ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Predlog za server,Reb ovavezno procitaj

4 posters

Go down

Predlog za server,Reb ovavezno procitaj Empty Predlog za server,Reb ovavezno procitaj

Post by SmArTi^^ Wed Aug 04, 2010 7:58 pm

Ja bih zeleo da se ubaci umesto awp servera da se ubaci BB server(BaseBuilder).Do sad sam trazio neki srpski BB server ali uopste ih nema , tako da bi ATLAS BB bio prvi BB server u Srbiji Very Happy.
BB je jedan mod koj uopste dugo neucitava a veo ma je zanimljiv.Poenta igre je da sagradis bazu za 120 sekundi.Posle 120 sekundi otvaraju se vrata zombijima i oni napadaju.Svaku rundu menjaju se timovi(ako sam ja jednu rundu u kanterima sledecu sam u terorima kao zombi)Da bi mogo da pocnes da pravis bazu prvo moras da bindujuse :
bind v +grab , umesto v moze bilo koje drugo dugme.Evo malo slika sa BB-a Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.] Ovo sto smo ja i Spoon napravili na nekim serverima nije dozvoljeno,i kazna je ban na 2 sata (hvala bogu mi smo na serveru na kom to sme xD)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ovo sto sam zaklao zombija jeste moguce a i nehvalim se ovim [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo sto je ovaj covek napravio na sledecoj slici je strogo zabranjeno i kaznjava se banom na 2-4 dana
[You must be registered and logged in to see this image.]

Svako ko je ikad igrao BB podrzace ovo POzZzZZ Very Happy Very Happy Very Happy i reb napisi sta mislis
SmArTi^^
SmArTi^^
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 176
» Datum upisa : 2009-12-10
» Raspoloženje : daj 100 e i bicu srecan ;)

Back to top Go down

Predlog za server,Reb ovavezno procitaj Empty Re: Predlog za server,Reb ovavezno procitaj

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Wed Aug 04, 2010 8:13 pm

Ovo zvuci extra.Jel mozes da mi das na pm neki server da probam ja da odigram to ?
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Predlog za server,Reb ovavezno procitaj Empty Re: Predlog za server,Reb ovavezno procitaj

Post by SmArTi^^ Wed Aug 04, 2010 8:17 pm

Aj videcu Smile
SmArTi^^
SmArTi^^
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 176
» Datum upisa : 2009-12-10
» Raspoloženje : daj 100 e i bicu srecan ;)

Back to top Go down

Predlog za server,Reb ovavezno procitaj Empty Re: Predlog za server,Reb ovavezno procitaj

Post by brekapro Wed Aug 04, 2010 8:41 pm

COOL BRATE PROFI AE REBE DAJ OVO NAPRAVI PLZ!
brekapro
brekapro
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 211
» Datum upisa : 2010-01-01

Back to top Go down

Predlog za server,Reb ovavezno procitaj Empty Re: Predlog za server,Reb ovavezno procitaj

Post by VraNe^^^ Thu Aug 05, 2010 10:47 am

Smartiju sam dao head,kaze,on ostalo mi 9 hp,i ja poceo traziti zombije,i vido 1 bleji u bazi i puf Very Happy Inace ono sto je zabranjeno sam ja radio pa sam popio ban xD tj pucao u tudju bazu.Slazem se,bice prvi na balkanu.Moze umesto cw 2 servera ostavite awp.Al kad upadnem u zamku xD ili kad zagradimo da zm nemogu da izadju xD,oni imaju 2500 hp k,i skida im se ko nama u pravom cs-u.

ZA
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Predlog za server,Reb ovavezno procitaj Empty Re: Predlog za server,Reb ovavezno procitaj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum