ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Zalba na eXita !

2 posters

Go down

Zalba na eXita ! Empty Zalba na eXita !

Post by [Ruma]^AK47_pavlon^ Thu Jul 01, 2010 3:40 pm

Ovako ukratko decko nezasluzuje admina, danas sam ga video 2 put u zivotu, ali vidim da nezasluzuje jer nezna da odkrije citera.

1. Igrali smo mapu aim_astec, ja sam usao pod drugim nikom jer sam bio nesto iznerviran i nisam teo da kvarim skor. Odjednom Exit banuje igraca pod nikom "[Fl4sH_B4cK.n0-s0uNd" i to sa per. Ja ga pitam sto ga je ban on mi odgovori ima WH ja rego ok. Ja udjem na server pod mojim nikom, odjednom dolazi taj "citer".

2. Decko je pitao ko me je ban i zasto, exit je odgovorio citer si i u roku od 5 minuta izasao sa servera, nije ga opet ba n nije nista. Ja sam decka pratio 4 runde stalno stoji na istom mestu i puuca kroz kutije, kad vidi nekog od suprotnog tima (sto je normalno, ja mislim). Dok je pucao kroz njih ubio je samo 1 decka i to nije bilo nes u glavu nego cisto userski.

3. Ja sam pustio decka da igra na serveru i rekao sam mu ako ga neko ban, neka dodjen a forum i prijavi.

4. SVAKA CAST ADMINE !!!
[Ruma]^AK47_pavlon^
[Ruma]^AK47_pavlon^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1098
» Datum upisa : 2010-01-07
» Godina : 29
» Lokacija : tu negde :D
» Raspoloženje : Odlicno :D

http://www.atlascommunity.net

Back to top Go down

Zalba na eXita ! Empty Re: Zalba na eXita !

Post by Guest Thu Jul 01, 2010 5:30 pm

Fl4sH_B4cK.n0-s0uNd je definitivno imao WH, nema dileme, nema greske! Djubrad, smrad...! Igrao sam i ja! Prijavio sam ga na samo"say", jer sam milion % siguran kad neko ima cit i iznervirao sam se sto ga nisi odma ban nego sam morao 17 puta da ti kazem... Nisi reagovao odma, ali ok, vazno da ga nema. posle je dosao i na awp (ja reko tamam da opustim dusu malo:) kad on) :s mora se vise obratiti paznja.


Poz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalba na eXita ! Empty Re: Zalba na eXita !

Post by [Ruma]^AK47_pavlon^ Fri Jul 02, 2010 5:02 am

Kako si znao da je imao WH ? Jel misliz zato sto je pucao kroz kutije i zidove ?
[Ruma]^AK47_pavlon^
[Ruma]^AK47_pavlon^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1098
» Datum upisa : 2010-01-07
» Godina : 29
» Lokacija : tu negde :D
» Raspoloženje : Odlicno :D

http://www.atlascommunity.net

Back to top Go down

Zalba na eXita ! Empty Re: Zalba na eXita !

Post by Dungeon Siege Fri Jul 02, 2010 7:43 am

Nemora da znači da je čiter, ako puca kroz kutije ili ubije nekog kroz kutiju, sto je uobičajeno na AIM serverima. Nisam bio tu i ne mogu da kažem da li je imao ili ne, ali Gitano nzm kako si ti mogao da oceniš da li on ima ili nema ? I čitera prijavljuj na admin say, a ne samo say.

Pozdrav.
avatar
Dungeon Siege

» Broj poruka : 13
» Datum upisa : 2010-06-26

Back to top Go down

Zalba na eXita ! Empty Re: Zalba na eXita !

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum