobodno moze licno da me upozna da vidi kakva sam dok me ne upoznate nemojte pricati nista lose o meni toliko o tome.....Zdravo!
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Guest Fri Jun 25, 2010 5:31 pm

Robijasice??? Zato ova tema? Zbog cega da ti se uzme admin, zbog tog sto ne mozes nekog da podrzis? Ja ne stajem na ni ciju stranu, samo da kazem da se ti Robijasice pristojo ponasas na serveru, i da nisi losa cura. Ako te neko ne voli, nemoj ga gledati.. Vrane isto, super covek, Veljko, Mile, Aca, svi se mi poznajemo odavno, jos pre nego sto si dosla. Tebe sam zavoleo kao drugaricu, isto kao i njih kao drugovi. Svi ste mi isti drugovi i svi ste mi super. Najvise bih voleo da prestane ova J**e*a svadja, i da bude kao pre, daj Boze da moze.. Ostali admini koji su u ovoj temi navedeni, da li se slazete da se od sad svi na serveru lepo druzite sa Jelenom, ne kazem. Treba samo lepo da se izvinete devojci, kao sto ce i ona vama, nadam se. Tako da vas molim da to uradite sto pre, i da se ovo sve zaboravi.. Vrane, Veljko, Ludi Mile, Robijasice, DA LI JE OVO MOGUCE STO SAM REKAO?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Fri Jun 25, 2010 5:44 pm

Poduvas mi r3.Znas siso jedna izdajnicka.Izdao si mene vraneta i ekipu.xP
Sto se tice robijasice.Lik je pevao brate i mnogo je gotivan valjali smo se od smeha kad je poceo:"ovo je ATLAS ATLAS ATLAS come on".Ne da je kralj lik nego ubija narucivali smo pesme ko kafanskoj pevacici.Posle je za mene i forbiddena pevao:"ja baraba a ti vila" znaci lik je lud.E a jedino je tebi to smetalo i kick si ga.Onda te je vrane napao i ja sam ti rekao:"Sto si ga kick lik je car svi se zajebavamo a tebi ako smeta izadji slobodno."I onda mi pise added to ban list.Upao sam odma na aim i bili su tu demo i wule i dao sam ip demo-u da me uban.Posle kad sam se vratio video sam reb-a i pitao me je sta je bilo.Slusaj ovako tvoj problem je sto si retard.Neces da se uskladis sa svima i da se ponasas kao ostali nego se uvlacis u bulju stigla si do debelog creva i sve izigravas nevinasce.Niko te na serveru ne gotivi zato sto kenjas i sve ti moras da kontriras i sve tebi smeta jedino si ti dobra i pametna.Veruj mi neces daleko dogurati tako !-P.S.-omasio sam ima onih koji te gotive.Njih 4-5..Very Happy Podrav od znaci ludog.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Guest Fri Jun 25, 2010 5:49 pm

[DoN]-LuDi_MiiiLeEe. wrote:Poduvas mi r3.Znas siso jedna izdajnicka.Izdao si mene vraneta i ekipu.xP
Sto se tice robijasice.Lik je pevao brate i mnogo je gotivan valjali smo se od smeha kad je poceo:"ovo je ATLAS ATLAS ATLAS come on".Ne da je kralj lik nego ubija narucivali smo pesme ko kafanskoj pevacici.Posle je za mene i forbiddena pevao:"ja baraba a ti vila" znaci lik je lud.E a jedino je tebi to smetalo i kick si ga.Onda te je vrane napao i ja sam ti rekao:"Sto si ga kick lik je car svi se zajebavamo a tebi ako smeta izadji slobodno."I onda mi pise added to ban list.Upao sam odma na aim i bili su tu demo i wule i dao sam ip demo-u da me uban.Posle kad sam se vratio video sam reb-a i pitao me je sta je bilo.Slusaj ovako tvoj problem je sto si retard.Neces da se uskladis sa svima i da se ponasas kao ostali nego se uvlacis u bulju stigla si do debelog creva i sve izigravas nevinasce.Niko te na serveru ne gotivi zato sto kenjas i sve ti moras da kontriras i sve tebi smeta jedino si ti dobra i pametna.Veruj mi neces daleko dogurati tako !-P.S.-omasio sam ima onih koji te gotive.Njih 4-5..Very Happy Podrav od znaci ludog.

Poduvas mi r3.. zahvaljujem za ovo
[You must be registered and logged in to see this image.] .. AKO NE MOZETE svi lepo i normalno da se slazete, ne gledajte se i gotova prica! sve moze da bude normalno i lepo, samo kad se hoce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Sat Jun 26, 2010 10:47 am

Prvo ste vi mene banovali,naravno posle i ja vas.To da me citav server ne voli to bi ti voleo ali nije tako.......Sry svima na serveru osim vama adminima koji ste bili juce na serveru....Vrane don ludi fatal vi ste ludi majke mi svaka druga rec je psovka i mislite da vas neko zbog toga gotivi nije tacno samo zato sto mora je to tako...Nema veze kad sam ja dobila admina a kad vi igraci vide kako se vi ponasate pa kazu i mi cemo tako.Ja na drugim dr serverima naravno da ponekad psujerm tipa reci(jbg,a jbm ti,itd...)to je samo kad padnem.Na atlasu nikad nisam opsovala niti cu.A vi meni j... mamu e stvaro ste stoka ne vidjena.Ni ne znate jel imam majku i gde je i sta je a psujete...Nemam reci!!!!
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sat Jun 26, 2010 10:57 am

hahahahahahahahahahaha ti si bre bolesna.Ko psuje ? Ajde pitaj nekog na serveru da li je video da ja psujem ili da li sam nekad dozvolio nekome da psuje na serveru.Molim te samo to pitaj.Gotive nas zato sto smo normalni nismo pacijenti kao ti !
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by ^^H3aDsH0T^^ Wed Jun 30, 2010 2:03 pm

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ wrote:Prvo ste vi mene banovali,naravno posle i ja vas.To da me citav server ne voli to bi ti voleo ali nije tako.......Sry svima na serveru osim vama adminima koji ste bili juce na serveru....Vrane don ludi fatal vi ste ludi majke mi svaka druga rec je psovka i mislite da vas neko zbog toga gotivi nije tacno samo zato sto mora je to tako...Nema veze kad sam ja dobila admina a kad vi igraci vide kako se vi ponasate pa kazu i mi cemo tako.Ja na drugim dr serverima naravno da ponekad psujerm tipa reci(jbg,a jbm ti,itd...)to je samo kad padnem.Na atlasu nikad nisam opsovala niti cu.A vi meni j... mamu e stvaro ste stoka ne vidjena.Ni ne znate jel imam majku i gde je i sta je a psujete...Nemam reci!!!!

nemoj da je vredjate .. Znam da u pojedinim trenucima izgubi kontrolu ali stvarno je dobra i kao igrac i kao admin...Vrlo dobro je znam i igra do jutarnjih sati na dr serveru (takodje i ja) a sada mi vi nesto izvoljevate.
^^H3aDsH0T^^
^^H3aDsH0T^^

» Broj poruka : 10
» Datum upisa : 2010-06-02

Back to top Go down

skini mi admina Empty Re: skini mi admina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum