ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Pro NN Killer

+4
baRa
Ruda
*MaLi BoCkOOO^^
ReBoR_n
8 posters

Go down

Pro NN Killer Empty Pro NN Killer

Post by ReBoR_n Sun Oct 24, 2010 7:24 pm

Sinoc sam bio kod Krstash-a.

GLedam ga kako igra i vidim belim slovima > Gde gledas Bo2 jedan glupi

Onda je pisalo opet belim slovima nakon 10 min> VIDIMO SE POSLE ili tako nesto, opet belim slovima


Slusaj me sada ovako NN killer:

Ne znam kada ti je stevanushko dao admin
Ne znam sta si mu rekao ili sta je on tebi rekao necu da ulazim u to.

Ovo ti je bukvalno, pazi BUKVALNO poslednja opomena. Napravis li jos jednom nesto protiv pravila, ode admin, zauvek. ZAUVEK.

Ne smes da napises nista, ali nista sto se odnosi na "ruznu rec" uvredu ili prozivku.

Bude li mi stigao samo jedan PM sa zalbom na tebe ili SS-om kako psujes, cao ....

Da li sam bio jasan ?
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Sun Oct 24, 2010 7:42 pm

hMMM
inace lik se jako lose ponasa!
Dodje na server menja mape bez votea.
Dodje na pub kada je server full i u sred mape da vote i tk te stvari!
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Sun Oct 24, 2010 7:43 pm

da a nesic moze da opsuje makedonce i da dobije admin, sorry za spam ali vise ne znam koji ti je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Sun Oct 24, 2010 8:46 pm

NN k1ll3r je mozda malo prostiji lik ali je dobar admin!
Queen ti se ne javljaj posto je tvoj POST najobicniji spam!
Tebe nema na publicu 3 dana a on prekjuce dobio admina, tek si danas oko 9 usao na server, tako da nemoj da sudis o necemu sto ne znas -.-'
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Ruda Sun Oct 24, 2010 9:34 pm

Killeru je i prošli put udarila "slava" u glavu.. A izgleda da se to opet dešava ....
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Sun Oct 24, 2010 10:14 pm

greyhound [ mkd 8 ] wrote:da a nesic moze da opsuje makedonce i da dobije admin, sorry za spam ali vise ne znam koji ti je

Odlicno je uradio sto je opsovao, odlicno! Jer ti provociras puno. I ja bi te, nego bi mene odma ban ... pises Kosovo je drzava.. ne zelim da zvuci pateticno i da sam ja neki naj lik ovde, ali kada bi te npr vidio 2m od me razvalio bi ti ta smrdljiva i brbljiva usta. Prvo, necu da garantujem 100%, ali da si najmanje 50% u krvi siptar - mogu da potpisem !!! Drugo, to je glavni razlog zasto volis da peckas ljude !
Zato ja mrzim ovaj vas j***** cyber svet, svi ste likovi i mudonje, a ustvari grbavi, mrsavi i smrdite. Neka to, ali bar pokusajte da se normalno igra i da ne pisete ovakve gluposti na forumu, sigurno nekoga mnogo zanima ..
Zato bi trebalo da se uvedu najstroze kazne, cim opsujes ili pocnes da provociras odma ban na nadelju dana, jos jedna greska - ban zauvek!
Lako je da isprovociras lika i cekas njegov drzak odgovor da uslikas. Ti si podmukao! Ako treba ja cu te opsovati sledeci put pa slikaj!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by baRa Sun Oct 24, 2010 10:27 pm

Rocky Balboa wrote:
greyhound [ mkd 8 ] wrote:da a nesic moze da opsuje makedonce i da dobije admin, sorry za spam ali vise ne znam koji ti je

Odlicno je uradio sto je opsovao, odlicno! Jer ti provociras puno. I ja bi te, nego bi mene odma ban ... pises Kosovo je drzava.. ne zelim da zvuci pateticno i da sam ja neki naj lik ovde, ali kada bi te npr vidio 2m od me razvalio bi ti ta smrdljiva i brbljiva usta. Prvo, necu da garantujem 100%, ali da si najmanje 50% u krvi siptar - mogu da potpisem !!! Drugo, to je glavni razlog zasto volis da peckas ljude !
Zato ja mrzim ovaj vas j***** cyber svet, svi ste likovi i mudonje, a ustvari grbavi, mrsavi i smrdite. Neka to, ali bar pokusajte da se normalno igra i da ne pisete ovakve gluposti na forumu, sigurno nekoga mnogo zanima ..
Zato bi trebalo da se uvedu najstroze kazne, cim opsujes ili pocnes da provociras odma ban na nadelju dana, jos jedna greska - ban zauvek!
Lako je da isprovociras lika i cekas njegov drzak odgovor da uslikas. Ti si podmukao! Ako treba ja cu te opsovati sledeci put pa slikaj!

ja bi tebi za ovaj post sad dao ban....sta ti znas ko ja sta i dali je on pola siptar? i nije bio u pravu sto mu opsovo drzavu....koliko god on njega provocirao...a sto je stavio kosovo je drzava toe nesto drugo....zapravo i je....:/
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Sun Oct 24, 2010 10:43 pm

pa kad bi mi neko rekao da JE ja bi ga biJo do sjutra Smile

drugo, nemam ni ja nista protiv nekih siptara (imam dosta drugara)

trece, ovo je srpski forum i imam pravo da se borim za svoju teritoriju i + on je gori od siptara kad se hvali na njihova ledja

cetvrto, dalmacija je mletacka republika Wink

peto, "kosovo je drzava", to je bilo prvo a ujedno i sibica da se zapali vatra

sesto, mogu ti dokazati da kosovo nije drzava na puno nacina

sedmo, zivot za srpsko kosovo!

osmo, oni su nama rusili crkve i manastire, sto nije covecanski a to je inexcusable

deveto, osetio bi mozda i ti slicno da si doziveo

deseto, kosovo je srbija!

ae paljba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by GM;n1 Sun Oct 24, 2010 10:47 pm

reborn imao sam ja zalbu na k1ll3ra za to sto je reko quuen(bucko) ali nz nemogu da ti pratim pm t.e. praca se sve i nestize kod tebe OMG nz zasto a imao sam i ja zalbu na NN k1ll3r menja mape bez da davote to sto je reko quen...
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Sun Oct 24, 2010 11:02 pm

rocky molim te vidi sta si napisao sve, samo zato sto mi je bio nick "kosovo je drzava" ( i to je istina )

a ti psujes ti si jedini ko je psovao a ja nisam nikog opsovao nego samo sam imao ovakav nick . kako si napalio Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Sun Oct 24, 2010 11:08 pm

aa ti odgovaras samo na ono sto se mene tice, vazno da si se ti nisi napalio na ono sto jesi Very Happy lepo je sto to prihvatas

i sklanjaj ovo jaje na oko od zastave, zalsepe mi oci

ae i ti paljba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Oct 24, 2010 11:14 pm

Ae sklanjaj tu makedoniju bree !!! Molim Reba i stevu da reaguju ovde pogledajte sta je napisao vas igrac iz tim
Code:
http://atlas.forummotion.com/vazna-obavestenja-f11/obavestenje-u-vezi-sa-forumom-t5158.htm
a ovde igrac grey koristi nacionalizam za to pise ban 10-15 dana !!!
I namerno provocira Rockyja !!!
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Sun Oct 24, 2010 11:31 pm

da, a venexa i nesica ne treba jer su srbi, pa jasno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Sun Oct 24, 2010 11:35 pm

Rocky Balboa wrote:pa kad bi mi neko rekao da JE ja bi ga biJo do sjutra Smile

drugo, nemam ni ja nista protiv nekih siptara (imam dosta drugara)

trece, ovo je srpski forum i imam pravo da se borim za svoju teritoriju i + on je gori od siptara kad se hvali na njihova ledja

cetvrto, dalmacija je mletacka republika Wink

peto, "kosovo je drzava", to je bilo prvo a ujedno i sibica da se zapali vatra

sesto, mogu ti dokazati da kosovo nije drzava na puno nacina

sedmo, zivot za srpsko kosovo!

osmo, oni su nama rusili crkve i manastire, sto nije covecanski a to je inexcusable

deveto, osetio bi mozda i ti slicno da si doziveo

deseto, kosovo je srbija!

ae paljba

Bravo Kralju, sve sto kazes si u pravu + me nasmejes da padnem sa stolice, ae paljba hahahahahahahahahahahahahahah imas + od mene hahahahahaha... ZUpke i sa tobom se slazem ,) ... Pozz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by VeaneX Mon Oct 25, 2010 7:19 am

@grey

OSTAVI ME VISE NA MIRU BRE ! ! ! ! ! ! ! !

JA NECU DA SE SVADJAM SA TOBOM VISE JER SAM DEO REC REBORNU
ZNACI NE SPOMINJI ME VISE BRE ! ! ! ! !

STA MISLIS DA TREBA DA IMAS POVLASTICE ZATO STI SI MAKEDONAC MA MRSH BRE NEMOJ DA SI REKO VISE VEANEX ! Mad Mad Mad Mad
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by pr0 NN k1ll3r Mon Oct 25, 2010 8:19 am

Prvo meni je AMADEUS - HEAD HEADOVA dao admina ne stevanuško, ne ti!

Drugo, kad ste vi mene videli da menjam mape bez votea? Izuzetak je kada uđem na server zateknem da de_train igraju 3 vs.4 a jedini sam admin. Šta da radim? Trebam vote da dam da bi promenio na dd2x2? Ok ako mislite da je tako sledeći put kad se igra de_train 3 vs. 3, a piše 20 round remating ja ću sačekati da prođe 20 runde i tek u onu zadnju ću da dam vote. Od sada tako radim, a bude li mi se 1 igrač žalio na admin_say kako hoće kraću mapu ima reborne da ti ga na vrata dovedem pa nek se žali tebi ne meni.

Druga stvar, bot je. Rekao si da botovima ide ban ali meni je bilo žao lika jer je imao dobar score. Ali realno je bio bot. Ja krenem na dugo on zamnom. Tu zastanemo iza kutije i ja stisnem "Go go go!" i mi krenemo, on zastane. Što je još gore on gleda na levu stranu u desni ugao tamo negde a lik ladno izleteo počeo da puca u nas i mene naravno ubije jer nisam imao pušku ali ovog boli uvo...i dok je taj lik repetirao iza leđa mu prišao moj team igrač i ubio ga. I kako da ne popizdi čovek?


Treće, šta su sve radili ostali admini belim slovima? Znači nisam pička da ih izdajem, ali dovešćeš me u situaciju da ti uploadujem sve SS -ove da vidiš šta tvoji ljubimčići pišu belim slovima. Pa dok ja nisam imao admina ono je bilo psovanje, vređanje, prepiranje ... Ovaj ( neću da kažem ko, prepoznaće se u ovome ) kaže onome "DEBILU 1", ovaj mu uzvrati "ŠTA JE Bo2" i tako se međusobno psuju "**** ti ****" "pičko 1" itd...


A sad kiler kriv. Ok ako je kiler kriv. Pa nećemo mi više tako!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Mon Oct 25, 2010 8:34 am

@ Pro nn - [You must be registered and logged in to see this link.]

@ Grey - Pa da, njih ne treba jer su srbi, a ti si azilant jbg ... Cleo pre od tebe dobio drzavljanstvo, sta cu ti kad si zatupljen

Pitanje za sve "azilante" na atlas serverima: Da li mislite da bi jednog Srbina ovoliko dugo mogli da trpe Makedonci ili Hrvati na njihovim serverima? - Odgovor: NIKAD!

Vasa je greske sto ne zelite da prihvatite nasu ljubaznost, sto su vise ljubazniji prema vama vi to zloupotrebljavate. A da li si cetnik, ustasa, balija, tatar ili marsupilam .. za to mi se j**e mnogo, to je pravac koji se naziva debilizam. I jednog debila koji ti je rekao ustaso ili cetniku mozes iskulirati i pustiti ga da sazri...

Zasto si ti napisao kosovo je drzava? Kojim pravom imas to da potvrdjujes? Znas da je Makedonija Grcka? Ajd' onda ti skokni do Tetova i kupi mi nesto u prodavnici! Jel bi trebalo ja tebe da vredjam zato sto tamo ima siptara i ne smes?
Pa ako treba onda ces sigurno izgubiti diskusiju..
Ajde maglaa!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Guest Mon Oct 25, 2010 8:58 am

dogadja se, i nije nisto lose kad napravis greska, nn killer
jos si mlad, Very Happy, i ..

.. ako je ovo za skidanje admina, onda nez reborn sta si radio kad si gledao ostale admine, uf uf uf preporucujem ti malo da gledas i svi ostali ovde za da vidis kako skoro svaki admin ( malo vise ) psuje, ( ma i nekada mora ) .

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Ruda Mon Oct 25, 2010 9:01 am

Ovo je zrelo za lock!

Makedonce bi molio da sklone makedonske zastave iz avatara, sigova itd jer niko drugi ne forsira svoju državu! Ovo je server sa balkana i nije bitno ko je koje nacionalnosti, a znamo kako izgleda zastava zemalja i ne mora da se stavi u sig!
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

Pro NN Killer Empty Re: Pro NN Killer

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum