ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Zalba na PriforM-a !

2 posters

Go down

Zalba na PriforM-a ! Empty Zalba na PriforM-a !

Post by :./SERBIAN/.:Do_N^^ Sun Sep 19, 2010 9:17 am

E ovako nisam mislio da cu ikad da se zamerim sa njim ali decko se znate vec sta od kad je dobio admina !
Non stop pise belim slovima al ajd da mu to uzmem za okolnost ni za to se ne bi zalio na njega da nije sad doslo do incidenta.

Mapa: de_inferno
Vreme: negde oko 11 : 6
Ja: Cts

Ostao ja sam a njix terora dosta nzm kolko ih bilo i ja se ustekam iza prve kutije na velikom sajtu i cekam da ne postave c4 . Dolazi prvi priform i ledja okrenuta prema meni postavlja c4 ja ga ubijem dolazi A.T. tj swamp ja ga ubijem i na kraj me rudi valjda ubi nzm tacno!
Kad posle mi pise kicked and banned udjem ja na dr i kazem robijasici da ode na pub i da me unban ona ode prvi put i kaze mi da me banovali na 60 min drugi put kad otisla unbanovala me i ja sam nastavio da igram !

MSM BRATE STVARNO ?!?!?!?!?
:./SERBIAN/.:Do_N^^
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 488
» Datum upisa : 2010-04-22
» Godina : 27
» Lokacija : NIS BE
» Raspoloženje : VRH BRATE

http://serbian.forummotion.com

Back to top Go down

Zalba na PriforM-a ! Empty Re: Zalba na PriforM-a !

Post by Guest Sun Sep 19, 2010 10:44 am

a kad ja pricam, jedem govna a ?

evo ovo je original primer zasto nisu zasluzili admina ovi likovi, ne znaju kakvi su pravila retardirani su .. i kad cujem svak dan na serveru "CT sme da se steka, ct sme da se steka kolko oce" onda stvarno neznam kako je mogao da te banuje ovoj majmun, ako je bilo zbog steka .

pozz od anoniman
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalba na PriforM-a ! Empty Re: Zalba na PriforM-a !

Post by Guest Sun Sep 19, 2010 11:49 am

Takodje zalba na PriforM-.-.
Preteruje.
Ja cuvam c4 danas u kuci i on teror i nailazi ja ga ubijem on kaze bezi ili cu te ban, mislim lol... Ako ne znas sta treba da se radi u cs-u, koja su pravila, ko sme da se steka, a ko ne, onda ne treba da imas admina... :S
Bela slova: PRETERUJES!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalba na PriforM-a ! Empty Re: Zalba na PriforM-a !

Post by PriforM-.- Tue Sep 21, 2010 8:15 am

:./SERBIAN/.:Do_N^^ wrote:E ovako nisam mislio da cu ikad da se zamerim sa njim ali decko se znate vec sta od kad je dobio admina !
Non stop pise belim slovima al ajd da mu to uzmem za okolnost ni za to se ne bi zalio na njega da nije sad doslo do incidenta.

Mapa: de_inferno
Vreme: negde oko 11 : 6
Ja: Cts

Ostao ja sam a njix terora dosta nzm kolko ih bilo i ja se ustekam iza prve kutije na velikom sajtu i cekam da ne postave c4 . Dolazi prvi priform i ledja okrenuta prema meni postavlja c4 ja ga ubijem dolazi A.T. tj swamp ja ga ubijem i na kraj me rudi valjda ubi nzm tacno!
Kad posle mi pise kicked and banned udjem ja na dr i kazem robijasici da ode na pub i da me unban ona ode prvi put i kaze mi da me banovali na 60 min drugi put kad otisla unbanovala me i ja sam nastavio da igram !

MSM BRATE STVARNO ?!?!?!?!?


NISAM TE JA BAN NEGO BUKIZ ČOVEČE BRATE RODJAČE JESI TI LUD

JA SAM TE SAMO KICK ILI SLAY NISAM SIGURAN ALI BAN TE JE GM
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

Zalba na PriforM-a ! Empty Re: Zalba na PriforM-a !

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum