ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

+3
dena
Playa
pr0 NN k1ll3r
7 posters

Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by pr0 NN k1ll3r Sun Aug 15, 2010 3:32 pm

Mapa se igrala de_dust 2, terori su bili daleko jaci i stekali su se mnogo.

1. Dostojevski[HD] se stekao sa AWP -om u bazi ja na admin say pise ALO BANUJTE DOSTOJEVSKOG STEKA SE NA SPAWNU admini nista. Oliver, anomaly, eror mnogo ste spori admini.
2. Talambasa_fasdadasa neki tamo se kasnije stekao u bazu. Pre toga je oliver napisao Spawn=ban! . Ja na admin say pisem ( dok sam jos bio ziv da ne poginem ) BANUJTE TARAMBASA STEKA SE U BAZI oni nista...olivere mnogo si spor admin brate mnogo...
Treba ti 100 godina dok se zastekas, kliknes F1 i nadjes ga i banujes ga...

Ja sam se iznervirao pose cetvrte runde njegovog stekanja i uvideo da admini ne reaguju. onda sam na saj napisao TARAMBASA MRS IZ BAZE JE BEM TI.....muter... i onda sam popio ban na nekoliko minuta a doticni tarambasa je nastavio da igra.

Zelim unban ma makar dobio ban na 2 minuta i da mi se izvini admin koji me je banovao jer je ban ban ali ovaj je bio nepravedan !
I da nagovestim da me je oliver nekoliko puta gagovao na serveru ali me posle minut odgagovao, ali dzabe kad ono najvaznije kad sam trebao da kazem teammate -u nisam mogao zbog gaga - BEZ RAZLOGA!!!

Molim vise da me admini

greyhound, sumo penzija, oliver penzija vise NE GAGUJU BEZ RAZLOGA !!!

Ovim putem bih pohvalio admina Ruma AK^47 Pavlon zato sto je strog i na vreme banuje i kikuje kada se bilo koj igrac pozali.
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by Playa Sun Aug 15, 2010 5:16 pm

"Onda sam na saj napisao TARAMBASA MRS IZ BAZE JE BEM TI.....muter"............."Dobio sam ban bez razloga"

Dakle,kao prvo,ban definitivno nisi dobio bez razloga.Možda je zaista još neko zaslužio ban,ali to je drugo pitanje i ne daje nikome pravo da psuje.

Kao drugo,trebalo je da kažeš koliko dugo je teror ostajao na spawnu.S obzirom na to kakva je mapa dd2 sasvim je normalno da neko ostane 15 sekundi da vidi da li će se neko pojaviti pa da onda krene.A mesto gde neko stoji na otvorenom i gde mogu da mu dodju sa 3 strane i da ga lagano ubiju teško da se može nazvati štekom.Ako terori imaju 2 minuta da postave c4,njihova je stvar da li će to da urade posle pola minuta ili posle 1:59.Druga je stvar ako neko stoji tu non-stop bez želje da postavi c4 koji je pao na drugom kraju mape.

Kao treće,Dostojevski nije bot,vrlo je dobar igrač i jedan je od najboljih likova na serveru.Naravno da ne opravdavam štekanje na spawnu,ali siguran sam da bi jedna opomena od strane admina bila dovoljna da to više ne radi,tako da ne vidim potrebu da se odmah traži ban.

Ipak,ono za gag se apsolutno slažem.Često vidim da je neko gagovan iako nisam primetio da je uradio bilo šta loše.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by dena Sun Aug 15, 2010 5:27 pm

Ja iskreno mrzim kad mi neko sa strane govori sta da radim kao sto ti kazes '' ALO BANUJTE DOSTOJEVSKOG STEKA SE NA SPAWNU '' izgleda kao da se deres i naredjujes sto niko ziv ne voli, nisi ti nikom cale! Mozes lepo da upozoris admina da ima neko ko ne postuje pravila, a ne nasilno da pritiskas admine da tebe poslusaju! Nikako ali nikako da shvatis da se ne vrti sve oko tebe killeru .. budi miran i mozda ti se isplati pa cak ali cak dobijes i admina nazad Wink
dena
dena
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 283
» Datum upisa : 2010-06-13
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by pr0 NN k1ll3r Sun Aug 15, 2010 9:21 pm

Playa brate sve ja to razumem i sve je to ok. Ali on je posle 30-40 sekunde ( i dostojevski i taj tarambasa ) ostali u bazi.

Dostojevski AWP -om ostao i samo nas redjao, a u sledecoj rundi se hvali kao "liii naredjao sam ih awpom malo pre" kao vaca ono znas -.-' OmFG

Tarambasa je isto ostao u bazi 30 sekunde kalasom i samo cekao da neko izadje.

Pa ok, ako je tako, stekacu se onda i ja. Nije mi problem da kupim AWP i da se stekam u bazi ali onda nemojte da se cudite ako se zalim na vas ako me budete banovali.

Meni je puko film dena. Prvo sam napisao na asay Dostojevski se steka u bazi awp-om. Nista...2. Dostojevski se steka u bazi awp-om !!!! - Nista... ALO BRE DOSTOJEVSKI SE STEKA U BAZI AWP -om - Nista.

Tarambasa u bazi se steka banuj ga. Nista. ALO BRE TARAMBASA MRS IZ BAZE ( admi say, kako bi adminima ukazao na to da sklone tarambasu iz baze ) - Nista. Puko mi film i ladno sam ga ispsovao. Mozda je ban zbog psovke, ali da on pred mene NE dobije ban, ja onda stvarno ne znam sta da radim...
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by Oliver*Penzija Sun Aug 15, 2010 11:20 pm

Killer idi gledaj u sunce! Ja te gagujem uvek, i gagovacu te, jer uvek psujes, tipa "bem vam ****", nosite se u pm itd... Ja sam te ban na 5min, jer si opsovao **** nekome! Kako bi se ti osecao da tebi neko psuje kevu, a? Spor sam da, jer igram, i kad god zastanem da nekog kickujem (max mi treba 3sec, neko se tu nadje i naravno ubije me)... Ja ne mogu za izracunam koliko puta sam umro zbog toga! A to sto mi se DERES preko admin say, za to cu te ubuduce kick!
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Aug 16, 2010 12:57 am

ma daj kiler sta hoces ti da ja rusham sa awpomjel??Stao sam ispred onih vrata skroz desno ubio sam 4 ,5 me ganjao,a ja sam bjezao jer nisam imao metaka,i u medjuvremenu sam zbog gospodina dobio slay.
Ja neznam jel takva igra da ja moram otic iz base da bi on mogao bez problema da prodje.I mislim da se zali samo zbog toga sto sam ga 2 runde zaredom ubio.i plus mi je bio jak stek stojim na pola mape ispred one rupe svaki ct koji je prosao me vidio...uostalom ti adminima ne moras govoriti kako da rade svoj posao,jer da su primjetili da se toliko stekam vec bih prije dobio slay ili kick ...
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Aug 16, 2010 1:30 am

I rekao si da sam se 4 rundu zaredom stekao.Zar to niko od admina ne bi primjetio?+ samo 2 runde sam imao awp.Mislim da nisam poznat kao steker na serveru i i dalje tvrdim da ono nije bio stek.I neznam zasto admine prozivas dobio sam slay(po mom misljenju bez razloga ali mora i to nekad).A ti koliko bi puta trebao dobiti kick ili slay zbog psovanja itd...to necu ni da govorim pa se niko ne zali na tebe. I jos samo da se zahvalim playi. PLAYA HVALA TI Very Happy sorry zbog spamma ali ovo za 4 runde da sam se stekao sam posle vidio. hvala pozz
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by Sumo*Penzija Mon Aug 16, 2010 5:38 am

Meni jos jednom ako napises nesto velikim slovima nn necu ti dat gag vec ban,a ti se smiri i igraj normalno,ti da si admin i da ti neko non stop pise i naredjuje i psuje i velikim slovima smara sta bi uradio takvom igracu?
Sumo*Penzija
Sumo*Penzija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2010-05-01
» Godina : 42
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : jos malo pa presao cs....

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by pr0 NN k1ll3r Mon Aug 16, 2010 9:14 am

Sumo*Penzija wrote:Meni jos jednom ako napises nesto velikim slovima nn necu ti dat gag vec ban,a ti se smiri i igraj normalno,ti da si admin i da ti neko non stop pise i naredjuje i psuje i velikim slovima smara sta bi uradio takvom igracu?

Zastao bi, pa makar me Olivere*Penzijo neko i ubio, zastao bi da vidim covekove muke. A ne da ga ignorisem.

Sta ti vredi da stanes i da ocistis malo botova sa servera a ?

Ja sam tad poludeo, i sebi sam govorio nemoj, ali mi je ruka sama isla i morao sam da mu opsujem nesto. Puko mi je film. Ti si BIO mrtav ali nisi reagovao. Slobodno mi sumo daj ban.

Ja sam 3x napisao normalnim slovima da ga slay,kik,ban - bilo sta, a vi NISTA. Kao da ne postojim. Pa nisam se samo ja zalio, zalio se i get stop i sale. Oni su sa mnom bili u kanterima i zajedno smo igrali. Aman ljudi ja ne mogu da trpim stekare.

Kazes da ti je nestalo metaka a? Pa si se malo vratio u bazi da ih napunis, pa ajd' kad si vec tu malo da se zastekas...sta ti fali..mmm...sta mislis o tome? Malo si stao iza onih kutija i ladno nas sacekao nas petoricu awp-om ...

Ma np admini, samo vi radite svoj posao tako...opusteno...doguracemo onda mi...
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by Oliver*Penzija Mon Aug 16, 2010 11:16 am

Doguraces ti banchugu bre!
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Aug 16, 2010 11:59 am

alo covjece nisam stao iza kutija koliko puta treba da ti kazem,stao sam ispred onih vrata i kada sam ubio 3 vidio sam ih jos kako idu prema meni i sta sam trebao uraditi?onda sam stao iza kutije i jos 1 sam ubio i nestalo mi je metaka pa sam samo krenuo prema middlu da me ne bi ubio ct.i drugi put kad udjem u cs molim te da ides u spec pa da vidis kakav sam ja steker...
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by FaTaL ErrOR VeLjKo Thu Aug 19, 2010 3:11 pm

NN mogo bi malo da oladis i da prestanes da se zalis na svakog... Slay sam dostojevskog i reko mu da to ne radi i lik je rekao da nece vise i izvinio se...A naravno da smo spori jer i mi bi hteli da igramo na serveru a ne kao ti da blejimo i samo da se zalimo na druge...I batali da naredjujes drugim adminima sta da rade, lepo kazi tom liku da to ne radi vise ako te ne poslusa, e onda uzmi i napise na admin say: taj i taj lik radi to i to molim da reagujete... A ne da mi pises tu velikim slovima i da naredjujes...
FaTaL ErrOR VeLjKo
FaTaL ErrOR VeLjKo
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 129
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 28
» Lokacija : Svilajnac
» Raspoloženje : uvek extra xD

Back to top Go down

Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao. Empty Re: Oliver penzija, error veljko ili ko me je vec banovao.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum