ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

brawo skakic

+16
:./SERBIAN/.:Do_N^^
VraNe^^^
SH@RK
Bull
Run DMC
*V@S!L!*
ReBoR_n
Pros'o steva
zupkeVOLIMACKICU.
$aLLy
NESIC
kova
MystiKaL ^^
skakic
baRa
LeKsA
20 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

brawo skakic Empty brawo skakic

Post by LeKsA Sun Nov 28, 2010 5:27 pm

E skakic, mnogo si umisljen djecko da odma to kazem uz to i malo retardiran al dobro necemo u to ulaziti.
Glavni krivac ovde je reborn(vas najdrazi head-admin) sve se ovo desilo dok je on bio na serveru al on nije ni reagovao, boli njega. U glavnom skakicu otkad si usao u ATLAS i dobio imunitet mnogo si drukaciji da se iskreno izrazim pokurcio si se. Evo jedno pitanje za tebe: Koliko si na Atlasu? budi iskren molim te, a ko ti je rekao kako se banuju igraci (jes pomalo smjesno, al dobio si admina nisi ni znao nijedne komande) to je zalosno ako mene pitate i sramota za ovaj cummunity.

Evo sad SS:

[You must be registered and logged in to see this image.]

mislim da je ovo za skidanje admina al evo, igrac bara(azazel) je nekom prilikom bio u kuci na mapi inferno kao i svi ostali terori jer su ct bili mnogo jaci, al eto skakic je nasao samo baru da opominje poslije toga slijedi 1 ban bari i ja ga unbnaujem, mene skakic kick udjem ja na server zahvalim mu se. Jedno 3 runde poslije bara se obraca skakicu onako bez ikakve lose namjere aj me banuj(naravno da je bila sala) al eto skakic njemu pukne perm :$ ja ga unbanujem i evo Very Happy

Pozdrav i sretno u citanju ovog romana.

Na kraju krajeva nisam ti trebao reci kako se banuju igraci.... lol!
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by baRa Sun Nov 28, 2010 5:31 pm

nisam ja bezveze napisao aj da vidim...on je mene na mic pitao iz cistog mira...bara oces da te ban a? i ja reko ae da vidim...i eto ga...ban me...i necu da se nerviram vise.... kolko ja znam ja sam od samog pocetka tu na ATLASU sto se moze i vidjet na datumu registracije na forumu...a on mene da ide tako ban...daj oladi decko....

jos je on mene pre par mjeseci ban kao da imam wh...a nije ni SS uzeo..i tu je opet proso niko mu nista nije reko....loooow!!!
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by LeKsA Sun Nov 28, 2010 5:36 pm

ma nemam zvuka pa to i nisam cuo al eto jos gore za njega -.- ma vidi skakic je tu 4 mjesec au vrh glave to je sramota -.- a vidi ti si 12.2009 a ja sam 01.2010 pa sad nek reborn malo razmisli -.-
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by Guest Sun Nov 28, 2010 5:47 pm

a jbt ja sam izbriso moj profil pa sam se ponovo reg xD, inace ja sam tu od samog samog pocetka ( 2009 leto ), i mogu da vam recem da je ovaj lik naj najgori :@

a inace ne samo low za skakica, nego low i za reborna sto nije reagovao !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by skakic Sun Nov 28, 2010 5:52 pm

Leksa ban sam te zato sto si ga ti odbanovao, prvo sam te kik da znas da ne smes da unban nikog ako ga drugi banuje Smile

A svi ste vi glupi ko ****, znate samo za stek i nista vise! bolje obrisite cs..
ako sam ja najveci steker onda je reb pro :P

ako reb misli da treba da mi se skine admin onda ce mi i skinuti a vi nemojte da se opterecujete time <3

i forum nema nikakve veze sa serverom, ja sam dosta igrao na server pre nego sto sam dosao na forum

I ZATO KLINCI PALITE
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by LeKsA Sun Nov 28, 2010 6:01 pm

Kako bi ono pravilo? A da!

ADMINI SE NESMIJU BANOVATI MEDJUSOBNO - iako je od 30 min al opet je ban :P
a sta je kazna za to? i ko si ti majketi da upozoravas?
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by skakic Sun Nov 28, 2010 6:04 pm

LeKsA wrote:i ko si ti majketi da upozoravas?

za tebe sam BOG
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by LeKsA Sun Nov 28, 2010 6:08 pm

skakic wrote:
LeKsA wrote:i ko si ti majketi da upozoravas?

za tebe sam BOG

uh izvini nisam te prepoznao!
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by MystiKaL ^^ Sun Nov 28, 2010 6:38 pm

sta ti je camugo zelena.

eo ga :



[You must be registered and logged in to see this image.]










mamu mi psujes sljamu akrape jedan
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by baRa Sun Nov 28, 2010 6:44 pm

Svi koji misle da je SKAKIC low nek mi daju na ovom postu + !!! xD ( bilo bi sigurno oko 100 haha)

eto skakicu kako se ti ponasas ubio si 4 bravo low...to je njega nerviralo jer je toliki low pa mu to 1x u zivotu bilo da ubije toliko.....

ajmo sad +! Very Happy
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by kova Sun Nov 28, 2010 7:01 pm

evo ti od mene VELIKI + + + + +
kova
kova

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 13
» Datum upisa : 2010-11-23
» Godina : 29
» Raspoloženje : kad dobijem Unbann :D inache sranje -.-

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by skakic Sun Nov 28, 2010 7:54 pm

e hvala za pluseve <3 vas sve

A za taj rr si ispao debbicina odvratna botino jedna mala! igramo vec tri runde i ti dodjes na server i das restart mentolu jedan odvratni! I sta mislis sad da ces time postici, da ce meni reb skinuti admina???? LOLCINA!!!!!!

necu vise da se bakcem sa vama ! Sto bi rekao nn kiler SHAO ste :P

skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by MystiKaL ^^ Sun Nov 28, 2010 8:35 pm

kakve tri runde futarde ćelavi ?
znam da ti nece skinuti admina jer valjda znas stevanuska , ali mi je svejedno , jer zelim da znas da si maj*un čup*vi ,uši jedna masna , nakazo slijepa konj* nad*vani.
NEMOJ MI MAMU PSUJES !
NEMOJ MI MAMU PSUJES !
pacove isprani.
futavac jedan botardski.
ti si mi neko da mi mamu psujes
šćene pogano

pogledaj si slike izgledas ko drakula zomg
ne znas ni da pricas , ne znam sta koristiš novi padez : ZEMUNATIV ?





p.s. nemojte me pls ban sa 4um , jer mislim ovo sto sam rekao da sam rekao u ime pola servera Smile

MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by NESIC Sun Nov 28, 2010 9:32 pm

A jel znas ko je bio shao? Bara daj steam id da te unban a ti nemoj da si ga vise banovo!!! I nemoj mystiju mamu da psujes zato sto je dao rr.Ae bara daj steam id.
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by baRa Sun Nov 28, 2010 9:43 pm

STEAM_0:0:881386728 yhx nesicu Wink
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by $aLLy Sun Nov 28, 2010 10:03 pm

ejj Lekso mozes li mi dati link za taj tvoj KGb ov CS da skinem?
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by NESIC Sun Nov 28, 2010 10:06 pm

e bara nesto nece kaze nema tvog steama u ban listi..A usput reb ,ne znam sto tolko branis skakica i ne krivis ga za ove postupke....Ban je baru,leksu psovao je mystija.Admin ne sme da ban admina kolko se ja secam da si reko, admin ne sme da psuje igrace a kamoli admine....Pa sad ne znam sto ga branis.
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Nov 28, 2010 10:20 pm

A kada je reb jednom dao rr sto njemu nisi psovo mamu nego kako vam se digne tako radi te ccc

A sto se tice teme nista neam da kazem nisam mogao da dolazim ovih dana na serv pa neznam sta se desava samo vidim 3zalbe na skakica xD
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by MystiKaL ^^ Sun Nov 28, 2010 10:47 pm

pff naravno da nece jer je takav
takvi ljudi su mi najmrzi
licemjeri.
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by Pros'o steva Sun Nov 28, 2010 11:07 pm

Slusajte,necu da se mesam u ovo,msm da mi problemi uopste nisu potrebni na ovom serveru i ne zelim svoj obraz da ukaljam samo jednoj osobi-stevanusko.Mada mislim da ovaj moj komentar nece se uvazavati,ali ono cisto da budemo svi realni i da ne pravimo probleme ako nisu potrebni.Svako od vas admina je pravio probleme na serveru,svako je imao onaj momenat kada covek pukne u toku igre i uradi nesto sto ne bi trebalo to da se razumemo..ja mislim da na ovom serveru bi trebalo da se smanji broj admina,puno njih ima tu zastitu protiv bana,a sto znaci da imaju prvenstvo ako bi se citovalo. Na serveru ima 15 admina (lupam i ja sad) i od tih 15 mislite svi da igraju cisto??od tih 15 ljudi 50% cituju,a ne sme se udariti SS adminima..nije pravedno.. smanjite broj admina i server ce biti picikato Smile svi pravimo greske,na greskama se uci i ne dozvolimo da server pukne zbog ovih svadja. pozZ od mene <3
Pros'o steva
Pros'o steva
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 29
» Datum upisa : 2010-09-23

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by Guest Sun Nov 28, 2010 11:27 pm

Pros'o steva wrote:Slusajte,necu da se mesam u ovo,msm da mi problemi uopste nisu potrebni na ovom serveru i ne zelim svoj obraz da ukaljam samo jednoj osobi-stevanusko.Mada mislim da ovaj moj komentar nece se uvazavati,ali ono cisto da budemo svi realni i da ne pravimo probleme ako nisu potrebni.Svako od vas admina je pravio probleme na serveru,svako je imao onaj momenat kada covek pukne u toku igre i uradi nesto sto ne bi trebalo to da se razumemo..ja mislim da na ovom serveru bi trebalo da se smanji broj admina,puno njih ima tu zastitu protiv bana,a sto znaci da imaju prvenstvo ako bi se citovalo. Na serveru ima 15 admina (lupam i ja sad) i od tih 15 mislite svi da igraju cisto??od tih 15 ljudi 50% cituju,a ne sme se udariti SS adminima..nije pravedno.. smanjite broj admina i server ce biti picikato Smile svi pravimo greske,na greskama se uci i ne dozvolimo da server pukne zbog ovih svadja. pozZ od mene <3

Bravo. Evo + !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by ReBoR_n Mon Nov 29, 2010 10:58 am

LeKsA wrote:E skakic, mnogo si umisljen djecko da odma to kazem uz to i malo retardiran al dobro necemo u to ulaziti.
Glavni krivac ovde je reborn(vas najdrazi head-admin) sve se ovo desilo dok je on bio na serveru al on nije ni reagovao, boli njega. U glavnom skakicu otkad si usao u ATLAS i dobio imunitet mnogo si drukaciji da se iskreno izrazim pokurcio si se. Evo jedno pitanje za tebe: Koliko si na Atlasu? budi iskren molim te, a ko ti je rekao kako se banuju igraci (jes pomalo smjesno, al dobio si admina nisi ni znao nijedne komande) to je zalosno ako mene pitate i sramota za ovaj cummunity.


mislim da je ovo za skidanje admina al evo, igrac bara(azazel) je nekom prilikom bio u kuci na mapi inferno kao i svi ostali terori jer su ct bili mnogo jaci, al eto skakic je nasao samo baru da opominje poslije toga slijedi 1 ban bari i ja ga unbnaujem, mene skakic kick udjem ja na server zahvalim mu se. Jedno 3 runde poslije bara se obraca skakicu onako bez ikakve lose namjere aj me banuj(naravno da je bila sala) al eto skakic njemu pukne perm :$ ja ga unbanujem i evo Very Happy

Pozdrav i sretno u citanju ovog romana.

Na kraju krajeva nisam ti trebao reci kako se banuju igraci.... lol!

Bio sam prisutan na serveru i nisam hteo da reagujem jer sam znao sta ce se desiti i kako ce se sve zavrsiti.
Znao sam da ce te skakic banovati jer si ga provocirao, bio sam tu i video sam svaku napisanu rec, da se razumemo, da sam bio na skakicevom mestu i ja bih te banovao. Mozda ti to nisi video kao provokaciju, mozda si hteo da isteras neku pravdu, ali si trebao da pogledas kolik aj eralika u godinama izmedju tebe i njega.
To sto spominjes koliko je ko i od kada igra na serveru nema veze sa datom situacijom. Public server ide gore dole po ranku zbog admina iskljucivo...



LeKsA wrote:Kako bi ono pravilo? A da!

ADMINI SE NESMIJU BANOVATI MEDJUSOBNO - iako je od 30 min al opet je ban :P
a sta je kazna za to? i ko si ti majketi da upozoravas?

Ne mozes provocirati nekoga ko je mnogo stariji od tebe i raspravljati se sa njime bez posledica.

Posto si postavio pitanje ko je on da upozorava, ja cu tebi postaviti pitanje, ko si ti da skidas njegov ban, a de se prethodno ne josultujes sa njim ili samnom?


MystiKaL ^^ wrote:sta ti je camugo zelena.

eo ga :

[You must be registered and logged in to see this image.]

mamu mi psujes sljamu akrape jedan

Mysti... Dugo si na forumu... Izlistaj sve tvoje teme i sve tvoje odgovore... Videces o cemu ti pricam...

Nije u redu sa njegove strane sto je to napisao.

MystiKaL ^^ wrote:kakve tri runde futarde ćelavi ?
znam da ti nece skinuti admina jer valjda znas stevanuska , ali mi je svejedno , jer zelim da znas da si maj*un čup*vi ,uši jedna masna , nakazo slijepa konj* nad*vani.
NEMOJ MI MAMU PSUJES !
NEMOJ MI MAMU PSUJES !
pacove isprani.
futavac jedan botardski.
ti si mi neko da mi mamu psujes
šćene pogano

pogledaj si slike izgledas ko drakula zomg
ne znas ni da pricas , ne znam sta koristiš novi padez : ZEMUNATIV ?
p.s. nemojte me pls ban sa 4um , jer mislim ovo sto sam rekao da sam rekao u ime pola servera Smile

Nisi rekao u ime polaq servera, mozda si rekao u ime svojih vrsnjaka od kojih se ocekuje ovakav recnik, a kakav ja necu na serveru.

NESIC wrote:A jel znas ko je bio shao? Bara daj steam id da te unban a ti nemoj da si ga vise banovo!!! I nemoj mystiju mamu da psujes zato sto je dao rr.Ae bara daj steam id.

Ne znas sta je bara radio, tako da nemoj da se mesas. Cela ta nova yakuza ekipa su obicni skupljaci fragova, poslenji krecu i pustaju sve ispred sebe, kasne pokupe ono malo fragova i ubiju sa 1 metkjom sve one sto su ostali sa po 10-20hp... Da da... to je istina jer sam vas sve posmatrao 3 dana i ako mislite da ste tim stilom igre izmislili toplu vodu, zajebali ste se....

Tako da nesicu, ja sam rekao skakicu da njaga ban, pa sam zatim banovao i jos nekog yakuza kovu i jos jednog ....

markodjurdjevic1995 wrote:ejj Lekso mozes li mi dati link za taj tvoj KGb ov CS da skinem?

Moze, ti ces dobiti sada ban na 20 dana za pocetak.

NESIC wrote:e bara nesto nece kaze nema tvog steama u ban listi..A usput reb ,ne znam sto tolko branis skakica i ne krivis ga za ove postupke....Ban je baru,leksu psovao je mystija.Admin ne sme da ban admina kolko se ja secam da si reko, admin ne sme da psuje igrace a kamoli admine....Pa sad ne znam sto ga branis.

Sve koje je banovao su apsolutno zasluzili, da si bio prisutan i ti bi isto postupio, tj da si bio na njegovom mestu isto bi banovao. Ne mogu da ga ne branim jer je pod jedan stariji od svih admina na serveru, pod dva zato sto je svestan da se gorepomenuta trojka i jos neki urotili protiv njega, a ti nesicu, pogledaj malo zalbe na njega i pogledaj koji su to ljudi koji ga krive i zasto ga krive, spominjuci samo situaciju gde je on reagovao, a nikako situaciju gde su oni reagovali.
Ovaj SS sto je mystical okacio, da jeste tako bilo, ali je isto tako bilo napusavanje napadanje od strane tog igraca, koji nama dragi mystical nije objavio, to se zove namestanje. E sad je neko od vas zbunjen, ali sve ce vam biti jasnije kada budete stariji i kada isto tako neko bude pokusavao da vam smesti na razne nacine...


zupkeVOLIMACKICU. wrote:A kada je reb jednom dao rr sto njemu nisi psovo mamu nego kako vam se digne tako radi te ccc
A sto se tice teme nista neam da kazem nisam mogao da dolazim ovih dana na serv pa neznam sta se desava samo vidim 3zalbe na skakica xD

Opusti se Smile

Pros'o steva wrote:Slusajte,necu da se mesam u ovo,msm da mi problemi uopste nisu potrebni na ovom serveru i ne zelim svoj obraz da ukaljam samo jednoj osobi-stevanusko.Mada mislim da ovaj moj komentar nece se uvazavati,ali ono cisto da budemo svi realni i da ne pravimo probleme ako nisu potrebni.Svako od vas admina je pravio probleme na serveru,svako je imao onaj momenat kada covek pukne u toku igre i uradi nesto sto ne bi trebalo to da se razumemo..ja mislim da na ovom serveru bi trebalo da se smanji broj admina,puno njih ima tu zastitu protiv bana,a sto znaci da imaju prvenstvo ako bi se citovalo. Na serveru ima 15 admina (lupam i ja sad) i od tih 15 mislite svi da igraju cisto??od tih 15 ljudi 50% cituju,a ne sme se udariti SS adminima..nije pravedno.. smanjite broj admina i server ce biti picikato Smile svi pravimo greske,na greskama se uci i ne dozvolimo da server pukne zbog ovih svadja. pozZ od mene <3

Da, apsolutno si u pravu, na pocetku ATLAS-a je bila mladja populacija, ali kako je server popularniji, tako dolaze stariji igraci koji nece da se bakcu sa "klincima" neki odu sa servera, neki se zamere itd ...
Lista admina ce se menjati naravno, menjace se ipravila... Nekolicina ljudi ce biti postedjena tih promena jer su dosta uradili za ovaj Community i za servere.

Nisi u pravu za SS, svako moze svakoga da SS-uje, ali je i to jedna cista glupost, AIM, Silent aim, wh mogu se prepoznati vrlo lako, pogledajte samo video klipove na YT i videcete kako to radi, isto se moze prepoznati u igri. Nece odmah naravno, mozda posle 2-3 partije, mozda posle 3-4 dana ... Svaki citer ce jednom napraviti gresku ...



E sad moj zakljucak.

Leksa, mystical i jos neki admini....
Svako vece ste na serveru
Svako vece su vam AFK igraci na serveru
Svako vece vam je haos na serveru
Svako vece im abar po 3 ultra teska bota koja ne znaju razliku izmedju puske i pistolja
Svako vece ili svaki dan akda sam tu, pored vas navedenih i jos nekih JA moram da banujem, kikujem i zavodim red, a sta vi radite? say@ POzdrav svima ?

Zar ja pored 4-5 admina da moram da kikujem, menjam runde, tavljam vote, podesavam broj rundi, banujem, kikujem

Onda mi admini ne trebaju, vrlo jednostavno ...
Polako ali sigurno se smanjuje broj starih admina i davace se admini samo starijim igracima i igracima koji ce da koriste admin.

Evo jedan primer od sinoc:

Ja igram, 3 admina DEAD. 2bota na serveru, c4 stoji nebitno gde, bot ne zna gde ide... Admini su radili sta? Gledali mene kako igram ili gledali sve koji su u tom trenutku "zivi" ? Da pritom je jedan bio AFK 3 runde ...

I zakljucak ? JEl mozete nesto da zakljucite iz ove price ?
kome sta nije jasno, slobodno neka pita, rado cu detaljno odgovoriti.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by *V@S!L!* Mon Nov 29, 2010 12:12 pm

Pa ja kad ban bota ti rebe dodjes meni smanji time bana mislim sta ima da igra bot koji ne zna razlike kako sto ti kazes .Ja uvek banujem i ti si uvek pored mene jer znam koga treba i kad zatosto igram na telekranu
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by Pros'o steva Mon Nov 29, 2010 12:32 pm

oke i to sto kazes da sme adminima da se udari SS,kad pogledas sa neke strane glupo je to uraditi adminu,admin po meni je pro igrac,onaj koji razmislja u igri i sad mu ti udaris ss,msm glupo je..zato uradi na tome,daj admine koji uredjuju taj server,koji su zreliji i koji znaju sa njim da rukuju,sa njima nece biti problema,niti banova izmedju admina.Atlas pub.je jako dobar server,ne dozvoli reb.da se srusi ovo sto si stekao Smile
Pros'o steva
Pros'o steva
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 29
» Datum upisa : 2010-09-23

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by MystiKaL ^^ Mon Nov 29, 2010 12:48 pm

sigurno jesam pretjerao i izvinjavam se , ali necu nikome da se uvlacim i necu da se pravim da sam ok sa nekim , sa kim zaista nisam ok.
imam tendenciju da kazem sta god da mi je na umu i necu da se ustrucavam.
ja ne znam kako sam ja ovo namontirao , al evo kako je bilo :
usao sam 3 rudne prije neg se mapa promijenila.
kada se mapa mijenjala bio sam afk i kada sam se vratio od frizidera nije bila zagrijava i ja sam mislio da si nesto ti dirao i da si ukinuo zagrijavu.
onda sam isao amx_cvar sv_restart 1 i enter.
neznajuci da je bila zagrijava prije.
onda me je skakic FINO pitao sta je bilo , ja sam FINO odgovorio da sam kasno usao.
on nije procitao to igrao je pa me je kick misleci da mu ne zelim odgovoriti.
vratio sam se na server i opet sam mu LIJEPO poovio odgovor ali on nije procitao te me opet kick,
kada sam opet dosao rekao sam mu da je bot i ponovio mu opet razlog rra i izvinuo se i priznao da je moja greska , jer nisam znao da je bilo zagrevanje.

on opet ne cita dok igra i jos mi **** psuje.
gdje ce majku da mi psuje ?









nek mi psuje sta oce ali nece majq !


pored toga stalno banuje i kickuje ostale admine i igrace i da li je slucasjnost sto ON ima najvise kickova i banova koje je podijelio ?
je li to zato sto je najbolji admin ili zato sto je bot ?

da sam losiji sada nego inace priznajem , jer sam zadnjih dana bio pod stresom (mozda zvucim ko baba) ali imao sam stvarno porodicnih problema i iz tog razloga nedam da mi se psuje majka.


izvinjavam se za sve ostalo , ali za ovo sto sam mu rekao , bio sam iskren
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

brawo skakic Empty Re: brawo skakic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum