ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

+7
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Ruda
ReBoR_n
VraNe^^^
lax_ninja
Undisputed | RoBiJasic_a
FaTaL ErrOR VeLjKo
11 posters

Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by FaTaL ErrOR VeLjKo Fri Jun 25, 2010 1:29 pm

Reb. brate dobio sam perm na dr zato sto nisam nista uradio !!!... ROBIJASHICA (doticna) me je banovala, a ne znam sto, i nisam jedina zrtva tu su vrane,ludi mile i jos neko nisam video ko tacno... MOLIM ZA OBJASNJENJE ..... HVALA !!!!!!!
FaTaL ErrOR VeLjKo
FaTaL ErrOR VeLjKo
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 129
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 28
» Lokacija : Svilajnac
» Raspoloženje : uvek extra xD

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jun 25, 2010 2:10 pm

Videla sam sad malo pre sta ste sve pisali na serveru tako da shut up.Reb skini mi admina.Napustam atlas i ne igram cs vise zbog ovih ''ne kulturnih bezobraznih pubertlija'' Jadni ste to samo mogu da vam kazem.....To sto ja igram cs vi ne znate razlog tako da bolje cutite.Reb tnx za sve.Nadam se da ces imate bolje admine od ovih.Pozdrav
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by FaTaL ErrOR VeLjKo Fri Jun 25, 2010 2:57 pm

Hahahaha Aktivan clan (super)... kao 1. ne pricaj u mnozini, oni i ja nismo isti...2. NISAM ti ja nista reko samo sam se smejao...3. Bez ikakvog razloga si kickovala decka koji je samo pevao a nama je to bilo smesno i zanimljivo... Tako da ne razumem u cemu je problem....
FaTaL ErrOR VeLjKo
FaTaL ErrOR VeLjKo
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 129
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 28
» Lokacija : Svilajnac
» Raspoloženje : uvek extra xD

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by lax_ninja Fri Jun 25, 2010 3:00 pm

Ljudi koji vama djavo ?? sta ste vi pili daj bre iskulirajte malo smirite se razmislite dva puta , svi se mdjusobno svadjate igrica je napravljena da bi se druzili i te scene a ne da bi jedno drugima spominjali majke i svadjali se zbog gluposti !
lax_ninja
lax_ninja
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 125
» Datum upisa : 2010-03-31
» Godina : 34
» Lokacija : subotica

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jun 25, 2010 3:11 pm

lax_ninja u pravu si,ali to neke osobe ne razumeje.Ja nikom nista nisam rekla vi ste prvi poceli,to sto on peva i sprda se oke nek peva ali ti admina nemozes da banujes bez razloga.Tako da molim te da mi se ne obracate vise.Vidim zasto su sve ostale otisle sa atlasa upravo zbog vas debila.Kad je reb tu svi cutite kao bubice ste a kad on ode kao na pijaci da ste.Nekulturni ste.Ja nisam rekla da sam ja nista bolja od vas,ali se barem pristojnije ponasam i postujem pravila za razliku od vas.Hvala!
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by VraNe^^^ Fri Jun 25, 2010 5:02 pm

Kad sam ja cutao pred rebornom ?? Sto si ban veljka nije ti nista uradio ?? TI ne treba da igras cs ?? Pa ne treba,kad se tako ponasas,slusaj LAX,mi se svi zezamo salimo,decko nam peva,a ova odjednom nasla se pametna da ga kikuje...Ajde bre idi vise odavde samo haos pravis na dr...Ako mi jos jednom nesto kazes,uzecu tu cast da odem sa atlasa,i naravno,ako se ne poskidaju svima admini za koje kazemo...





Pozdrav! (nikad nisam stavio ! , uvek sam stavio . , ali ovo stvarno prevazilazi svaku meru ... nadam se da se ne ljutite zbog znaka ! )
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by lax_ninja Fri Jun 25, 2010 5:18 pm

Ma znam bre buraz ok je to o tome ti pricam mi na aimu se isto svi sprdam maksimalno zezanje na admin say ali nikom nepada na pamet da kikuje drugog razumes sve opusteno bez tenzija i to bukvalno svi...
Hocu da vam kazem da to svadjanje nije primer za ostale brate ako se ne podnosite nemojte u isto vreme biti na serveru ili trazite od reba da nesto preduzme !

Nekazem ja ovo zato sto imam nesto protiv bilo koga od vas nego su sve cesce svadje izmedju admina, prepucavanja , banuju jedan drugog , jedno drugom rodbinu spominju, ma haos tome TREBA DA SE STANE NA PUT!! zar nije tako ?
lax_ninja
lax_ninja
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 125
» Datum upisa : 2010-03-31
» Godina : 34
» Lokacija : subotica

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jun 25, 2010 7:56 pm

Vrane samo ti nikome nemoj nesto da pricas,ako imas neki problem,pitanje trazi moj skype msn i reci mi to a ne da pljujes po serveru i da se pravis faca.Kao tebe svi imitiraju daj molim te cuti....Znam da ces biti srecan ako mi se skine admin jer ti je od pocetka bilo krivo...Toliko od mene...Reb se toliko potrudio da napravi serveri i ovaj forum i na kraju neki ne pismeni dodju i prave se face znaci nemam reci......... [You must be registered and logged in to see this image.] Al ne vredi se svadjati tj necu da se svadja.Ako vam smeta sto imam admina i sto igram recite?Oticu [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by ReBoR_n Fri Jun 25, 2010 8:32 pm

Vrano jedna, umesto da izvedes devojku na pice ti se raspravljas... au bre brate ...
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jun 25, 2010 11:44 pm

Ja nemam nameru vise da se svadjam sa vama.Tako da kada udjem na serveru(ako udjem kad vi budete bili tu) ne napadajte me bez razloga.....

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Ruda Fri Jun 25, 2010 11:51 pm

Alo, imajte tolerancije malo! Bez tenzije. Nemoj da se svađate zbog igre! I da mic se koristi samo za igru, a neznam kako bi to klasifikovao na DR. Jer tu netreba neka velika koncentracija, ja i kad igram igram sa muzikom dr. Ovo je moje mišljenje Smile
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by :./SERBIAN/.:Do_N^^ Sat Jun 26, 2010 12:00 am

pa i vasili smara i pewa na mic pa ga niko ne kikuje!
:./SERBIAN/.:Do_N^^
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 488
» Datum upisa : 2010-04-22
» Godina : 27
» Lokacija : NIS BE
» Raspoloženje : VRH BRATE

http://serbian.forummotion.com

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Sat Jun 26, 2010 12:13 am

Pa ja ne znam za njega sto se mene licno tice moze da peva jer je meni zvuk u cs iskljucen slusam muziku uvek dole sam videla komentare da ne smara na mic onda sam ukljucila zvuk da cujemi i ja i onda je ponavljao jedno te isto 1000 puta i ja kick odma posle toga me je ban nemam pojma ko :S

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sat Jun 26, 2010 12:48 am

E ajde mojne da zesla da ti nevra i ja ne bismo calikr banjulo.Ovo sam se salio nisam ja toliko zajeban.xD

Moram i ja da prokenjam u ovoj temi.xD
Robijasice sto lazes brate.Pa nije lepo lagati.Niko nije pisao da ne smara na mic ali niko.Posle je jedan lik rekao kad si me ti banovala i kad sam se vratio i kad smo nastavili da cepamo jedan lik je rekao ne smaraj na mic ali je ubrzo i on poceo da se kida.Znaci niko !
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by VeaneX Sat Jun 26, 2010 10:41 am

Auuu Pedja je u pravu ispadni "Dzek"

NeRo}
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by DoK_OmG Sat Jun 26, 2010 4:14 pm

Alo kakve veze serbian ima sto on peva oce malo da se zeza.... Nisi cuo za izreku:Ko peva zlo nemisli ... Very Happy Very Happy Very Happy
DoK_OmG
DoK_OmG

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 12
» Datum upisa : 2010-06-22
» Godina : 30

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by VeaneX Sat Jun 26, 2010 5:16 pm

To pevanje se zove SPAM jer je smorno neko nece da slusa
hoce da igra cs a vi koji hocete da pevate idite na zvezde granda

NeRo}
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Sat Jun 26, 2010 8:29 pm

Aj ne spamujte na ovu temu vise,ako neko ima nesto da mi kaze nek posalje pm i gotovo.Reb zakljucaj ovo stvarno dosta spama vise...
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by doktor Mon Jun 28, 2010 6:52 pm

MAkni tom retardu ADMINA! unistice ti server Wink skidas dobrim ljudima ADMINE a ostalima dajes....
avatar
doktor
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 17
» Datum upisa : 2010-01-30

Back to top Go down

MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!! Empty Re: MISLIM STVARNO OVO PREVAZILAZI SVE MERE !!!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum