ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

MysiKal^ i *SpooN*

5 posters

Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty MysiKal^ i *SpooN*

Post by pr0 NN k1ll3r Thu Jul 22, 2010 4:05 pm

Igrala se neka extra mapa, ne znam joj ime. Mi zbog p48 smo bili malo na srv. i taman je legla mapa. Ušli igrači i igralo se 8 vs. 8. MystiKal je dao vote za Inferno i dd2002. Slučajno sam kliknuo inferno a hteo sam dd2002. Uđe azazel i mi njega počnemo da ubeđujemo da je IFERNO BIOO !!!! On čovek kaže: Izglasali ste inferno.

Dečko, ako nisi bio malo pre na server, pitaj koja se mapa nije igrala. Ja bi ti reko nisu dd2002 i dd4ever i daj vote za te 2. Admin nije za tebe bre. Ja i azazel se prepiremo sa njim i tek vidiš: ADMIN MystiKal ban AzazeL for 10 minutes. A pošto smo bili u kantere on je krenuo na mali sajt a i ja sa njim. Vido sam da je afk i gleda u zemlju i sigurno je bio afk dok je hteo da banuje mene i azu ali sam ga ja preduhitrio i izašao sa servera i nije uspeo da me banuje.

SpooN. Za njega nemam neku posebnu žalbu ali se i on umešao: KILLER AKO TI SE NE SVIĐA IZAĐI ( belim slovima ). Čoveče, nije da se ne sviđa meni, nego celom serveru ! Malo pre se igrao inferno vi dajete o5.


Svašta :S
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by MystiKaL ^^ Thu Jul 22, 2010 4:17 pm

E ovako-
prvo i prvo dečko mnogo si neobrazovan i jako nekulturan na serveru a da ne kazem nedokazan tvrdoglav i jako naporan. to si sve dokazao sada , a i u svojim prijasnjim incidentima.
ja da sam reb ja bih ti ostaviop ban jer ne zasluzujes da igras na ovakvom serveru jer si deriste.
evo ti ss koji sam napravio :

[You must be registered and logged in to see this image.]


pa vidi zasto sam ga ban. prvo i on je isto neobrazovan moze te se uhvatiti pod ruku pa zajedno ovce cuvati.
kada sam ja usao na server vidio sam da igra 20 igraca mapu koja je duplo manja od dedust2long i zaprepastio sam se kako je jedan admin to mogao priustiti serveru. Onda sam dao vote "mijenjam" "da" "ne". izglasalo se 80 % za "da" i ja sam to shvatio kao dovoljan razlog za mijenjanje mape.
dao sam vote za mape inferno i dd2002.
iglasalo se ubjedljivo za inferno i pustio sam vas 1 rundu da jos odigrate pa sam promijenio. tis si poceo da mi probijas oci velikim slovima spamujucu BIO INFERNO JA SAM GRESKOM STISNO DD2002 DAJ DD2002 !!!!!!
to si ponovio makar 10 puta i na notrmal say i na admin say.
sljedece sto se desilo je da sam ja lijepo tebi razumno preko normal saya rekao "nn smiri dozivljaj glasali su za inferno mene ne zanima sta se tebi igra bitno je sta igraci zele". ti se nisi obazirao i nastavio si sa provokacijama.
kada sam vidio da je azazel nazvao nas gamadima sto je on sam ustvari daop sam mu ban da se smiri na 10 minuta.
nisam imao namjeru da i tebe ban jer da sam htio to pritisnuo bih F6 sto je meni bindovano kao banmenu i banovao bih i tebe i njega za 5 sekundi.

moja je odbrana sasvim solidna a tvoj atak sasvim neopravdan. sada si pokazao da nisi nista nego prosjecno malo deriste.
hvala i pozdrav.
ne moras sve citati posto ti je vjerovatno tesko za mozak prihvatiti ovoliko informacija odjednom.
pozdrav .
i jos nesto : ko si ti meni da mi kazes da nisam zasluzio admina ?
ti koji si velikim crvenim slovima napisao RUDANE MAJMUNE I STAVIO MU ZNAK .l. ?????


procitaj da sam editovao post jer sam se zeznuo .
umjesto da sam napisao da je 80 % glasalo za da napisao sam da je glasalo za ne.
znaci da su skoro svi osim 2 igraca glasali za da
i ako me samo probas prozivati po nacionalnoj osnovi.... onda si jos gori nego sto sam mislio da jesi... ako ide gore od tebe

sve si sam isprovocirao i jedva cekao da se desi incident.
i jos nesto. ako mislis da ces se ulizivanjem vratiti na titulu admina 100 % sam siguran da neces jer je svaki igrac zasluzio admina prije tebe.. svaki igrac ! svaki !


Last edited by MystiKaL ^^ on Thu Jul 22, 2010 4:28 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : zaje**o sam se umjesto da stavio sam ne)
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by baRa Thu Jul 22, 2010 4:29 pm

mystikal ko si ti da mozes procjeniti jesam ja kulturan ili nisam....

sta ti govoris nn killeru da je deriste...sta si ti...ajde molim te reci...ti si nesto puno zreliji i ozbiljniji...ajde molim te cuti....i ti se svadjas na srv i oko gluposti raspravljas...to i ja radim i stojim do toga...da si ti meni to napiso sta sam ja...ja te nebi ban...ja bi cesto i presutio sta sam i radio dok sam bio admin...a uostalom inferno je bio! igro se so kraja i ljepo sam ti reko 3 puta...inf je bio..i ti nista...pa sta se pravis glup ako kazem dae bio bio je i mjenjaj...

bit cu iskren tebi nebi dao admina mystikal ja tebi nikad nebi dao admina...sad ce njih puno rec da jesi...al po meni nisi...sta si uradio posebnog da imas admina...odg je NISTA...mogu se kladit da jos ni cit nemozes prepoznat...
ok...ban sam zasluzio i to na 10 min i ne ljutim se....neko mi ide na zivce sta reborn radi sa servera...ok on se brine amadeus placa il ko vec njihov je srv...al reborn sigurno nisi zelio da na serveru citav dan igraju 10 igraca...inf 5 vs 5..LoL...

ewo reb...gledaj...na pubu ima preko 30 admina...i da su oni aktivni kao neki igraci koji nemaju admina ewo npr ja...server bi bio donekle pun.....

a admini koji nesto valjaju zna se koji su....grey , ruda , duki , smarti....itd itd i ona stara ekipa

svi kazu da smo svi previse strogi prema novim adminima...pa imamo i razloga jedini dobar novi admin je dena ovo ostalo sve gamad mala napuhana nezahvalna....

ps. mystikal bot si ali ozb....odi ucit na botovima...zz

ps.2. necu ni pokusavat da budem dobar s nekim ko mi bude iso na zivce i reci cu mu...
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by pr0 NN k1ll3r Thu Jul 22, 2010 4:30 pm

MystiKaL ^^ wrote:E ovako-
prvo i prvo dečko mnogo si neobrazovan i jako nekulturan na serveru a da ne kazem nedokazan tvrdoglav i jako naporan. to si sve dokazao sada , a i u svojim prijasnjim incidentima.
ja da sam reb ja bih ti ostaviop ban jer ne zasluzujes da igras na ovakvom serveru jer si deriste.
evo ti ss koji sam napravio :

[You must be registered and logged in to see this image.]


pa vidi zasto sam ga ban. prvo i on je isto neobrazovan moze te se uhvatiti pod ruku pa zajedno ovce cuvati.
kada sam ja usao na server vidio sam da igra 20 igraca mapu koja je duplo manja od dedust2long i zaprepastio sam se kako je jedan admin to mogao priustiti serveru. Onda sam dao vote "mijenjam" "da" "ne". izglasalo se 80 % za "ne" i ja sam to shvatio kao dovoljan razlog za mijenjanje mape.
dao sam vote za mape inferno i dd2002.
iglasalo se ubjedljivo za inferno i pustio sam vas 1 rundu da jos odigrate pa sam promijenio. tis si poceo da mi probijas oci velikim slovima spamujucu BIO INFERNO JA SAM GRESKOM STISNO DD2002 DAJ DD2002 !!!!!!
to si ponovio makar 10 puta i na notrmal say i na admin say.
sljedece sto se desilo je da sam ja lijepo tebi razumno preko normal saya rekao "nn smiri dozivljaj glasali su za inferno mene ne ztanima sta se tebi igra bitno je sta igraci zele". ti se nisi obazirao i nastavio si sa provokacijama.
kada sam vidio da je azazel nazvao nas gamadima sto je on sam ustvari daop sam mu ban da se smiri na 10 minuta.
nisam imao namjeru da i tebe ban jer da sam htio to pritisnuo bih F6 sto je meni bindovano kao banmenu i banovao bih i tebe i njega za 5 sekundi.

moja je odbrana sasvim solidna a tvoj atak sasvim neopravdan. sada si pokazao da nisi nista neggo prosjecno malo deriste.
hvala i pozdrav.
ne moras sve citati posto ti je vjerovatno tesko za mozak prihvatiti ovoliko informacija odjednom.
pozdrav i ne obracaj mi se.
i jos nesto : ko si ti meni da mi kazes da nisam zasluzio admina ?
t ikoji si velikim crvenim slovima napisao RUDANE MAJMUNE I STAVIO MU ZNAK **** ?????


Sve ovo sto si pisao su gluposti -.- Sve sam procitao i sve su gluposti. Bilo je reci da se nesme igrati 1 ista mapa 2 puta za redom.

HAhahahahhahah izglasalo se za 80% za NE a ti si to shvatio kao DA. Pffffff. Hhhaahahahha. Eto ti dokaza da ne zasluzujes admin.

Ti si dao inferno vote. A sto bas inferno. Ja dok sam bio admin ja sam uvek pitao pre votea: Koja mapa nije bila da dam vote? Onda bi mi igraci rekli koja mapa nije bila onda bi ja jos jednom proverio: Jel ta i ta mapa bila ? E kada se uverim da nije onda dajem vote i menjam. Jbg, ne mogu svi biti kulturni i obrazovani kao ti... DERISTE JEDNO MATORO !
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by Guest Thu Jul 22, 2010 4:40 pm

Azazele...Brate moram da ti kazem da si upravu... mystikal ako ti lepo kaze da je
bila ta mapa, nemoj davati istu u vote, moraju se menjati mape... :S da
ti nije rekao pa ajde... pitas ih koja je mapa bila prvo i tek onda
dajes vote... znaci zalba za tebe je potpuno realna, ali nista strasno,
svi gresimo Very Happy o meni i mojim greskama da ne pricamo xD
mystikal
u pravu si bio kad si rekao da je killer jedan obican razmazenko i
slihtara.... znaci decko te dovede do ludila i onda kad ti puknes i
ispickaras ga on lepo SS i onda: "jao reborn vidi sta je ovaj rekao,
kome ti dajes admina". decko smatram za tebe da si sposoban i sve to,
potrudi se i bice ti vracen admin :S
svi znamo da to radis zbog admina... Wink


Last edited by Demo^.- on Thu Jul 22, 2010 8:19 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by MystiKaL ^^ Thu Jul 22, 2010 5:20 pm

demo sta to znaci ?
azazele , opet si pokazao pismenost.
mene ne zanima kada je sta bilo , mene zanima kojim se igracima sta igra.
nn killeru opet ponavljam sve sto sam rekao.
to sto sam napisao ne umjesto da ne znac +i nista.
da su svi glasali za da moze ti potvrditi svaki igrac koji je bio prisutan na srveru.
azazele ... sta si ti uradio za server pa si zasluzio admina ?
sta je nn killer uradio za server pa je zasluzio admina ?
sta je iko uradio za server sem rude a da je tim zasluzio admina ??
daj mi razlog ?
azazele imas 64 sata igranja na serveru i po cemu ti mislis da si zasluzio admina vise od mene koji ima 164 sata igranja !?!?!?!?!?!
nije bitno , meni nije toliko stalo do admina , jer ako cu se morati braniti od derista meni nije stalo do njega.., jednostavno nije vrijedno !
meni nikada nije bio cilj admin , samo sam ga zelio dobiti kako bih pomogao malo zavesti red sto do sada mislim da radim.
bio sam danas od jutra na serveru i znam sve koje su se mape vrtile. bio sam i pod drugim nickovima kako bih vidio kako stvari idu bez admina pa sam onda ulazio sa svojim pravim nickom .
nn killeru ako se stvarno hranis time sto sam napravio pogresku onda stvarno pokazujes da si nedokazan .
jos nesto ne razumijem azazele.
prvo si me gore spustio u svome "govoru" nadahnutom do bola a onda si na sred teksta ubacio to kako je nn killer slihtara i kako svi prave greske , a na kraju kazes da sam bot.....
ne razumijem niti jednog niti drugog...

nn jos nesto.
jutros se igrao nuke , a bilo nas je 5. neko je dao nuke i cim sam usao dao sam voze "mijenjamo" " da" "ne". svi su glasali za da sem tebe.
posto je tebi bio skor 22 - 8 a grao sti protiv slabijih igraca rekao si "MYSTIKAL NE MIJENJAJ!!!" i smarao si me sa time.
ja sam se sazalio nad tobom rekoh "neka da mu pustim da se malo izživi pa onda mijenjam" i pustio sam.
znaci da si jako jako sebican. to si pokazao u oba slucaja.
NE MOZES DA IGRAS STA SE TEBI IGRA SA KIM TI SE IGRA I KADA TI SE IGRA !
KADA SE ATLAS BUDE ZVAO NN KILLER KINGDOM ONdA RADI STA OCES !
ako zele da igraju inf citav dan , neka igraju. bolje ista mapa citav dan sa 25 igraca nego stalno druga sa 8 igraca sto je danas bio slucaj !
dao sam dd2002 jer sam bio siguran da se nije danas igrao i nadao sam se da ce igraci glasati za dd2002 jer se i meni igrao , ali ne, ooce inferno i dobili su inferno Wink

MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by baRa Thu Jul 22, 2010 5:26 pm

alo retarde mistikal kako ja pisem to se tebe ne tice....seljacino idem u gimnaziju u koju nije tako lako upast i znam kako se pise...samo ja smarat da ovdje to nije potrebno....kao 2. retarde 64 pod kojim nickom sta ti znas di ja i kad igram...aktivniji sam od tebe a ti mi se mozes napusit lulice i necu bit ni kulturan ni smiren jer mi ide na **** kad mi se takakv retard obraca....

ajde nek ti kazu koje aktivniji....a ti sta imas 164 sati nisam ti ja kriv sta nemas zivot botaro....slino mala....ja sam zasluzio admina po tome jer sam svaki dan na srv i botaro barem znam pravila za razliku do tebe idi brisi sline deformacijo mala
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by MystiKaL ^^ Thu Jul 22, 2010 5:41 pm

au .. je li ?
zasto si onda bio odsutan 2-3 mjeseca ?
da li je jedna promjena mape iziskivala ovoliko uvreda sa tvoje strane ?
ne zelim da puknem i da me isprovociras jer nisi vrijedan toga.
evo sta si mi nagovorio :

retarde , seljacino , smarac , pusi racq , retard opet , botaro , slino , botaro opet , slino opet , deformacijo.

znaci sada si pokazao svoj rjecnik koji je jako razvijen primjecujem.. jako jako... za dijete tvojih godina ne da je napredan nego brate pucas !
i nisi kulturan i nisi smiren i ne zasluzujes da se uzrujam radi tebe.

NN killer , ajde ispocetka da se vratimo. FlashBack.
Ovako : ja sam se pojavio otp u januatu na serveru 1. put. prvo sam usao na dr i zatekao tebe tamo. bio sam jako ljubazan prema tebi , a i ti si bio fer i drug prema meni. Ja sam te htio predloziti za admina na dru , ali me je neko preduhitrio (mislim aleksandar) pa nisam. nahvalio sam te na 4umu jer sam mislio da si zasluzio. Sjecas se one epizode sa leksom ? kada si rekao da sam ti drug ?
jesam li uvijek , ali uvijek bio na tvojoj strani i nikada ti nisam nista ruzno rekao ? jesam li u pravu ? jesam li uvijek bio fin ?

ne znam zasto sam ovo zasluzio jer mislim da bi 90 % igraca reklo da sam dobar , posten i odgovoran admin , lik i igrac.

ako priznas da sam u pravu sto sam naveo gore (a to potkrepljuje i ss koji sam prilozio) zaboravljamo na ovo.
sta kazes ?
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by baRa Thu Jul 22, 2010 5:52 pm

sta si ti dobar ti si obican qrac....koji se tek skino sa mamine sise a vec pametuje tu....a jbg nije svako tako obrazovan i lijepo odgojen ko ti jbg....nisu mi pruzili dovoljno ljubavi dok sam bio malan...hahahah...xD

2-3 mjeseca otsutad jesi ti normalan pa pitaj bilo koga ja sam uvjek online samo neigram uvjek sa nickom azazel...

i ne seri da ti nije stalo do admina toe jedino sta i zelis zato si igro ovoliko.....
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by MystiKaL ^^ Thu Jul 22, 2010 5:56 pm

ja nisam low-life punk kakav si ti .
ako reb misli da ste vas 2 u pravu neka mi slobodno uzme admina i da mi ban !
nn izjasni se na ono sto sam ja maloprije rekao Very Happy
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by baRa Thu Jul 22, 2010 6:04 pm

e...reci cu ti sad smireno...ewo slusaj....ja igram duze od tebe na atlas....pogledaj samo kad se ko od nas reg na forum....ja sa tobom nikad nisam nesto pretjerano pricao nit cu u buducnosti...a ja stojim iza toga sta sam reko....

nisi za admina....

pozdrav
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by MystiKaL ^^ Thu Jul 22, 2010 6:10 pm

ok. ako zelis reci da si redovniji varas se ali ok radi sta god hoces. ja sam se ovih 7 mjeseci sto sam na atlasu trgao da budem u dobrij odnosima sa svima, ali sa likovima kao sto si ti niko nije u dobrom odnosu. sa svima sam u super odnosima , ali samo sa tobom , jedi nim likom na atlasu nisam u "cool" odnosu
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by baRa Thu Jul 22, 2010 6:15 pm

zato sto ja i ne pokusavam bit sa ljudima u dobrom odnosu...meni svedno ko sta misli o meni...ja kazem svoje...dodjem na server...igram dok mi ne dosadi i pokupim se...a hoce neko mene voljet ili mrzit zaboli me cuna... [You must be registered and logged in to see this image.]
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by pr0 NN k1ll3r Thu Jul 22, 2010 6:49 pm

Ajde dosta. Znači ja sam ovu temu otvorio da bi rešio to sa mystikalom a ne da se vas dvoje prepirete. Jeste mysti, ijašnjavam se za ovo gore da je tačno. Bili smo super drugovi i ostaćemo.

Zašto sam ja otvorio ovu temu?

- Ne pravedno si dao vote za mapu koja se igrala. I ako tvrdiš da si bio celo jutro pod drugim nikom, kako to da nisi primetio da se igrala inferno. Ako se i tebi igrala dd2002, zašto si onda dao vote za inferno? Zašto nisi dao vote za dd2002 i dd4ever? E to je ono što mene muči. I sam si reko da ti se igrala dd2002, pa zašto onda nisi dao neku "žlj" mapu koju niko ne bi izglasao i onda bi dao dd2002.

Ajde nema veze sada. Bilo pa prošlo. Ali ti pričam ti za u buduće, ako se ovako nešto desi, ti lepo bijelim slovima napiši: Koja mapa nije bila? Oni će ti reći ta i ta. Ti ćeš još jedom pitat: Jeli bila ta i ta mapa. Ako si siguran da nije bila onda daj vote i mijenjaj Wink

To ti je moj iskren savet.




Mir mir mir?
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by MystiKaL ^^ Thu Jul 22, 2010 7:38 pm

znao sam sve ijednu mapu koja se igrala od 9 do 1. poslije nisam jer sam bio u gradu sa drugom. Smile
mir.
mir.
mir. Smile

moderatori brisite temu samo se ofiramo ovdje
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by Sumo*Penzija Thu Jul 22, 2010 9:11 pm

znachi nn kiler smaras brateeeee,sta da ti kazem admin sumo amx_gag nn kiler!! ajd zakljucajte ovu temu mozda se bude zalio sto smo ga ubili na nekoj mapi sa pistoljom ...
Sumo*Penzija
Sumo*Penzija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2010-05-01
» Godina : 42
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : jos malo pa presao cs....

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by SpooN Thu Jul 22, 2010 9:49 pm

HAHAHHA ja nemam admina kako da pisem belim slowima to sam napisao na say ahahahahahahahahahaha
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

MysiKal^ i *SpooN* Empty Re: MysiKal^ i *SpooN*

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum