ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Pozdrav svima :)

Go down

Pozdrav svima :) Empty Pozdrav svima :)

Post by Guest Sun Nov 21, 2010 10:31 pm

Pozz svima, ja sam Nikola Petkovic, demolitionov brat od tetke (ne znam kako mu tacno ide nick). Ziveo sam u Danskoj 5 godina i onda su moji odlucili da se vratimo u Srbiju i da ovde studiram.. Imam 20 godina bicu kod njega od 6-12 meseci dok ne nadjem neki dobar smestaj Very Happy Inace igram cs 4 godine sa malim prekidima... Imao sam dosta admina na jakim danskim serverima.
I tako.. A da da napomenem jos nesto... Ovako : Posto demolition ne igra vise cs meni je rekao da mogu da koristim njegov account na ovom forumu, da ne bi pravio novi acc.
I najlepse bih zamolio igrace da mi ne diraju porodicu, dok me istovremeno prozivaju za cheat.
I da ne dodje do nekih nesporazuma moj nick je "reLiTz", pa cesto na serveru me zovu smarti. Ne znam zasto, ja kazem nisam ja smarti oni kazu pa sto krades nick? :S Igram na ovom nicku otkad znam za cs i nikad mi nije palo na pamet da kradem nick.
I ako moze usluga administratora foruma da promene ime sa ovog >>>DEMOLITHION<<< na reLiTz iz prostog razloga sto demolition ne posecuje ni servere ni forum. Demolitionn vas je takodje zamolio da mu skinete admin sa svih servera... Pozdrav nadam se da cemo se lepo slagati. Pozz Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pozdrav svima :) Empty Re: Pozdrav svima :)

Post by Guest Sun Nov 21, 2010 10:33 pm

Pozdrav druze,)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pozdrav svima :) Empty Re: Pozdrav svima :)

Post by VraNe^^^ Sun Nov 21, 2010 11:31 pm

Reward-.- wrote:Pozdrav druze,)
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Pozdrav svima :) Empty Re: Pozdrav svima :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum