ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

+12
ZeD
VraNe^^^
MIXA
Ruda
Rudi
VeaneX
Playa
Run DMC
:./SERBIAN/.:Do_N^^
$aLLy
[Ruma]^AK47_pavlon^
Komsija s'8. sprat
16 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Komsija s'8. sprat Fri Nov 26, 2010 8:11 pm

Otisli su na 13:1 , vredjali i prozivali za cheat , low , jedino je Pacco bio ok . Pacco respect !
Evo ssa :
[You must be registered and logged in to see this image.]
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by [Ruma]^AK47_pavlon^ Fri Nov 26, 2010 8:16 pm

Komsane sto lazes, vas igrac pod nikom RID nakon mog pitanja jel moze HLTV sta je odgovorio aj mi reci ? Rekao je da nejedem govna da cuti itd itd jel tako ?
[Ruma]^AK47_pavlon^
[Ruma]^AK47_pavlon^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1098
» Datum upisa : 2010-01-07
» Godina : 29
» Lokacija : tu negde :D
» Raspoloženje : Odlicno :D

http://www.atlascommunity.net

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Guest Fri Nov 26, 2010 8:29 pm

Znači, ako vas sad jos + napušim popiću ban sa foruma, a to mi ne treba. Nemam šta da kažem, gg . Samo sledeći put primajte tako igrače u klan za one koji znate da nemaju wh. Pozdrav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by $aLLy Fri Nov 26, 2010 8:54 pm

Imaju WH ja i r3 smo bili na B sami i ja se ustekao iza kutije i pored mene r3 on je malo otisao dalje od mene.I ja sam ugledao r3 i video da mu je neko prosuo hed kroz zid ali nikog nisam cuo na sluskama.Ostavio ga na oko 10 hp nzm jel tako r3 ako se secas ?
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by :./SERBIAN/.:Do_N^^ Fri Nov 26, 2010 8:54 pm

ALO BRE STA MISLIS AKO NE POBEDIS NEKI KLAN JER JE JACI DA MORAJU DA IMAJU CIT !

Sry rudo za caps lock al iznervirali su me !
:./SERBIAN/.:Do_N^^
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 488
» Datum upisa : 2010-04-22
» Godina : 27
» Lokacija : NIS BE
» Raspoloženje : VRH BRATE

http://serbian.forummotion.com

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Run DMC Fri Nov 26, 2010 8:59 pm

Opusti se, ja cu.


Nisam bio prisutan na CW -u ali mogu da kazem jedno.

1. Nero ne seri i ne kurci se vise. Vi ste ShaO !!!

2. Vas igrac je igrao sa WH + 16 bit!

3. Gde je HLTV kad ste tako "pro" - u zagradi ShaO.

4. ShaO ste!

5. Nemoj da mi pretis da ces da mi dolazis u skolu ovo ono da ces da nosis palice da ja ne ponesem dedin pistolj ma** ( ovo moje zvezdice, nije forum stavio ) da vam [cenzura]-isem jel vam jasno! Utoku cu da ponesem ima sex da vam pravim na krv cu vas pravim bre jel vam jasno i tebi i tom RTD ili kako se potpisivao vec na CW!

6. Jos jednom ste ShaO

7. Samo pokusaj da mi hakujes forum, imam buraza 82. koji moze ceo klan da vam sjebe!


Aj poz shaoovi!
Run DMC
Run DMC
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-24

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Komsija s'8. sprat Fri Nov 26, 2010 9:01 pm

U ambienTe citeri ne igraju ! Bio je cheater , cim smo provalili , odmah je OUT !
RTD = sqftw . Decko igra source i 1.6 vec 3,4 godine . Nema nista , VeaneX ga zna licno . IMR takodje igra sa njim , Noletov i Wuletov drug , takodje nema nista . Ja nemam nista , uzmite snap-shot na atlasu ako ocete , tako mozete i za veanexa .
P.S
Cuo sam price da NN killer kaze da smo citeri da ce nam uhakuje forum , srv , itd ...
Killler bolje da to ne cujem vise ...
P.S.S
Killer je reko VeaneXu da ce mu polomiti kosti i noge . Evo decko mi prica na ts , znaci nije pri sebi , boji se za zivot . Killer nemoj molim te , uzmi mene , ne njega ...
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Playa Fri Nov 26, 2010 9:03 pm

Nema svrhe raspravljati se.Mi kažemo da imate cheat, vi kažete da nemate.Stavite demo i ako nemate cheat vaša pobeda, a ako nećete da stavite ili ako "nemate" demo onda je naša.Prosto da prostije ne može biti.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by VeaneX Fri Nov 26, 2010 9:04 pm

Decko mi smo pro klan uskoro svi cemo imati steam IMR ima xai mis i sliske njegova oprema kosta oko 200e
RTD ima razer mi SMO PROOVI !
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Rudi Fri Nov 26, 2010 9:04 pm

Playa wrote:Nema svrhe raspravljati se.Mi kažemo da imate cheat, vi kažete da nemate.Stavite demo i ako nemate cheat vaša pobeda, a ako nećete da stavite ili ako "nemate" demo onda je naša.Prosto da prostije ne može biti.

Tako je.
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Guest Fri Nov 26, 2010 9:14 pm

Hoću do sutra do 22:10 ovde u ovoj temi DEMO od svakog igrača, ili na PM nije bitno gde, samo da vidim. Inače ću svakog pojedinačno da napušim pa da dobijem malo ban sa foruma da se 'oladim. Pozdrav. (WH)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Playa Fri Nov 26, 2010 9:15 pm

VeaneX wrote:Decko mi smo pro klan uskoro svi cemo imati steam IMR ima xai mis i sliske njegova oprema kosta oko 200e
RTD ima razer mi SMO PROOVI !


Odlično, pro klanu nije nikakav problem da obezbedi demo.Dakle, ja vas ne optužujem, samo vas molim u ime SmT da stavite demo na koji imamo pravo.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by VeaneX Fri Nov 26, 2010 9:18 pm

ok dobicete demo i sta ako smo mi u pravu ? a izgubio sam 1h na uploadovanje zbog vas ?
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Guest Fri Nov 26, 2010 9:22 pm

Onda ste pobedili meč kad vidim deo. Ajao sat vremena, nije to ništa. samo napred nero idemo. idemo. A ovaj Rmk ulizica mala još jedno komentariše neku temu koja ima veze samnom verujte mi ljudi da ću otići u Niš i da ću ubiti boga u njemu. Pozz.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Ruda Fri Nov 26, 2010 9:23 pm

DECAAAAAAAAAAAA

ambienTe SAMO NAPRED

HEJTERI I NAPALJENA DECO CRKNITE

Poz od čika rude <3
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Run DMC Fri Nov 26, 2010 9:28 pm

Jao nero u patofne te cokim, pa vi ste "pro" i vaša oprema košta 200e kad ste nenormalni ljudi. Vi nemate privatan život! Nikada se nećete oženiti oojj pardon, udati pošto ste gayevi HHAAHAHAHHAHA Nikada ne izlazite napolje, samo na CS mislite. E da bog da vam se vid pokvario zbog CS -a i da vam se kičma zgrči da se izgrbavite od kompova, onda će vam oprema koštati 1000e ( uključujući kosmo disk i pojas "sedi pravo, bravo bravo" i naočare ) HAHHAHAHAHAHAHAHAHA!!!


Ako si izgubio 1h za upload, ako ste pro to za vas ne treba da bude problem što reče playa ALI VI STE SHAO!
Run DMC
Run DMC
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-24

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Komsija s'8. sprat Fri Nov 26, 2010 9:32 pm

Run DMC wrote:Jao nero u patofne te cokim, pa vi ste "pro" i vaša oprema košta 200e kad ste nenormalni ljudi. Vi nemate privatan život! Nikada se nećete oženiti oojj pardon, udati pošto ste gayevi HHAAHAHAHHAHA Nikada ne izlazite napolje, samo na CS mislite. E da bog da vam se vid pokvario zbog CS -a i da vam se kičma zgrči da se izgrbavite od kompova, onda će vam oprema koštati 1000e ( uključujući kosmo disk i pojas "sedi pravo, bravo bravo" i naočare ) HAHHAHAHAHAHAHAHAHA!!!


Ako si izgubio 1h za upload, ako ste pro to za vas ne treba da bude problem što reče playa ALI VI STE SHAO!

AHAHAhahaha . Alo bre , pa kome ti pricas da je no lifer ? Kome ti pricas da ce nositi kosmo disk i naocare ? Majmune mali , pogledaj se bre , imas one naocere bre teglasice , takve tegle moja keva za zimnicu koristi . Kaki si izgledas ko zagoreli les . Koga ti prozivas bre ? Ko bre ne izlazi napolje ? Si ti normalan bre budalo jedna ?
P.S
Moj msn : [You must be registered and logged in to see this link.]
Upload mi je ocajan , ja da 1-2h uploadujem demo zbog lowara i izgubim svoje vreme , napamet mi ne pada . Addujte me , demo cete dobiti .
Cao/Poz .
Cika Rudooo <3
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Ruda Fri Nov 26, 2010 9:39 pm

MA NN KILLERU IDI SPAVAJ!
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by :./SERBIAN/.:Do_N^^ Fri Nov 26, 2010 9:42 pm

Reward-.- wrote:Onda ste pobedili meč kad vidim deo. Ajao sat vremena, nije to ništa. samo napred nero idemo. idemo. A ovaj Rmk ulizica mala još jedno komentariše neku temu koja ima veze samnom verujte mi ljudi da ću otići u Niš i da ću ubiti boga u njemu. Pozz.

Ajde R3ward dodji, oces autobusku kartu da ti platim tebi i jos 10 drugova?
:./SERBIAN/.:Do_N^^
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 488
» Datum upisa : 2010-04-22
» Godina : 27
» Lokacija : NIS BE
» Raspoloženje : VRH BRATE

http://serbian.forummotion.com

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Run DMC Fri Nov 26, 2010 9:47 pm

Komsija s'8. sprat wrote:
Run DMC wrote:Jao nero u patofne te cokim, pa vi ste "pro" i vaša oprema košta 200e kad ste nenormalni ljudi. Vi nemate privatan život! Nikada se nećete oženiti oojj pardon, udati pošto ste gayevi HHAAHAHAHHAHA Nikada ne izlazite napolje, samo na CS mislite. E da bog da vam se vid pokvario zbog CS -a i da vam se kičma zgrči da se izgrbavite od kompova, onda će vam oprema koštati 1000e ( uključujući kosmo disk i pojas "sedi pravo, bravo bravo" i naočare ) HAHHAHAHAHAHAHAHAHA!!!


Ako si izgubio 1h za upload, ako ste pro to za vas ne treba da bude problem što reče playa ALI VI STE SHAO!

AHAHAhahaha . Alo bre , pa kome ti pricas da je no lifer ? Kome ti pricas da ce nositi kosmo disk i naocare ? Majmune mali , pogledaj se bre , imas one naocere bre teglasice , takve tegle moja keva za zimnicu koristi . Kaki si izgledas ko zagoreli les . Koga ti prozivas bre ? Ko bre ne izlazi napolje ? Si ti normalan bre budalo jedna ?
P.S
Moj msn : [You must be registered and logged in to see this link.]
Upload mi je ocajan , ja da 1-2h uploadujem demo zbog lowara i izgubim svoje vreme , napamet mi ne pada . Addujte me , demo cete dobiti .
Cao/Poz .
Cika Rudooo <3

Rudo brate nemoj da si ko moj ćale, idi spavaj pa idi spavaj....shvatite ljudi ne spava mi se još!


Pa ja nosim naočare iz drugih razloga a ne zato što buljim u komp kao vi nenormalnici... I moje naocare su tanke 1,27 mm , a ne kao što pomenu kevu i te tegle od 5cm koje ćeš ti uskoro pronositi... E viš, moja keva koristi tanje tegle za zimnicu, ne kao tvoja što koristi debele, ne valja debele. Ako koristiš debele tegle, manje će ti ajvara i ljutenice stati, i manje će zejtina stati razumeš pa onda ti ne možeš lepo da umastiš prste dok jedeš ljutenicu...nije to to..

Ja izgoreli leš? omg vidiš da sam živ bote? Au da ti ne vidiš, nosiš piksle jer blejiš po cs -u ceo dan ju ju ju.... Ako ja izledam ko izgoreli leš, nero liči na oljuštenu mandarinu, a ti na prepečenu bananu Shocked

Šta si rekao, nećeš da upload....jao nero, jel ja to dobro čujem jel taj tvoj cvikeraš...ovaj piksleraš neće da da demo? Pa da, ne može da ga nađe u cstrike -u jer ne vidi, umorio se dečko od cw-ova nero bre odmori malo i ti :S

Au brate al si nepisnem, ne kaže se low, nego shao :S


Rmk, ne brini, ne troši kintu, štekaj za steam, ja ću platiti r3u kartu...i ugostiću ga ko čoveka sa sarmama i ljutim pinđurom, pa onda jednu pitu sa jabukama da pojede pa ću mu pokazati gde živiš....
Run DMC
Run DMC
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-24

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by MIXA Fri Nov 26, 2010 9:51 pm

Cccc vidi ti ove raspravke strasno :P

NN daj docicu i ja ako nudis sarmu..... Smile
MIXA
MIXA
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 879
» Datum upisa : 2010-08-08
» Godina : 31
» Lokacija : Beograd [Miljakovac 2]
» Raspoloženje : Ae magla...

http://www.gonzaracing.com/

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by :./SERBIAN/.:Do_N^^ Fri Nov 26, 2010 9:52 pm

NN mozda ce mene da prebije r3 nzm kolki je i kolko je jak al tebe kad te budem naso ima da te prebijem strpam u paket i posaljem kod tvog "Pikslerasa" !
:./SERBIAN/.:Do_N^^
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 488
» Datum upisa : 2010-04-22
» Godina : 27
» Lokacija : NIS BE
» Raspoloženje : VRH BRATE

http://serbian.forummotion.com

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by VraNe^^^ Fri Nov 26, 2010 9:54 pm

VeaneX wrote:Decko mi smo pro klan uskoro svi cemo imati steam IMR ima xai mis i sliske njegova oprema kosta oko 200e
RTD ima razer mi SMO PROOVI !

Alo mangupcino stavi demo od svih tvojih igraca sta ti nije jasno ? sta nas briga ako ste pro stavi demo svih tvojih igraca na forum ili neka svako stavi svoj,neka uploaduju,stavis da se upload i radi sta god hoces narednih 1 vremena neces valjda da igras cs bleji po forumu i tk...


Playa je stariji od svih vas ovde tako da ne zovite ga detetom ...
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Run DMC Fri Nov 26, 2010 9:59 pm

:./SERBIAN/.:Do_N^^ wrote:NN mozda ce mene da prebije r3 nzm kolki je i kolko je jak al tebe kad te budem naso ima da te prebijem strpam u paket i posaljem kod tvog "Pikslerasa" !

Remake si čuo za onaj vic:

Voze dve muve motor i jedna zastane i stane i kaže: E upala mi muva u oko...
Run DMC
Run DMC
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-24

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Komsija s'8. sprat Fri Nov 26, 2010 9:59 pm

VraNe^^^ wrote:
VeaneX wrote:Decko mi smo pro klan uskoro svi cemo imati steam IMR ima xai mis i sliske njegova oprema kosta oko 200e
RTD ima razer mi SMO PROOVI !

Alo mangupcino stavi demo od svih tvojih igraca sta ti nije jasno ? sta nas briga ako ste pro stavi demo svih tvojih igraca na forum ili neka svako stavi svoj,neka uploaduju,stavis da se upload i radi sta god hoces narednih 1 vremena neces valjda da igras cs bleji po forumu i tk...


Playa je stariji od svih vas ovde tako da ne zovite ga detetom ...

Pa nisam ja jedini u kuci , stavim upload , niko u kuci ne moze da koristi net 1-2h . Ne pada mi napamet . Lepo sam dao msn , pa neka traze ako oce ...
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT Empty Re: ambienTe 13:1 SmT a.l.a ambienTe 16:1 SmT

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum