ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Samo da mi se objasni i gotovo :D

+10
Bull
skakic
VraNe^^^
NESIC
*MaLi BoCkOOO^^
Rudi
Camuga a.k.a somi -.^
unReal
baRa
mali che
14 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by Guest Sun Oct 17, 2010 9:47 pm

ReBoR_n wrote:Ne moze na osnovu misljenja i pretpostavke da se da cenzura....

Tako je ReBoR_n-e !
Dosao je i taj trenutak da se zavede ovde red.. JEDNOM ZA SVA VREMENA !

VRACAJTE STARI ATLAS !!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by ReBoR_n Sun Oct 17, 2010 9:51 pm

Bull wrote:Tako je reb,treba cesce da smirujes ovakve situacije posto ovo ide iz krajnosti u krajnost.Ko pravi ovakva sranja ubudecu treba prvo opomena pa onda lepo ban sa foruma i cao,ja msm da jedino tako moze da se rese ovakve situacije,druge nema.Ta vredjanja i prepirke znaci vise su mi preko glave!
Reb jedno pitanje,kako bi izgledalo kada bi ja psovaju tebi ili stevi roditelje? sry sto vas spominjem ovo je samo primer da vidim sta kazes i sta drugi kazu.

Kako sta? Pa BAN ....

Ako se to desi izmedju dva admina, onda zrtva treba da mi posalje PM sa SS-om prozivki i uvreda. Napadacu sledi skidanje admina i svih privilegija na forumu(mozda i ban sa foruma)

Zato sam naglasio da je jako bitno da dva admina ne ulaze u medjusobnu raspravu.
NA MSN se vredjajte, radite sta hocete, ali an serveru ima da budete najbolji drugovi/braca !
Ni jedan igrac na serveru ne sme da vidi svadju ili prepitranje medju adminima !
Ovo sam vec pisao tako da je to svima jasno.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by Bull Sun Oct 17, 2010 9:58 pm

ReBoR_n wrote:
Bull wrote:Tako je reb,treba cesce da smirujes ovakve situacije posto ovo ide iz krajnosti u krajnost.Ko pravi ovakva sranja ubudecu treba prvo opomena pa onda lepo ban sa foruma i cao,ja msm da jedino tako moze da se rese ovakve situacije,druge nema.Ta vredjanja i prepirke znaci vise su mi preko glave!
Reb jedno pitanje,kako bi izgledalo kada bi ja psovaju tebi ili stevi roditelje? sry sto vas spominjem ovo je samo primer da vidim sta kazes i sta drugi kazu.

Kako sta? Pa BAN ....

Ako se to desi izmedju dva admina, onda zrtva treba da mi posalje PM sa SS-om prozivki i uvreda. Napadacu sledi skidanje admina i svih privilegija na forumu(mozda i ban sa foruma)

Zato sam naglasio da je jako bitno da dva admina ne ulaze u medjusobnu raspravu.
NA MSN se vredjajte, radite sta hocete, ali an serveru ima da budete najbolji drugovi/braca !
Ni jedan igrac na serveru ne sme da vidi svadju ili prepitranje medju adminima !
Ovo sam vec pisao tako da je to svima jasno.

Slazem se sa ovim,a vezano za ono pitanje oko vredjanja,uopsteno sam pitao,nevezano za igru sad.
Bull
Bull
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 167
» Datum upisa : 2010-09-12
» Godina : 31
» Lokacija : Serbia,Kikinda
» Raspoloženje : kako kad xD

Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by ReBoR_n Sun Oct 17, 2010 9:59 pm

Ako te obican igrac psuje, odmah BAN, a ono gore sto sam napisao vazi za dva admina.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by Bull Sun Oct 17, 2010 10:18 pm

Ae lock temu i mirna backa ! Very Happy ae poZ Very Happy cheers
Bull
Bull
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 167
» Datum upisa : 2010-09-12
» Godina : 31
» Lokacija : Serbia,Kikinda
» Raspoloženje : kako kad xD

Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sun Oct 17, 2010 10:44 pm

*MaLi BoCkOOO^^ wrote:Brt mene islo jako ja sam bio PALI po NATO! samo da znate da ste picke jako sam dobro igrao i jako me je islo i skakic pocne da me psuje zato sto sam ga ubio proz mali otvor....
ja popizdim i izadjem sa cw-a odem do frizdera uzmem casu piva odem do BB vratim se i iznerviran pocinjem da igram i naravno tada nista ne vredi ma koliko se ja trudio..
Asares jednom govori da je ustasa drugom da je kurva itd...i jos mnoge "lepe reci"
Vrane jako sumnjiv puca pre nego sto izadjem!
i to je to
takodje razmisljam da odem na kolibu ili spin!]
Cele nedelje ucim i dodjem da se oputim malo a vi tako nmvz!


Sinovac sta si bre ti pio.Jao majko moja.Sipali ti sok od jabuke pa ti svrsavali na vrhu i ti se utprivao da je pivo.To je specijalni "prskani vocni sokic".
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by Rudi Sun Oct 17, 2010 10:45 pm

ReBoR_n wrote:Na kom serveru se igrao CW i ko je bio admin ?

Da se podsetimo...

Admin je zaduzen za red i disciplinu na serveru.
Na CW-u je zabranjen SAY, a dozvoljen TeamSay.
NIko, apsolutno niko ne sme da pise na say, ni admin.
Za pisanje na say ide opomena, sledeci put ide prekid meca ili ban.

O kakvim vi prozivkama pricate? Ko je smeo da se proziva za vreme meca?

Gde je demo?
Gde su SS-ovi?


Vrane bre ludak sve vreme smara,i ja mu kazem jos TSAY! A on meni kao :***,poludeo sam :@
Kako mozete da prozivate nekoga tokom meca?

Igra se do kraja, svi moraju da snaimaju demo u slucaju da server ne snima HLTV.
Posle meca nebitno da li je neko imao ili nije imao cit, mora na zahtev lidera suprotnig tima da dostavi svoj DEMO !!!!

STA VAM OVDE NIJE JASNO?

Ovo je poslednje sranje koje se desilo na CW serveru, samo u slucaju da se radi o ATLAS-u.

Sledeci put gasim CW server.

Sram vas bilo ...

Vrane bre ludak sve vreme smara,i ja mu kazem jos TSAY! A on meni kao :***,poludeo sam :@
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by Olynth-.^ Sun Oct 17, 2010 10:58 pm

ahahahaha rebe. Cim nema mene neko sranje. Kako bre kad smo ja i che jednu subotu opalili 10 mixova od ujutru do uvece, nijedan problem nije bio. Gasi ti Cw al BB mi ne diraj.
Olynth-.^
Olynth-.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 843
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 28
» Lokacija : Apoteka
» Raspoloženje : Smorio se upravo

Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by mali che Mon Oct 18, 2010 6:34 am

-Evo ja o5 imam 1 ss ili 2 kod kojih se ne psuju ono pa i ajde nego se psuje:
-Nacionalnost
-Majka
-Familija
Da ne nabrajam jos...Ja ne mogu napustiti atlas zato sto imam previse drugova ovde ali jbg :S
-Mozda samo budem smanjio aktivnost na serveru Smile
@SKAKIC_KI MA opusteno nemam ja nista protiv nekog drugog samo nemoj da banujes igrace na public serveru molim te...
Razlozi:Azazel ili baRa je igrao malo posle nego sto se atlas otvorio i nemoj ga banovati zato sto ti kao nisi psovao?ja sam vas samo kulirao :S
@SKAKIC,BARA RELAX

P.S-Zasto se psujete i svadjate niko mi nije konkretno odgovorio POZZZZZZZZZZZZ
mali che
mali che
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 639
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

Samo da mi se objasni i gotovo :D - Page 2 Empty Re: Samo da mi se objasni i gotovo :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum