ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

GREY!!!

5 posters

Go down

GREY!!! Empty GREY!!!

Post by <<GHOST>>|MARE Fri Nov 12, 2010 2:25 pm

Evo ovako,igra sam na BB serveru,kad sam bio tt,grey je bio ct,i pucao me je dok sam bio na podu,odnosno nisam bio ni u cijoj bazi!Ja sam ga slay-ovo ,kao sto i treba,i on me banovao!Takodje psuje na serveru.Imam ss-ove gde i stiska end i delete!Ocekujem skidanje admina za ovo ne postovanje pravila(psovanje,stiskanje end i delet dugmica,i banovanja admina drugog i to bez razloga)
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
<<GHOST>>|MARE
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 640
» Datum upisa : 2010-02-13

Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by zupkeVOLIMACKICU. Fri Nov 12, 2010 2:38 pm

Razumem te mare sve. . . ALi sto greyu da skinete admina ?

Pa gledaj sada i mene je banovao skakic bio pa mu nije skinut dobro to samo dajem primer sada smo u dobrim odnosima.

Navedi mi sada razlog zasto bi se grey skinuo admin ? Kolko drugih admina stiska po sto puta taj delete i end,a vi samo napali greya :@
Kolko drugih admina banuju svoje kolege admina?
Kolko drugih admina psuje ?

A vi samo kada opsuje grey stavljate ss,pa stavite malo i od drugih kolko puta sam video kako krse pravila pa neki put slikam neki put mi je i zao. . .
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by <<GHOST>>|MARE Fri Nov 12, 2010 2:43 pm

Nisam hteo da posavljam ss-ove,dok me nije iznervirao!Banovanje admina je strogo zabranjeno,a pogotovo me iznerviralo to ,sto sam banovan,a bio sam u pravu.Kada ct puca tt-a koji nije u njegovoj bazi ,odma ide slay...Nije uredu!



Pozdrav
avatar
<<GHOST>>|MARE
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 640
» Datum upisa : 2010-02-13

Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by SpooN Fri Nov 12, 2010 3:33 pm

evo jbg jos uvek sam banovan na forumu tako da moram ovako da odgovorim.

hm znaci mare si stao minimum 1 minut dolu, znaci si stekao, si kampovao, sta vec, posle 3 min si reko da smo 3 u bazi a mi smo imali 2 baze, znaci 2 u 1 baz, a ja u moju.
i jeste pucnao sam 1 ( 1 metak ), jer nema stekanja a ti si stao i si stao pa hteo sam da te probudim malo . posle ti si me slay i ja te pitam i cekam odgovor 3 min opet, reko si posle 3 min da nema pucanja dok nije teror u tvoju bazu ..

pa haha 1 metak jer nema stekanja, a ti si spavao brate dolu bez da se pomeris, i onda sam te banovao na 10 min jer toliko znas pravila .. ( i mogu da te ban, samo ne permanent )


i jos nesto, jako smarate? usao sam na serveru i odma grey ovako ono onako ?!

a za ss-ove samo "epic fail" jer pf imam laptop i dugmice su nemacki i hteo sam da znam sta je sta i de je sta lol, pa VALJDA cit ! na bb
a za tu kutiju jeste nerviram se kad mi neko ostavi kutiju da mi sjebe celu bazu a ja da ne mogu da je pomerim :@ ( nova skripta )
OVO JE GREY MENI REKO NA MSN DA POSTAVIM OVDE POSTO JE ON BAN SA 4UMA
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by ToRmEnToR Fri Nov 12, 2010 3:37 pm

*SpooN* wrote:evo jbg jos uvek sam banovan na forumu tako da moram ovako da odgovorim.

hm znaci mare si stao minimum 1 minut dolu, znaci si stekao, si kampovao, sta vec, posle 3 min si reko da smo 3 u bazi a mi smo imali 2 baze, znaci 2 u 1 baz, a ja u moju.
i jeste pucnao sam 1 ( 1 metak ), jer nema stekanja a ti si stao i si stao pa hteo sam da te probudim malo . posle ti si me slay i ja te pitam i cekam odgovor 3 min opet, reko si posle 3 min da nema pucanja dok nije teror u tvoju bazu ..

pa haha 1 metak jer nema stekanja, a ti si spavao brate dolu bez da se pomeris, i onda sam te banovao na 10 min jer toliko znas pravila .. ( i mogu da te ban, samo ne permanent )


i jos nesto, jako smarate? usao sam na serveru i odma grey ovako ono onako ?!

a za ss-ove samo "epic fail" jer pf imam laptop i dugmice su nemacki i hteo sam da znam sta je sta i de je sta lol, pa VALJDA cit ! na bb
a za tu kutiju jeste nerviram se kad mi neko ostavi kutiju da mi sjebe celu bazu a ja da ne mogu da je pomerim :@ ( nova skripta )
OVO JE GREY MENI REKO NA MSN DA POSTAVIM OVDE POSTO JE ON BAN SA 4UMA

Ako si ti grey sacu ti kazem ti si ga pucao na zEmlji A on te je slay BREee

Onda si ga ti pitao 2x zasto on ti rece pucao si me na zemlji onda si mu dao PERM BRE

onda sam se i ja poceo da svadjam sa tobom i S.T.A.L.K.E.R zzna video je swe
i kasnije si ga uNban
ToRmEnToR
ToRmEnToR
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 144
» Datum upisa : 2010-07-29
» Raspoloženje : mrtav ladan

Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by SpooN Fri Nov 12, 2010 3:48 pm

JA NISAM GREY NEGO MI ON SALJE NA MSN STA ON ODGOVARA NA TO VASE STO PISETE PORSTO JE BAN SA FORUMAevo kaze vam i ovo:
evo jos nest i vise da ne spamujem na ovom topicu, znaci laz tormentor imas gore tacno sta se desilo, procitaj. i haha valjda je stalker video mi smo bili admini i tebe uopste da ne te bole mi sta radimo, a ja ne ni znam ko si ti. steam id i ip mareta sam zacuvao da bi sam mogao da ga unbanujem kasnije . ahhaha zalite se za 10 ban
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by <<GHOST>>|MARE Fri Nov 12, 2010 3:59 pm

Ovo za psovanje nije bitno,jer se i drugi iznerviraju kad im neko pomera kutiju i sl.,kao i ovo za stiskanje dugmica takodje...Ali sto se tice bana,ja nisam kampovao,nego sam stao da vidim da li su to dve baze ili jedna ,jer su bila jedna uz drugu,ti si me pogodio 2,3x i ja sam te slay-ovo.Onda si me pitao zasto sam te slay-ovo ja sam ti rekao ,i ti si me banovao.Nisam vise banovan,i necu da se raspravljam i svadjam vise.OBRISITE TEMU!
avatar
<<GHOST>>|MARE
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 640
» Datum upisa : 2010-02-13

Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by Guest Fri Nov 12, 2010 7:53 pm

Nego sta nego da se skine! Kad je bio admin na aim-u, udjem ja, lupim ga jednom-dva puta, on promeni nick u "kosovo?" pa bedo ciganska idi vise odavde bre, nazi prokleti! Nakazo prokleta! A vi otvorite oci, zupke, necu da dodjem i bacim ti fles i opalim tri samara, ni tebi spoon da izjurim iz steka i postavim ti klecku - zato mi ne odgovarajte kako smaram i sto se mesam! Samo hocu da vam kazem da ste previse opsednuti cs-om i bar svratite u realizan na tren i shvati da ti grey vredja zemlju, nakaza grbava!! Grey sto je uradione moze se oprostiti! Pre sam pricao s njim i svracao na one njego "pro" servere, ali od onog dana za mene si ti djubre!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by VraNe^^^ Sat Nov 13, 2010 12:07 pm

Ae ne gubite se sve cu da vas banujem vi sto ste protiv greya nije nista lose uradio zezao se za delete tako da tisina
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by Guest Sat Nov 13, 2010 12:14 pm

Uplasio si me vrane; slobodno ban! Niko ne prica za delete, ja sam pre 3 veceri pritisnuo Insert, skakic kaze sta je to.. sreca odma sam video i odma napravio ss. Poslao sam mu i sve ok! Ali grey da pritisne 60x za redom to je provociranje, znamo da nije citer.
Druga stvar, on je vredjao srbiju! Sta ce mi takav igrac kad znam st amisli o nama? Cibe bre zivotinjo! Danas je isto menjao nick nesto u Live Serbia, ne secam se.. Za neke igrace Grey je zavrsio ovde i uvek cu ga vredjati i na forumu i na serveru! Nije zasluzio respect. A vi radite svoj posao kick/ban, ja se necu ljutiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by Guest Sat Nov 13, 2010 1:26 pm

Ae skidajte mu admin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREY!!! Empty Re: GREY!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum