ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

+2
ReBoR_n
VraNe^^^
6 posters

Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by VraNe^^^ Mon Oct 18, 2010 10:24 am

Evo ovako,kao prvo nesicu,:*,Onaj ss u temi ispod ove,gde je ceo dgl,malo ti je nestao moj lesh i pola dgl-a ti fali ?

Ajmo dalje,kao prvo,ja nisam nikome dao cenzuru,a to sto vi serete da je queen popio cenzuru,ja sam mu uzeo steam id jer je govorio da on nije queen mary,ja kad sam smenio na mapu de_nuke meni je skinut admin,nzm iz kog razloga ocekujem da mi reborn da objasnjenje...

Ajmo dalje,tokom prvog mecha,zupko je gledao njega i reko je da ima wh,ja nisam prozivao nesica,nego queena,jer je on prvi poceo da proziva za isti...

Samim tim,on je izasao sa servera,a che je trazio restart tako da nesicu,nemoj da lupas gluposti,bili ste mix dok che nije ushao,a kad je ushao,ajde i moglo je da se igra,dali smo restart,poveli 3-0 trazili ste opet isti,i tada smo vas dobili 16-1 ili 16-2,naravno u drugom cw-u isti igrac je imao skor sta ja znam u minusu za 5-6 valjda,imate SS u svastari uhvatio sam ss za dokaz da nemam wh...

Znaci kako to da od jednom ti od takog pro-a nakon prozivanja za wh imas negativan skor,i to tako ocajno ? To i nije bas moguce zar ne ? Prica mi jeste ubedljiva tako da niko ne moze da je obori,jer sve sto pricam je istina,nema lazi nema prevare,a niko te nije cenzurisao prevarantu jedan,jer ja sam popizdeo kad sam video da mi nema admina,a che je otisao posle a uso je bullseye,i zupko je smenio na inferno,a tada vas nije bilo !!!

Toliko od mene,i jos jednom,nesicu,gde ti je ceo dgl ? I moj lesh sto si mi ubio ?
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by ReBoR_n Mon Oct 18, 2010 11:00 am

Ok, znaci niko nikome nije dao cenzuru... Resen prvi problem.

Drugi problem koji je Vranac predstavio je skidanje admina. Nije ti niko skinuo admin, ne znam sta je problem, pokusaj ponovo da probas.

Treci problem je problem dgl-a i nestajanja, mada nisam bas to najbolje razumeo... To jako cesto zna da bude bag na hltv-u i snimanju demo-a...
Kao sto je problem sa awp-om kada se vidi nisan, tj kursor nisana kada se puca iako on u igri ne postoji. Isti prblem se javlja tako sto se na snimljenom demou vidi prebacivanje puske mnogo brze nego sto zaista jeste..

Treci problem ne znam sta je, da li je bag ili nesto drugo ...

Cetvrto... Pitanje skora...
Dekoncentracija, cesti restarti, svadje itd ... sve to moze biti uzrok loseg skora...

Ja kada igram cw, skoro uvek mi je skor ultra negativan 2:15, 5:10, 1:9 ... to je zato sto cw igram na toj poziciji, gde pokusavam da zaustavim rush i da javim mojima situaciju... Tako da je skor u jednom mecu ili jednom poluvremenu diskutabilan i zavisi od mnogo faktora, a mislim da najmanje zavisi od toga da li neko korsiti cit ili ne ...

Pozdrav
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by zupkeVOLIMACKICU. Mon Oct 18, 2010 11:05 am

Ja sam sudio samo cu reci mary sram da te bude imao si wh toliko od mene ...Znaci samo sam 5partija sudijo i siguran sam da je koristio e sada da li je mary bio to je pitanje to ce reci vrane kada pogleda dal je isti steam id ! Igrao sam 10203023 cw / mix i znam sta je walhack mene nemozes da zajebes...Walhackeri se lako provale jednostavno imalo je par situacija kao i jedna de je mary tacno znao de je skakic sa awp,a kako zna kada je mary obicna botara lepo da mu pendula wh...Druga stvar to da je neko dao maryju cenzuru nemoj da pricate glooposti niko mu nije dao !
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Mon Oct 18, 2010 11:17 am

Vranetu je skinut admina sa svih servera jer nije dostavio ss-ove koje je trebao.
Sledeca stvar: ne mozes ti sebe da slikas i da to podmeces nama kao dokaz da nemas wh.
Ne kazem da imas ali ne kazem ni da nemas.
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by zupkeVOLIMACKICU. Mon Oct 18, 2010 11:19 am

Stevo sta pricas ?
Code:
http://atlas.forummotion.com/svastara-f1/evo-ss-od-vraneta-t6220.htm
Pogledaj bolje videces da je decko stavio ss-ove...Druga stvar stavio je i sto ga je slikao Veanex i sto su mu trazili sa cw-a.
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Mon Oct 18, 2010 11:34 am

pa odgovorio sam mu na poruku gde kaze kako je sebe slikao, a sad sam tek video ss-ove da je stavio...
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by skakic Mon Oct 18, 2010 1:35 pm

Ja garantujem da vrane nema nista zato sto sam ga i ja slikao i poslao mi je sliku na pm ito par puta sam ga slikao.. a i svi admini znaju da vrane nikad nije stiskao insert ili bilo koje dugme sa kojim se pali cit..
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by VraNe^^^ Mon Oct 18, 2010 2:57 pm

Reborn,nema ni mog lesha,a sam je uvatio ss nije hltv bag Smile


Stevo,ja sam se razocarao,promenio sam sa dd2 na nuke i od jednom mi je nestao admin,stvarno sam se rastuzio kad sam video ovo nadam se da ce mi admin biti vracen !


Jos jednu stvar cu da iznesem !!! Stevo pa zar ti ? Sto si reko veanexu ovako,ulazi veanex i kaze : Ne skidaj unban ko skine unban ode admin rekao je steva! Nisam se ni obazirao na to,i od jednom samo ban...Posle je usao reborn na bb,i tu sam ja kao dobar admin Pr0_Player pomagao igracima da nauce da igraju !

Ja stvarno ne znam cemu ovo stevo,ali i sam znas da sam ugasio wh i slikao ss valjda bi pisalo ono F10 ili sta vec,neki Insekt ili tako,uglavnom stiskam Insekt kad palim wh Very Happy ali ok...

Sve jedno ocekujem tvoj odgovor jer ja sam prvi ss stavio od veanexa,editovao nisam,iako su mi neki nudili pomoc zahvalan sam im :* Smile :* ne treba drugovi moji,a kad sam postavio SS-ove govorili mi par njih,bravo kako si uspeo Very Happy

Ocekujem da ce mi biti vraceni admini,ali sa izuzetkom,da na cw-u o5 dobijem one AMX DELUXE MATCH komande to reb zna valjda i steva...

Pozdrav.

VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by NESIC Mon Oct 18, 2010 6:01 pm

E sad slusaj ti mene dobro...
Kao prvo ja sam ovaj ss usliko samo na f5 nisam obraco paznju na to kakav ce ss ispasti..verovatno je do baga.....idemo dalje...kao drugo za queena ne znam dal si ti dao ali mi je reko da mu je neko iz dreamlanda dao cenzuru!...idemo dalje....zupko je usao da gleda,ali ste vi i pre toga prozivali queena za wh(tacnije skakic kad ga je ubio kroz ja msm zid....idemo dalje....mi uopste nismo bili mix....mi smo bili efc Smile....CHE VAS JE PITAO OCETE RESTART A TI SI ODMA REKAO OCEMO I ONDA JE DAO RR!!NIKAKAV RR ON NIJE TRAZIO!!!!!.....idemo dalje....to sto je decko imo pozitivan skor i sto vas je cepao a posle kad je usao lose igrao ni najmanje nemora da znaci da je imao wh....i zadnje..tek sam sad video sto si napisao za ovaj les...tvoj les sam ja prosao kad sam te rokno!sta oces da stojim pored tvog lesa i da slikam? znaci lolcina xD....tolko od mene... pozz
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by VraNe^^^ Mon Oct 18, 2010 9:18 pm

Ajde izgubi se,nista od ovoga nema ti smisla -.-
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by Guest Mon Oct 18, 2010 10:49 pm

Ajde dosta svadje momci, queen nema WH, znam mu svaku ikonicu u komp-u, svaku tacku, i + nije dobio cenzuru Smile ... Relax momci... Vrane : Nego sta, nego sta bajo nego sam igrao iz igraonice... Very Happy hahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Tue Oct 19, 2010 8:56 am

VraNe^^^ wrote:Reborn,nema ni mog lesha,a sam je uvatio ss nije hltv bag Smile


Stevo,ja sam se razocarao,promenio sam sa dd2 na nuke i od jednom mi je nestao admin,stvarno sam se rastuzio kad sam video ovo nadam se da ce mi admin biti vracen !


Jos jednu stvar cu da iznesem !!! Stevo pa zar ti ? Sto si reko veanexu ovako,ulazi veanex i kaze : Ne skidaj unban ko skine unban ode admin rekao je steva! Nisam se ni obazirao na to,i od jednom samo ban...Posle je usao reborn na bb,i tu sam ja kao dobar admin Pr0_Player pomagao igracima da nauce da igraju !

Ja stvarno ne znam cemu ovo stevo,ali i sam znas da sam ugasio wh i slikao ss valjda bi pisalo ono F10 ili sta vec,neki Insekt ili tako,uglavnom stiskam Insekt kad palim wh Very Happy ali ok...

Sve jedno ocekujem tvoj odgovor jer ja sam prvi ss stavio od veanexa,editovao nisam,iako su mi neki nudili pomoc zahvalan sam im :* Smile :* ne treba drugovi moji,a kad sam postavio SS-ove govorili mi par njih,bravo kako si uspeo Very Happy

Ocekujem da ce mi biti vraceni admini,ali sa izuzetkom,da na cw-u o5 dobijem one AMX DELUXE MATCH komande to reb zna valjda i steva...

Pozdrav.


pa naravno da sam mu rekao, ali tada nisam imao informaciju da si postavio ss-ove...
kao sto je rebor_n rekao, ista pravila vaze za sve.
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by VraNe^^^ Tue Oct 19, 2010 1:32 pm

ma dobro brate ali ako moze da mi se vrate admini sto pre posto o5 neidem cele nedelje u skolu imam kontrolni iz hemije,pa latinski,pa mata,ajde cao Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje! Empty Re: U vezi cw-a !!! Ocu objasnjenje!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum