ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

desko!

3 posters

Go down

desko! Empty desko!

Post by GM;n1 Fri Nov 19, 2010 2:02 pm

e uso sam sa GM;n1 nick i sad imalo je tamo nekog cZ | kali i sad admini na server bili Dostojesvki i DeskO , a mystikal pre taj dan je reko ovome kali da stavi ss na forum a kolko sam ja video nema ni ss ni nista na forum od kali-a ja kazem na admin chat ili ga proverite admini ili ga ban.. ovaj DeskO mi kaze cuti... opet to kazem vise od 3-4 puta sam to reko on mi kaze cuti nesmaraj na admin chat...(smaranje na admin chat? ja kazujem za citera on kazuje nesmaraj na admin chat) i svaki put kad kazem proverite ga ili ban on kaze cuti , nesmaraj ovo ono skurcio mi vise u opsovo sam ga... a da je bio u spec i da ga proveravao nebi reko vise od 4 puta na admin chat proverite ga ili ban.... on je igro i kaze mi cuti nesmaraj na admin chat ...
ae pozz
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

desko! Empty Re: desko!

Post by pr0 NN k1ll3r Fri Nov 19, 2010 2:05 pm

Koliko puta dok si ti bio admin ja sam rekao proverite ovog ( nisam se obracao tebi ) ti kazes Čuti ne smaraj. E pa sad ti Čuti Wink
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

desko! Empty Re: desko!

Post by DeskO Fri Nov 19, 2010 2:44 pm

Ne lazi nisam reko ne smaraj...Rekao sam sto da ga ban sta ako je poslao nekom u PM nema potrebe ban
DeskO
DeskO
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 74
» Datum upisa : 2010-06-28
» Godina : 28
» Lokacija : Nis-Komren

Back to top Go down

desko! Empty Re: desko!

Post by GM;n1 Fri Nov 19, 2010 3:20 pm

oooo k1ll3r e aj daj dokaz za to...,DeskO reko si mi vise puta cuti i zato sam te opsovo, a sry za psovka ...ali zato sto si mi reko cuti a kazujem za citera sam ti opsovo..a ne za dr pricinu..KILLER sta ti kenjas dokaz prvo da vidim pa onda... idi tamo popio si sada ban sta se mesas
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

desko! Empty Re: desko!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum